Čekijos IV futbolo lyga 1994–1995 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1994–1995 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 1994–1995 m.,
Čekijos I futbolo lyga 1994–1995 m.,
Čekijos II futbolo lyga 1994–1995 m.,
Čekijos III futbolo lyga 1994–1995 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 1994–1995 m.,
Čekijos futbolo taurė 1994–1995 m.
http://web.quick.cz/jfk-fotbal.kopecky/NSOU9495.htm


Hanácký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Mohelnice 30 22 7 1 63 — 20 73
2. Holice Olomouc 30 17 10 3 64 — 28 61
3. FC Kralice na Hane 30 17 10 3 68 — 40 61
4. SK Belkovice 30 17 8 5 53 — 29 59
5. AFK Chropyne 30 14 6 10 69 — 55 48
6. Slavia Moravska Trebova 30 13 6 11 32 — 31 45
7. Jiskra Rymarov 30 11 9 10 59 — 56 42
8. FK Hlubocky 30 11 8 11 48 — 44 41
9. Agro Prostejov 30 11 5 14 37 — 53 38
10. Tatran Litovel 30 9 8 13 54 — 51 35
11. TJ Jesenik 30 9 7 14 34 — 37 34
12. Sokol Drahotuse 30 8 6 16 37 — 60 30
13. VTJ Lipnik 30 5 9 16 33 — 59 24
14. Sigma Hodolany 30 6 6 18 26 — 66 24
15. Tatran Moravicany 30 4 11 15 20 — 46 23
16. SK Hranice-2 30 4 8 18 38 — 60 20

Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Vodnany 30 21 4 5 65 — 28 67
2. FK Divcice 30 18 5 7 47 — 29 59
3. TJ Malsice 30 12 10 8 51 — 32 46
4. FK Protivin 30 12 10 8 45 — 35 46
5. Sumavan Vimperk 30 13 7 10 40 — 41 46
6. TJ Netolice 30 12 9 9 45 — 32 45
7. TJ Hluboka 30 12 8 10 45 — 36 44
8. Jiskra Trebon 30 11 8 11 43 — 43 41
9. Lokomotiva Ceske Budejovice 30 10 11 9 38 — 47 41
10. Otava Katovice 30 10 9 11 44 — 46 39
11. SK Ckyne 29 11 4 14 37 — 42 37
12. Sokol Chotoviny 30 8 10 12 25 — 45 34
13. Skoda Ceske Budejovice 30 8 9 13 29 — 35 33
14. AFC Humpolec 30 8 4 18 36 — 52 28
15. Viktoria Tabor 29 6 8 15 33 — 49 26
16. VTJ Pisek-2 30 6 6 18 30 — 61 24

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Slapanice 30 18 7 5 47 — 25 61
2. Slavoj Velke Pavlovice 30 18 6 6 73 — 30 60
3. Tatran Bohunice 30 16 6 8 58 — 30 54
4. FC Namest 30 16 5 9 70 — 36 53
5. Sparta Brno 30 14 8 8 63 — 38 50
6. Palava Mikulov 30 15 5 10 60 — 40 50
7. Banik Zbysov 30 14 4 12 50 — 55 46
8. RAFK Rajhrad 30 10 11 9 43 — 48 41
9. BOPO Trebic 30 12 4 14 40 — 40 40
10. FC Miroslav 30 12 3 15 52 — 62 39
11. SK Slavkov 30 10 6 14 39 — 44 36
12. SK Bystrice nad Pernstejnem 30 10 5 15 35 — 55 35
13. Framoz Rousinov 30 10 4 16 41 — 58 34
14. Sokol Bedrichov 30 7 7 16 35 — 55 28
15. FC Medlanky 30 7 7 16 30 — 58 28
16. Sokol Lipovec 30 5 4 21 28 — 86 19

