Čekijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2017–2018 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Čekijos V futbolo lyga 2017–2018 m.,
Čekijos VI futbolo lyga 2017–2018 m.,
Čekijos VII futbolo lyga 2017–2018 m.,
Čekijos VIII futbolo lyga 2017–2018 m.,
Čekijos futbolo taurė 2017–2018 m.
http://vysledky.com/


Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Zelec 30 25 3 2 103 — 27 78
2. FK Jindrichuv Hradec 30 20 7 3 99 — 37 67
3. MAS Tabor-2 30 16 4 10 86 — 60 52
4. ZVVZ Milevsko 30 14 7 9 57 — 45 49
5. FK Olesnik 30 15 3 12 67 — 46 48
6. Siko Cimelice 30 13 8 9 51 — 41 47
7. TJ Hluboka nad Vltavou 30 13 7 10 67 — 56 46
8. SK Rudolfov 30 11 11 8 40 — 39 44
9. Otava Katovice 30 13 3 14 70 — 60 42
10. TJ Osek 30 13 2 15 52 — 69 41
11. FK Protivin 30 11 4 15 53 — 56 37
12. Jiskra Trebon 30 10 5 15 45 — 49 35
13. TJ Drazice 30 10 4 16 49 — 63 34
14. Sokol Sezimovo Usti 30 10 3 17 46 — 76 33
15. TJ Nova Vcelnice 30 6 2 22 35 — 81 20
16. Centropen Dacice 30 3 1 26 40 — 155 10

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Lanzhot 30 21 6 3 82 — 21 69
2. Tatran Bohunice 30 17 9 4 73 — 34 60
3. Olympia Rajecko 30 17 7 6 71 — 35 58
4. Dosta Bystrc-Kninicky 30 17 6 7 61 — 44 57
5. Sparta Brno 30 14 9 7 64 — 52 51
6. FK Mutenice 30 14 8 8 56 — 32 50
7. FC Boskovice 30 13 7 10 58 — 54 46
8. Svratka Brno 30 12 8 10 69 — 52 44
9. SK Bosonohy 30 12 5 13 56 — 57 41
10. SK Vojkovice 1962 30 11 4 15 50 — 70 37
11. Tatran Rousinov 30 10 2 18 49 — 73 32
12. FC Moravsky Krumlov 30 8 7 15 46 — 70 31
13. FC Ivancice 30 7 7 16 43 — 58 28
14. Moravska Slavia Brno 30 8 4 18 39 — 79 28
15. FC Veseli nad Moravou 30 6 3 21 42 — 86 21
16. FC Bucovice 30 3 8 19 20 — 62 17

Karlovarský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Ostrov 26 23 1+1 1 142 — 21 72
2. OSS Lomnice 26 14 6+1 5 71 — 42 55
3. FC Frantiskovy Lazne 26 15 3+2 6 76 — 54 53
4. Hvezda Cheb 26 13 4+2 7 63 — 39 49
5. Banik Kralovske Porici 26 14 0+3 9 55 — 55 45
6. FC Cheb 26 11 2+2 11 60 — 52 39
7. Stara Role Karlovy Vary 26 11 1+3 11 68 — 78 38
8. Banik Union Nove Sedlo 26 10 1+4 11 48 — 67 36
9. FK Nejdek 26 9 3+2 12 47 — 65 35
10. SK Touzim 26 9 0+3 14 56 — 69 30
11. Sokol Citice 26 8 2+2 14 54 — 95 30
12. FK Zlutice 26 6 4+1 15 46 — 73 27
13. Spartak Chodov 26 8 1+0 17 49 — 72 26
14. Lokomotiva Karlovy Vary 26 3 0+2 21 51 — 104 11

Královéhradecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Nachod 30 25 1+0 4 103 — 28 77
2. FK Jaromer 30 15 6+1 8 61 — 35 58
3. SK Libcany 30 16 4+0 10 71 — 52 56
4. FK Kostelec nad Orlici 30 14 4+5 7 46 — 32 55
5. FK Chlumec nad Cidlinou 30 14 4+3 9 69 — 55 53
6. Cidlina Novy Bydzov 30 16 1+3 10 60 — 43 53
7. TJ Cerveny Kostelec 30 15 1+2 12 60 — 46 49
8. FK Vysoka nad Labem 30 12 3+5 10 61 — 55 47
9. Slavia Hradec Kralove 30 11 2+6 11 36 — 45 43
10. Sokol Trebes 30 10 3+3 14 32 — 58 39
11. FC Vrchlabi 30 11 1+4 14 48 — 64 39
12. SK Jicin 30 10 3+2 15 45 — 46 38
13. Jiskra Horice 30 8 3+3 16 35 — 59 33
14. TJ Lazne Belohrad 30 6 5+4 15 39 — 64 32
15. Spartak Rychnov 30 8 3+2 17 53 — 68 32
16. MFK Nove Mesto 30 2 3+4 21 23 — 90 16

Liberecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Velke Hamry 22 19 1 2 71 — 10 58
2. FK Prepere 22 16 5 1 87 — 14 53
3. SK Skalice 22 14 4 4 85 — 34 46
4. Jiskra Visnova 22 12 3 7 66 — 48 39
5. TJ Doksy 22 11 2 9 50 — 52 35
6. ZBS Zelezny Brod 22 9 3 10 47 — 38 30
7. Slovan Hradek 22 8 5 9 27 — 36 29
8. Sokol Rovensko 22 5 7 10 31 — 48 22
9. FK Sedmihorky 22 5 5 12 37 — 41 20
10. Tatran Bily Kostel 22 5 2 15 27 — 77 17
11. Slovan Frydlant 22 4 3 15 25 — 80 15
12. SK Semily 22 2 4 16 19 — 94 10

Moravskoslezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Detmarovice 30 22 2 6 74 — 33 68
2. Slavoj Olympia Bruntal 30 20 7 3 70 — 34 67
3. Hermanice Slezska 30 21 3 6 87 — 33 66
4. TJ Haj ve Slezsku 30 18 3 9 72 — 48 57
5. Pusta Polom 30 16 7 7 67 — 34 55
6. Beskyd Celadna 30 13 7 10 79 — 49 46
7. SK Polanka 30 11 5 14 49 — 57 38
8. FK Stara Bela 30 11 4 15 45 — 62 37
9. FC Bilovec 30 10 5 15 46 — 63 35
10. SK Senov 30 10 4 16 56 — 71 34
11. FK Krnov 30 9 6 15 50 — 67 33
12. Beskyd Frenstat 30 10 2 18 58 — 67 32
13. FK Cesky Tesin 30 8 8 14 38 — 54 32
14. TJ Bridlicna 30 9 4 17 52 — 81 31
15. Slavia Orlova-Lutyne 30 9 3 18 38 — 82 30
16. FC Vratimov 30 5 6 19 49 — 95 21

Olomoucký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sigma Lutin 26 18 3+1 4 69 — 28 61
2. HFK Olomouc-2 26 16 1+1 8 53 — 22 51
3. Viktorie Prerov 26 15 2+2 7 56 — 28 51
4. TJ Medlov 26 14 1+3 8 52 — 35 47
5. FC Kralice na Hane 26 11 4+2 9 42 — 42 43
6. Tatran Vsechovice 26 8 6+2 10 58 — 40 38
7. Sokol Lazne Velke Losiny 26 10 2+3 11 39 — 40 37
8. Slovan Cernovir 26 9 3+3 11 53 — 52 36
9. Sulko Zabreh 26 9 3+3 11 38 — 38 36
10. FC Zelatovice 26 9 3+2 12 39 — 47 35
11. FC Hnevotin 26 11 1+0 14 37 — 60 35
12. FC Dolany 26 8 1+5 12 45 — 54 31
13. FC Dubicko 26 6 1+4 15 29 — 83 24
14. Jiskra Rapotin 26 4 3+3 16 29 — 70 21

