Čekijos IV futbolo lyga 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2013–2014 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2013–2014 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2013–2014 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2013–2014 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2013–2014 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2013–2014 m.,
Čekijos V futbolo lyga 2013–2014 m.,
Čekijos VII futbolo lyga 2013–2014 m.,
Čekijos VIII futbolo lyga 2013–2014 m.,
Čekijos futbolo taurė 2013–2014 m.,
Čekijos futbolo supertaurė 2014 m.
http://vysledky.com/


Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Drazice 30 22 3 5 70 — 35 69
2. Malse Roudne 30 20 4 6 80 — 37 64
3. TJ Hluboka 30 17 4 9 60 — 38 55
4. Lokomotiva Veseli 30 14 11 5 48 — 31 53
5. SK Jankov 30 15 5 10 51 — 39 50
6. TJ Osek 30 12 7 11 50 — 43 43
7. Jiskra Trebon 30 13 3 14 46 — 40 42
8. FC Pisek-2 30 12 3 15 53 — 55 39
9. Centropen Dacice 30 11 6 13 57 — 66 39
10. Raselina Sobeslav 30 10 7 13 53 — 53 37
11. Sokol Sedlice 30 9 10 11 30 — 44 37
12. Tatran Prachatice 30 10 7 13 29 — 45 37
13. Siko Cimelice 30 11 3 16 42 — 52 36
14. SK Rudolfov 30 8 7 15 43 — 60 31
15. FK Laziste 30 6 7 17 36 — 54 25
16. Mariner Bavorovice 30 3 7 20 27 — 83 16

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Mutenice 30 20 7 3 65 — 21 67
2. Sparta Brno 30 17 5 8 85 — 49 56
3. FC Moravsky Krumlov 30 15 7 8 46 — 40 52
4. Olympia Rajecko 30 15 6 9 74 — 38 51
5. Sokol Jevisovice 30 14 7 9 53 — 38 49
6. Framoz Rousinov 30 15 2 13 68 — 60 47
7. SK Vojkovice 1962 30 13 5 12 54 — 56 44
8. Sokol Novosedly 30 13 4 13 47 — 48 43
9. SK Bosonohy 30 12 6 12 54 — 50 42
10. Slovan Bzenec 30 12 5 13 52 — 53 41
11. FC Ivancice 30 11 7 12 39 — 45 40
12. IE Znojmo 30 11 5 14 49 — 64 38
13. FC Kurim 30 10 7 13 50 — 53 37
14. Banik Ratiskovice 30 10 6 14 38 — 51 36
15. RAFK Rajhrad 30 4 7 19 32 — 83 19
16. FC Kyjov 30 3 4 23 31 — 88 13

Karlovarský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Marianske Lazne 26 19 2+0 5 85 — 33 61
2. Olympie Brezova 26 18 0+3 5 88 — 40 57
3. Banik Union Nove Sedlo 26 16 3+2 5 76 — 37 56
4. FK Ostrov 26 17 1+2 6 78 — 42 55
5. SK Touzim 26 12 3+4 7 78 — 53 46
6. Stara Role Karlovy Vary 26 13 2+1 10 70 — 49 44
7. FK Nejdek 26 11 3+1 11 53 — 56 40
8. FC Cheb 26 11 2+1 12 55 — 65 38
9. Banik Kralovske Porici 26 8 3+4 11 40 — 61 34
10. OSS Lomnice 26 8 0+4 14 54 — 63 28
11. FC Frantiskovy Lazne 26 4 6+2 14 41 — 91 26
12. Spartak Horni Slavkov 26 5 3+4 14 48 — 90 25
13. Sokol Citice 26 6 2+2 16 40 — 71 24
14. Spartak Chodov 26 3 1+1 21 30 — 85 12

Královéhradecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Tyniste 30 20 5 5 78 — 43 65
2. SK Jicin 30 19 7 4 60 — 26 64
3. Olympia Hradec Kralove 30 17 6 7 73 — 44 57
4. Slavia Hradec Kralove 30 14 7 9 51 — 40 49
5. FK Jaromer 30 14 6 10 76 — 62 48
6. Sokol Kratonohy 30 12 11 7 50 — 36 47
7. Cidlina Novy Bydzov 30 14 4 12 74 — 51 46
8. SK Libcany 30 11 11 8 61 — 51 44
9. FK Cerveny Kostelec 30 12 8 10 39 — 39 44
10. Lazne Belohrad-Pecka 30 13 4 13 70 — 71 43
11. Spartak Rychnov 30 13 3 14 53 — 55 42
12. Sparta Upice 30 8 6 16 34 — 54 30
13. FK Chlumec 30 7 7 16 44 — 67 28
14. Slovan Broumov 30 7 3 20 34 — 79 24
15. TJ Dobruska 30 6 5 19 52 — 90 23
16. Jiskra Horice 30 4 5 21 29 — 70 17

Liberecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jiskra Visnova 26 17 3 6 65 — 43 54
2. SK Semily 26 16 5 5 66 — 34 53
3. FK Pencin-Turnov-2 26 14 6 6 57 — 33 48
4. Sokol Bozkov 26 14 3 9 77 — 56 45
5. Sokol Doubi 26 12 5 9 44 — 35 41
6. Jiskra Mseno 26 9 12 5 69 — 37 39
7. FK Sedmihorky 26 11 6 9 43 — 32 39
8. SK Skalice 26 10 9 7 51 — 41 39
9. Arsenal Ceska Lipa 26 10 5 11 49 — 40 35
10. Slovan Hradek 26 9 7 10 42 — 46 34
11. TJ Doksy 26 8 9 9 37 — 41 33
12. TJ Desna 26 7 3 16 40 — 65 24
13. Jiskra Mimon 26 4 6 16 43 — 82 18
14. SK Mirova 26 1 1 24 22 — 120 4

Moravskoslezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jiskra Rymarov 30 22 4 4 70 — 26 70
2. MFK Vitkovice 30 17 5 8 62 — 34 56
3. SK Kravare 30 14 10 6 55 — 36 52
4. Pusta Polom 30 13 11 6 48 — 32 50
5. Odra Petrkovice 30 12 10 8 43 — 45 46
6. FK Vendryne 30 12 7 11 52 — 43 43
7. FK Krnov 30 12 7 11 57 — 57 43
8. BFK Frydlant 30 11 8 11 50 — 52 41
9. FK Bohumin 30 12 4 14 45 — 40 40
10. SK Detmarovice 30 11 7 12 47 — 43 40
11. IRP Cesky Tesin 30 11 4 15 42 — 52 37
12. SK Polanka 30 9 7 14 33 — 50 34
13. FC Hermanice Slezska 30 7 11 12 33 — 46 32
14. FK Haj 30 7 11 12 50 — 65 32
15. Kovohute Bridlicna 30 9 2 19 39 — 67 29
16. SK Brusperk 30 5 4 21 31 — 69 19

