Čekijos IV futbolo lyga 2005–2006 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2005–2006 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2005–2006 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2005–2006 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2005–2006 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2005–2006 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2005–2006 m.,
Čekijos V futbolo lyga 2005–2006 m.,
Čekijos VI futbolo lyga 2005–2006 m.,
Čekijos VIII futbolo lyga 2005–2006 m.,
Čekijos futbolo taurė 2005–2006 m.
http://web.archive.org/web/20090210114225/http://web.telecom.cz/kopeckyf/NSOU0506.htm


Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Malse Roudne 30 21 5 4 66 — 25 68
2. ZVVZ Milevsko 30 20 5 5 73 — 21 65
3. Spartak Kaplice 30 19 5 6 80 — 32 62
4. Protom Prestovice 30 17 10 3 61 — 20 61
5. FC Pisek 30 17 6 7 71 — 31 57
6. TJ Hluboka 30 15 5 10 54 — 45 50
7. Sokol Cizova 30 11 5 14 37 — 58 38
8. TJ Drazice 30 10 6 14 29 — 55 36
9. Mariner Bavorovice 30 10 6 14 52 — 65 36
10. Slavoj Cesky Krumlov 30 10 6 14 39 — 53 36
11. Olympie Tyn 30 10 3 17 39 — 55 33
12. DZ Vodnany 30 10 2 18 30 — 53 32
13. FC Chynov 30 8 7 15 27 — 49 31
14. FK Protivin 30 6 9 15 40 — 53 27
15. SK Ctyri Dvory 30 7 5 18 32 — 68 26
16. FC Bechyne 30 3 7 20 26 — 73 16

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. MKZ Rajec-Jestrebi 30 24 3 3 82 — 22 75
2. CVM Mokra-Horakov 30 20 4 6 66 — 35 64
3. Nobica Boskovice 30 16 7 7 69 — 37 55
4. Sparta Brno 30 14 6 10 45 — 41 48
5. Slovan Rosice 30 13 6 11 62 — 48 45
6. FC Doubravnik 30 13 5 12 38 — 45 44
7. Tatran Brno Bohunice 30 12 6 12 54 — 41 42
8. Sokol Hlohovec 30 11 8 11 44 — 43 41
9. Palava Mikulov 30 11 7 12 46 — 45 40
10. Olympia Rajecko 30 12 4 14 39 — 46 40
11. FC Miroslav 30 11 6 13 43 — 44 39
12. Banik Ratiskovice 30 10 8 12 40 — 59 38
13. Sokol Luna Hrusky 30 10 5 15 36 — 43 35
14. FC Veseli 30 6 9 15 40 — 62 27
15. Mogul Vacenovice 30 5 8 17 31 — 63 23
16. FK Sardice-2 30 5 2 23 38 — 99 17

Karlovarský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rozvoj Trstenice 30 25 2 3 107 — 35 77
2. SK Touzim 30 22 3 5 68 — 20 69
3. Jiskra Hazlov 30 19 4 7 97 — 62 61
4. Jiskra As 30 17 3 10 74 — 65 54
5. BU Nove Sedlo 30 16 4 10 64 — 52 52
6. DDM Stara Role 30 14 2 14 59 — 48 44
7. FK Nova Role 30 13 4 13 59 — 63 43
8. Lokomotiva Karlovy Vary 30 12 5 13 49 — 62 41
9. Spartak Chodov 30 10 10 10 45 — 48 40
10. Kema Skalna 30 12 2 16 66 — 72 38
11. FK Ostrov 30 11 5 14 53 — 71 38
12. FC Frantiskovy Lazne 30 9 8 13 54 — 64 35
13. Sokol Drmoul 30 10 3 17 58 — 61 33
14. SK Dolni Rychnov 30 8 8 14 48 — 67 32
15. FC Cheb 30 8 2 20 51 — 77 26
16. OSS Lomnice 30 1 1 28 28 — 113 4

Královehradecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Trutnov 30 22 5 3 112 — 26 71
2. FK Novy Bydzov 30 20 5 5 68 — 33 65
3. SK Prevysov 30 17 6 7 73 — 41 57
4. Spartak Rychnov 30 14 6 10 43 — 43 48
5. Velesov Doudleby 30 12 7 11 50 — 50 43
6. FC Kostelec nad Orlici 30 11 9 10 50 — 50 42
7. FK Nova Paka 30 11 8 11 51 — 43 41
8. VTJ Miliceves 30 11 6 13 46 — 57 39
9. Olympia Hradec Kralove 30 10 8 12 51 — 62 38
10. Sokol Liban 30 10 6 14 51 — 57 36
11. SK Libcany 30 9 9 12 42 — 58 36
12. SK Prepychy 30 9 7 14 49 — 61 34
13. Jiskra Ceska Skalice 30 8 8 14 34 — 54 32
14. Nachod-2 Destne 30 8 6 16 42 — 71 30
15. Sokol Lhota pod Libcany 30 8 5 17 40 — 70 29
16. SK Jicin 30 7 5 18 46 — 72 26

Liberecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Sedmihorky 24 17 3 4 58 — 29 54
2. FK Pencin-Turnov 24 15 4 5 67 — 22 49
3. Jiskra Mimon 24 15 4 5 49 — 25 49
4. Slovan Hradek 24 12 4 8 47 — 35 40
5. Podjestedsky Cesky Dub 24 11 5 8 55 — 32 38
6. FK Ceska Lipa 24 12 2 10 45 — 38 38
7. Jiskra Visnova 24 10 6 8 49 — 47 36
8. FK Nova Ves u Liberce 24 9 4 11 55 — 61 31
9. Autobrzdy Hejnice 24 9 3 12 48 — 58 30
10. FC Pencin 24 7 4 13 44 — 56 25
11. SK Semily 24 5 8 11 33 — 55 23
12. Sokol Tesla Straz 24 4 4 16 23 — 55 16
13. Sokol Zasada 24 3 3 18 25 — 85 12

Moravskoslezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SFC Opava 30 28 2 0 105 — 11 86
2. Jiskra Rymarov 30 18 3 9 74 — 44 57
3. Lokomotiva Petrovice 30 13 9 8 45 — 43 48
4. NFC Lichnov 30 14 5 11 58 — 46 47
5. Ferrum Frydlant 30 13 5 12 38 — 38 44
6. Pusta Polom 30 12 8 10 40 — 37 44
7. FK Haj ve Slezsku 30 12 5 13 52 — 50 41
8. Biocel Vratimov 30 11 7 12 37 — 44 40
9. Odra Petrkovice 30 10 8 12 42 — 47 38
10. ZD Bohumin 30 11 4 15 47 — 53 37
11. FK Krnov 30 10 7 13 41 — 52 37
12. Sokol Koberice 30 10 6 14 38 — 51 36
13. SK Bohuslavice 30 9 9 12 60 — 65 36
14. FK Velke Hostice 30 9 8 13 45 — 53 35
15. Slavoj Bruntal 30 8 5 17 44 — 70 29
16. Sokol Mosty 30 4 5 21 38 — 100 17

Olomoucký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Protivanov 30 22 5 3 69 — 30 71
2. FK Mohelnice-Moravicany 30 20 6 4 77 — 27 66
3. FK Sumperk 30 18 8 4 75 — 35 62
4. Trul Mikulovice 30 16 3 11 92 — 64 51
5. FK Kozlovice 30 15 5 10 80 — 60 50
6. Sokol Urcice 30 14 5 11 66 — 50 47
7. Sokol Usti 30 13 5 12 58 — 51 44
8. FC Dolany 30 12 6 12 69 — 57 42
9. FK Sternberk 30 11 7 12 57 — 51 40
10. TJ Jesenik 30 11 3 16 46 — 49 36
11. FC Kralice na Hane 30 9 7 14 43 — 54 34
12. SK Prostejov 30 10 4 16 40 — 76 34
13. Sokol Stity 30 10 2 18 44 — 52 32
14. TJ Zlate Hory 30 9 5 16 49 — 74 32
15. FK Brodek 30 5 10 15 45 — 80 25
16. Spartak Lipnik 30 3 3 24 22 — 122 12

