Čekijos IV futbolo lyga 1998–1999 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1998–1999 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 1998–1999 m.,
Čekijos I futbolo lyga 1998–1999 m.,
Čekijos II futbolo lyga 1998–1999 m.,
Čekijos III futbolo lyga 1998–1999 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 1998–1999 m.,
Čekijos futbolo taurė 1998–1999 m.
http://web.quick.cz/jfk-fotbal.kopecky/NSOU9899.htm


Hanácký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavoj Bruntal 30 18 9 3 64 — 25 63
2. SK Lipova 30 14 8 8 47 — 27 50
3. Sigma Hodolany 30 14 6 10 52 — 44 48
4. Sokol Lazne Velke Losiny 30 12 9 9 43 — 31 45
5. FK Hlubocky 30 12 7 11 57 — 42 43
6. SK Belkovice 30 11 10 9 44 — 41 43
7. Tatran Litovel 30 10 11 9 56 — 47 41
8. FK Ruda 30 12 5 13 42 — 61 41
9. SK Prostejov 30 11 6 13 36 — 42 39
10. HFK Prerov-2 30 10 8 12 46 — 58 38
11. Slovan Moravska Trebova 30 10 8 12 26 — 39 38
12. Sokol Dub 30 10 7 13 46 — 54 37
13. VTJ Lipnik 30 10 6 14 43 — 51 36
14. FK Jesenik 30 8 12 10 35 — 45 36
15. Tatran Moravicany 30 9 8 13 40 — 44 35
16. SK Hranice-2 30 6 6 18 34 — 60 24

Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Kaplice 30 23 4 3 82 — 23 73
2. Spartak Sezimovo Usti 30 19 7 4 60 — 32 64
3. TJ Hluboka 30 13 11 6 58 — 33 50
4. FK Protivin 30 14 6 10 57 — 42 48
5. VTJ Pisek 30 14 5 11 52 — 43 47
6. FK Jindrichuv Hradec 30 13 7 10 56 — 42 46
7. Slavoj Cesky Krumlov 30 12 7 11 52 — 51 43
8. FK Olesnik 30 12 5 13 43 — 45 41
9. TJ Netolice 30 11 8 11 54 — 58 41
10. Loko Ceske Budejovice 30 9 12 9 42 — 44 39
11. TJ Malsice 30 10 8 12 49 — 55 38
12. Spartak Sobeslav 30 9 7 14 36 — 42 34
13. TJ Blatna 30 10 4 16 40 — 61 34
14. Otava Katovice 30 8 6 16 34 — 51 30
15. Sumavan Vimperk 30 8 5 17 37 — 58 29
16. FK Studena 30 1 6 23 21 — 93 9

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Slavkov 30 22 5 3 67 — 22 71
2. Slavoj Trebic 30 21 3 6 72 — 21 66
3. Bocek Kurim 30 13 7 10 42 — 35 46
4. MKZ Rajec-Jestrebi 30 13 6 11 57 — 53 45
5. Spartak Brno 30 11 10 9 51 — 39 43
6. Framoz Rousinov 30 12 7 11 44 — 40 43
7. Sokol Bedrichov 30 12 6 12 46 — 50 42
8. CKD Blansko 30 11 7 12 54 — 51 40
9. Tatran Bohunice 30 10 9 11 38 — 48 39
10. ZDAS Zdar 30 10 7 13 38 — 43 37
11. Buwol Metal Luka 30 10 7 13 37 — 46 37
12. FC Hustopece 30 10 5 15 46 — 55 35
13. SK Turany 30 8 9 13 40 — 60 33
14. FC Miroslav 30 9 5 16 38 — 52 32
15. SK Dolni Bojanovice 30 9 4 17 38 — 69 31
16. FC Namest 30 8 5 17 44 — 68 29

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavoj Vysehrad 30 24 5 1 86 — 23 77
2. Dropa-2 Strizkov 30 20 6 4 66 — 25 66
3. Dragoun Brevnov 30 16 10 4 64 — 27 58
4. SC Radotin 30 17 4 9 64 — 43 55
5. Meteor Praha 30 14 7 9 45 — 42 49
6. Xaverov Horni Pocernice 30 12 9 9 66 — 54 45
7. Libus Praha 30 13 5 12 43 — 38 44
8. SK Dablice 30 10 9 11 34 — 48 39
9. Union Vrsovice 30 10 7 13 43 — 47 37
10. CAFC Praha 30 10 5 15 45 — 48 35
11. Viktorie Praha 30 9 7 14 41 — 52 34
12. Reporyje Praha 30 9 7 14 49 — 61 34
13. SK Roztoky 30 6 8 16 40 — 56 26
14. SK Satalice 30 5 11 14 32 — 49 26
15. VTJ Dejvice 30 7 5 18 33 — 57 26
16. Tatran Chodov 30 3 5 22 42 — 123 14

Severočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Meteor Louny 28 24 2 2 72 — 22 74
2. FC Novy Bor 28 22 3 3 73 — 20 69
3. Jiskra Modra 28 15 5 8 56 — 42 50
4. TJ Probostov 28 14 4 10 63 — 49 46
5. Jiskra Velke Brezno 28 13 6 9 52 — 39 45
6. BL Decin 28 12 5 11 51 — 48 41
7. Slovan Chabarovice 28 10 10 8 46 — 42 40
8. FK Jablonec 28 10 3 15 28 — 40 33
9. TJ Strekov 28 8 8 12 50 — 70 32
10. Sokol Brezno 28 8 7 13 40 — 59 31
11. FK Duchcov 28 8 4 16 45 — 56 28
12. FK Bilina 28 6 8 14 40 — 57 26
13. Sokol Brozany 28 6 7 15 33 — 48 25
14. TJ Jestrebi-Provodin 28 6 7 15 31 — 52 25
15. Slovan Hradek 28 5 7 16 37 — 73 22

Slezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Detmarovice 30 20 5 5 66 — 26 65
2. SSK Bilovec 30 20 4 6 52 — 25 64
3. Lokomotiva Petrovice 30 17 4 9 60 — 36 55
4. FK Velke Hostice 30 15 6 9 44 — 30 51
5. ZD Bohumin 30 13 7 10 50 — 37 46
6. TJ Vitkovice-Svinov 30 12 9 9 44 — 38 45
7. Fotbal Poruba 30 11 10 9 34 — 35 43
8. FC Roznov 30 12 5 13 38 — 39 41
9. Beskyd Frenstat 30 9 10 11 41 — 43 37
10. Sokol Stepankovice 30 10 6 14 35 — 55 36
11. Fotbal Fulnek 30 9 8 13 32 — 43 35
12. FC Zubri 30 9 7 14 45 — 51 34
13. Moravia Kralovo Pole 30 9 5 16 30 — 44 32
14. FK Vigantice 30 8 6 16 40 — 69 30
15. Jakl Karvina 30 8 6 16 31 — 47 30
16. Sokol Skrecon 30 7 4 19 37 — 61 25

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Sibrina 30 21 3 6 93 — 47 66
2. Tatran Sedlcany 30 20 5 5 80 — 43 65
3. Fercom Tynec 30 14 7 9 66 — 45 49
4. Bohemia Podebrady 30 13 7 10 60 — 46 46
5. FK Dobrejovice 30 13 6 11 65 — 58 45
6. AFK Kolin 30 11 8 11 40 — 48 41
7. SK Cernolice 30 11 8 11 65 — 76 41
8. FC Horky 30 11 8 11 41 — 53 41
9. SK Pysely 30 11 7 12 54 — 42 40
10. KDC Beroun 30 10 8 12 41 — 48 38
11. Sparta Kutna Hora 30 9 10 11 38 — 50 37
12. MFK Dobris 30 10 6 14 39 — 48 36
13. Agrox Vlasim 30 9 8 13 50 — 46 35
14. VTJ Slany 30 9 6 15 37 — 55 33
15. SK Benatky 30 8 6 16 41 — 66 30
16. SK Mnichovo Hradiste 30 6 5 19 33 — 72 23

Středomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Bystrice 28 21 3 4 77 — 23 66
2. Spartak Hulin 28 15 8 5 57 — 27 53
3. Spartak Hluk 28 16 5 7 41 — 25 53
4. Kostelec Zlin 28 15 6 7 56 — 36 51
5. FC Morkovice 28 13 4 11 59 — 43 43
6. Sokol Katerinice (Jicin) 28 13 2 13 45 — 54 41
7. Viktoria Otrokovice 28 11 7 10 40 — 44 40
8. Sokol Hradcovice 28 11 4 13 46 — 51 37
9. FC Veseli 28 11 4 13 43 — 55 37
10. Target Brestek 28 10 5 13 30 — 40 35
11. FK Sardice 28 9 7 12 43 — 40 34
12. FC Velke Karlovice 28 10 2 16 39 — 54 32
13. Banik Mikulcice 28 9 4 15 25 — 41 31
14. Sigma Hodonin 28 7 5 16 34 — 51 26
15. Sokol Podlesi 28 3 6 19 30 — 81 15

Východočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Ceska Trebova 30 20 4 6 77 — 36 64
2. Slovan Havlickuv Brod 30 18 6 6 47 — 27 60
3. Jiskra Usti nad Orlici 30 18 4 8 64 — 41 58
4. Tesla Pardubice 30 13 9 8 39 — 36 48
5. Sokol Destne 30 13 6 11 79 — 60 45
6. Jiskra Hermanuv Mestec 30 14 3 13 37 — 39 45
7. Jiskra Ceska Skalice 30 11 9 10 39 — 40 42
8. FC Hlinsko 30 12 4 14 49 — 60 40
9. Jiskra Litomysl 30 11 6 13 45 — 32 39
10. FC Lomnice nad Popelkou 30 11 6 13 40 — 54 39
11. TJ Nachod 30 9 11 10 50 — 65 38
12. SK Vysoke Myto 30 10 7 13 53 — 59 37
13. FC Zamberk 30 9 7 14 41 — 53 34
14. Cidlina Novy Bydzov 30 10 2 18 41 — 61 32
15. SK Jicin 30 8 7 15 31 — 33 31
16. Jiskra Horice 30 5 5 20 32 — 68 20

Západočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Klatovy 30 23 5 2 83 — 18 74
2. FC Rokycany 30 21 4 5 77 — 23 67
3. Senco Doubravka 30 19 7 4 70 — 26 64
4. Slavia Vejprnice 30 14 10 6 54 — 31 52
5. Union Cheb 30 15 2 13 57 — 49 47
6. FK Stankov 30 14 5 11 47 — 44 47
7. FK Nepomuk 30 12 7 11 48 — 47 43
8. Jiskra Domazlice 30 11 6 13 36 — 41 39
9. VTJ Karlovy Vary 30 9 8 13 46 — 51 35
10. Haas Chanovice 30 9 6 15 31 — 51 33
11. Spartak Horni Slavkov 30 9 7 14 37 — 49 31
12. Sokol Blovice 30 8 6 16 41 — 59 30
13. FC Plzen-2 30 8 3 19 31 — 71 27
14. SK Plzen 30 6 8 16 27 — 52 26
15. Rapid Plzen 30 8 10 12 38 — 51 25
16. FK Horazdovice 30 3 8 19 14 — 74 17

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 93% (+6931-39=6892 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 8% (+573-0=573 wiki spaudos ženklai).