Čekijos IV futbolo lyga 1996–1997 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1996–1997 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 1996–1997 m.,
Čekijos I futbolo lyga 1996–1997 m.,
Čekijos II futbolo lyga 1996–1997 m.,
Čekijos III futbolo lyga 1996–1997 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 1996–1997 m.,
Čekijos futbolo taurė 1996–1997 m.
http://web.quick.cz/jfk-fotbal.kopecky/NSOU9697.htm


Hanácký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AFK Chropyne 30 23 3 4 71 — 27 72
2. Sigma Hodolany 30 19 8 3 68 — 18 65
3. Jiskra Rymarov 30 15 6 9 53 — 39 51
4. FK Hlubocky 30 14 4 12 43 — 34 46
5. FK Jesenik 30 13 7 10 28 — 25 46
6. Tatran Litovel 30 12 9 9 38 — 30 45
7. SK Lipova 30 9 13 8 45 — 43 40
8. SK Hranice-2 30 11 6 13 42 — 44 39
9. SK Namest 30 10 8 12 43 — 46 38
10. Sokol Dub 30 10 8 12 35 — 47 38
11. SK Prostejov 30 10 6 14 29 — 48 36
12. SK Belkovice 30 8 10 12 38 — 46 34
13. HFK Olomouc 30 9 5 16 27 — 52 32
14. Slovan Moravska Trebova 30 8 7 15 35 — 47 31
15. FC Kralice na Hane 30 7 12 11 35 — 42 24
16. VTJ Lipnik 30 3 6 21 24 — 65 15

Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Divcice 30 24 2 4 86 — 24 74
2. Spartak Kaplice 30 15 5 10 40 — 31 50
3. Otava Katovice 30 13 9 8 34 — 28 48
4. Sokol Cizova 30 13 5 12 42 — 41 44
5. FK Jindrichuv Hradec 30 13 5 12 50 — 56 44
6. VTJ Pisek 30 11 9 10 40 — 39 42
7. FK Pelhrimov 30 10 10 10 49 — 36 40
8. FK Studena 30 11 6 13 37 — 48 39
9. Lokomotiva Ceske Budejovice 30 11 6 13 34 — 45 39
10. Spartak Sobeslav 30 11 5 14 35 — 39 38
11. Sumavan Vimperk 30 12 2 16 41 — 50 38
12. TJ Hluboka 30 10 7 13 39 — 38 37
13. TJ Netolice 30 10 7 13 40 — 56 37
14. TJ Malsice 30 10 6 14 40 — 59 36
15. Smrcina Horni Plana 30 9 9 12 32 — 32 36
16. SK Ctyri Dvory 30 6 9 15 34 — 51 27

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BOPO Trebic 30 21 4 5 58 — 23 67
2. Slavoj Velke Pavlovice 30 20 6 4 64 — 25 66
3. Sparta Brno 30 15 8 7 52 — 31 53
4. FC Namest 30 16 3 11 58 — 45 51
5. SK Slavkov 30 14 6 10 47 — 34 48
6. Framoz Rousinov 30 14 4 12 49 — 46 46
7. Slavia Trebic 30 13 5 12 39 — 36 44
8. SK Turany 30 11 7 12 41 — 38 40
9. Slovan Breclav 30 11 6 13 51 — 44 39
10. Tatran Bohunice 30 10 8 12 42 — 36 38
11. Bocek Kurim 30 11 4 15 37 — 51 37
12. Slovan Ivancice 30 11 3 16 39 — 51 36
13. Buwol Metal Luka 30 8 7 15 33 — 57 31
14. RAFK Rajhrad 30 9 4 17 28 — 55 31
15. Palava Mikulov 30 6 7 17 40 — 68 25
16. SK Bystrice nad Pernstejnem 30 6 6 18 27 — 65 24

