Čekijos IV futbolo lyga 1995–1996 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1995–1996 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 1995–1996 m.,
Čekijos I futbolo lyga 1995–1996 m.,
Čekijos II futbolo lyga 1995–1996 m.,
Čekijos III futbolo lyga 1995–1996 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 1995–1996 m.,
Čekijos futbolo taurė 1995–1996 m.
http://web.quick.cz/jfk-fotbal.kopecky/NSOU9596.htm


Hanácký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Holice Olomouc 28 24 4 0 82 — 17 76
2. FK Sumperk 28 18 6 4 64 — 30 60
3. Jiskra Rymarov 28 18 4 6 64 — 32 58
4. FC Kralice na Hane 28 12 8 8 46 — 39 44
5. SK Lipova 28 9 9 10 45 — 44 36
6. AFK Chropyne 28 10 5 13 57 — 54 35
7. SK Belkovice 28 10 5 13 47 — 47 35
8. Tatran Litovel 28 10 5 13 37 — 43 35
9. Slovan Moravska Trebova 28 9 6 13 37 — 51 33
10. Sokol Drahotuse 28 9 6 13 38 — 60 33
11. Sigma Hodolany 28 9 5 14 38 — 53 32
12. SK Prostejov 28 7 10 11 25 — 50 31
13. VTJ Lipnik 28 7 6 15 36 — 58 27
14. FK Hlubocky 28 7 5 16 35 — 57 26
15. FK Jesenik 28 5 8 15 22 — 38 23

Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jiskra Trebon 30 23 7 0 91 — 16 76
2. FK Pelhrimov 30 22 3 5 78 — 22 69
3. Otava Katovice 30 14 8 8 37 — 33 50
4. Smrcina Horni Plana 30 13 8 9 48 — 36 47
5. TJ Netolice 30 12 10 8 52 — 43 46
6. TJ Malsice 30 12 9 9 64 — 55 45
7. Sumavan Vimperk 30 9 12 9 45 — 45 39
8. FK Divcice 30 10 8 12 31 — 37 38
9. FK Jindrichuv Hradec 30 10 7 13 57 — 51 37
10. TJ Hluboka 30 9 10 11 39 — 39 37
11. Lokomotiva Ceske Budejovice 30 9 10 11 29 — 44 37
12. Spartak Sobeslav 30 9 9 12 33 — 46 36
13. Slavoj Ceske Budejovice 30 7 11 12 33 — 44 32
14. SK Ckyne 30 7 5 18 36 — 73 26
15. FK Protivin 30 5 7 18 42 — 73 22
16. Sokol Chotoviny 30 5 4 21 25 — 83 19

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Dolni Kounice 30 19 6 5 71 — 32 63
2. UP Rousinov 30 17 3 10 53 — 39 54
3. SK Turany 30 16 5 9 53 — 33 53
4. BOPO Trebic 30 16 5 9 53 — 35 53
5. Sparta Brno 30 15 7 8 50 — 35 52
6. Slavoj Velke Pavlovice 30 16 6 8 57 — 37 48
7. Slavia Trebic 30 13 9 8 44 — 30 48
8. SK Slavkov 30 12 6 12 50 — 40 42
9. FC Namest 30 12 5 13 57 — 50 41
10. Tatran Bohunice 30 11 8 11 42 — 37 41
11. Slovan Ivancice 30 11 8 11 49 — 60 41
12. Palava Mikulov 30 10 6 14 52 — 57 36
13. RAFK Rajhrad 30 9 6 15 42 — 59 33
14. SK Bystrice nad Pernstejnem 30 8 6 16 41 — 71 30
15. FC Miroslav 30 4 7 19 30 — 63 19
16. Banik Zbysov 30 3 3 24 19 — 85 12

