Čekijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos VII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos VIII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos futbolo taurė 2015–2016 m.
http://vysledky.com


Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Jankov 30 20 7 3 63 — 24 67
2. Otava Katovice 30 17 8 5 70 — 32 59
3. Spartak Sobeslav 30 19 2 9 67 — 30 59
4. FK Olesnik 30 17 3 10 64 — 42 54
5. SK Rudolfov 30 14 6 10 56 — 37 48
6. TJ Osek 30 13 8 9 57 — 50 47
7. Sokol Zelec 30 12 10 8 53 — 54 46
8. TJ Hluboka nad Vltavou 30 13 5 12 44 — 53 44
9. Centropen Dacice 30 11 6 13 45 — 61 39
10. FC Pisek-2 30 9 10 11 41 — 43 37
11. Siko Cimelice 30 9 9 12 38 — 51 36
12. Sokol Plana nad Luznici 30 9 8 13 42 — 51 35
13. TJ Drazice 30 10 4 16 37 — 56 34
14. Sokol Sedlice 30 9 4 17 37 — 62 31
15. Tatran Prachatice 30 4 7 19 30 — 65 19
16. Lokomotiva Veseli 30 2 7 21 23 — 56 13

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slovan Bzenec 32 26 1 5 102 — 41 79
2. Tatran Bohunice 32 22 5 5 74 — 25 71
3. Dosta Bystrc-Kninicky 32 19 5 8 80 — 38 62
4. FK Mutenice 32 18 5 9 67 — 37 59
5. SK Bosonohy 32 15 6 11 53 — 58 51
6. Moravska Slavia Brno 32 15 4 13 70 — 59 49
7. FC Ivancice 32 15 4 13 60 — 49 49
8. Olympia Rajecko 32 15 4 13 71 — 63 49
9. Tatran Rousinov 32 14 6 12 57 — 51 48
10. Sokol Lanzhot 32 15 2 15 75 — 78 47
11. Sparta Brno 32 14 2 16 66 — 65 44
12. FC Moravsky Krumlov 32 13 4 15 62 — 64 43
13. SK Vojkovice 1962 32 11 4 17 46 — 70 37
14. FC Boskovice 32 10 6 16 62 — 71 36
15. Sokol Novosedly 32 10 5 17 41 — 67 35
16. FK Znojmo 32 4 4 24 28 — 82 16
17. Fotbal Jevisovice 32 1 3 28 28 — 124 6

Karlovarský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Ostrov 26 21 2+2 1 129 — 36 69
2. Olympie Brezova 26 20 1+3 2 138 — 34 65
3. Viktoria Marianske Lazne 26 17 5+2 2 105 — 27 63
4. Banik Union Nove Sedlo 26 11 5+0 10 60 — 54 43
5. FK Nejdek 26 12 1+3 10 78 — 56 41
6. FC Cheb 26 13 1+0 12 62 — 80 41
7. SK Touzim 26 12 0+2 12 82 — 84 38
8. Banik Kralovske Porici 26 8 4+4 10 64 — 63 36
9. Spartak Chodov 26 9 3+4 10 63 — 62 32
10. OSS Lomnice 26 7 4+3 12 51 — 68 32
11. Lokomotiva Karlovy Vary 26 8 1+3 14 50 — 84 29
12. Hvezda Cheb 26 7 4+0 15 38 — 74 29
13. Sokol Citice 26 5 0+4 17 50 — 86 19
14. Slavoj Kynsperk 26 1 0+1 24 30 — 192 4

Královéhradecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Kratonohy 30 22 6+1 1 94 — 29 79
2. FK Nachod 30 19 5+3 3 86 — 23 70
3. Cidlina Novy Bydzov 30 20 2+0 8 73 — 30 64
4. FK Vysoka nad Labem 30 17 2+3 8 68 — 40 58
5. Slavia Hradec Kralove 30 17 1+4 8 72 — 39 57
6. SK Jicin 30 13 4+5 8 62 — 32 52
7. FK Kostelec nad Orlici 30 13 3+2 12 52 — 44 47
8. FK Chlumec nad Cidlinou 30 13 2+1 14 78 — 80 44
9. TJ Cerveny Kostelec 30 10 2+6 12 54 — 63 40
10. Spartak Rychnov 30 11 1+4 14 41 — 59 39
11. Sokol Provodov 30 10 0+4 16 41 — 68 34
12. TJ Dobruska 30 8 3+2 17 46 — 85 32
13. MFK Nove Mesto 30 7 3+3 17 39 — 65 30
14. Slovan Broumov 30 6 4+1 19 40 — 82 27
15. SK Tyniste 30 6 3+3 18 47 — 104 27
16. MFK Trutnov-2 30 4 3+2 21 41 — 91 20

Liberecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Chrastava 26 25 0 1 128 — 22 75
2. FK Sedmihorky 26 19 1 6 75 — 30 58
3. FK Velke Hamry 26 13 5 8 66 — 48 44
4. Arsenal Ceska Lipa 26 13 3 10 45 — 39 42
5. Jiskra Visnova 26 12 4 10 56 — 48 40
6. TJ Doksy 26 10 5 11 47 — 53 35
7. SK Skalice 26 10 5 11 55 — 58 35
8. Slovan Frydlant 26 10 4 12 66 — 74 34
9. ZBS Zelezny Brod 26 9 5 12 43 — 50 32
10. Sokol Bozkov 26 8 5 13 55 — 76 29
11. Jiskra Mseno-Jablonec 26 7 5 14 46 — 60 26
12. FC Lomnice nad Popelkou 26 6 7 13 48 — 71 25
13. FK Hejnice 26 8 0 18 41 — 101 24
14. FK Kostalov 26 6 3 17 40 — 81 21

Moravskoslezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pusta Polom 30 20 6 4 67 — 32 66
2. SK Detmarovice 30 18 5 7 59 — 31 59
3. Slavia Orlova-Lutyne 30 17 6 7 51 — 31 57
4. Bospor Bohumin 30 13 8 9 64 — 43 47
5. Hermanice Slezska 30 13 7 10 56 — 50 46
6. Sokol Markvartovice 30 13 4 13 57 — 60 43
7. SK Senov 30 13 3 14 69 — 59 42
8. IRP Cesky Tesin 30 10 10 10 40 — 39 40
9. Beskyd Frenstat 30 12 3 15 43 — 63 39
10. TJ Vendryne 30 11 5 14 44 — 57 38
11. Sokol Koberice 30 9 9 12 60 — 65 36
12. FK Haj 30 9 9 12 51 — 57 36
13. SK Polanka 30 10 5 15 55 — 51 35
14. Kovohute Bridlicna 30 10 5 15 53 — 65 35
15. TJ Vitkov 30 8 6 16 48 — 69 30
16. MFK Kravare 30 7 3 20 35 — 80 24

Olomoucký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Jesenik 30 24 5 1 104 — 30 77
2. Sokol Usti 30 19 7 4 94 — 42 64
3. FK Sternberk 30 18 5 7 67 — 39 59
4. TJ Medlov 30 16 6 8 57 — 38 54
5. HFK Olomouc-2 30 15 4 11 44 — 45 49
6. FC Hnevotin 30 13 7 10 61 — 48 46
7. Sokol Lazne Velke Losiny 30 12 7 11 52 — 42 43
8. FC Kralice na Hane 30 11 7 12 37 — 60 40
9. FK Mohelnice-2 30 10 6 14 41 — 48 36
10. FC Zelatovice 30 10 5 15 54 — 66 35
11. Sulko Zabreh 30 8 10 12 35 — 42 34
12. FC Dolany 30 8 8 14 49 — 63 32
13. Sokol Urcice 30 7 6 17 40 — 60 27
14. SK Chvalkovice 30 7 5 18 40 — 85 26
15. FK Kojetin-Kovalovice 30 6 7 17 43 — 76 25
16. Tatran Litovel 30 7 3 20 32 — 66 24

