Čekijos IV futbolo lyga 2006–2007 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2006–2007 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2006–2007 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2006–2007 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2006–2007 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2006–2007 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2006–2007 m.,
Čekijos V futbolo lyga 2006–2007 m.,
Čekijos VI futbolo lyga 2006–2007 m.,
Čekijos VIII futbolo lyga 2006–2007 m.,
Čekijos futbolo taurė 2006–2007 m.
http://web.archive.org/web/20090210114233/http://web.telecom.cz/kopeckyf/NSOU0607.htm


Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Pisek 30 26 1 3 93 — 20 79
2. ZVVZ Milevsko 30 21 5 4 56 — 21 68
3. Spartak Kaplice 30 18 8 4 74 — 38 62
4. FK Tabor 30 19 3 8 56 — 25 60
5. TJ Hluboka 30 13 10 7 44 — 35 49
6. FC Chynov 30 12 5 13 42 — 51 41
7. Mariner Bavorovice 30 12 4 14 44 — 53 40
8. Sokol Cizova 30 11 6 13 40 — 53 39
9. TJ Drazice 30 10 6 14 34 — 49 36
10. Tatran-2 Prachatice 30 8 11 11 31 — 34 35
11. Olympie Tyn 30 10 4 16 34 — 51 34
12. Protom Prestovice 30 7 8 15 32 — 54 29
13. Slavoj Cesky Krumlov 30 6 11 13 32 — 36 29
14. FK Vodnany 30 7 7 16 27 — 45 28
15. FK Protivin 30 6 10 14 27 — 51 28
16. Slovan Jindrichuv Hradec 30 1 7 22 26 — 76 10

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Apos Blansko 30 21 8 1 83 — 22 71
2. Sokol Dedice 30 19 5 6 68 — 39 62
3. Sparta Brno 30 17 4 9 61 — 33 55
4. VMG Kyjov 30 14 7 9 54 — 40 49
5. FC Moravsky Krumlov 30 14 5 11 48 — 42 47
6. Tatran Brno Bohunice 30 12 10 8 51 — 40 46
7. Slovan Rosice 30 12 9 9 57 — 46 45
8. FC Veseli 30 12 8 10 53 — 49 44
9. Olympia Rajecko 30 11 5 14 41 — 46 38
10. FC Miroslav 30 8 11 11 47 — 55 35
11. Palava Mikulov 30 10 5 15 42 — 39 35
12. Banik Ratiskovice 30 8 10 12 39 — 46 34
13. CVM Mokra-Horakov 30 9 6 15 40 — 65 33
14. Sokol Luna Hrusky 30 8 7 15 37 — 55 31
15. Sokol Hlohovec 30 6 7 17 28 — 54 25
16. FC Doubravnik 30 4 3 23 15 — 93 15

Karlovarský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jiskra Hazlov 32 22 5 5 113 — 41 71
2. DDM Stara Role 32 21 7 4 86 — 27 70
3. Spartak Chodov 32 20 6 6 80 — 39 66
4. SK Touzim 32 20 3 9 83 — 44 63
5. BU Nove Sedlo 32 18 7 7 78 — 46 61
6. FC Frantiskovy Lazne 32 17 5 10 60 — 55 56
7. Jiskra As 32 14 2 16 66 — 70 44
8. Lokomotiva Karlovy Vary 32 13 4 15 61 — 61 43
9. FK Nova Role 32 12 5 15 55 — 60 41
10. FK Ostrov 32 12 4 16 55 — 61 40
11. SK Dolni Rychnov 32 11 7 14 38 — 52 40
12. FC Cheb 32 11 5 16 47 — 60 38
13. FK Nejdek 32 12 2 18 50 — 80 38
14. Sokol Utvina 32 10 5 17 46 — 80 35
15. Sokol Chyse 32 9 5 18 52 — 73 32
16. Sokol Drmoul 32 8 4 20 48 — 87 22
17. Kema Skalna 32 2 4 26 37 — 119 10

Královehradecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Prevysov 30 21 5 4 71 — 24 68
2. FK Novy Bydzov 30 19 10 1 75 — 32 67
3. FK Nova Paka 30 16 5 9 66 — 43 53
4. Slovan Broumov 30 16 4 10 69 — 44 52
5. FC Kostelec nad Orlici 30 14 8 8 41 — 36 50
6. FK Cernilov 30 12 10 8 54 — 43 46
7. Velesov Doudleby 30 12 9 9 48 — 52 45
8. VTJ Miliceves 30 12 5 13 53 — 64 41
9. Spartak Rychnov 30 10 7 13 44 — 46 37
10. Jiskra Ceska Skalice 30 10 6 14 47 — 55 36
11. Sokol Liban 30 9 9 12 40 — 57 36
12. SK Prepychy 30 10 5 15 52 — 63 35
13. Sokol Lhota pod Libcany 30 9 6 15 46 — 58 33
14. Nachod-2 Destne 30 7 7 16 50 — 62 28
15. Olympia Hradec Kralove 30 6 5 19 33 — 69 23
16. SK Libcany 30 5 3 22 38 — 79 18

Liberecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Pencin-Turnov 26 18 5 3 57 — 19 59
2. Slovan Hradek 26 13 4 9 55 — 46 43
3. SK Skalice 26 12 7 7 31 — 34 43
4. FK Ceska Lipa 26 12 5 9 45 — 41 41
5. Podjestedsky Cesky Dub 26 10 10 6 41 — 30 40
6. TJ Desna 26 10 8 8 52 — 36 38
7. Jiskra Mimon 26 10 7 9 45 — 47 37
8. FC Pencin 26 10 6 10 53 — 49 36
9. Autobrzdy Hejnice 26 10 6 10 65 — 51 36
10. SK Semily 26 9 7 10 38 — 43 34
11. Jiskra Visnova 26 9 6 11 53 — 55 33
12. ZBS Zelezny Brod 26 7 7 12 50 — 53 28
13. Sokol Tesla Straz 26 6 2 18 26 — 65 20
14. FK Nova Ves u Liberce 26 3 6 17 35 — 77 15

Moravskoslezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Bohuslavice 30 18 5 7 78 — 47 59
2. FK Haj ve Slezsku 30 15 8 7 66 — 41 53
3. MFK Havirov 30 14 10 6 51 — 35 52
4. VOKD-TCHAS Poruba 30 13 8 9 55 — 55 47
5. Odra Petrkovice 30 13 7 10 68 — 53 46
6. FK Bohumin 30 12 6 12 42 — 38 42
7. BFK Frydlant 30 11 9 10 40 — 42 42
8. Biocel Vratimov 30 12 5 13 48 — 46 41
9. Pusta Polom 30 11 8 11 42 — 34 41
10. SK Stare Mesto 30 12 3 15 55 — 59 39
11. NFC Lichnov 30 11 5 14 41 — 66 38
12. FK Krnov 30 11 5 14 53 — 60 38
13. SK Celadna 30 11 5 14 44 — 54 38
14. Sokol Koberice 30 9 6 15 30 — 40 33
15. Slavoj Bruntal 30 10 3 17 43 — 63 33
16. FK Velke Hostice 30 8 5 17 39 — 62 29

Olomoucký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Lazne Velke Losiny 30 22 4 4 75 — 33 70
2. FK Mohelnice-Moravicany 30 17 9 4 49 — 19 60
3. FK Sumperk 30 18 4 8 71 — 40 58
4. FC Dolany 30 16 3 11 75 — 50 51
5. HFK Olomouc-2 30 15 6 9 56 — 34 51
6. SK Prostejov 30 15 4 11 69 — 58 49
7. TJ Jesenik 30 13 8 9 58 — 45 47
8. FC Kralice na Hane 30 12 8 10 39 — 36 44
9. FK Kozlovice 30 12 7 11 70 — 72 43
10. Sokol Usti 30 10 7 13 46 — 51 37
11. Trul Mikulovice 30 10 6 14 55 — 80 36
12. FC Zelatovice 30 8 8 14 42 — 66 32
13. Sokol Urcice 30 6 8 16 49 — 69 26
14. FK Sternberk 30 6 7 17 35 — 66 25
15. Sokol Lestina 30 5 8 17 32 — 62 23
16. FK Nove Sady 30 6 1 23 39 — 79 19