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Cechie BVB Praha 30 19 4 7 66 — 31 61
2. Strizkov-2 Praha 30 16 7 7 60 — 37 55
3. SK Dablice 30 16 4 10 53 — 36 52
4. SC Radotin 30 15 7 8 51 — 40 52
5. CAFC Praha 30 13 7 10 52 — 55 46
6. Viktorie Praha 30 12 8 10 61 — 59 44
7. Union Vrsovice 30 12 7 11 40 — 35 43
8. US Praha 30 12 6 12 52 — 44 42
9. Reporyje Praha 30 12 6 12 43 — 43 42
10. CZU Praha 30 11 8 11 39 — 29 41
11. Meteor Praha 30 10 10 10 36 — 36 40
12. Lokomotiva Praha 30 11 4 15 38 — 49 37
13. Dragoun Brevnov 30 7 10 13 32 — 41 31
14. Sokol Cholupice 30 8 6 16 40 — 62 30
15. Sokol Kralovice 30 7 6 17 36 — 66 27
16. Tempo Praha 30 5 8 17 26 — 62 23

Severočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Libocany 30 20 6 4 49 — 20 66
2. FC Novy Bor 30 19 6 5 44 — 21 63
3. Slavoj Litomerice 30 18 7 5 66 — 25 61
4. SK Steti 30 16 8 6 43 — 21 56
5. Elitex Jablonec 30 13 7 10 48 — 35 46
6. Spartak Tisa 30 13 5 12 36 — 38 44
7. FK Bilina 30 11 7 12 49 — 46 40
8. Jiskra Modra 30 10 9 11 46 — 44 39
9. Slovan Chabarovice 30 11 6 13 39 — 46 39
10. ASK Lovosice 30 9 7 14 32 — 43 34
11. FK Duchcov 30 10 6 14 50 — 61 33
12. Slovan Hradek 30 8 8 14 40 — 47 32
13. TJ Krasny Dvur 30 7 10 13 39 — 48 31
14. Sokol Brezno 30 7 8 15 32 — 49 29
15. FK Klasterec 30 8 3 19 32 — 69 27
16. CSAD Libouchec 30 6 5 19 28 — 60 23

Slezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rapid Muglinov 30 23 4 3 69 — 22 73
2. Fotbal Poruba 30 20 4 6 65 — 32 64
3. SK Kravare 30 20 4 6 58 — 32 64
4. SSK Bilovec 30 19 2 9 73 — 34 59
5. SK Detmarovice 30 15 7 8 67 — 39 52
6. FC Dolni Becva 30 13 9 8 54 — 41 48
7. FK Velke Hostice 30 11 8 11 46 — 39 41
8. TJ Vitkovice-Svinov 30 9 7 14 49 — 53 34
9. TJ Roznov 30 8 9 13 42 — 57 33
10. Sokol Krasne Pole 30 8 8 14 29 — 45 32
11. Sokol Skrecon 30 7 10 13 40 — 49 31
12. Ferrum Frydlant 30 7 10 13 30 — 46 31
13. Jakl Karvina 30 8 7 15 38 — 56 31
14. Slavia Orlova 30 8 4 18 31 — 69 28
15. Sokol Frycovice 30 8 3 19 34 — 74 27
16. TJ Vendryne 30 6 4 20 37 — 74 22

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Ricany 30 24 5 1 87 — 13 77
2. SK Celakovice 30 18 6 6 54 — 31 60
3. Zenit Caslav 30 16 7 7 62 — 41 55
4. SK Bela 30 15 9 6 54 — 29 54
5. FK Dobrejovice 30 14 7 9 56 — 33 49
6. Bohemia Podebrady 30 14 5 11 47 — 39 47
7. Sparta Kutna Hora 30 12 10 8 47 — 36 46
8. SK Benatky 30 15 1 14 44 — 50 46
9. SK Mnichovo Hradiste 30 10 11 9 37 — 34 41
10. Cesky lev Beroun 30 12 5 13 60 — 58 41
11. VTJ Slany 30 11 7 12 42 — 46 40
12. Fercom Tynec 30 10 7 13 50 — 48 37
13. Kaucuk Kralupy 30 7 4 19 44 — 77 25
14. FK Cervene Pecky 30 5 8 17 31 — 69 23
15. Kablo Krocehlavy 30 5 7 18 34 — 72 22
16. Sokol Sedlec-Prcice 30 2 1 27 20 — 102 7

Středomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Myslocovice 30 21 8 1 73 — 27 71
2. FC Polesovice 30 21 4 5 66 — 34 67
3. FK Bystrice 30 17 9 4 73 — 42 60
4. FC Morkovice 30 17 2 11 63 — 40 53
5. FS Napajedla 30 14 9 7 47 — 27 51
6. Kostelec Zlin 30 13 8 9 52 — 40 47
7. FK Vigantice 30 12 8 10 43 — 34 44
8. Banik Mikulcice 30 11 8 11 43 — 45 41
9. FC Velke Karlovice 30 11 5 14 42 — 51 38
10. Sokol Ujezdec-Tesov 30 10 6 14 35 — 42 36
11. Viktoria Otrokovice 30 10 6 14 34 — 46 36
12. Slovacka Viktoria Bojkovice 30 8 9 13 42 — 53 33
13. Spartak-2 Hulin 30 9 4 17 39 — 54 31
14. Spartak Hluk 30 8 6 16 31 — 60 30
15. FC Brezuvky 30 5 4 21 32 — 66 19
16. TJ Stitna 30 4 2 24 30 — 85 14

Východočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Rychnov 30 25 3 2 99 — 26 78
2. SK Semily 30 21 5 4 81 — 22 68
3. Jiskra Litomysl 30 14 5 11 44 — 36 47
4. TJ Nachod 30 11 13 6 45 — 37 46
5. Slovan Havlickuv Brod 30 12 7 11 49 — 49 43
6. OEZ Letohrad 30 11 8 11 38 — 29 41
7. FC Lomnice nad Popelkou 30 10 11 9 42 — 33 41
8. FC Zamberk 30 11 8 11 51 — 47 41
9. SK Vysoke Myto 30 11 8 11 52 — 52 41
10. Jiskra Hermanuv Mestec 30 11 7 12 35 — 42 40
11. SK Jicin 30 10 8 12 39 — 37 38
12. FC Hlinsko 30 9 8 13 35 — 42 35
13. FK Ceska Trebova 30 9 7 14 37 — 43 34
14. Jiskra Usti nad Orlici 30 9 7 14 33 — 55 34
15. Tesla Pardubice 30 6 6 18 40 — 93 24
16. Sparta Upice 30 3 3 24 24 — 101 12

Západočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dvory Karlovy Vary 30 18 6 6 69 — 34 60
2. Haas Chanovice 30 17 7 6 75 — 49 58
3. Keramika Chlumcany 30 15 8 7 45 — 32 53
4. FC Rokycany 30 15 7 8 47 — 39 52
5. TJ Klatovy 30 14 7 9 54 — 35 49
6. FK Stankov 30 13 6 11 43 — 37 45
7. Jiskra Domazlice 30 13 6 11 40 — 39 45
8. FK Ostrov nad Ohri 30 13 5 12 50 — 38 44
9. Lokomotiva Cheb 30 12 4 14 37 — 49 40
10. Rapid Plzen 30 12 3 15 47 — 53 39
11. FK Nova Role 30 10 7 13 42 — 45 37
12. Slavia Vejprnice 30 10 5 15 40 — 45 35
13. VTJ Stod 30 9 5 16 49 — 71 32
14. Lokomotiva Karlovy Vary 30 10 1 19 45 — 67 31
15. Banik Sokolov 30 7 6 17 36 — 62 27
16. SK Touzim 30 7 7 16 50 — 74 19

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 93% (+7056-39=7017 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 8% (+571-0=571 wiki spaudos ženklai).