Čekijos IV futbolo lyga 2004–2005 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2004–2005 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2004–2005 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2004–2005 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2004–2005 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2004–2005 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2004–2005 m.,
Čekijos V futbolo lyga 2004–2005 m.,
Čekijos VI futbolo lyga 2004–2005 m.,
Čekijos VII futbolo lyga 2004–2005 m.,
Čekijos VIII futbolo lyga 2004–2005 m.,
Čekijos futbolo taurė 2004–2005 m.
http://web.archive.org/web/20090210153731/http://web.telecom.cz/kopeckyf/NSOU0405.htm


Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Jankov 30 20 6 4 62 — 24 66
2. Malse Roudne 30 18 6 6 74 — 41 60
3. ZVVZ Milevsko 30 17 4 9 58 — 36 55
4. Protom Prestovice 30 17 3 10 49 — 39 54
5. Slavoj Cesky Krumlov 30 14 5 11 57 — 45 47
6. Mariner Bavorovice 30 12 7 11 50 — 50 43
7. TJ Hluboka 30 12 6 12 53 — 51 42
8. Olympie Tyn 30 12 5 13 42 — 52 41
9. SK Ctyri Dvory 30 12 3 15 35 — 46 39
10. TJ Drazice 30 10 8 12 46 — 42 38
11. FK Protivin 30 10 8 12 48 — 46 38
12. FC Chynov 30 10 8 12 46 — 47 38
13. DZ Vodnany 30 10 8 12 47 — 52 38
14. SK Lisov 30 10 6 14 49 — 60 36
15. SK Zliv 30 4 7 19 24 — 59 19
16. Lokomotiva Ceske Budejovice 30 5 4 21 31 — 81 19

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Lisen 30 19 7 4 59 — 31 64
2. CAFC Zidenice Brno 30 19 2 9 63 — 27 59
3. CVM Mokra-Horakov 30 16 6 8 51 — 40 54
4. FK Sardice 30 13 9 8 40 — 35 48
5. Olympia Rajecko 30 13 4 13 41 — 34 43
6. MKZ Rajec-Jestrebi 30 12 7 11 40 — 42 43
7. Palava Mikulov 30 12 6 12 57 — 40 42
8. Tatran Brno Bohunice 30 10 10 10 43 — 36 40
9. Slovan Rosice 30 11 7 12 49 — 43 40
10. Mogul Vacenovice 30 11 5 14 35 — 41 38
11. Minerva Boskovice 30 10 8 12 34 — 50 38
12. Sokol Luna Hrusky 30 10 7 13 41 — 52 37
13. Banik Ratiskovice 30 10 6 14 35 — 44 36
14. FC Veseli 30 8 8 14 34 — 48 32
15. SK Slavkov 30 8 4 18 25 — 55 28
16. Slavoj Velke Pavlovice 30 7 6 17 30 — 59 27

Karlovarský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Banik Sokolov 30 24 5 1 112 — 19 77
2. SK Touzim 30 19 5 6 82 — 37 62
3. FK Ostrov 30 18 6 6 81 — 49 60
4. FK Nova Role 30 17 5 8 63 — 44 56
5. Spartak Chodov 30 16 6 8 64 — 45 54
6. Sokol Drmoul 30 12 9 9 65 — 59 45
7. DDM Stara Role 30 12 5 13 54 — 67 41
8. Jiskra As 30 12 4 14 68 — 61 40
9. Buldoci-2 Karlovy Vary 30 10 8 12 56 — 66 38
10. SK Dolni Rychnov 30 9 8 13 40 — 57 35
11. FC Frantiskovy Lazne 30 10 4 16 62 — 73 34
12. Kema Skalna 30 10 4 16 55 — 86 34
13. Lokomotiva Karlovy Vary 30 8 9 13 44 — 55 33
14. FC Cheb 30 9 5 16 55 — 67 32
15. Sokol Utvina 30 9 3 18 44 — 77 30
16. TJ Hroznatov 30 0 4 26 32 — 115 4

Královehradecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavoj Predmerice 30 25 4 1 88 — 15 79
2. FK Novy Bydzov 30 19 4 7 73 — 41 61
3. FK Trutnov 30 13 8 9 62 — 38 47
4. SK Prepychy 30 13 8 9 62 — 48 47
5. FK Nova Paka 30 14 4 12 54 — 48 46
6. Spartak Rychnov 30 12 7 11 43 — 51 43
7. Nachod-2 Destne 30 12 5 13 65 — 52 41
8. Olympia Hradec Kralove 30 12 5 13 62 — 63 41
9. FC Kostelec nad Orlici 30 11 7 12 40 — 45 40
10. Jiskra Ceska Skalice 30 11 7 12 41 — 54 40
11. Velesov Doudleby 30 11 6 13 42 — 50 39
12. Sokol Liban 30 10 5 15 44 — 72 35
13. VTJ Miliceves 30 10 4 16 45 — 50 34
14. Sokol Lhota pod Libcany 30 9 7 14 51 — 62 34
15. Avon Rudnik 30 8 3 19 45 — 97 27
16. FC Novy Hradec Kralove 30 4 8 18 31 — 62 20

Liberecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Hlavice 26 16 6 4 68 — 31 54
2. FK Nova Ves u Liberce 26 17 3 6 57 — 28 54
3. SK Skalice 26 16 4 6 60 — 30 52
4. Sokol Zasada 26 15 5 6 47 — 33 50
5. Jiskra Mimon 26 14 4 8 45 — 32 46
6. FC Pencin 26 12 5 9 45 — 38 41
7. FK Pencin-Turnov 26 10 3 13 43 — 44 33
8. Sokol Tesla Straz 26 9 5 12 34 — 34 32
9. Ingeo Lomnice 26 8 5 13 37 — 54 29
10. Autobrzdy Hejnice 26 8 4 14 42 — 44 28
11. Jiskra Visnova 26 7 7 12 42 — 58 28
12. SK Semily-2 26 7 7 12 30 — 55 28
13. Sokol Ruprechtice 26 6 7 13 26 — 57 25
14. Elitex Jablonec 26 3 3 20 29 — 67 12

Moravskoslezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fotbal Fulnek 30 23 5 2 76 — 31 74
2. TJ Frenstat 30 20 5 5 68 — 31 65
3. Pusta Polom 30 18 6 6 49 — 21 60
4. SK Bohuslavice 30 18 5 7 52 — 37 59
5. FK Haj ve Slezsku 30 18 4 8 59 — 41 58
6. Jiskra Rymarov 30 12 10 8 57 — 39 46
7. FK Krnov 30 10 9 11 36 — 40 39
8. NFC Lichnov 30 10 6 14 54 — 51 36
9. Odra Petrkovice 30 10 6 14 47 — 55 36
10. Lokomotiva Petrovice 30 9 9 12 41 — 51 36
11. FK Velke Hostice 30 10 6 14 38 — 50 36
12. ZD Bohumin 30 7 11 12 36 — 40 32
13. Slavoj Bruntal 30 9 4 17 36 — 59 31
14. Biocel Vratimov 30 9 3 18 37 — 63 30
15. Sokol Mosty 30 6 4 20 38 — 72 22
16. Sokol Dobra 30 3 3 24 28 — 71 12

Olomoucký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Konice 28 16 5 7 47 — 32 53
2. FK Kozlovice 28 14 9 5 55 — 44 51
3. FK Mohelnice-Moravicany 28 15 5 8 54 — 28 50
4. FC Dolany 28 14 7 7 52 — 38 49
5. FK Brodek 28 13 7 8 55 — 40 46
6. Sokol Usti 28 10 10 8 51 — 41 40
7. TJ Zlate Hory 28 10 8 10 41 — 48 38
8. TJ Jesenik 28 10 7 11 53 — 66 37
9. FK Sumperk 28 10 5 13 40 — 42 35
10. FC Kralice na Hane 28 8 11 9 26 — 30 35
11. FK Sternberk 28 10 5 13 48 — 54 35
12. Sokol Protivanov 28 11 2 15 27 — 39 35
13. FK Hodolany 28 9 6 13 44 — 56 33
14. Tatran Litovel 28 9 4 15 47 — 66 31
15. SK Belkovice-Lastany 28 2 7 19 25 — 51 13
x. Omya Vapenna pasitraukė

