Čekijos IV futbolo lyga 2002–2003 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2002–2003 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2002–2003 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2002–2003 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2002–2003 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2002–2003 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2002–2003 m.,
Čekijos futbolo taurė 2002–2003 m.
http://web.archive.org/web/20090210153427/http://web.telecom.cz/kopeckyf/NSOU0203.htm


Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavoj Cesky Krumlov 30 24 4 2 62 — 14 76
2. Malse Roudne 30 15 8 7 62 — 32 53
3. SK Jankov 30 14 6 10 55 — 29 48
4. FK Protivin 30 14 5 11 39 — 34 47
5. Protom Prestovice 30 13 7 10 40 — 31 46
6. SK Lisov 30 13 5 12 61 — 55 44
7. DZ Vodnany 30 12 6 12 53 — 47 42
8. FC Chynov 30 11 8 11 45 — 48 41
9. SK Rudolfov 30 12 5 13 49 — 46 41
10. SK Ctyri Dvory 30 12 5 13 42 — 48 41
11. Raselina Sobeslav 30 11 7 12 53 — 62 40
12. TJ Drazice 30 12 4 14 35 — 41 40
13. Slovan Jindrichuv Hradec 30 10 6 14 38 — 51 36
14. Smrcina Horni Plana 30 9 8 13 35 — 56 35
15. FK Olesnik 30 7 3 20 30 — 66 24
16. Akra Ceske Budejovice 30 5 5 20 27 — 66 20

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Framoz Rousinov 30 17 8 5 64 — 38 59
2. Minerva Boskovice 30 18 4 8 58 — 35 58
3. ZHS Sardice 30 16 6 8 49 — 36 54
4. Olympia Rajecko 30 15 6 9 58 — 37 51
5. MKZ Rajec-Jestrebi 30 15 5 10 58 — 42 50
6. Tatran Brno Bohunice 30 14 7 9 74 — 49 49
7. Mogul Vacenovice 30 12 9 9 56 — 44 45
8. FC Veseli 30 12 6 12 52 — 55 42
9. Palava Mikulov 30 10 7 13 35 — 50 37
10. Slavoj Velke Pavlovice 30 10 7 13 49 — 56 37
11. Spartak Blansko 30 10 6 14 43 — 68 36
12. CAFC Zidenice Brno 30 9 8 13 42 — 41 35
13. Sokol Luna Hrusky 30 9 5 16 40 — 61 32
14. SK Slavkov 30 9 5 16 41 — 52 32
15. RAFK Rajhrad 30 8 4 18 39 — 65 28
16. Best Kunstat 30 7 5 18 42 — 71 26

Karlovarský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Union Cheb 30 27 2 1 123 — 18 83
2. SK Touzim 30 19 5 6 68 — 44 62
3. FC Cheb 30 17 4 9 92 — 52 55
4. Buldoci-2 Karlovy Vary 30 16 6 8 48 — 41 54
5. Jiskra As 30 16 2 12 78 — 51 50
6. FC Frantiskovy Lazne 30 14 7 9 57 — 48 49
7. Rozvoj Trstenice 30 12 6 12 67 — 65 42
8. Banik Sokolov 30 11 6 13 55 — 63 39
9. Lokomotiva Karlovy Vary 30 11 4 15 62 — 65 37
10. FK Ostrov 30 10 5 15 48 — 71 35
11. SK Dolni Rychnov 30 8 7 15 46 — 71 31
12. Olympie Hroznetin 30 9 3 18 37 — 68 30
13. DDM Stara Role 30 7 8 15 57 — 75 29
14. Spartak Chodov 30 7 8 15 39 — 81 29
15. Spartak Horni Slavkov 30 7 6 17 46 — 84 27
16. FK Nova Role 30 6 7 17 43 — 69 25

Královehradecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Novy Bydzov 30 23 5 2 69 — 17 74
2. SK Tyniste 30 22 3 5 81 — 21 69
3. Slavoj Predmerice 30 15 9 6 58 — 31 54
4. VTJ Miliceves 30 15 6 9 64 — 39 51
5. TJ Cerveny Kostelec 30 14 6 10 51 — 39 48
6. FK Nova Paka 30 11 9 10 38 — 40 42
7. Avon Rudnik 30 13 3 14 51 — 54 42
8. FC Novy Hradec Kralove 30 11 7 12 39 — 50 40
9. SK Prepychy 30 9 11 10 48 — 52 38
10. Nachod-2 Destne 30 11 4 15 37 — 56 37
11. Sokol Liban 30 9 9 12 43 — 54 36
12. Jiskra Ceska Skalice 30 10 5 15 44 — 61 35
13. Jiskra Horice 30 10 2 18 45 — 57 32
14. Sokol Lhota pod Libcany 30 8 5 17 47 — 73 29
15. SK Jicin 30 6 6 18 24 — 60 24
16. Olympia Hradec Kralove 30 6 4 20 36 — 71 22

Liberecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jiskra Novy Bor 26 17 6 3 57 — 22 57
2. SK Jilemnice 26 12 6 8 48 — 41 42
3. Ingeo Lomnice 26 11 7 8 53 — 49 40
4. SK Skalice 26 10 9 7 34 — 22 39
5. Jiskra Visnova 26 11 5 10 46 — 45 38
6. FK Ceska Lipa 26 10 5 11 41 — 38 35
7. FK Nova Ves 26 9 8 9 41 — 44 35
8. Jiskra Mimon 26 9 8 9 39 — 42 35
9. Sokol Zasada 26 10 5 11 35 — 39 35
10. Elitex Jablonec 26 9 8 9 34 — 40 35
11. Sokol Pencin 26 9 6 11 32 — 41 33
12. Autobrzdy Hejnice 26 8 5 13 40 — 54 29
13. SK Semily-2 26 6 8 12 32 — 36 26
14. Slovan Hradek 26 6 4 16 45 — 64 22

Moravskoslezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Mokre Lazce 30 19 7 4 51 — 18 64
2. Jakl Karvina 30 18 7 5 61 — 24 61
3. NFC Lichnov 30 15 7 8 62 — 38 52
4. Pusta Polom 30 15 6 9 52 — 43 51
5. Beskyd Frenstat 30 14 6 10 61 — 49 48
6. Odra Petrkovice 30 14 5 11 57 — 42 47
7. FK Velke Hostice 30 13 5 12 51 — 47 44
8. ZD Bohumin 30 10 10 10 38 — 48 40
9. FK Krnov 30 11 6 13 35 — 47 39
10. VOKD-TCHAS Poruba 30 11 4 15 38 — 36 37
11. Sokol Dobra 30 10 6 14 29 — 43 36
12. Karet Bystrice 30 9 8 13 37 — 47 35
13. Slavoj Bruntal 30 10 5 15 42 — 63 35
14. FC Bilovec 30 8 9 13 31 — 36 33
15. FK Bolatice 30 7 5 18 29 — 57 26
16. Sokol Ticha 30 5 6 19 27 — 63 21

Olomoucký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Kralova 30 17 8 5 63 — 32 59
2. FK Jesenik 30 15 11 4 47 — 26 56
3. Sokol Protivanov 30 16 7 7 55 — 37 55
4. FK Sternberk 30 15 6 9 58 — 35 51
5. FC Kralice na Hane 30 13 8 9 47 — 29 47
6. FK Brodek 30 12 9 9 47 — 40 45
7. Tatran Litovel 30 11 11 8 41 — 37 44
8. FK Hodolany 30 11 8 11 44 — 51 41
9. FK Zlate Hory 30 11 5 14 56 — 58 38
10. FK Hlubocky 30 9 9 12 47 — 54 36
11. Sokol Konice 30 8 11 11 44 — 48 35
12. FC Dolany 30 10 5 15 28 — 41 35
13. FK Sumperk 30 9 6 15 39 — 47 33
14. Omya Vapenna 30 8 7 15 56 — 86 31
15. SK Belkovice-Lastany 30 7 9 14 37 — 48 30
16. Tatran Supikovice 30 6 4 20 44 — 84 22