Pardubický kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Holice 30 21 4 5 60 — 29 67
2. Sokol Zivanice 30 20 5 5 77 — 30 65
3. AS Pardubice 30 18 6 6 55 — 27 60
4. Masokombinat Policka 30 15 7 8 50 — 32 52
5. Slovan Moravska Trebova 30 15 4 11 40 — 33 49
6. TJ Svitavy 30 10 10 10 34 — 33 40
7. Holcim Prachovice 30 11 7 12 45 — 54 40
8. Sokol Dobrikov 30 11 5 14 45 — 51 38
9. TJ Lanskroun 30 10 7 13 27 — 37 37
10. SK Vysoke Myto 30 10 6 14 33 — 50 36
11. FK Ceska Trebova 30 9 7 14 39 — 47 34
12. OEZ Letohrad-2 30 10 4 16 42 — 52 34
13. SK Stolany 30 10 3 17 40 — 51 33
14. FC Skutec 30 8 7 15 31 — 52 31
15. Jiskra Litomysl 30 8 5 17 46 — 57 29
16. Sokol Moravany 30 8 5 17 33 — 62 29

Plzeňský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jiskra Domazlice 30 17 7 6 65 — 39 58
2. Sokol Mesto Touskov 30 13 12 5 51 — 35 51
3. FC Rokycany 30 14 7 9 49 — 36 49
4. Rapid Sport Plzen 30 15 4 11 45 — 42 49
5. Sokol Manetin 30 14 5 11 69 — 56 47
6. Chanos Chanovice 30 13 7 10 39 — 33 46
7. ZCE Plzen 30 13 6 11 43 — 39 45
8. ZKZ Horni Briza 30 12 7 11 54 — 44 43
9. Spartak Chrast 30 11 9 10 62 — 52 42
10. TJ Susice 30 11 7 12 33 — 39 40
11. Stafin Holysov 30 11 6 13 43 — 53 39
12. FK Tachov 30 10 8 12 58 — 54 38
13. TJ Prestice 30 10 6 14 51 — 59 36
14. CHKZ Stankov 30 9 8 13 33 — 51 35
15. FK Klatovy-2 30 10 2 18 46 — 71 32
16. Tatran Chodov 30 3 7 20 35 — 73 16

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Horni Mecholupy 30 25 3 2 72 — 21 78
2. Dukla Praha-Dejvice 30 20 6 4 83 — 33 66
3. Meteor Praha 30 19 7 4 66 — 24 64
4. FC Predni Kopanina 30 15 5 10 67 — 44 50
5. Bohemians-2 Strizkov 30 14 6 10 72 — 42 48
6. Motorlet-2 Praha 30 14 5 11 52 — 44 47
7. US Praha 30 13 4 13 46 — 42 43
8. Libus Praha 30 10 8 12 46 — 58 38
9. Haje Jizni Mesto 30 10 7 13 43 — 56 37
10. FC Zlicin 30 9 8 13 51 — 67 35
11. Cechie Uhrineves 30 9 8 13 44 — 43 35
12. Aritma Praha 30 9 7 14 47 — 64 34
13. SC Radotin 30 8 7 15 39 — 68 31
14. Tempo Praha 30 7 5 18 44 — 65 26
15. Sokol Kralovice 30 6 3 21 35 — 82 21
16. SK Dablice 30 5 5 20 26 — 80 20