Pardubický kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Holice 30 18 8+0 4 86 — 39 70
2. MFK Chrudim-2 30 21 2+2 5 79 — 41 69
3. FK Pardubice-2 30 20 3+2 5 87 — 33 68
4. Spartak Slatinany 30 20 3+2 5 73 — 28 68
5. TJ Svitavy 30 17 2+3 8 82 — 48 58
6. FK Ceska Trebova 30 12 5+4 9 46 — 40 50
7. Agria Chocen 30 14 3+2 11 41 — 41 50
8. SK Policka 30 14 1+4 11 48 — 51 48
9. Sokol Moravany 30 11 2+0 17 49 — 58 37
10. FC Hlinsko 30 9 0+8 13 44 — 44 35
11. FC Zamberk 30 8 2+4 16 36 — 54 32
12. ZSK Tremosnice 30 7 3+5 15 34 — 55 32
13. Slovan Moravska Trebova 30 5 6+2 17 34 — 61 29
14. TJ Lanskroun 30 6 3+5 16 43 — 72 29
15. FK Prelouc 30 7 3+2 18 31 — 81 29
16. FK Letohrad-2 30 5 0+1 24 23 — 90 16

Plzeňský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Susice 30 19 3+4 4 87 — 34 67
2. TJ Rozvadov 30 20 2+3 5 70 — 29 67
3. TJ Prestice 30 19 2+5 4 81 — 28 66
4. Jiskra-2 Domazlice 30 16 0+3 11 68 — 40 51
5. Sokol Lhota 30 11 8+2 9 67 — 60 51
6. Rapid Sport Plzen 30 14 3+3 10 57 — 50 51
7. FC Chotikov 30 11 4+4 11 61 — 61 45
8. FK Holysov 30 13 1+3 13 61 — 50 44
9. SSK Bolevec 30 12 2+3 12 49 — 56 44
10. FK Sveradice 30 11 4+2 13 51 — 69 43
11. Start Luby 30 11 1+4 14 45 — 56 39
12. Slavia Vejprnice 30 8 6+0 16 52 — 64 36
13. FC Rokycany-2 30 9 2+2 17 45 — 72 33
14. TJ Zruc 30 7 2+3 17 30 — 60 29
15. Slavoj Myto 30 7 3+2 18 44 — 76 29
16. Dynamo Horsovsky Tyn 30 7 1+1 21 24 — 87 24

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Predni Kopanina 30 19 6 5 83 — 35 63
2. Bohemians Praha-Strizkov 30 17 7 6 69 — 44 58
3. Sokol Kralovice 30 16 7 7 77 — 50 55
4. Treboradice Praha 30 17 2 11 73 — 51 53
5. Zbraslav Praha 30 14 10 6 74 — 42 52
6. Sokol Cholupice 30 15 3 12 68 — 69 48
7. CAFC Praha 30 13 7 10 66 — 67 46
8. ABC Branik 30 14 4 12 53 — 56 46
9. Admira-2 Praha 30 12 6 12 67 — 67 42
10. Zlicin Praha 30 11 9 10 65 — 66 42
11. Uhelne sklady Praha 30 12 4 14 71 — 61 40
12. Motorlet-2 Praha 30 11 4 15 52 — 55 37
13. Union Vrsovice 30 10 6 14 38 — 38 36
14. Haje Jizni Mesto 30 7 6 17 48 — 89 27
15. Stresovice Praha 30 3 6 21 46 — 95 15
16. Sokol Stodulky 30 2 7 21 29 — 94 13