Pardubický kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stolany Lazne Bohdanec 26 25 0 1 94 — 18 75
2. Loko Pardubice 26 16 4 6 60 — 32 53
3. Lekva Skutec 26 12 8 6 62 — 37 44
4. SK Vysoke Myto 26 14 1 11 53 — 39 43
5. Sokol Dobrikov 26 11 5 10 37 — 54 38
6. Masokombinat Policka 26 9 9 8 36 — 30 36
7. Holcim Prachovice 26 11 2 13 40 — 45 35
8. FK Ceska Trebova 26 10 3 13 36 — 56 33
9. SK Holice 26 8 6 12 30 — 41 30
10. FC Zamberk 26 8 4 14 43 — 57 28
11. Slovan Moravska Trebova 26 7 5 14 29 — 36 26
12. Jiskra Hermanuv Mestec 26 7 5 14 32 — 62 26
13. TJ Lanskroun 26 6 8 12 28 — 49 26
14. Jiskra Litomysl 26 8 0 18 31 — 55 24

Plzeňský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria-2 Plzen 30 25 5 0 106 — 19 80
2. Chanos Chanovice 30 16 8 6 49 — 24 56
3. Tatran Primda 30 16 4 10 56 — 57 52
4. CHKZ Pobezovice 30 13 8 9 45 — 35 47
5. Jiskra Domazlice 30 13 8 9 48 — 39 47
6. Rapid Plzen 30 11 10 9 52 — 43 43
7. TJ Susice 30 13 4 13 42 — 43 43
8. ZKZ Horni Briza 30 13 3 14 48 — 51 42
9. FK Tachov 30 11 8 11 46 — 47 41
10. CHKZ Stankov 30 11 7 12 39 — 38 40
11. Keramika Chlumcany 30 11 6 13 41 — 37 39
12. VD Luby 30 9 7 14 35 — 44 34
13. Slavia Unesov 30 10 4 16 37 — 66 34
14. SSC Bolevec 30 8 6 16 47 — 60 30
15. Slavoj Stod 30 7 7 16 55 — 87 28
16. FK Nepomuk 30 4 3 23 31 — 87 15

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Loko Vltavin 30 20 5 5 59 — 27 65
2. Strizkov-2 Praha 30 17 4 9 58 — 41 55
3. Xaverov-2 Horni Pocernice 30 16 5 9 76 — 42 53
4. Sokol Kralovice 30 15 2 13 62 — 54 47
5. Sokol Cholupice 30 14 5 11 61 — 48 47
6. SK Radotin 30 11 13 6 62 — 43 46
7. Actherm Vrsovice 30 13 4 13 46 — 47 43
8. Reporyje Praha 30 11 7 12 46 — 51 40
9. FC Zlicin 30 11 7 12 41 — 53 40
10. CAFC Praha 30 9 11 10 56 — 62 38
11. Tempo Praha 30 9 11 10 57 — 56 38
12. TJ Kyje 30 10 6 14 55 — 61 36
13. Meteor Praha 30 10 5 15 34 — 60 35
14. Dukla Praha-Dejvice 30 9 5 16 51 — 62 32
15. Viktorie Praha 30 8 6 16 36 — 53 30
16. Avia Cakovice 30 7 4 19 44 — 84 25

