Čekijos IV futbolo lyga 2000–2001 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2000–2001 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2000–2001 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2000–2001 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2000–2001 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2000–2001 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2000–2001 m.,
Čekijos futbolo taurė 2000–2001 m.
http://web.quick.cz/jfk-fotbal.kopecky/NSOU0001.htm


Hanácký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Autodemont Horka 30 18 8 4 52 — 22 62
2. VTJ Lipnik 30 16 12 2 67 — 23 60
3. SK Protivanov 30 18 5 7 59 — 29 59
4. FC Kralice na Hane 30 12 10 8 51 — 37 46
5. FK Hlubocky 30 13 5 12 42 — 34 44
6. FC Dolany 30 12 8 10 60 — 58 44
7. SK Prostejov 30 12 7 11 40 — 42 43
8. Tatran Supikovice 30 12 6 12 49 — 50 42
9. FK Jesenik 30 12 4 14 42 — 45 40
10. SK Belkovice 30 10 8 12 36 — 40 38
11. Tatran Litovel 30 10 7 13 45 — 55 37
12. FK Ruda 30 9 9 12 47 — 56 36
13. FK Sternberk 30 7 14 9 37 — 49 35
14. Slovan Moravska Trebova 30 6 10 14 27 — 47 28
15. Sokol Dub 30 7 6 17 48 — 77 27
16. SK Lostice 30 4 5 21 33 — 71 17

Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Pisek 30 24 3 3 84 — 20 75
2. TJ Hluboka 30 19 3 8 59 — 31 60
3. Akra Ceske Budejovice 30 16 8 6 43 — 27 56
4. Slavoj Cesky Krumlov 30 14 9 7 64 — 38 51
5. FK Jindrichuv Hradec 30 15 4 11 59 — 57 49
6. FK Vodnany 30 13 4 13 43 — 56 43
7. AFC Humpolec 30 12 5 13 43 — 45 41
8. Smrcina Horni Plana 30 12 4 14 52 — 56 40
9. TJ Drazice 30 11 5 14 50 — 48 38
10. Protom Prestovice 30 11 4 15 46 — 52 37
11. Spartak Sobeslav 30 9 9 12 38 — 40 36
12. FK Protivin 30 10 6 14 39 — 56 36
13. Loko Ceske Budejovice 30 9 7 14 41 — 49 34
14. FK Olesnik 30 9 7 14 32 — 45 34
15. TJ Netolice 30 8 7 15 46 — 65 31
16. TJ Malsice 30 3 5 22 24 — 78 14

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Drnovice-2 30 22 5 3 75 — 22 71
2. Framoz Rousinov 30 16 6 8 62 — 46 54
3. Tatran Bohunice 30 15 6 9 46 — 33 51
4. ZDAS Zdar 30 14 7 9 43 — 34 49
5. MKZ Rajec-Jestrebi 30 13 8 9 72 — 54 47
6. CKD Blansko 30 13 7 10 54 — 33 46
7. Slavoj Velke Pavlovice 30 14 3 13 54 — 43 45
8. Sokol Bedrichov 30 13 5 12 42 — 49 44
9. TJ Radesinska Svratka 29 12 6 11 43 — 51 42
10. Sokol Hrusky 29 12 5 12 57 — 48 41
11. FK Kunstat 30 12 4 14 53 — 40 40
12. Buwol Metal Luka 30 10 9 11 43 — 49 39
13. Bocek Kurim 30 9 5 16 45 — 65 32
14. Sparta-2 Brno 30 7 7 16 35 — 72 28
15. FC Hustopece 30 5 8 17 44 — 77 23
16. SK Turany 30 4 4 22 27 — 80 16

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dragoun Brevnov 30 21 7 2 79 — 29 70
2. Dropa-2 Strizkov 30 21 5 4 72 — 22 68
3. Meteor Praha 30 18 8 4 67 — 23 62
4. CAFC Praha 30 16 8 6 73 — 37 56
5. Libus Praha 30 15 4 11 66 — 48 49
6. SK Radotin 30 14 5 11 55 — 53 47
7. Avia Cakovice 30 12 5 13 47 — 52 41
8. Sokol Kralovice 30 10 7 13 49 — 55 37
9. Xaverov-2 Horni Pocernice 30 10 6 14 40 — 48 36
10. SK Vrsovice 30 10 6 14 38 — 55 36
11. Viktorie Praha 30 8 8 14 30 — 49 32
12. SK Roztoky 30 9 5 16 40 — 72 32
13. Dukla Dejvice 30 8 7 15 44 — 52 31
14. FC Zlicin 30 8 6 16 34 — 52 30
15. AFK Podoli 30 6 6 18 31 — 68 24
16. SK Dablice 30 5 5 20 35 — 85 20

Severočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. PFC Cesky Dub 28 20 4 4 84 — 33 64
2. Jiskra Visnova 28 18 4 6 68 — 36 58
3. Sokol Brezno 28 17 2 9 61 — 38 53
4. TJ Probostov 28 14 5 9 67 — 60 47
5. FK Duchcov 28 13 8 7 51 — 45 47
6. Jiskra Modra 28 13 5 10 45 — 38 44
7. Banik Sous 28 12 7 9 68 — 57 43
8. TJ Chlumec 28 13 3 12 58 — 23 42
9. FK Bilina 28 11 8 9 44 — 34 41
10. FC Novy Bor 28 9 6 13 32 — 52 33
11. TJ Strekov 28 7 10 11 58 — 58 31
12. FC Decin 28 7 10 11 39 — 52 31
13. Jiskra Velke Brezno 28 6 8 14 45 — 60 26
14. FK Louny 28 5 3 20 32 — 84 18
15. AFK Zatec 28 1 5 22 18 — 70 8

Slezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IRP Cesky Tesin 30 21 4 5 64 — 17 67
2. TJ Roznov 30 19 4 7 84 — 34 61
3. TCHAS Poruba 30 17 10 3 55 — 24 61
4. Beskyd Frenstat 30 15 5 10 63 — 39 50
5. Pusta Polom 30 13 7 10 42 — 50 46
6. ZD Bohumin 30 13 5 12 53 — 58 44
7. FK Velke Hostice 30 13 4 13 55 — 56 43
8. NFC Lichnov 30 12 6 12 60 — 63 42
9. Sokol Mokre Lazce 30 11 5 14 38 — 49 38
10. TJ Bystrice 30 11 4 15 46 — 52 37
11. Sokol Krasne Pole 30 9 7 14 36 — 61 34
12. VP Frydek-Mistek-2 30 10 3 17 38 — 54 33
13. FK Krnov 29 9 5 15 39 — 46 32
14. Fotbal Fulnek 30 8 8 14 51 — 62 32
15. FK Bolatice 29 7 6 16 33 — 66 27
16. Rapid Muglinov 30 6 7 17 35 — 61 25

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Libis 30 20 6 4 63 — 30 66
2. FK Dobrovice 30 17 6 7 70 — 33 57
3. Sparta Kutna Hora 30 18 3 9 58 — 44 57
4. SK Cernolice 30 15 7 8 83 — 60 52
5. FC Horky 30 14 3 13 59 — 54 45
6. Bohemia Podebrady 30 13 6 11 48 — 44 45
7. MFK Dobris 30 11 8 11 43 — 45 41
8. Tatran Sedlcany 30 10 9 11 53 — 53 39
9. Fercom Tynec 30 12 3 15 44 — 48 39
10. FK Ricany 30 10 8 12 40 — 45 38
11. KDC Beroun 30 10 7 13 42 — 51 37
12. Slavoj Kladno 30 11 4 15 41 — 58 37
13. FC Kolec 30 11 4 15 46 — 56 37
14. KZ Kraluv Dvur 30 10 6 14 48 — 53 36
15. SK Votice 30 5 10 15 34 — 59 25
16. EME Melnik 30 7 2 21 32 — 71 23

Středomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Mutenice 30 23 7 0 78 — 24 76
2. FK Sardice 30 20 7 3 86 — 26 67
3. FC Morkovice 30 16 5 9 63 — 39 53
4. Viktoria Otrokovice 30 15 2 13 64 — 51 47
5. TJ Veseli 30 10 15 5 49 — 29 45
6. Mogul Vacenovice 30 11 11 8 54 — 47 44
7. FC Velke Karlovice 30 13 4 13 51 — 56 43
8. Sokol Katerinice (Jicin) 30 12 4 14 42 — 56 40
9. Spartak Hluk 30 11 6 13 45 — 56 39
10. Sokol Hradcovice 30 10 9 11 42 — 47 39
11. CSK Uhersky Brod 30 9 8 13 40 — 45 35
12. Kostelec Zlin 30 9 7 14 34 — 47 34
13. FK Potesovice 30 8 10 12 40 — 54 34
14. Target Brestek 30 8 7 15 35 — 48 31
15. FK Blachovice 30 6 8 16 35 — 64 26
16. Sokol Myslocovice 30 2 4 24 18 — 97 10

Východočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tatran Zdirec 30 19 5 6 80 — 37 62
2. Jiskra Ceska Skalice 30 18 6 6 67 — 38 60
3. Cidlina Novy Bydzov 30 18 5 7 66 — 31 59
4. Jiskra Usti nad Orlici 30 19 1 10 81 — 40 58
5. Loko Pardubice 30 16 5 9 70 — 40 53
6. Slovan Havlickuv Brod 30 12 8 10 51 — 43 44
7. Sokol Dobrikov 30 13 4 13 43 — 47 43
8. SK Holice 30 11 7 12 47 — 56 40
9. SK Stolany 30 11 4 15 39 — 49 37
10. SK Vysoke Myto 30 9 9 12 40 — 44 36
11. SK Tyniste 30 8 9 13 37 — 54 33
12. Jiskra Litomysl 30 8 9 13 42 — 60 33
13. TJ Nachod 30 9 5 16 47 — 77 32
14. Jiskra Hermanuv Mestec 30 8 6 16 38 — 66 30
15. SK Jicin 30 6 8 16 39 — 69 26
16. FC Hlinsko 30 6 7 17 34 — 70 25

Západočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slovan Vejprnice 30 23 6 1 101 — 21 75
2. Senco Doubravka 30 18 5 7 69 — 40 59
3. Tatran Primda 30 18 4 8 71 — 41 58
4. TJ Susice 30 13 7 10 52 — 47 48
5. FC Plzen 30 13 5 12 40 — 44 44
6. SK Touzim 30 12 5 13 57 — 58 41
7. SK Cheb 30 9 13 8 53 — 51 40
8. SK Pobezovice 30 11 7 12 39 — 48 40
9. Sokol Blovice 30 11 5 14 53 — 59 38
10. Jiskra Domazlice 30 10 8 12 37 — 43 38
11. Chanos Chanovice 30 8 12 10 47 — 51 36
12. SSK Bolevec 30 9 8 13 39 — 55 35
13. FK Nepomuk 30 9 7 14 47 — 60 34
14. FK Stankov 30 8 8 14 36 — 54 32
15. Slavia Karlovy Vary 30 9 2 19 37 — 62 29
16. Spartak Horni Slavkov 30 7 2 21 35 — 79 23

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 93% (+6944-62=6882 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 8% (+573-0=573 wiki spaudos ženklai).