Pardubický kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Hlinsko 26 15 5 6 55 — 28 50
2. FK Ceska Trebova 26 15 2 9 46 — 38 47
3. Masokombinat Policka 26 12 9 5 38 — 23 45
4. Slovan Moravska Trebova 26 14 3 9 39 — 34 45
5. SK Holice 26 13 3 10 45 — 31 42
6. Holcim Prachovice 26 11 4 11 53 — 53 37
7. TJ Lanskroun 26 9 8 9 32 — 27 35
8. Sokol Dobrikov 26 10 4 12 48 — 45 34
9. FC Skutec 26 10 3 13 48 — 51 33
10. SK Stolany 26 9 5 12 35 — 40 32
11. Jiskra Litomysl 26 8 7 11 27 — 35 31
12. SK Vysoke Myto 26 9 4 13 36 — 54 31
13. Tesla-2 Pardubice 26 7 6 13 34 — 46 27
14. Jiskra Hermanuv Mestec 26 7 3 16 33 — 64 24

Plzeňský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Horazdovice 30 24 4 2 84 — 20 76
2. Sokol Manetin 30 21 3 6 91 — 33 66
3. Rapid Sport Plzen 30 17 7 6 62 — 39 58
4. Chanos Chanovice 30 15 5 10 52 — 37 50
5. FC Rokycany 30 13 9 8 46 — 35 48
6. Jiskra Domazlice 30 13 6 11 46 — 61 45
7. TJ Prestice 30 13 5 12 46 — 43 44
8. ZCE Plzen 30 12 6 12 37 — 36 42
9. Sokol Mesto Touskov 30 12 5 13 43 — 50 41
10. CHKZ Stankov 30 12 4 14 38 — 49 40
11. TJ Susice 30 12 4 14 37 — 35 40
12. ZKZ Horni Briza 30 8 9 13 35 — 46 33
13. FK Klatovy-2 30 9 5 16 42 — 53 29
14. Slavoj Myto 30 9 1 20 40 — 73 28
15. Sokol Blovice 30 5 5 20 28 — 70 17
16. Okula Nyrsko 30 5 2 23 28 — 75 17

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Admira-Slavoj Praha 30 20 7 3 87 — 21 67
2. Meteor Praha 30 20 3 7 62 — 39 63
3. FC Predni Kopanina 30 19 6 5 69 — 37 63
4. Tempo Praha 30 15 7 8 65 — 56 52
5. Libus Praha 30 14 7 9 61 — 49 49
6. US Praha 30 13 3 14 52 — 60 42
7. Bohemians-2 Strizkov 30 10 8 12 56 — 54 38
8. Motorlet-2 Praha 30 10 7 13 31 — 39 37
9. Sokol Kralovice 30 11 4 15 40 — 58 37
10. SC Radotin 30 8 12 10 39 — 45 36
11. FC Zlicin 30 10 5 15 46 — 56 35
12. SK Dablice 30 11 2 17 45 — 57 35
13. Dukla Praha-Dejvice 30 9 6 15 59 — 67 33
14. Xaverov-2 Horni Pocernice 30 10 3 17 58 — 74 33
15. CAFC Praha 30 8 5 17 31 — 60 29
16. Sokol Cholupice 30 6 7 17 34 — 63 25

