Čekijos IV futbolo lyga 2003–2004 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2003–2004 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2003–2004 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2003–2004 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2003–2004 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2003–2004 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2003–2004 m.,
Čekijos futbolo taurė 2003–2004 m.
http://web.archive.org/web/20090210114220/http://web.telecom.cz/kopeckyf/NSOU0304.htm


Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Pisek 30 19 5 6 77 — 31 62
2. Malse Roudne 30 18 6 6 57 — 22 60
3. DZ Vodnany 30 13 9 8 47 — 41 48
4. Protom Prestovice 30 13 6 11 54 — 44 45
5. SK Zliv 30 13 5 12 44 — 46 44
6. TJ Hluboka 30 13 5 12 61 — 46 44
7. SK Lisov 30 12 7 11 51 — 53 43
8. ZVVZ Milevsko 30 12 6 12 45 — 34 42
9. FK Protivin 30 11 8 11 32 — 39 41
10. Lokomotiva Ceske Budejovice 30 11 6 13 37 — 63 39
11. SK Ctyri Dvory 30 11 6 13 42 — 41 39
12. TJ Drazice 30 11 5 14 47 — 48 38
13. FC Chynov 30 10 7 13 34 — 40 37
14. SK Jankov 30 9 9 12 35 — 46 36
15. SK Rudolfov 30 9 6 15 37 — 50 33
16. Raselina Sobeslav 30 5 4 21 23 — 79 19

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Cukrovar Hrusovany 30 18 9 3 56 — 32 63
2. MKZ Rajec-Jestrebi 30 14 9 7 50 — 40 51
3. Tatran Brno Bohunice 30 15 5 10 45 — 41 50
4. ZHS Sardice 30 14 7 9 44 — 37 49
5. CAFC Zidenice Brno 30 13 7 10 58 — 44 46
6. Sokol Luna Hrusky 30 13 5 12 65 — 61 44
7. Banik Ratiskovice 30 11 9 10 47 — 46 42
8. Minerva Boskovice 30 12 6 12 38 — 43 42
9. Olympia Rajecko 30 11 8 11 45 — 38 41
10. SK Slavkov 30 10 7 13 31 — 42 37
11. Slavoj Velke Pavlovice 30 9 9 12 45 — 46 36
12. FC Veseli 30 9 8 13 37 — 39 35
13. Palava Mikulov 30 10 4 16 43 — 49 34
14. SK Lisen 30 10 4 16 39 — 53 34
15. Mogul Vacenovice 30 8 8 14 38 — 54 32
16. Spartak Blansko 30 7 7 16 30 — 46 28

Karlovarský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rozvoj Trstenice 30 25 3 2 117 — 34 78
2. Buldoci-2 Karlovy Vary 30 18 7 5 58 — 37 61
3. Banik Sokolov 30 17 6 7 76 — 45 57
4. Jiskra As 30 16 6 8 72 — 43 54
5. SK Touzim 30 15 8 7 76 — 42 53
6. FK Ostrov 30 16 5 9 63 — 63 53
7. DDM Stara Role 30 12 6 12 61 — 53 42
8. Lokomotiva Karlovy Vary 30 12 6 12 47 — 53 42
9. SK Dolni Rychnov 30 11 5 14 48 — 60 38
10. Sokol Drmoul 30 8 10 12 37 — 51 34
11. FC Cheb 30 9 6 15 45 — 63 33
12. Spartak Chodov 30 8 6 16 47 — 64 30
13. FC Frantiskovy Lazne 30 8 3 19 51 — 80 27
14. Sokol Utvina 30 7 6 17 47 — 90 27
15. Kema Skalna 30 6 5 19 38 — 73 23
16. Olympie Hroznetin 30 5 6 19 29 — 61 21

Královehradecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Dvur Kralove 30 20 6 4 65 — 23 66
2. Slavoj Predmerice 30 20 6 4 75 — 25 66
3. FK Trutnov 30 21 3 6 74 — 26 66
4. VTJ Miliceves 30 13 10 7 53 — 32 49
5. Jiskra Ceska Skalice 30 13 7 10 58 — 48 46
6. Sokol Liban 30 13 5 12 58 — 71 44
7. Avon Rudnik 30 13 2 15 62 — 57 41
8. FK Nova Paka 30 10 10 10 51 — 53 40
9. Velesov Doudleby 30 12 4 14 40 — 38 40
10. Spartak Rychnov 30 11 7 12 42 — 51 40
11. Nachod-2 Destne 30 10 8 12 45 — 57 38
12. SK Prepychy 30 9 8 13 39 — 57 35
13. FC Novy Hradec Kralove 30 7 8 15 28 — 47 29
14. Sokol Lhota pod Libcany 30 6 7 17 31 — 68 25
15. Jiskra Horice 30 7 3 20 42 — 74 24
16. TJ Cerveny Kostelec 30 3 10 17 32 — 68 19

Liberecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Ceska Lipa 26 15 7 4 51 — 17 52
2. FK Nova Ves u Liberce 26 13 8 5 59 — 32 47
3. Jiskra Mimon 26 14 4 8 48 — 32 46
4. Sokol Pencin 26 13 5 8 40 — 29 44
5. Autobrzdy Hejnice 26 12 5 9 39 — 36 41
6. SK Skalice 26 11 6 9 39 — 29 39
7. SK Semily-2 26 9 10 7 40 — 36 37
8. Ingeo Lomnice 26 11 4 11 41 — 43 37
9. Sokol Zasada 26 10 6 10 34 — 33 36
10. Sokol Tesla Straz 26 10 5 11 39 — 42 35
11. Jiskra Visnova 26 9 3 14 40 — 76 30
12. Elitex Jablonec 26 5 7 14 29 — 41 22
13. Sokol Ruprechtice 26 5 5 16 22 — 50 20
14. SK Jilemnice 26 5 5 16 30 — 55 20

Moravskoslezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tatran Jakubcovice 30 24 5 1 86 — 17 77
2. Lokomotiva Petrovice 30 17 6 7 77 — 35 57
3. NFC Lichnov 30 14 11 5 63 — 38 53
4. MFK Karvina 30 14 6 10 60 — 43 48
5. TJ Frenstat 30 14 5 11 57 — 42 47
6. FK Velke Hostice 30 13 8 9 46 — 45 47
7. SK Bohuslavice 30 13 7 10 39 — 33 46
8. Pusta Polom 30 11 11 8 37 — 40 44
9. Biocel Vratimov 30 10 8 12 48 — 56 38
10. Odra Petrkovice 30 10 6 14 41 — 54 36
11. FK Krnov 30 9 8 13 35 — 40 35
12. Slavoj Bruntal 30 9 7 14 43 — 65 34
13. Sokol Dobra 30 7 10 13 25 — 49 31
14. ZD Bohumin 30 7 7 16 34 — 51 28
15. TCHAS Poruba 30 6 7 17 37 — 69 25
16. SK Bystrice nad Olsi 30 4 4 22 22 — 73 16

Olomoucký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Trul Mikulovice 30 20 4 6 64 — 37 64
2. Sokol Konice 30 18 6 6 56 — 32 60
3. Sokol Usti 30 18 4 8 78 — 43 58
4. FC Dolany 30 14 7 9 46 — 36 49
5. FK Jesenik 30 13 9 8 59 — 46 48
6. FK Sumperk 30 14 3 13 64 — 54 45
7. FC Kralice na Hane 30 12 5 13 40 — 43 41
8. Omya Vapenna 30 11 5 14 54 — 52 38
9. Sokol Protivanov 30 10 8 12 39 — 44 38
10. FK Zlate Hory 30 9 10 11 43 — 49 37
11. FK Brodek 30 10 7 13 31 — 44 37
12. Tatran Litovel 30 12 1 17 47 — 61 37
13. FK Sternberk 30 10 7 13 47 — 64 37
14. SK Belkovice-Lastany 30 7 9 14 36 — 51 30
15. FK Hodolany 30 7 7 16 43 — 57 28
16. FK Hlubocky 30 6 6 18 35 — 69 24