Pardubický kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Svitavy 26 14 6 6 35 — 20 48
2. FC Hlinsko 26 12 5 9 54 — 33 41
3. Holcim Prachovice 26 10 9 7 33 — 33 39
4. SK Holice 26 11 6 9 33 — 40 39
5. Sokol Dobrikov 26 10 7 9 42 — 50 37
6. Masokombinat Policka 26 10 6 10 37 — 34 36
7. FK Ceska Trebova 26 8 10 8 39 — 34 34
8. SK Vysoke Myto 26 9 7 10 35 — 32 34
9. Slovan Moravska Trebova 26 7 12 7 37 — 24 33
10. TJ Lanskroun 26 8 8 10 26 — 32 32
11. Tesla Pardubice 26 9 5 12 32 — 41 32
12. SK Stolany 26 8 8 10 39 — 49 32
13. Jiskra Hermanuv Mestec 26 8 6 12 25 — 35 30
14. AFK Chrudim-2 26 6 9 11 23 — 33 27

Plzeňský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stafin Holysov 30 20 8 2 82 — 37 68
2. TJ Prestice 30 17 6 7 66 — 35 57
3. ZKZ Horni Briza 30 13 10 7 46 — 40 49
4. CHKZ Stankov 30 13 8 9 48 — 39 47
5. TJ Susice 30 12 8 10 43 — 40 44
6. Rapid Sport Plzen 30 13 5 12 49 — 51 44
7. Jiskra Domazlice 30 10 13 7 47 — 38 43
8. FC Rokycany 30 12 7 11 44 — 39 43
9. Slavoj Myto 30 13 2 15 49 — 55 41
10. FK Horazdovice 30 10 10 10 47 — 48 40
11. Okula Nyrsko 30 11 6 13 52 — 60 39
12. ZCE Plzen 30 11 6 13 41 — 49 39
13. SSC Bolevec 30 7 13 10 49 — 49 34
14. Keramika Chlumcany 30 7 7 16 28 — 43 28
15. FK Tachov 30 5 9 16 46 — 77 24
16. SK Pobezovice 30 3 8 19 37 — 74 17

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Horni Mecholupy 30 23 3 4 75 — 31 72
2. Dukla Praha-Dejvice 30 20 4 6 89 — 46 64
3. FC Predni Kopanina 30 14 9 7 71 — 38 51
4. Sokol Cholupice 30 16 3 11 78 — 57 51
5. Admira-Slavoj Praha 30 14 5 11 76 — 54 47
6. Libus Praha 30 13 6 11 68 — 52 45
7. SK Radotin 30 12 9 9 36 — 37 45
8. Xaverov-2 Horni Pocernice 30 12 5 13 70 — 66 41
9. Tempo Praha 30 10 8 12 62 — 70 38
10. Strizkov-2 Praha 30 10 7 13 49 — 49 37
11. FC Zlicin 30 10 7 13 53 — 58 37
12. Sokol Kralovice 30 10 6 14 51 — 64 36
13. CAFC Praha 30 9 7 14 35 — 53 34
14. SK Dablice 30 10 3 17 34 — 65 33
15. Aritma Praha 30 7 7 16 43 — 78 28
16. TJ Kyje 30 3 5 22 22 — 94 14