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Strizkov Praha 30 23 5 2 75 — 17 74
2. CZU Praha 30 17 7 6 61 — 28 58
3. Sokol Kralovice 30 13 11 6 54 — 35 50
4. Viktorie Praha 30 15 2 13 50 — 51 47
5. SK Radotin 30 14 4 12 47 — 44 46
6. Reporyje Praha 30 14 4 12 45 — 51 46
7. Kompresory Praha 30 11 11 8 44 — 37 44
8. Union Vrsovice 30 11 9 10 45 — 50 42
9. Sokol Cholupice 30 13 2 15 56 — 58 41
10. CAFC Praha 30 11 8 11 46 — 52 41
11. Cechie Karlin 30 8 11 11 42 — 47 35
12. US Praha 30 9 7 14 33 — 43 34
13. Dragoun Brevnov 30 9 6 15 51 — 61 33
14. Lokomotiva Praha 30 9 6 15 40 — 57 33
15. Avia Cakovice 30 6 8 16 30 — 53 26
16. Xaverov Horni Pocernice 30 2 9 19 23 — 58 15

Severočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slovan Varnsdorf 30 17 7 6 66 — 31 58
2. FK Duchcov 30 16 6 8 62 — 44 54
3. FK Bilina 30 14 10 6 54 — 34 52
4. SK Steti 30 14 9 7 46 — 25 51
5. Jiskra Modra 30 13 9 8 54 — 41 48
6. Spartak Tisa 30 14 6 10 40 — 28 48
7. FK Libocany 30 12 6 12 47 — 43 42
8. Slavoj Litomerice 30 12 5 13 43 — 39 41
9. CSAD Libouchec 30 10 9 11 32 — 38 39
10. Sokol Ruprechtice 30 11 3 16 39 — 48 36
11. FC Novy Bor 30 8 12 10 37 — 47 36
12. Slovan Hradek 30 10 4 16 33 — 42 34
13. ASK Lovosice 30 9 7 14 30 — 54 34
14. FK Klasterec 30 9 5 16 31 — 58 32
15. TJ Krasny Dvur 30 9 4 17 33 — 57 31
16. Brummer-2 Ceska Lipa 30 7 8 15 28 — 46 29

Slezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fotbal-2 Trinec 30 23 3 4 82 — 28 72
2. SK Detmarovice 30 18 8 4 59 — 30 62
3. Fotbal Poruba 30 17 8 5 51 — 17 59
4. Rapid Muglinov 30 16 8 6 58 — 32 56
5. Sokol Skrecon 30 16 5 9 50 — 40 53
6. SK Kravare 30 15 7 8 78 — 45 52
7. SSK Bilovec 30 12 7 11 52 — 45 43
8. FK Velke Hostice 30 9 7 14 42 — 51 34
9. Jakl Karvina 30 10 4 16 37 — 53 34
10. Sokol Frycovice 30 9 6 15 42 — 60 33
11. Sokol Krasne Pole 30 10 2 18 28 — 56 32
12. TJ Vendryne 30 9 5 16 37 — 68 32
13. Ferrum Frydlant 30 7 10 13 43 — 56 31
14. TJ Vidce 30 8 4 18 35 — 54 28
15. CSAD Havirov 30 6 9 15 35 — 61 27
16. Sokol Baska 30 7 3 20 38 — 71 24

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Milin 30 22 4 4 65 — 23 70
2. Kaucuk Kralupy 30 15 6 9 60 — 41 51
3. SK Rakovnik 30 14 6 10 60 — 54 48
4. SK Bela 30 12 10 8 53 — 48 46
5. Bohemia Podebrady 30 14 4 12 43 — 41 46
6. FK Dobrejovice 30 14 2 14 53 — 49 44
7. Zenit Caslav 30 12 7 11 56 — 49 43
8. SK Mnichovo Hradiste 30 13 4 13 54 — 49 43
9. Kablo Krocehlavy 30 12 6 12 49 — 52 42
10. Union Celakovice 30 12 5 13 52 — 43 41
11. VTJ Slany 30 11 5 14 49 — 52 38
12. AFK Vranany 30 10 7 13 36 — 46 37
13. FK Cervene Pecky 30 8 9 13 43 — 56 33
14. Sokol Sedlec-Prcice 30 9 5 16 42 — 59 32
15. Slovan Hradistko 30 8 6 16 29 — 54 30
16. TJ Rudna 30 7 8 15 27 — 55 29

Středomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Elseremo Brumov 30 22 6 2 80 — 29 72
2. TJ Kunovice 30 21 5 4 83 — 29 68
3. Spartak Hluk 29 17 3 9 70 — 41 54
4. FC Morkovice 30 14 9 7 65 — 43 51
5. Banik Mikulcice 30 15 4 11 52 — 51 49
6. FK Vigantice 30 15 3 12 49 — 41 48
7. FC Vsetin 30 14 4 12 48 — 48 46
8. Viktoria Otrokovice 30 13 6 11 48 — 42 45
9. FC Velke Karlovice 30 13 5 12 47 — 43 44
10. Slovacka Viktoria Bojkovice 29 12 6 11 54 — 47 42
11. FC Brezuvky 30 12 4 14 46 — 50 40
12. TJ Stitna 30 9 4 17 36 — 59 31
13. FS Napajedla 30 8 6 16 47 — 50 30
14. Spartak-2 Hulin 30 7 8 15 46 — 55 29
15. Sokol Ujezdec-Tesov 30 4 9 17 42 — 65 21
16. Pares-2 Prusanky 30 1 2 27 14 — 134 5

Východočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slovan Pardubice 30 24 6 0 82 — 17 78
2. OEZ Letohrad 30 19 5 6 70 — 33 62
3. Spartak Rychnov 30 18 3 9 58 — 31 57
4. Slovan Havlickuv Brod 30 16 5 9 56 — 33 53
5. FK Chlumec nad Cidlinou 30 15 6 9 53 — 32 51
6. TJ Nachod 30 15 5 10 60 — 47 50
7. SK Vysoke Myto 30 13 5 12 59 — 54 44
8. SK Jicin 30 13 5 12 46 — 47 44
9. FC Lomnice nad Popelkou 30 11 8 11 37 — 35 41
10. FK Ceska Trebova 30 12 5 13 52 — 56 41
11. FC Hlinsko 30 12 4 14 47 — 52 40
12. Jiskra Usti nad Orlici 30 12 3 15 39 — 46 39
13. Jiskra Hermanuv Mestec 30 9 2 19 38 — 50 29
14. Sparta Upice 30 8 5 17 40 — 68 29
15. TJ Miliceves 30 3 6 21 26 — 79 15
16. Banik Zacler 30 2 3 25 19 — 102 9

Západočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Susice 30 18 6 6 67 — 35 60
2. Viktoria Marianske Lazne 30 17 4 9 65 — 38 55
3. FC Rokycany 30 11 13 6 65 — 45 46
4. Haas Chanovice 30 12 10 8 47 — 44 46
5. Jiskra Domazlice 30 13 5 12 51 — 47 44
6. SK Touzim 30 12 7 11 68 — 64 43
7. FK Stankov 30 12 7 11 49 — 50 43
8. Slavia Vejprnice 30 11 9 10 55 — 41 42
9. FK Ostrov 30 11 9 10 51 — 48 42
10. FK Nova Role 30 11 7 12 39 — 43 40
11. Banik Sokolov 30 12 3 15 52 — 53 39
12. Lokomotiva Karlovy Vary 30 10 8 12 47 — 52 38
13. Lokomotiva Cheb 30 10 5 15 47 — 54 35
14. SSK Bolevec 30 9 6 15 40 — 59 33
15. Okula Nyrsko 30 9 5 16 40 — 76 32
16. Tatran Chodov 30 9 2 19 36 — 70 29

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 93% (+7021-39=6982 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 8% (+582-0=582 wiki spaudos ženklai).