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavoj Vysehrad 30 21 8 1 79 — 20 71
2. Krab-Haus Praha 30 15 8 7 64 — 30 53
3. Union Vrsovice 30 16 5 9 45 — 31 53
4. Strizkov Praha 30 14 8 8 38 — 29 50
5. FC Predni Kopanina 30 14 5 11 45 — 34 47
6. Sokol Kralovice 30 12 10 8 53 — 37 46
7. CAFC Praha 30 11 5 14 52 — 47 38
8. Reporyje Praha 30 11 5 14 35 — 42 38
9. Avia Cakovice 30 11 4 15 32 — 59 37
10. Xaverov-2 Horni Pocernice 30 10 6 14 37 — 51 36
11. Sokol Cholupice 30 9 8 13 44 — 54 35
12. Lokomotiva Praha 30 9 7 14 50 — 55 34
13. Dragoun Brevnov 30 9 7 14 42 — 52 34
14. SK Radotin 30 10 4 16 37 — 61 34
15. Sokol Dolni Pocernice 30 9 6 15 30 — 57 33
16. SK Nusle 30 4 14 12 29 — 53 26

Severočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. PFC Cesky Dub 30 22 5 3 72 — 22 71
2. FK Bilina 30 18 7 5 72 — 41 61
3. Slovan Hradek 30 14 7 9 50 — 41 49
4. ASK Lovosice 30 14 5 11 46 — 34 47
5. SK Steti 30 11 12 7 46 — 38 45
6. FK Klasterec 30 12 8 10 39 — 43 44
7. FC Novy Bor 30 12 7 11 40 — 41 43
8. Chmel-2 Blsany 30 12 6 12 42 — 40 42
9. Brummer-2 Ceska Lipa 30 11 8 11 46 — 46 41
10. CSAD Libouchec 30 9 11 10 34 — 37 38
11. FK Duchcov 30 11 5 14 49 — 53 38
12. TJ Krasny Dvur 30 11 5 14 37 — 49 38
13. Sokol Ruprechtice 30 11 4 15 56 — 55 37
14. VTJ Zatec-2 30 9 7 14 37 — 50 34
15. Spolana Usti 30 4 7 19 35 — 62 19
16. Slovan Jirkov 30 5 4 21 29 — 75 19

Slezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Krnov 30 19 7 4 57 — 21 64
2. TJ Roznov 30 20 2 8 60 — 32 62
3. SSK Bilovec 30 18 6 6 58 — 25 60
4. Fotbal Poruba 30 17 8 5 54 — 24 59
5. TJ Bystrice 30 18 4 8 53 — 33 58
6. Sokol Skrecon 30 16 6 8 57 — 39 54
7. Rapid Muglinov 30 14 5 11 45 — 38 47
8. Sokol Krasne Pole 30 10 8 12 30 — 42 38
9. Jakl Karvina 30 10 4 16 31 — 44 34
10. TJ Vidce 30 9 6 15 46 — 60 33
11. CSAD Havirov 30 9 6 15 22 — 37 33
12. FK Velke Hostice 30 8 7 15 36 — 58 31
13. Sokol Baska 30 8 4 18 31 — 59 28
14. BFK Frydlant 30 6 8 16 26 — 41 26
15. FC Hlucin 30 4 10 16 34 — 56 22
16. Fotbal Studenka 30 5 7 18 29 — 60 22

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Semice 30 22 2 6 79 — 28 68
2. Sokol Milin 30 20 5 5 58 — 22 65
3. Kaucuk Kralupy 30 17 7 6 59 — 27 58
4. SK Mnichovo Hradiste 30 16 5 9 56 — 37 53
5. Kablo Krocehlavy 30 13 8 9 55 — 45 47
6. FK Dobrejovice 30 14 5 11 39 — 38 47
7. SK Celakovice 30 12 6 12 39 — 39 42
8. TJ Rudna 30 13 3 14 51 — 53 42
9. Zenit Caslav 30 10 9 11 35 — 34 39
10. FC Kladno-2 30 10 6 14 44 — 48 36
11. Slovan Hradistko 30 9 8 13 34 — 48 35
12. AFK Podebrady 30 8 10 12 31 — 40 34
13. FK Cervene Pecky 30 9 6 15 37 — 51 33
14. Sokol Sedlec-Prcice 30 8 7 15 34 — 61 31
15. Cesky lev Beroun 30 6 7 17 34 — 77 25
16. Svarc-2 Benesov 30 4 4 22 30 — 67 16

Středomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Alfa-2 Slusovice 30 26 0 4 101 — 25 78
2. Elseremo Brumov 30 22 1 7 74 — 31 67
3. Viktoria Otrokovice 30 16 6 8 48 — 33 54
4. FC Morkovice 30 15 8 7 58 — 32 53
5. TJ Kunovice 30 14 7 9 45 — 40 49
6. FC Velke Karlovice 30 14 3 13 50 — 40 45
7. Tesla Vsetin 30 14 2 14 50 — 51 44
8. FK Vigantice 30 13 4 13 50 — 40 43
9. Slovacka Viktoria Bojkovice 30 12 5 13 55 — 54 41
10. FS Napajedla 30 12 5 13 40 — 50 41
11. TJ Stitna 30 9 9 12 45 — 52 36
12. Spartak-2 Hulin 30 9 4 17 44 — 57 31
13. Sokol Ujezdec 30 8 6 16 30 — 59 30
14. Banik Mikulcice 30 8 5 17 28 — 50 29
15. Pares-2 Prusanky 30 7 3 20 31 — 65 24
16. Zbrojovka Vsetin 30 6 2 22 21 — 91 20

Východočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Foma Hradec Kralove 26 22 2 2 81 — 15 68
2. SK Holice 26 16 6 4 42 — 22 54
3. VTJ Rychnov 26 16 4 6 40 — 24 52
4. Jiskra Usti nad Orlici 26 13 5 8 46 — 36 44
5. Slovan Pardubice 26 13 3 10 45 — 35 42
6. FK Ceska Trebova 26 10 4 12 36 — 39 34
7. SK Vysoke Myto 26 8 10 8 33 — 42 34
8. FK Chlumec nad Cidlinou 26 9 6 11 20 — 31 33
9. FC Lomnice nad Popelkou 26 9 4 13 32 — 47 31
10. VTJ Havlickuv Brod 26 8 6 12 37 — 41 30
11. Sparta Upice 26 7 6 13 35 — 46 27
12. FC Hlinsko 26 6 8 12 38 — 42 26
13. Banik Zacler 26 4 7 15 29 — 53 19
14. TJ Cerveny Kostelec 26 3 5 18 16 — 57 14

Západočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavia Karlovy Vary 30 20 4 6 67 — 24 64
2. ZCE Plzen 30 17 7 6 68 — 33 58
3. Rapid Plzen 30 17 5 8 71 — 37 56
4. TJ Susice 30 15 8 7 65 — 40 53
5. FK Ostrov 30 15 6 9 59 — 43 51
6. SK Touzim 30 13 7 10 63 — 45 46
7. Viktoria Marianske Lazne 30 12 6 12 50 — 46 42
8. Haas Chanovice 30 12 6 12 52 — 76 42
9. Banik Sokolov 30 10 9 11 48 — 52 39
10. Lokomotiva Karlovy Vary 30 9 7 14 48 — 65 34
10. Lokomotiva Cheb 30 9 7 14 48 — 65 34
12. Okula Nyrsko 30 10 4 16 39 — 63 34
13. FK Stankov 30 10 2 18 44 — 55 32
14. SSK Bolevec 30 7 10 13 30 — 49 31
15. Sokol Radnice 30 9 2 19 26 — 65 29
16. Spartak Plzen 30 7 6 17 28 — 48 27

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 93% (+6979-47=6932 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 8% (+589-0=589 wiki spaudos ženklai).