Čekijos IV futbolo lyga 1999–2000 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1999–2000 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 1999–2000 m.,
Čekijos I futbolo lyga 1999–2000 m.,
Čekijos II futbolo lyga 1999–2000 m.,
Čekijos III futbolo lyga 1999–2000 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 1999–2000 m.,
Čekijos futbolo taurė 1999–2000 m.
http://web.quick.cz/jfk-fotbal.kopecky/NSOU9900.htm


Hanácký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Lazne Velke Losiny 30 20 4 6 75 — 39 64
2. SK Lipova 30 18 5 7 50 — 27 59
3. VTJ Lipnik 30 16 8 6 70 — 37 56
4. Autodemont Horka 30 14 6 10 55 — 36 48
5. FK Jesenik 30 14 3 13 45 — 49 45
6. Sokol Prostejov 30 13 5 12 34 — 41 44
7. Tatran Supikovice 30 13 4 13 54 — 56 43
8. FK Ruda 30 10 9 11 48 — 52 39
9. FC Kralice na Hane 30 10 9 11 33 — 43 39
10. FK Hlubocky 30 11 4 15 38 — 55 37
11. SK Protivanov 30 10 6 14 52 — 56 36
12. Sokol Dub 30 10 4 16 36 — 62 34
13. Tatran Litovel 30 9 6 15 37 — 42 33
14. SK Belkovice 30 8 7 15 43 — 53 31
15. Slovan Moravska Trebova 30 7 10 13 33 — 43 31
16. Sigma Hodolany 30 7 10 13 37 — 49 31

Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Sezimovo Usti 30 19 5 6 56 — 22 62
2. TJ Hluboka 30 17 6 7 58 — 30 57
3. VTJ Pisek 30 16 5 9 60 — 38 53
4. Slavoj Cesky Krumlov 30 11 11 8 51 — 32 44
5. Sumavan Vimperk 30 12 8 10 43 — 44 44
6. Spartak Sobeslav 30 10 12 8 43 — 34 42
7. FK Protivin 30 11 9 10 46 — 38 42
8. AFC Humpolec 30 12 6 12 32 — 38 42
9. FK Olesnik 30 10 9 11 40 — 41 39
10. FK Jindrichuv Hradec 30 11 6 13 41 — 45 39
11. Lokomotiva Ceske Budejovice 30 11 6 13 29 — 41 39
12. Protom Prestovice 30 10 7 13 37 — 50 37
13. TJ Netolice 30 9 6 15 38 — 55 33
14. TJ Malsice 30 8 8 14 32 — 51 32
15. TJ Blatna 30 9 5 16 37 — 55 32
16. Otava Katovice 30 8 3 19 28 — 57 27

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavia Trebic 30 21 6 3 62 — 21 69
2. FK Drnovice-2 30 21 4 5 73 — 23 67
3. Sparta Brno 30 20 3 7 49 — 24 63
4. Tatran Bohunice 30 13 8 9 42 — 36 47
5. Framoz Rousinov 30 13 5 12 53 — 43 44
6. MKZ Rajec-Jestrebi 30 11 7 12 49 — 47 40
7. CKD Blansko 30 12 4 14 43 — 56 40
8. ZDAS Zdar 30 10 9 11 37 — 39 39
9. Bocek Kurim 30 12 3 15 44 — 55 39
10. Slavoj Velke Pavlovice 30 11 5 14 36 — 43 38
11. Sokol Bedrichov 30 11 5 14 34 — 54 38
12. Buwol Metal Luka 30 10 7 13 37 — 39 37
13. FC Hustopece 30 10 4 16 40 — 50 34
14. TJ Radesinska Svratka 30 8 8 14 44 — 42 32
15. SK Turany 30 8 4 18 22 — 56 28
16. FC Miroslav 30 4 8 18 28 — 65 20