Olomoucký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Kozlovice 28 22 4 2 73 — 24 70
2. FK Nove Sady 28 19 6 3 74 — 33 63
3. Sokol Lazne Velke Losiny 28 14 6 8 65 — 47 48
4. HFK Olomouc-2 28 14 5 9 53 — 38 47
5. FK Sternberk 28 12 7 9 54 — 42 43
6. FK Kojetin-Kovalovice 28 11 7 10 43 — 40 40
7. FC Zelatovice 28 11 4 13 49 — 56 37
8. Tatran Litovel 28 11 4 13 39 — 56 37
9. FK Medlov 28 10 6 12 50 — 55 36
10. Sokol Konice 28 9 6 13 42 — 57 33
11. FC Hnevotin 28 9 4 15 49 — 52 31
12. FC Kralice 28 8 6 14 48 — 56 30
13. FK Troubky 28 8 4 16 42 — 82 28
14. FC Dolany 28 7 4 17 48 — 65 25
15. Sokol Usti 28 4 9 15 36 — 62 21
x. FK Zlate Hory 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Pardubický kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Ceska Trebova 30 20 5 5 64 — 23 65
2. Agria Chocen 30 19 6 5 67 — 23 63
3. SK Policka 30 15 8 7 48 — 40 53
4. MFK Chrudim-2 30 16 4 10 56 — 32 52
5. FC Hlinsko 30 16 3 11 48 — 38 51
6. SK Holice 30 14 5 11 53 — 49 47
7. FC Zamberk 30 12 5 13 48 — 41 41
8. Sokol Moravany 30 11 6 13 58 — 52 39
9. TJ Lanskroun 30 10 7 13 42 — 49 37
10. TJ Svitavy-2 30 10 5 15 46 — 62 35
11. OEZ Letohrad-2 30 10 5 15 42 — 65 35
12. SK Pardubicky 30 11 1 18 36 — 52 34
13. Sokol Dolni Ujezd 30 9 7 14 41 — 64 34
14. Jiskra Litomysl 30 9 6 15 40 — 55 33
15. ZSK Tremosnice 30 9 6 15 37 — 57 33
16. Jiskra Hermanuv Mestec 30 6 7 17 25 — 49 25

Plzeňský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavoj Kolovec 30 24 4+2 0 124 — 37 82
2. Slavia Vejprnice 30 18 1+3 8 74 — 43 59
3. SK Klatovy 30 17 1+4 8 56 — 44 57
4. TJ Chotikov 30 15 2+5 8 89 — 53 54
5. ZKZ Horni Briza 30 16 1+2 11 69 — 63 52
6. TJ Prestice 30 14 3+1 12 47 — 46 49
7. Jiskra-2 Domazlice 30 11 3+5 11 55 — 54 44
8. Rapid Sport Plzen 30 12 1+4 13 58 — 57 42
9. FK Horazdovice 30 13 1+1 15 50 — 65 42
10. SSC Bolevec 30 11 3+2 14 48 — 60 41
11. FC Rokycany-2 30 10 4+1 15 61 — 66 39
12. FK Holysov 30 9 5+2 14 35 — 56 39
13. Slavoj Stod 30 10 1+1 18 41 — 73 33
14. Start Luby 30 7 4+2 17 32 — 64 31
15. FK Nepomuk 30 7 2+4 17 34 — 51 29
16. Cechie Prikosice 30 5 5+2 18 51 — 92 27

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Kralovice 30 18 7 5 83 — 43 61
2. FSC Libus 30 17 3 10 59 — 41 54
3. Uhelne sklady Praha 30 14 8 8 57 — 42 50
4. Treboradice Praha 30 12 9 9 55 — 59 45
5. Predni Kopanina 30 12 9 9 69 — 56 45
6. Union Vrsovice 30 14 3 13 44 — 39 45
7. CAFC Praha 30 13 5 12 59 — 50 44
8. Motorlet-2 Praha 30 12 7 11 57 — 44 43
9. Bohemians-2 Praha 30 12 7 11 59 — 57 43
10. Viktoria-2 Zizkov 30 11 9 10 45 — 39 42
11. Admira-2 Praha 30 11 8 11 52 — 48 41
12. Meteor-2 Praha 30 11 8 11 56 — 61 41
13. Haje Jizni Mesto 30 11 7 12 53 — 51 40
14. SC Radotin 30 11 6 13 55 — 58 39
15. Zbraslav Praha 30 6 5 19 27 — 67 23
16. Cechie Uhrineves 30 4 1 25 26 — 101 13