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Union Celakovice 30 23 4 3 98 — 24 73
2. SK Rakovnik 30 18 4 8 61 — 30 58
3. Sokol Nove Straseci 30 15 4 11 58 — 49 49
4. SK Cernolice 30 15 4 11 56 — 54 49
5. Sokol Semice 30 15 3 12 47 — 51 48
6. Slavoj Stara Boleslav 30 14 4 12 51 — 47 46
7. Polaban Nymburk 30 13 3 14 39 — 45 42
8. SK Uvaly 30 12 6 12 44 — 52 42
9. Tatran Sedlcany 30 12 5 13 51 — 56 41
10. KDC Beroun 30 11 8 11 47 — 49 41
11. FC Jesenice 30 12 5 13 49 — 53 41
12. Slavia Jesenice 30 12 5 13 51 — 53 41
13. Sokol Teplysovice 30 11 6 13 43 — 63 39
14. FK Brandys 30 7 10 13 36 — 47 31
15. SK Horovice 30 6 5 19 38 — 65 23
16. Dynamo Nelahozeves 30 4 4 22 29 — 60 16

Ústecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Brozany 28 20 4 4 59 — 24 64
2. Stap-Tratec Vilemov 28 18 5 5 72 — 24 59
3. LoKo Chomutov 28 16 6 6 55 — 35 54
4. Cesky lev Nestemice 28 15 6 7 52 — 29 51
5. Jiskra Modra 28 16 3 9 55 — 39 51
6. Mondi Packaging Steti 28 12 5 11 43 — 48 41
7. Tatran Kadan 28 11 6 11 49 — 43 39
8. SK Roudnice 28 11 4 13 54 — 47 37
9. SIAD Sous 28 9 7 12 50 — 55 34
10. TJ Sobechleby 28 9 4 15 34 — 57 31
11. TJ Strekov 28 8 6 14 39 — 59 30
12. TJ Probostov 28 8 4 16 40 — 57 28
13. FK Litomerice 28 6 7 15 31 — 46 25
14. Chmel-2 Blsany 28 6 6 16 37 — 81 24
15. Sokol Domousice 28 6 5 17 32 — 58 23
x. FK Brandov pasitraukė

Vysočina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slovan Havlickuv Brod 26 17 3 6 53 — 36 54
2. SK Bystrice nad Pernstejnem 26 15 4 7 59 — 30 49
3. FK Humpolec 26 13 5 8 43 — 28 44
4. Dekora Zdirec 26 11 8 7 48 — 38 41
5. FK Borovina-Opatov 26 11 5 10 44 — 46 38
6. Slavoj Polna 26 9 9 8 34 — 28 36
7. Huhtamaki Okrisky 26 10 6 10 44 — 36 36
8. Spartak Pelhrimov 26 8 10 8 43 — 46 34
9. SK Moravske Budejovice 26 10 4 12 36 — 44 34
10. Slavoj Zirovnice 26 10 2 14 44 — 48 32
11. Spartak Velka Bites 26 8 7 11 32 — 39 31
12. Vrchovina Nove Mesto 26 8 7 11 29 — 42 31
13. TJ Nova Ves 26 7 9 10 31 — 38 30
14. Sklo Bohemia Svetla 26 3 5 18 20 — 61 14

Zlínský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Vsetin 28 18 4 6 59 — 34 58
2. Valassky Roznov 28 17 5 6 72 — 30 56
3. FK Chropyne 28 16 3 9 60 — 37 51
4. CSK Uhersky Brod 28 15 6 7 51 — 34 51
5. Slovacka Sparta Spytihnev 28 14 4 10 44 — 34 46
6. Druzstevnik Valasske Prikazy 28 13 6 9 66 — 39 45
7. Sokol Katerinice 28 12 4 12 48 — 38 40
8. Dobet Ostrozska Nova Ves 28 11 4 13 33 — 46 37
9. Rak Provodov 28 10 7 11 38 — 35 37
10. SFK Holesov 28 10 7 11 41 — 41 37
11. Spartak Hluk 28 10 7 11 43 — 57 37
12. FC Slusovice 28 9 9 10 49 — 40 36
13. TJ Dolni Nemci 28 7 4 17 32 — 64 25
14. FK Luhacovice 28 5 8 15 22 — 54 23
15. Sokol Hradcovice 28 2 4 22 26 — 101 10
x. FK Kunovice pasitraukė

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 101% (+13751-0=13751 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 18% (+2468-2578=-110 wiki spaudos ženklai).