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dropa-2 Strizkov 30 21 5 4 60 — 18 68
2. SK Satalice 30 18 6 6 57 — 32 60
3. Xaverov-2 Horni Pocernice 30 17 8 5 81 — 33 59
4. Libus Praha 30 18 4 8 82 — 49 58
5. Dragoun Brevnov 30 15 10 5 60 — 33 55
6. CAFC Praha 30 13 4 13 44 — 38 43
7. SC Radotin 30 13 4 13 43 — 47 43
8. VTJ Dejvice 30 12 4 14 51 — 47 40
9. Meteor Praha 30 11 6 13 43 — 43 39
10. Union Vrsovice 30 11 5 14 40 — 56 38
11. Viktorie Praha 30 9 5 16 28 — 47 32
12. SK Roztoky 30 7 9 14 42 — 64 30
13. SK Dablice 30 8 5 17 38 — 70 29
14. AFK Podoli 30 8 4 18 48 — 75 28
15. Sokol Kralovice 30 7 6 17 40 — 77 27
16. Reporyje Praha 30 6 7 17 40 — 68 25

Severočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kovostroj Decin 30 19 6 5 85 — 38 63
2. FK Velke Hamry 30 17 7 6 64 — 40 58
3. Jiskra Modra 30 16 6 8 69 — 46 54
4. FK Usti 30 13 9 8 54 — 41 48
5. TJ Probostov 30 14 5 11 57 — 54 47
6. FK Duchcov 30 14 4 12 46 — 43 46
7. Jiskra Velke Brezno 30 13 5 12 64 — 61 44
8. FC Novy Bor 30 13 4 13 50 — 52 43
9. FK Bilina 30 13 3 14 46 — 55 42
10. TJ Strekov 30 11 8 11 54 — 55 41
11. TJ Jestrebi-Provodin 30 12 3 15 54 — 56 39
12. VTJ Zatec 30 10 7 13 48 — 52 37
13. Sokol Brezno 30 9 7 14 37 — 47 34
14. FK Jablonec 30 9 7 14 39 — 50 34
15. Sokol Brozany 30 7 8 15 41 — 60 29
16. Slovan Chabarovice 30 3 5 22 20 — 78 14

Slezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lokomotiva Petrovice 30 19 5 6 74 — 33 62
2. SSK Bilovec 30 18 7 5 55 — 27 61
3. TCHAS Poruba 30 18 7 5 64 — 39 61
4. Fotbal Fulnek 30 19 3 8 61 — 45 60
5. Beskyd Frenstat 30 17 5 8 62 — 38 56
6. Zelezarny-2 Trinec 30 13 4 13 45 — 46 43
7. FK Velke Hostice 30 9 14 7 42 — 33 41
8. Pusta Polom 30 10 10 10 50 — 38 40
9. NFC Lichnov 30 11 6 13 51 — 58 39
10. Sokol Krasne Pole 30 9 10 11 40 — 56 37
11. ZD Bohumin 30 9 9 12 44 — 49 36
12. TJ Roznov 30 9 8 13 41 — 58 35
13. FK Vigantice 30 9 6 15 37 — 36 33
14. Sokol Stepankovice 30 7 7 16 33 — 58 28
15. TJ Vitkovice-Svinov 30 3 7 20 33 — 67 16
16. FC Zubri 30 4 4 22 33 — 84 16

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AFK Kolin-Velim 30 20 4 6 86 — 33 64
2. SK Benesov 30 19 5 6 69 — 24 62
3. Sokol Libis 30 14 8 8 41 — 39 50
4. SK Cernolice 30 14 6 10 61 — 49 48
5. FC Horky 30 14 5 11 57 — 52 47
6. Sparta Kutna Hora 30 11 12 7 43 — 34 45
7. Fercom Tynec 30 12 9 9 62 — 56 45
8. SK Votice 30 13 4 13 37 — 51 43
9. Tatran Sedlcany 30 10 7 13 47 — 45 37
10. FK Ricany 30 8 13 9 30 — 37 37
11. KDC Beroun 30 9 8 13 41 — 56 35
12. MFK Dobris 30 9 6 15 33 — 55 33
13. Bohemia Podebrady 30 8 7 15 47 — 56 31
14. KZ Kraluv Dvur 30 7 9 14 36 — 53 30
15. SJ Kladno 30 8 5 17 36 — 63 29
16. FK Dobrejovice 30 8 4 18 41 — 61 28

Středomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Hulin 30 22 4 4 66 — 25 70
2. FC Veseli 30 18 5 7 66 — 38 59
3. FC Vracov 30 16 8 6 57 — 27 56
4. FC Morkovice 30 15 6 9 72 — 48 51
5. Viktoria Otrokovice 30 15 5 10 53 — 39 50
6. CSK Uhersky Brod 30 15 3 12 33 — 41 48
7. FK Sardice 30 13 8 9 47 — 34 47
8. Spartak Hluk 30 13 5 12 43 — 42 44
9. Sokol Katerinice (Jicin) 30 13 4 13 51 — 47 43
10. Kostelec Zlin 30 13 3 14 42 — 40 42
11. Sokol Hradcovice 30 13 2 15 54 — 52 41
12. Target Brestek 30 11 6 13 36 — 49 39
13. FC Velke Karlovice 30 10 5 15 46 — 48 35
14. Zbrojovka Vsetin 30 7 7 16 33 — 51 28
15. Sigma Hodonin 30 5 2 23 31 — 92 17
16. Banik Mikulcice 30 4 1 25 19 — 76 13

Východočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Destne 30 23 3 4 74 — 38 72
2. Slovan Havlickuv Brod 30 16 12 2 57 — 27 60
3. Jiskra Ceska Skalice 30 17 8 5 56 — 32 59
4. Jiskra Usti nad Orlici 30 13 10 7 57 — 35 49
5. SK Tyniste 30 12 10 8 39 — 28 46
6. Cidlina Novy Bydzov 30 13 3 14 53 — 55 42
7. Lokomotiva Pardubice 30 10 10 10 51 — 49 40
8. Jiskra Litomysl 30 11 7 12 39 — 43 40
9. Jiskra Hermanuv Mestec 30 10 9 11 44 — 40 39
10. FC Hlinsko 30 11 4 15 56 — 54 37
11. Tatran Zdirec 30 10 5 15 35 — 47 35
12. FK Pardubice 30 9 7 14 38 — 50 34
13. TJ Nachod 30 9 6 15 36 — 37 33
14. SK Vysoke Myto 30 10 3 17 46 — 64 33
15. FC Zamberk 30 8 3 19 39 — 78 27
16. FC Lomnice nad Popelkou 30 6 4 20 30 — 73 22

Západočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Rokycany 30 27 3 0 94 — 12 84
2. Slavia Vejprnice 30 19 6 5 75 — 31 63
3. Slavia Karlovy Vary 30 14 7 9 52 — 42 49
4. TJ Susice 30 13 9 8 36 — 37 48
5. Haas Chanovice 30 14 5 11 53 — 49 47
6. Union Cheb 30 13 6 11 54 — 36 45
7. Senco Doubravka 30 12 7 11 47 — 36 43
8. SK Pobezovice 30 11 7 12 44 — 49 40
9. Jiskra Domazlice 30 12 4 14 40 — 45 40
10. Sokol Blovice 30 9 8 13 40 — 42 35
11. FK Stankov 30 10 5 15 36 — 42 35
12. FK Nepomuk 30 10 5 15 38 — 60 35
13. Spartak Horni Slavkov 30 10 4 16 45 — 78 34
14. Tatran Primda 30 7 8 15 36 — 65 29
15. ZCE Plzen 30 7 4 19 32 — 61 25
16. SK Stary Plzenec 30 5 6 19 35 — 72 21

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 93% (+7049-44=7005 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 8% (+595-0=595 wiki spaudos ženklai).