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SS Ostra 30 21 4+2 3 70 — 26 73
2. Sokol Hostoun 30 20 3+3 4 66 — 38 69
3. Slovan Velvary 30 17 4+1 8 79 — 44 60
4. Posazavan Porici 30 14 1+10 5 56 — 44 54
5. MFK Dobris 30 16 2+0 12 74 — 61 52
6. Cechie Vykan 30 15 0+2 13 62 — 69 47
7. CLU Beroun 30 13 1+1 15 58 — 54 42
8. SK Rakovnik 30 10 5+2 13 36 — 49 42
9. SK Mnichovo Hradiste 30 12 2+1 15 40 — 48 41
10. SK Rejsice 30 10 3+4 13 63 — 58 40
11. Sokol Semice 30 11 1+4 14 56 — 62 39
12. TJ Jiloviste 30 9 3+4 14 48 — 52 37
13. SK Lhota 30 10 3+1 16 55 — 71 37
14. AFK Tuchlovice 30 10 1+3 16 49 — 62 35
15. Sokol Vrany 30 8 4+1 17 42 — 70 33
16. Kavalier Sazava 30 4 3+1 22 40 — 86 19

Ústecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Steti 30 24 3+0 3 111 — 34 78
2. TJ Probostov 30 17 4+1 8 73 — 43 60
3. TJ Krupka 30 19 0+1 10 89 — 61 58
4. Slavoj Zatec 30 17 1+3 9 81 — 58 56
5. Sokol Srbice 30 16 3+0 11 79 — 61 54
6. Banik Modlany 30 16 1+3 10 86 — 65 53
7. SK Hrobce 30 15 2+3 10 109 — 80 52
8. Sokol Horni Jiretin 30 13 2+4 11 59 — 49 47
9. Cesky lev Nestemice 30 15 0+1 14 88 — 65 46
10. FK Bilina 30 12 4+1 13 63 — 60 45
11. Chmel Blsany 30 14 0+1 15 73 — 105 43
12. Jiskra Modra 30 11 1+1 17 78 — 85 36
13. FK Postoloprty 30 8 2+3 17 51 — 98 31
14. LoKo Chomutov 30 7 3+3 17 44 — 84 30
15. TJ Strekov 30 6 1+3 20 59 — 95 23
16. FK Duchcov 30 2 1+0 27 22 — 122 8

Vysočina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Velka Bites 26 17 6 3 52 — 29 57
2. FK Humpolec 26 17 5 4 71 — 26 56
3. FC Jemnicko 26 13 4 9 58 — 46 43
4. SK Pribyslav 26 13 3 10 50 — 46 42
5. Huhtamaki Okrisky 26 12 6 8 43 — 39 42
6. FC Velke Mezirici-2 26 13 3 10 39 — 32 42
7. Sapeli Polna 26 12 4 10 49 — 41 40
8. FC Chotebor 26 11 6 9 49 — 32 39
9. SK Moravske Budejovice 26 10 4 12 39 — 47 34
10. Slavoj Zirovnice 26 9 2 15 29 — 59 29
11. Destrukce Jaromerice 26 7 7 12 37 — 46 28
12. Bohemia Svetla 26 7 7 12 34 — 38 28
13. Slovan-2 Havlickuv Brod 26 5 4 17 27 — 61 19
14. Sokol Heralec 26 4 3 19 34 — 69 15

Zlínský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Elko Holesov 26 17 5+2 2 74 — 39 63
2. Rak Provodov 26 15 2+2 7 76 — 43 51
3. FK Luhacovice 26 13 4+2 7 53 — 40 49
4. FC Roznov pod Radhostem 26 12 4+0 10 48 — 32 44
5. FC Frystak 26 13 0+5 8 39 — 34 44
6. FC Morkovice 26 13 2+0 11 50 — 48 43
7. FK Chropyne 26 10 3+2 11 51 — 53 38
8. SK Borsice 26 10 1+4 11 53 — 47 36
9. SK Batov 26 8 3+4 11 44 — 50 34
10. TJ Stitna 26 9 2+1 14 35 — 57 32
11. FK Vigantice 26 7 3+4 12 38 — 50 31
12. FK Bystrice pod Hostynem 26 7 3+4 12 31 — 46 31
13. FS Napajedla 26 5 5+3 13 22 — 42 28
14. FC Slusovice 26 5 1+5 15 30 — 63 22

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 101% (+11346-157=11189 wiki spaudos ženklai).