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Ovcary 30 23 5 2 87 — 23 74
2. SK Benatky 30 23 1 6 91 — 34 70
3. Sokol Libis 30 19 7 4 59 — 26 64
4. MFK Dobris 30 15 7 8 69 — 43 52
5. Sokol Nove Straseci 30 15 2 13 58 — 64 47
6. Tatran Rakovnik 30 12 10 8 57 — 53 46
7. Sokol Vrany 30 12 6 12 49 — 55 42
8. CLU Beroun 30 12 6 12 47 — 58 42
9. Spartak Pribram 30 10 10 10 37 — 36 40
10. Polaban Nymburk 30 10 6 14 46 — 60 36
11. TJ Jiloviste 30 10 6 14 44 — 52 36
12. Tatran Sedlcany 30 9 4 17 54 — 62 31
13. Sokol Semice 30 7 8 15 44 — 76 29
14. Sokol Klecany 30 7 6 17 41 — 69 27
15. Union Celakovice 30 5 4 21 44 — 76 19
16. FK Caslav-2 30 4 6 20 40 — 80 18

Ústecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Krupka 30 19 4+3 4 77 — 39 68
2. FK Litomerice 30 18 4+5 3 72 — 30 67
3. Stap-Tratec Vilemov 30 15 2+4 9 78 — 46 53
4. FK Bilina 30 13 6+2 9 48 — 28 53
5. Cesky Lev Nestemice 30 15 0+2 13 66 — 55 47
6. FK Litvinov 30 14 1+3 12 55 — 46 47
7. TJ Probostov 30 12 5+0 13 55 — 51 46
8. Chmel Blsany 30 13 2+2 13 72 — 60 45
9. FK Louny 30 13 2+1 14 49 — 44 44
10. Banik Modlany 30 12 2+4 12 61 — 68 44
11. Tatran Kadan 30 12 2+3 13 55 — 61 43
12. Junior Decin 30 14 0+0 16 62 — 85 42
13. Jiskra Modra 30 12 2+1 15 50 — 53 41
14. Sokol Horni Jiretin 30 8 4+3 15 43 — 83 35
15. Sokol Milesov 30 6 5+3 16 37 — 62 31
16. Sokol Brezno 30 3 0+5 22 27 — 96 14

Vysočina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slovan Havlickuv Brod 30 23 3 4 74 — 28 72
2. FK Humpolec 30 15 7 8 60 — 37 52
3. Tatran Zdirec 30 15 6 9 60 — 30 51
4. FC Jemnicko 30 14 8 8 65 — 46 50
5. SK Moravske Budejovice 30 14 5 11 40 — 41 47
6. Destrukce Jaromerice 30 13 7 10 46 — 40 46
7. Sapeli Polna 30 13 5 12 55 — 45 44
8. FC Namest 30 13 4 13 60 — 65 43
9. Bohemia Svetla 30 12 6 12 60 — 59 42
10. Slavoj Zirovnice 30 12 5 13 52 — 53 41
11. FC Chotebor 30 10 9 11 37 — 34 39
12. Huhtamaki Okrisky 30 10 9 11 35 — 45 39
13. Spartak Velka Bites 30 11 5 14 40 — 49 38
14. SK Pribyslav 30 10 5 15 42 — 56 35
15. FC Caslavice-Sadek 30 4 7 19 44 — 93 19
16. Slavoj Pacov 30 3 5 22 30 — 79 14

Zlínský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Karolinka Velke Karlovice 26 19 1 6 58 — 29 58
2. SK Borsice 26 17 3 6 57 — 30 54
3. Slovacka Sparta Spytihnev 26 14 3 9 57 — 33 45
4. FK Bystrice 26 12 4 10 52 — 44 40
5. ELKO Holesov 26 12 4 10 52 — 48 40
6. FK Luhacovice 26 12 2 12 57 — 54 38
7. RAK Provodov 26 12 2 12 58 — 60 38
8. FK Vigantice 26 12 2 12 40 — 46 38
9. FC Morkovice 26 11 2 13 51 — 49 35
10. FC Roznov 26 9 5 12 40 — 48 32
11. FC Frystak 26 7 7 12 36 — 51 28
12. SK Vizovice 26 8 3 15 41 — 68 27
13. Sokol Katerinice 26 8 2 16 49 — 66 26
14. FK Chropyne 26 8 2 16 36 — 58 26

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 101% (+12005-0=12005 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+40-121=-81 wiki spaudos ženklai).