Pardubický kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lekva Skutec 26 18 6 2 59 — 29 60
2. Masokombinat Policka 26 13 5 8 42 — 34 44
3. SK Holice 26 12 7 7 44 — 31 43
4. SK Vysoke Myto 26 12 6 8 55 — 40 42
5. Sokol Dobrikov 26 12 5 9 51 — 45 41
6. FC Hlinsko 26 11 7 8 61 — 39 40
7. Holcim Prachovice 26 11 6 9 47 — 45 39
8. TJ Lanskroun 26 11 5 10 34 — 34 38
9. Slovan Moravska Trebova 26 7 16 3 30 — 23 37
10. FK Ceska Trebova 26 9 6 11 38 — 36 33
11. TJ Svitavy 26 8 7 11 45 — 43 31
12. Jiskra Hermanuv Mestec 26 6 10 10 34 — 47 28
13. Stolany Lazne Bohdanec 26 4 4 18 31 — 64 16
14. FC Zamberk 26 2 2 22 21 — 82 8

Plzeňský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chanos Chanovice 30 23 2 5 76 — 25 71
2. Jiskra Domazlice 30 22 4 4 64 — 19 70
3. TJ Susice 30 17 5 8 61 — 40 56
4. FK Tachov 30 15 6 9 61 — 46 51
5. ZCE Plzen 30 14 5 11 60 — 50 47
6. ZKZ Horni Briza 30 14 5 11 44 — 45 47
7. CHKZ Pobezovice 30 12 6 12 52 — 53 42
8. Rapid Sport Plzen 30 11 8 11 51 — 48 41
9. CHKZ Stankov 30 11 7 12 60 — 56 40
10. Keramika Chlumcany 30 11 6 13 43 — 56 39
11. SSC Bolevec 30 10 6 14 42 — 61 36
12. Tatran Primda 30 9 9 12 45 — 55 36
13. Start VD Luby 30 8 9 13 33 — 48 33
14. TJ Tlucna 30 9 3 18 33 — 49 30
15. SK Stary Plzenec 30 7 4 19 56 — 63 25
16. Slavia Unesov 30 2 5 23 32 — 99 11

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motorlet Praha 30 24 3 3 72 — 21 75
2. FC Predni Kopanina 30 17 9 4 49 — 19 60
3. SK Horni Mecholupy 30 16 7 7 64 — 38 55
4. FC Zlicin 30 13 7 10 48 — 41 46
5. Tempo Praha 30 12 7 11 56 — 49 43
6. Sokol Kralovice 30 11 8 11 64 — 61 41
7. TJ Kyje 30 11 8 11 41 — 54 41
8. SK Radotin 30 11 7 12 46 — 54 40
9. CAFC Praha 30 11 6 13 33 — 43 39
10. Sokol Cholupice 30 12 3 15 56 — 70 39
11. Aritma Praha 30 11 5 14 54 — 56 38
12. Strizkov-2 Praha 30 11 3 16 55 — 56 36
13. Meteor Praha 30 10 6 14 44 — 59 36
14. Rapid Malesice 30 9 7 14 43 — 51 34
15. Actherm Vrsovice 30 10 1 19 51 — 66 31
16. Reporyje Praha 30 5 5 20 33 — 71 20

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Kraluv Dvur 30 19 6 5 73 — 23 63
2. Graffin Kacov 30 16 6 8 69 — 44 54
3. SK Cernolice 30 15 6 9 67 — 52 51
4. MFK Dobris 30 15 5 10 43 — 33 50
5. Sparta Kutna Hora 30 13 4 13 46 — 54 43
6. FK Brandys 30 11 10 9 54 — 43 43
7. Polaban Nymburk 30 11 9 10 46 — 43 42
8. Bohemia Podebrady 30 12 5 13 45 — 48 41
9. Tatran Rakovnik 30 11 7 12 44 — 49 40
10. Meteor Stribrna Skalice 30 11 6 13 59 — 54 39
11. KDC Beroun 30 10 9 11 51 — 52 39
12. Tatran Sedlcany 30 11 6 13 49 — 52 39
13. SK Chocerady 30 11 5 14 44 — 59 38
14. Slavia Jesenice 30 10 7 13 61 — 64 37
15. Sokol Nove Straseci 30 11 3 16 46 — 62 36
16. SK Slany 30 3 6 21 34 — 99 15

Ústecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Cesky lev Nestemice 30 26 2 2 96 — 26 80
2. Rezuz Decin 30 23 3 4 81 — 33 72
3. TJ Probostov 30 17 4 9 54 — 38 55
4. FK Sous 30 14 6 10 48 — 32 48
5. Sokol Brozany 30 14 6 10 49 — 35 48
6. Jiskra Modra 30 14 3 13 56 — 50 45
7. TJ Sobechleby 30 11 9 10 60 — 44 42
8. Stap-Tratec Vilemov 30 12 6 12 52 — 49 42
9. FK Litomerice 30 11 6 13 39 — 45 39
10. Frantschach Steti 30 11 5 14 44 — 63 38
11. TJ Strekov 30 11 4 15 47 — 52 37
12. Sokol Udlice 30 10 4 16 38 — 58 34
13. Sokol Brezno 30 8 9 13 31 — 46 33
14. Lokomotiva Bilina 30 10 2 18 35 — 57 32
15. SFK Mezibori 30 5 4 21 26 — 87 19
16. TJ Oldrichov 30 4 5 21 35 — 76 17

Vysočina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ZDAS Zdar 26 19 5 2 63 — 31 62
2. SK Bystrice nad Pernstejnem 26 12 6 8 39 — 35 42
3. Sokol Hartvikovice 26 12 4 10 55 — 32 40
4. Spartak Pelhrimov 26 11 7 8 53 — 34 40
5. Slavoj Zirovnice 26 12 4 10 53 — 40 40
6. Slovan Havlickuv Brod 26 10 8 8 31 — 23 38
7. FC Chotebor 26 10 7 9 41 — 52 37
8. HFK Trebic-2 26 9 9 8 48 — 45 36
9. FC Namest 26 9 7 10 42 — 45 34
10. FK Humpolec 26 8 9 9 37 — 38 33
11. Vrchovina Nove Mesto 26 9 6 11 36 — 40 33
12. Kovofinis Ledec 26 9 6 11 38 — 50 33
13. Sklo Bohemia Svetla 26 7 5 14 37 — 49 26
14. Sokol Bedrichov 26 3 1 22 33 — 92 10

Zlínský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Velke Karlovice-Karolinka 30 22 3 5 76 — 34 69
2. Spartak Hluk 30 17 7 6 59 — 29 58
3. Viktoria Otrokovice 30 15 6 9 62 — 37 51
4. SFK Holesov 30 14 6 10 59 — 38 48
5. FK Chropyne 30 13 8 9 67 — 51 47
6. FC Slusovice 30 14 5 11 51 — 51 47
7. SK Borsice 30 13 6 11 72 — 50 45
8. Sterkovna Ostrozska Nova Ves 30 12 8 10 48 — 45 44
9. Sokol Hradcovice 30 12 7 11 44 — 37 43
10. Sokol Katerinice 30 13 4 13 70 — 65 43
11. TJ Dolni Nemci 30 11 10 9 44 — 46 43
12. Sokol Orechov 30 11 7 12 46 — 45 40
13. FK Luhacovice 30 10 7 13 37 — 42 37
14. SK Vlachovice 30 6 5 19 38 — 71 23
15. FC Kostelec 30 6 4 20 28 — 78 22
16. Jelinek Vizovice 30 3 3 24 30 — 112 12

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 78% (+9638-4=9634 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – autorius – 22% (+2658-0=2658 wiki spaudos ženklai).