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Ovcary 30 23 3 4 73 — 26 72
2. SK Horovice 30 19 6 5 79 — 41 63
3. Sparta Kutna Hora 30 19 4 7 74 — 28 61
4. Slavia Jesenice 30 14 6 10 57 — 41 48
5. SK Slany 30 14 6 10 62 — 53 48
6. Meteor Stribrna Skalice 30 12 10 8 53 — 42 46
7. KDC Beroun 30 14 4 12 56 — 59 46
8. SK Cernolice 30 12 7 11 72 — 62 43
9. FK Kraluv Dvur 30 12 7 11 54 — 53 43
10. Slavoj Kolec 30 11 8 11 46 — 57 41
11. Bohemia Podebrady 30 10 7 13 49 — 59 37
12. MFK Dobris 30 9 8 13 49 — 64 35
13. Tatran Sedlcany 30 9 7 14 40 — 61 34
14. Slavoj Kladno 30 7 5 18 41 — 65 26
15. Kaucuk Kralupy 30 4 4 22 33 — 88 16
16. Metaz Tynec 30 4 2 24 30 — 69 14

Ústecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Havran Kryry 30 24 3 3 107 — 27 75
2. MUS Most-2 30 21 2 7 73 — 36 65
3. Sokol Udlice 30 16 5 9 69 — 45 53
4. Jiskra Modra 30 14 7 9 52 — 38 49
5. Rezuz Decin 30 13 5 12 60 — 50 44
6. Stap-Tratec Vilemov 30 12 8 10 54 — 47 44
7. FK Sous 30 13 4 13 56 — 51 43
8. Sokol Brezno 30 12 7 11 63 — 62 43
9. TJ Strekov 30 11 7 12 48 — 67 40
10. TJ Sobechleby 30 10 9 11 34 — 40 39
11. TJ Probostov 30 10 4 16 48 — 59 34
12. SFK Mezibori 30 10 4 16 41 — 56 34
13. TJ Chlumec 30 8 6 16 40 — 62 30
14. Jiskra Velke Brezno 30 6 10 14 35 — 62 28
15. FK Duchcov 30 7 6 17 36 — 72 27
16. FK Louny 30 6 7 17 32 — 74 25

Vysočina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dekora Zdirec 26 20 3 3 54 — 8 63
2. SK Bystrice nad Pernstejnem 26 18 5 3 67 — 27 59
3. Kovofinis Ledec 26 13 8 5 40 — 25 47
4. FK Humpolec 26 11 7 8 37 — 31 40
5. FC Namest 26 9 10 7 41 — 31 37
6. Horacky-2 Trebic 26 9 7 10 46 — 45 34
7. Vrchovina Nove Mesto 26 9 7 10 40 — 44 34
8. Spartak Pelhrimov 26 7 9 10 33 — 34 30
9. Slavoj Zirovnice 26 8 6 12 35 — 61 30
10. Slovan Havlickuv Brod 26 7 6 13 31 — 45 27
11. ZDAS Zdar 26 6 7 13 24 — 39 25
12. Sokol Bedrichov 26 6 7 13 30 — 55 25
13. Sklo Bohemia Svetla 26 7 3 16 36 — 48 24
14. Slavoj Pacov 26 6 5 15 31 — 52 23

Zlínský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSK Uhersky Brod 30 18 5 7 64 — 33 59
2. FC Velke Karlovice-Karolinka 30 14 8 8 52 — 48 50
3. SFK Holesov 30 14 5 11 71 — 41 47
4. Jelinek Vizovice 30 13 7 10 46 — 53 46
5. Viktoria Otrokovice 30 12 9 9 51 — 47 45
6. Sokol Hradcovice 30 10 14 6 46 — 37 44
7. FC Kostelec 30 11 10 9 49 — 44 43
8. FK Chropyne 30 11 8 11 64 — 50 41
9. FK Luhacovice 30 11 7 12 44 — 47 40
10. Sokol Katerinice 30 11 7 12 47 — 54 40
11. SK Borsice 30 11 6 13 40 — 50 39
12. Sterkovna Ostrozska Nova Ves 30 11 6 13 41 — 43 39
13. Spartak Hluk 30 10 7 13 44 — 44 37
14. FC Vsetin 30 9 9 12 53 — 60 36
15. FC Lhota u Vsetina 30 7 7 16 43 — 69 28
16. Target Brestek 30 6 7 17 41 — 76 25

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 81% (+9640-8=9632 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 19% (+2250-0=2250 wiki spaudos ženklai).