Pardubický kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Slatinany 30 19 4+3 4 71 — 30 68
2. TJ Lanskroun 30 17 3+4 6 68 — 32 61
3. FK Ceska Trebova 30 16 3+3 8 59 — 42 57
4. Jiskra Hermanuv Mestec 30 16 2+1 11 47 — 45 53
5. Slovan Moravska Trebova 30 12 7+1 10 39 — 34 51
6. FC Hlinsko 30 14 3+2 11 49 — 43 50
7. TJ Svitavy 30 12 4+3 11 46 — 43 47
8. ZSK Tremosnice 30 9 4+6 11 49 — 45 41
9. Jiskra Litomysl 30 9 4+5 12 57 — 52 40
10. SK Holice 30 8 6+3 13 53 — 75 39
11. Agria Chocen 30 8 6+3 13 34 — 45 39
12. FC Zamberk 30 8 3+7 12 28 — 45 37
13. Sokol Dobrikov 30 10 3+1 16 55 — 71 37
14. MFK Chrudim-2 30 8 3+6 13 49 — 60 36
15. Sokol Moravany 30 8 1+6 15 37 — 57 32
16. SK Policka 30 8 2+4 16 40 — 62 32

Plzeňský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Tachov 28 26 1+1 0 110 — 19 81
2. Jiskra-2 Domazlice 28 18 2+1 7 75 — 30 59
3. FC Rokycany 28 16 2+1 9 67 — 39 53
4. FC Chotikov 28 14 1+6 7 57 — 49 50
5. Slavoj Myto 28 15 2+0 11 51 — 42 49
6. ZKZ Horni Briza 28 11 5+3 9 37 — 28 46
7. Slavia Vejprnice 28 13 0+5 10 43 — 36 44
8. Banik Stribro 28 13 2+1 12 45 — 55 44
9. Okula Nyrsko 28 12 1+2 13 44 — 52 40
10. Rapid Sport Plzen 28 11 2+0 15 32 — 49 37
11. Sokol Lhota 28 9 2+0 17 47 — 59 31
12. Start Luby 28 7 3+1 17 30 — 67 28
13. TJ Susice 28 7 1+3 17 38 — 70 26
14. FK Holysov 28 5 3+1 19 33 — 66 22
15. Slavoj Zihle 28 5 1+3 19 30 — 78 20

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Treboradice Praha 30 21 7 2 90 — 43 70
2. Dukla Jizni Mesto 30 19 1 10 86 — 47 58
3. Admira-2 Praha 30 15 9 6 52 — 35 54
4. Horni Mecholupy Praha 30 14 6 10 53 — 42 48
5. Tempo Praha 30 13 8 9 56 — 54 47
6. Sokol Kralovice 30 11 9 10 52 — 56 42
7. Uhelne sklady Praha 30 11 9 10 57 — 50 42
8. Motorlet-2 Praha 30 11 5 14 41 — 60 38
9. Predni Kopanina Praha 30 10 8 12 47 — 54 38
10. Union Vrsovice 30 9 11 10 37 — 46 38
11. ABC Branik 30 9 9 12 58 — 50 36
12. CAFC Praha 30 10 6 14 43 — 65 36
13. Zbraslav Praha 30 8 9 13 37 — 49 33
14. Dolni Chabry Praha 30 8 7 15 46 — 71 31
15. Ujezd nad Lesy Praha 30 7 5 18 30 — 47 26
16. Dablice Praha 30 6 7 17 57 — 73 25

