Čekijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Čekijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Čekijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Čekijos VII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Čekijos futbolo taurė 2018–2019 m.
http://vysledky.com/


Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Olesnik 30 26 1 3 94 — 17 79
2. Otava Katovice 30 19 4 7 71 — 32 61
3. Sokol Lom 30 16 7 7 64 — 41 55
4. Jiskra Trebon 30 14 4 12 56 — 40 46
5. Slavoj Cesky Krumlov 30 10 11 9 53 — 45 41
6. TJ Osek 30 11 8 11 48 — 60 41
7. FK Protivin 30 11 7 12 43 — 41 40
8. ZVVZ Milevsko 30 10 10 10 43 — 51 40
9. SK Jankov 30 10 9 11 42 — 43 39
10. Siko Cimelice 30 10 8 12 51 — 61 38
11. TJ Blatna 30 9 8 13 51 — 69 35
12. Sokol Zelec 30 8 8 14 44 — 58 32
13. SK Rudolfov 30 7 11 12 37 — 55 32
14. TJ Drazice 30 8 6 16 45 — 72 30
15. TJ Hluboka nad Vltavou 30 9 3 18 34 — 67 30
16. Malse Roudne 30 8 3 19 48 — 72 27

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Start Brno 30 21 4 5 91 — 33 67
2. FK Mutenice 30 16 7 7 69 — 35 55
3. Tatran Bohunice 30 16 7 7 79 — 48 55
4. Olympia Rajecko 30 17 4 9 80 — 49 55
5. SK Bosonohy 30 16 7 7 57 — 37 55
6. Sparta Brno 30 16 6 8 93 — 45 54
7. FC Boskovice 30 15 6 9 64 — 57 51
8. Tatran Rousinov 30 15 4 11 69 — 46 49
9. Moravska Slavia Brno 30 15 4 11 63 — 58 49
10. Sokol Krumvir 30 13 4 13 55 — 58 43
11. FC Ivancice 30 12 4 14 61 — 57 40
12. Svratka Brno 30 10 4 16 60 — 75 34
13. FC Kurim 30 9 4 17 53 — 65 31
14. FC Moravsky Krumlov 30 6 4 20 34 — 88 22
15. AFK Tisnov 30 4 3 23 33 — 110 15
16. SK Vojkovice 1962 30 1 4 25 38 — 138 7

Karlovarský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hvezda Cheb 26 24 1 1 110 — 21 73
2. Banik Union Nove Sedlo 26 16 3 7 64 — 48 54
3. Spartak Horni Slavkov 26 15 2 9 58 — 50 48
4. FC Frantiskovy Lazne 26 14 3 9 73 — 43 47
5. Spartak Chodov 26 14 3 9 61 — 57 47
6. FK Nejdek 26 14 2 10 81 — 60 45
7. FC Cheb 26 12 3 11 55 — 60 42
8. OSS Lomnice 26 10 4 12 51 — 61 36
9. Banik Kralovske Porici 26 10 1 15 57 — 49 32
10. SK Touzim 26 9 4 13 66 — 65 31
11. FK Zlutice 26 8 2 16 52 — 76 27
12. FK Nova Role 26 7 3 16 32 — 67 24
13. Sokol Citice 26 7 1 18 57 — 99 23
14. Stara Role Karlovy Vary 26 5 2 19 37 — 98 17

Královéhradecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Libcany 30 22 3 5 76 — 33 72
2. Cidlina Novy Bydzov 30 16 7 7 77 — 38 60
3. Sokol Trebes 30 17 4 9 79 — 47 58
4. FK Kostelec nad Orlici 30 15 7 8 55 — 36 56
5. FK Vysoka nad Labem 30 14 9 7 59 — 48 55
6. FC Vrchlabi 30 14 7 9 49 — 50 51
7. TJ Cerveny Kostelec 30 13 5 12 52 — 47 46
8. Slavia Hradec Kralove 30 12 7 11 47 — 49 45
9. SK Jicin 30 12 5 13 44 — 43 44
10. FK Chlumec nad Cidlinou 30 11 6 13 53 — 64 43
11. Spartak Rychnov 30 12 4 14 62 — 64 42
12. Jiskra Horice 30 11 4 15 42 — 48 39
13. TJ Dobruska 30 8 8 14 49 — 73 37
14. SK Sobotka 30 8 4 18 45 — 73 29
15. TJ Lazne Belohrad 30 5 6 19 33 — 58 22
16. FK Jaromer 30 6 2 22 34 — 85 21

Liberecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Doksy 27 19 3 5 72 — 41 60
2. Arsenal Ceska Lipa 27 16 6 5 57 — 35 54
3. FC Novy Bor 27 14 6 7 55 — 35 48
4. SK Skalice 27 15 3 9 74 — 57 48
5. Jiskra Visnova 27 12 5 10 61 — 57 41
6. ZBS Zelezny Brod 27 7 11 9 52 — 48 32
7. Slovan Hradek 27 11 8 8 47 — 40 41
8. FK Sedmihorky 27 8 9 10 46 — 48 33
9. Spartak Chrastava 27 8 5 14 37 — 50 29
10. Sokol Rovensko 27 7 5 15 38 — 68 26
11. Slovan Frydlant 27 6 5 16 31 — 60 23
12. Tatran Bily Kostel 27 4 4 19 45 — 76 16

Moravskoslezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Beskyd Frenstat 30 23 4 3 89 — 28 73
2. SK Polanka 30 22 5 3 81 — 29 71
3. TJ Bridlicna 30 15 12 3 64 — 42 57
4. Beskyd Celadna 30 14 6 10 71 — 60 48
5. FK Cesky Tesin 30 13 8 9 43 — 37 47
6. TJ Haj ve Slezsku 30 13 7 10 65 — 55 46
7. Lokomotiva Petrovice 30 14 4 12 61 — 53 46
8. FK Bilovec 30 13 6 11 69 — 39 45
9. SK Brusperk 30 12 8 10 62 — 67 44
10. Pusta Polom 30 10 5 15 43 — 51 35
11. Unie Hlubina Ostrava 30 10 5 15 50 — 60 35
12. Moravan Oldrisov 30 10 5 15 50 — 62 35
13. FK Krnov 30 9 5 16 47 — 57 32
14. Dolni Datyne-Havirov 30 7 6 17 29 — 80 27
15. SK Senov 30 5 2 23 46 — 90 17
16. FK Stara Bela 30 5 2 23 45 — 105 17

Olomoucký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tatran Vsechovice 28 16 8 4 70 — 34 61
2. Sigma Lutin 28 19 3 6 72 — 36 61
3. FK Medlov 28 14 11 3 52 — 23 59
4. FK Sternberk 28 16 5 7 57 — 21 56
5. FK Jesenik 28 14 4 10 67 — 61 49
6. FK Mohelnice 28 13 4 11 55 — 52 44
7. Sokol Velke Losiny 28 12 4 12 68 — 47 42
8. Sulko Zabreh 28 11 5 12 41 — 39 42
9. Tatran Litovel 28 9 8 11 32 — 47 39
10. Sokol Opatovice 28 10 6 12 51 — 52 38
11. FC Zelatovice 28 6 11 11 32 — 51 33
12. FC Kralice na Hane 28 6 9 13 41 — 65 33
13. Slovan Cernovir 28 6 7 15 31 — 67 28
14. FC Dolany 28 6 5 17 33 — 66 23
15. HFK Olomouc-2 28 5 4 19 30 — 71 22

Pardubický kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Lanskroun 30 16 12 2 78 — 25 70
2. FK Letohrad 30 17 7 6 79 — 33 61
3. FC Hlinsko 30 18 4 8 76 — 40 58
4. Slovan Moravska Trebova 30 16 7 7 63 — 35 57
5. Jiskra Litomysl 30 14 10 6 66 — 47 57
6. TJ Svitavy 30 14 8 8 55 — 48 56
7. MFK Chrudim-2 30 11 10 9 74 — 50 47
8. Jiskra Hermanuv Mestec 30 12 8 10 54 — 53 47
9. FK Ceska Trebova 30 14 1 15 51 — 50 44
10. TJ Luze 30 13 3 14 60 — 71 43
11. Sokol Moravany 30 9 9 12 54 — 68 41
12. SK Holice 30 9 8 13 48 — 63 39
13. Agria Chocen 30 7 8 15 35 — 64 35
14. ZSK Tremosnice 30 6 6 18 43 — 81 26
15. Sokol Dolni Ujezd 30 4 7 19 31 — 73 22
16. FC Zamberk 30 3 6 21 26 — 89 17

Plzeňský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Petrin Plzen 30 25 2 3 110 — 29 78
2. FC Rokycany 30 22 6 2 89 — 31 77
3. Slavoj Myto 30 13 10 7 67 — 49 56
4. Jiskra-2 Domazlice 30 15 6 9 78 — 44 54
5. TJ Zruc 30 16 3 11 59 — 58 51
6. Okula Nyrsko 30 11 7 12 59 — 47 43
7. Slavia Vejprnice 30 12 5 13 43 — 44 43
8. Start Tlumacov 30 10 7 13 45 — 54 41
9. FK Nepomuk 30 10 8 12 48 — 62 40
10. Rapid Sport Plzen 30 11 4 15 41 — 57 40
11. Banik Stribro 30 10 5 15 49 — 74 39
12. ZKZ Horni Briza 30 9 8 13 47 — 46 38
13. Sokol Lhota 30 8 8 14 53 — 65 37
14. FC Chotikov 30 9 7 14 44 — 63 37
15. SSC Bolevec 30 6 6 18 35 — 75 25
16. Start Luby 30 5 4 21 27 — 96 21