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktorie Jirny 30 21 4 5 92 — 38 67
2. Marila Votice 30 17 9 4 60 — 22 60
3. KDC Beroun 30 17 5 8 58 — 39 56
4. Tatran Sedlcany 30 16 6 8 63 — 53 54
5. MFK Dobris 30 13 9 8 56 — 47 48
6. Slavoj Stara Boleslav 30 13 7 10 57 — 48 46
7. SK Cernolice 30 13 6 11 53 — 52 45
8. FK Brandys 30 12 7 11 46 — 41 43
9. Polaban Nymburk 30 11 9 10 56 — 52 42
10. Sokol Teplysovice 30 11 8 11 50 — 51 41
11. Sokol Semice 30 10 9 11 51 — 50 39
12. Sparta Kutna Hora 30 11 5 14 57 — 52 38
13. Liberta Melnik-Psovka 30 9 5 16 48 — 72 32
14. Cechie Velka Dobra 30 6 5 19 54 — 80 23
15. FC Vlasim 30 3 8 19 22 — 66 17
16. Sokol Mechenice 30 5 2 23 39 — 99 17

Ústecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rezuz Decin 30 23 5 2 89 — 37 74
2. SK Roudnice 30 17 8 5 60 — 27 59
3. Cesky lev Nestemice 30 18 4 8 58 — 28 58
4. LoKo Chomutov 30 17 5 8 53 — 31 56
5. Jiskra Modra 30 16 5 9 57 — 30 53
6. Stap-Tratec Vilemov 30 14 5 11 56 — 39 47
7. Tatran Kadan 30 15 2 13 55 — 41 47
8. FK Brandov 30 13 6 11 48 — 47 45
9. TJ Strekov 30 12 8 10 48 — 48 44
10. SIAD Sous 30 10 3 17 44 — 71 33
11. FK Litomerice 30 8 7 15 31 — 43 31
12. TJ Sobechleby 30 7 9 14 38 — 70 30
13. Mondi Packaging Steti 30 9 2 19 42 — 78 29
14. TJ Probostov 30 8 5 17 34 — 45 29
15. Jiskra Velke Brezno 30 5 11 14 31 — 71 26
16. FK Rumburk 30 2 7 21 25 — 63 13

Vysočina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Hartvikovice 26 21 4 1 74 — 13 67
2. Slovan Havlickuv Brod 26 20 1 5 70 — 26 61
3. Huhtamaki Okrisky 26 11 9 6 38 — 34 42
4. FK Borovina-Opatov 26 12 6 8 49 — 34 42
5. SK Bystrice nad Pernstejnem 26 12 5 9 54 — 50 41
6. FK Humpolec 26 10 6 10 42 — 37 36
7. Vrchovina Nove Mesto 26 8 11 7 29 — 33 35
8. Slavoj Zirovnice 26 11 2 13 46 — 46 35
9. Spartak Pelhrimov 26 8 5 13 36 — 40 29
10. Spartak Velka Bites 26 7 8 11 28 — 49 29
11. Sklo Bohemia Svetla 26 7 4 15 39 — 67 25
12. Sapeli Janovice 26 5 9 12 29 — 48 24
13. FC Namest 26 6 3 17 26 — 65 21
14. FC Chotebor 26 4 7 15 37 — 55 19

Zlínský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Hulin 30 21 5 4 70 — 28 68
2. Hanacka Slavia-2 Kromeriz 30 17 9 4 67 — 32 60
3. Sokol Katerinice 30 17 6 7 61 — 37 57
4. Viktoria Otrokovice 30 16 9 5 54 — 37 57
5. Rak Provodov 30 17 4 9 75 — 54 55
6. FC Vsetin 30 14 6 10 60 — 48 48
7. SFK Holesov 30 13 5 12 64 — 57 44
8. FK Luhacovice 30 12 6 12 63 — 60 42
9. Spartak Hluk 30 11 6 13 67 — 59 39
10. CSK Uhersky Brod 30 11 5 14 52 — 47 38
11. FK Chropyne 30 10 7 13 38 — 51 37
12. Valassky Roznov 30 10 6 14 40 — 65 36
13. TJ Dolni Nemci 30 8 5 17 42 — 55 29
14. Sokol Hradcovice 30 6 8 16 36 — 83 26
15. Dobet Ostrozska Nova Ves 30 7 2 21 29 — 55 23
16. TJ Valasske Mezirici 30 3 5 22 36 — 86 14

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 102% (+13651-0=13651 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 18% (+2364-2605=-241 wiki spaudos ženklai).