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Meteor Stribrna Skalice 30 19 3 8 69 — 40 60
2. FC Bzova 30 17 9 4 73 — 31 60
3. Polaban Nymburk 30 18 6 6 62 — 42 60
4. SK Cernolice 30 16 4 10 67 — 50 52
5. Viktorie Jirny 30 14 8 8 58 — 43 50
6. Sokol Teplysovice 30 12 6 12 49 — 48 42
7. KDC Beroun 30 13 2 15 50 — 52 41
8. Sokol Semice 30 12 5 13 47 — 52 41
9. Tatran Sedlcany 30 13 2 15 61 — 71 41
10. FK Brandys 30 11 6 13 46 — 36 39
11. Liberta Melnik-Psovka 30 12 2 16 48 — 63 38
12. Sparta Kutna Hora 30 10 7 13 44 — 51 37
13. FC Vlasim 30 10 6 14 46 — 61 36
14. Tatran Rakovnik 30 10 4 16 51 — 72 34
15. SK Chocerady 30 7 6 17 51 — 70 27
16. Bohemia Podebrady 30 5 6 19 27 — 67 21

Ústecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Havran Kryry 30 21 3 6 76 — 29 66
2. FK Litomerice 30 18 4 8 56 — 46 58
3. Jiskra Modra 30 14 11 5 56 — 34 53
4. Rezuz Decin 30 14 7 9 59 — 46 49
5. Muhl Rumburk 30 13 8 9 55 — 43 47
6. Tatran Kadan 30 13 6 11 55 — 41 45
7. LoKo Chomutov 30 10 13 7 52 — 42 43
8. Frantschach Steti 30 11 9 10 35 — 41 42
9. TJ Probostov 30 13 2 15 41 — 52 41
10. SIAD Sous 30 11 6 13 62 — 56 39
11. TJ Sobechleby 30 10 7 13 53 — 57 37
12. Stap-Tratec Vilemov 30 9 9 12 43 — 66 36
13. TJ Strekov 30 9 6 15 60 — 74 33
14. Sokol Brozany 30 8 8 14 50 — 50 32
15. FK Klasterec 30 7 5 18 44 — 78 26
16. Sokol Brezno 30 3 8 19 30 — 72 17

Vysočina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Velke Mezirici 26 19 3 4 75 — 36 60
2. SK Bystrice nad Pernstejnem 26 15 5 6 53 — 32 50
3. Sokol Hartvikovice 26 14 5 7 51 — 23 47
4. Slovan Havlickuv Brod 26 11 9 6 39 — 36 42
5. FK Humpolec 26 13 3 10 34 — 31 42
6. Spartak Pelhrimov 26 11 4 11 47 — 39 37
7. FC Doubravnik 26 9 6 11 30 — 35 33
8. Sapeli Janovice 26 9 4 13 39 — 50 31
9. Slavoj Zirovnice 26 10 1 15 33 — 45 31
10. FC Namest 26 9 4 13 35 — 49 31
11. Vrchovina Nove Mesto 26 8 6 12 34 — 47 30
12. FC Chotebor 26 8 6 12 32 — 45 30
13. HFK Trebic-2 26 9 3 14 40 — 53 30
14. Kovofinis Ledec 26 6 3 17 23 — 43 21

Zlínský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Morkovice 30 23 3 4 60 — 15 72
2. Spartak Hulin 30 20 4 6 71 — 28 64
3. Spartak Hluk 29 18 1 10 61 — 37 56
4. CSK Uhersky Brod 30 17 3 10 49 — 43 54
5. SFK Holesov 30 15 3 12 47 — 36 48
6. Sokol Katerinice 30 15 0 15 65 — 55 45
7. Rak Provodov 30 14 2 14 62 — 53 44
8. Viktoria Otrokovice 30 12 6 12 42 — 46 42
9. TJ Dolni Nemci 30 12 6 12 44 — 58 42
10. FK Chropyne 30 11 8 11 69 — 53 41
11. Dobet Ostrozska Nova Ves 30 12 3 15 52 — 54 39
12. FC Vsetin 30 11 6 13 45 — 52 39
13. TJ Valasske Mezirici 30 11 3 16 48 — 60 36
14. Sokol Hradcovice 30 11 1 18 43 — 56 34
15. FC Slusovice 30 7 6 17 33 — 57 27
16. SK Borsice 30 2 2 26 28 — 116 8

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 72% (+9670-0=9670 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – autorius – 28% (+3743-0=3743 wiki spaudos ženklai).