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ujezd Praha 30 24 3 3 87 — 32 75
2. Sokol Kralovice 30 18 3 9 80 — 61 57
3. Uhelne sklady Praha 30 16 8 6 74 — 55 56
4. Predni Kopanina Praha 30 14 5 11 91 — 66 47
5. Slavoj-2 Vysehrad 30 14 4 12 76 — 61 46
6. Dukla Jizni Mesto 30 13 4 13 64 — 62 43
7. Admira-2 Praha 30 12 6 12 59 — 55 42
8. Treboradice Praha 30 13 3 14 69 — 73 42
9. Slavoj Podoli Praha 30 11 8 11 45 — 42 41
10. Motorlet-2 Praha 30 13 2 15 72 — 73 41
11. Viktoria-2 Zizkov 30 12 4 14 69 — 70 40
12. Hostivar Praha 30 12 4 14 38 — 53 40
13. Tempo Praha 30 12 3 15 46 — 63 39
14. Branik Praha 30 11 3 16 52 — 72 36
15. CAFC Praha 30 9 0 21 40 — 82 27
16. Union Vrsovice 30 4 4 22 34 — 76 16

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Poricany 30 19 6 5 87 — 41 67
2. SK Lhota 30 19 8 3 72 — 31 67
3. Posazavan Porici 30 17 7 6 88 — 41 64
4. SK Slany 30 18 6 6 73 — 34 64
5. Sparta Kutna Hora 30 16 4 10 61 — 50 56
6. Sokol Nespeky 30 14 8 8 48 — 35 54
7. TJ Klicany 30 12 6 12 68 — 51 44
8. Bohemia Podebrady 30 10 7 13 51 — 57 41
9. SK Hrebec 30 9 10 11 50 — 63 40
10. AFK Tuchlovice 30 7 10 13 41 — 63 37
11. FC Velim 30 9 7 14 41 — 52 36
12. SK Hvozdnice 30 8 5 17 47 — 83 33
13. Sokol Nove Straseci 30 8 5 17 44 — 79 31
14. Cechie Vykan 30 9 3 18 43 — 79 31
15. Spartak Pribram 30 7 5 18 40 — 68 28
16. Banik Libusin 30 5 9 16 39 — 66 27

Ústecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Seko Louny 30 26 3 1 89 — 30 81
2. Sokol Srbice 30 19 6 5 91 — 38 64
3. Stap-Tratec Vilemov 30 16 9 5 60 — 34 60
4. SK Steti 30 16 3 11 82 — 57 54
5. TJ Krupka 30 15 5 10 74 — 56 52
6. Banik Modlany 30 16 3 11 73 — 60 51
7. Slavoj Zatec 30 10 6 14 67 — 73 39
8. Tatran Kadan 30 12 2 16 62 — 76 39
9. ASK Lovosice 30 10 5 15 42 — 59 39
10. Horni Jiretin-Litvinov 30 10 5 15 66 — 77 38
11. SK Brna 30 11 4 15 66 — 83 38
12. FK Jilove 30 9 6 15 46 — 62 37
13. Spartak Perstejn 30 10 4 16 60 — 81 37
14. Jiskra Modra Hrobce 30 6 10 14 45 — 68 36
15. FK Dobromerice 30 8 5 17 43 — 60 31
16. FK Litomerice-2 30 6 4 20 54 — 106 24

Vysočina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Bystrice nad Pernstejnem 26 20 1 5 68 — 30 61
2. FK Pelhrimov 26 18 2 6 70 — 37 56
3. Kovofinis Ledec 26 16 1 9 58 — 48 49
4. Namest Vicenice 26 14 2 10 61 — 52 44
5. TJ Nova Ves 26 12 6 8 52 — 38 42
6. Dalnice Sperice 26 13 3 10 54 — 48 42
7. Huhtamaki Okrisky 26 10 6 10 45 — 43 36
8. FC Chotebor 26 9 6 11 51 — 43 33
9. Sapeli Polna 26 10 3 13 27 — 41 33
10. Slavoj Zirovnice 26 9 4 13 38 — 50 31
11. Horacky Trebic 26 8 4 14 49 — 66 28
12. FC Velke Mezirici-2 26 7 5 14 40 — 50 26
13. SK Pribyslav 26 8 2 16 42 — 70 26
14. Sokol Kosetice 26 4 3 19 22 — 61 15

Zlínský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Skastice 26 21 0 5 99 — 31 63
2. FK Luhacovice 26 15 7 4 64 — 25 56
3. FC Brumov 26 16 5 5 63 — 33 54
4. Rak Provodov 26 14 6 6 58 — 35 53
5. Velke Karlovice Karolinka 26 11 8 7 49 — 44 44
6. FC Morkovice 26 11 5 10 68 — 59 42
7. SK Batov 26 10 6 10 65 — 56 41
8. Elko Holesov 26 10 6 10 43 — 38 39
9. TJ Stitna 26 10 4 12 37 — 46 36
10. FK Bystrice pod Hostynem 26 6 10 10 40 — 48 35
11. Sokol Nevsova 26 8 7 11 58 — 63 32
12. Spartak Hluk 26 5 7 14 31 — 55 23
13. SK Borsice 26 4 3 19 28 — 120 17
14. TJ Jurinka 26 2 4 20 34 — 84 11

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 101% (+10853-93=10760 wiki spaudos ženklai).