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Posazavan Porici 30 21 3+2 4 65 — 31 71
2. FC Horky nad Jizerou 30 19 3+1 7 71 — 33 64
3. CLU Beroun 30 18 1+0 11 67 — 53 56
4. Sokol Libis 30 16 1+2 11 65 — 45 52
5. SK Lhota 30 14 2+5 9 65 — 45 51
6. Spartak Pribram 30 13 4+3 10 64 — 45 50
7. Sokol Nespeky 30 14 2+2 12 47 — 50 48
8. TJ Klicany 30 14 1+2 13 59 — 60 46
9. Sokol Nove Straseci 30 11 2+4 13 67 — 76 41
10. SK Slany 30 11 2+3 14 49 — 52 40
11. SK Hvozdnice 30 11 3+1 15 53 — 66 40
12. AFK Tuchlovice 30 9 4+2 15 52 — 67 37
13. Sparta Kutna Hora 30 10 2+1 17 45 — 60 35
14. SK Poricany 30 9 2+2 17 51 — 95 33
15. Sokol Semice 30 8 1+4 17 46 — 77 30
16. SK Rejsice 30 6 3+2 19 56 — 67 26

Ústecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Most 30 23 1+1 5 110 — 35 72
2. SK Steti 30 20 3+0 7 77 — 40 66
3. Stap-Tratec Vilemov 30 17 3+0 10 65 — 34 57
4. Sokol Srbice 30 16 1+3 10 68 — 53 53
5. Spartak Perstejn 30 13 2+3 12 69 — 65 46
6. FK Jilove 30 12 2+4 12 43 — 66 44
7. SK Brna 30 11 4+3 12 64 — 68 44
8. Tatran Kadan 30 12 2+3 13 70 — 78 43
9. Banik Modlany 30 13 2+0 15 57 — 69 43
10. TJ Krupka 30 12 1+3 14 54 — 61 41
11. Horni Jiretin-Litvinov 30 9 4+5 12 51 — 70 40
12. Slavoj Zatec 30 12 1+1 16 54 — 73 39
13. FK Litomerice-2 30 7 5+5 13 62 — 77 36
14. Cesky lev Nestemice 30 9 2+3 16 58 — 92 34
15. FK Bilina 30 9 3+1 17 57 — 59 34
16. Jiskra Modra 30 9 0+1 20 49 — 67 28

Vysočina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AFC Humpolec 26 19 5 2 58 — 15 62
2. SK Bystrice 26 19 4 3 68 — 32 61
3. FC Chotebor 26 16 5 5 71 — 31 53
4. Kovofinis Ledec 26 13 4 9 61 — 41 43
5. TJ Nova Ves 26 13 4 9 48 — 45 43
6. Dalnice Sperice 26 12 3 11 50 — 41 39
7. Sapeli Polna 26 11 6 9 53 — 44 39
8. Huhtamaki Okrisky 26 10 7 9 31 — 27 37
9. FK Pelhrimov 26 10 5 11 58 — 50 35
10. FC Velke Mezirici-2 26 9 5 12 34 — 48 32
11. Sokol Kosetice 26 6 7 13 27 — 49 25
12. SK Pribyslav 26 6 3 17 42 — 63 21
13. FK Jaromerice 26 4 1 21 30 — 99 13
14. TJ Kouty 26 3 3 20 42 — 88 12

Zlínský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rak Provodov 26 20 1+3 2 62 — 20 65
2. SK Batov 26 12 5+3 6 49 — 42 49
3. FK Luhacovice 26 15 1+2 8 57 — 31 49
4. FC Morkovice 26 14 2+1 9 57 — 42 47
5. Elko Holesov 26 11 5+2 8 43 — 29 45
6. Spartak Hluk 26 11 3+3 9 50 — 40 42
7. FK Bystrice 26 13 1+1 11 41 — 32 42
8. Velke Karlovice Karolinka 26 11 2+3 10 48 — 39 40
9. TJ Stitna 26 12 0+2 12 41 — 48 38
10. TJ Jurinka 26 9 3+1 13 52 — 50 34
11. SK Borsice 26 9 2+2 13 37 — 52 33
12. FC Kvasice 26 9 1+3 13 58 — 53 32
13. FC Roznov 26 5 2+3 16 25 — 72 22
14. FK Chropyne 26 2 1+0 23 25 — 95 8

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 101% (+10991-91=10900 wiki spaudos ženklai).