Čekijos IV futbolo lyga 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2020–2021 m.
'
Varžybos Čekijos IV futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos V futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos VI futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos VII futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos VIII futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos futbolo taurė 2020–2021 m.
https://vysledky.com/


Varžybos nutrauktos dėl COVID-19 pandemijos.

Jihočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavoj Cesky Krumlov 8 6 1 1 19 — 9 19
2. TJ Osek 9 5 2 2 19 — 10 17
3. SK Jankov 9 5 2 2 15 — 11 17
4. Siko Cimelice 9 5 1 3 21 — 16 16
5. FK Olesnik 8 5 0 3 18 — 14 15
6. TJ Drazice 9 4 3 2 13 — 10 15
7. FK Protivin 9 5 0 4 16 — 13 15
8. ZVVZ Milevsko 9 4 2 3 17 — 15 14
9. Jiskra Trebon 8 3 2 3 13 — 11 11
10. Olympie Tyn nad Vltavou 9 3 1 5 11 — 20 10
11. MAS Tabor-2 8 3 0 5 13 — 13 9
12. Junior Strakonice 8 2 2 4 12 — 14 8
13. FK Laziste 8 1 4 3 12 — 17 7
14. Sokol Sezimovo Usti 8 2 1 5 14 — 21 7
15. TJ Blatna 8 2 1 5 8 — 20 7
16. SK Rudolfov 9 1 2 6 7 — 14 5

Jihomoravský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sparta Brno 9 7 0 2 24 — 9 21
2. SK Krumvir 9 6 1 2 24 — 11 19
3. Tatran Bohunice 10 6 1 3 21 — 17 19
4. Banik Ratiskovice 10 6 1 3 18 — 14 19
5. Olympia Rajecko 10 6 0 4 21 — 12 18
6. Svratka Brno 9 6 0 3 22 — 17 18
7. FC Ivancice 10 5 1 4 19 — 20 16
8. Lisen-2 Brno 10 4 3 3 16 — 11 15
9. FK Mutenice 10 4 2 4 14 — 13 14
10. FC Boskovice 9 4 1 4 13 — 12 13
11. Tatran Rousinov 10 3 2 5 13 — 14 11
12. SK Bosonohy 9 3 2 4 10 — 15 11
13. FC Kurim 10 2 3 5 13 — 19 9
14. Moravska Slavia Brno 10 2 2 6 12 — 22 8
15. Dosta Bystrc-Kninicky 10 2 1 7 10 — 25 7
16. FC Moravsky Krumlov 9 1 0 8 9 — 28 3

Karlovarský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Banik Kralovske Porici 7 7 0 0 36 — 8 21
2. Banik Union Nove Sedlo 8 5 1 2 29 — 17 17
3. FK Nejdek 8 5 1 2 27 — 19 17
4. Banik Vintirov 8 5 1 2 29 — 14 16
5. Spartak Chodov 8 4 1 3 23 — 22 14
6. OSS Lomnice 8 3 1 4 26 — 25 11
7. Lokomotiva Karlovy Vary 8 2 3 3 18 — 18 11
8. FK Zlutice 8 3 1 4 13 — 29 10
9. Olympie Hroznetin 7 3 0 4 16 — 18 9
10. SK Touzim 7 3 0 4 17 — 24 9
11. Slavia-2 Karlovy Vary 7 1 4 2 16 — 14 8
12. FC Frantiskovy Lazne 8 2 1 5 17 — 32 7
13. FK Nova Role 8 2 0 6 13 — 24 6
14. FC Cheb 8 1 2 5 16 — 32 6

Královéhradecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Police nad Metuji 8 7 1 0 23 — 8 22
2. Cidlina Novy Bydzov 8 7 0 1 31 — 9 21
3. Slavia Hradec Kralove 8 6 0 2 21 — 11 18
4. Olympia Hradec Kralove 6 5 0 1 17 — 3 15
5. FK Chlumec-2 8 5 0 3 22 — 13 15
6. FC Vrchlabi 7 4 1 2 24 — 9 13
7. SK Libcany 7 3 2 2 9 — 9 13
8. Sokol Trebes 8 3 1 4 8 — 12 11
9. SK Jicin 8 3 1 4 16 — 14 10
10. FK Vysoka nad Labem 8 2 2 4 14 — 15 9
11. FK Cernilov 7 2 1 4 9 — 12 7
12. TJ Cerveny Kostelec 8 1 2 5 11 — 25 7
13. SK Dobruska 8 2 1 5 6 — 21 7
14. FK Kostelec nad Orlici 7 2 0 5 10 — 16 6
15. Jiskra Horice 8 2 0 6 10 — 35 6
16. Spartak Rychnov nad Kneznou 8 1 0 7 12 — 31 3

Liberecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Turnov 8 7 1 0 30 — 7 22
2. Slovan Hradek nad Nisou 8 5 1 2 26 — 13 16
3. SK Skalice 8 5 1 2 22 — 15 16
4. Jiskra Visnova 8 5 1 2 17 — 15 16
5. TJ Doksy 7 4 3 0 16 — 7 15
6. Jiskra Mseno-Jablonec 8 4 1 3 21 — 16 13
7. Slovan Frydlant 8 3 3 2 16 — 13 12
8. FC Novy Bor 7 3 1 3 10 — 8 10
9. FK Straz pod Ralskem 8 3 1 4 18 — 19 10
10. Sokol Rovensko pod Troskami 8 2 3 3 12 — 16 9
11. FK Sedmihorky 8 1 2 5 11 — 24 5
12. ZBS Zelezny Brod 7 1 0 6 11 — 20 3
13. Spartak Chrastava 7 1 0 6 7 — 28 3
14. TJ Desna 8 0 2 6 15 — 31 2

Moravskoslezský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Bilovec 11 9 2 0 35 — 8 29
2. TJ Bridlicna 11 9 1 1 35 — 15 28
3. FK Krnov 10 9 1 0 25 — 9 28
4. Pusta Polom 10 7 1 2 30 — 13 22
5. Unie Hlubina Ostrava 11 7 0 4 27 — 19 21
6. Fotbal Fulnek 11 6 2 3 22 — 19 20
7. TJ Bystrice 11 5 1 5 22 — 17 16
8. TJ Petrvald na Morave 10 4 3 3 16 — 12 15
9. SK Brusperk 10 5 0 5 18 — 16 15
10. Dolni Datyne Havirov 11 5 0 6 20 — 26 15
11. TJ Haj ve Slezsku 11 3 0 8 15 — 29 9
12. Sokol Koberice 11 2 2 7 12 — 25 8
13. Lokomotiva Petrovice 11 2 1 8 23 — 37 7
14. Moravan Oldrisov 10 1 2 7 12 — 25 5
15. FK Cesky Tesin 11 1 1 9 14 — 29 4
16. Beskyd Celadna 10 1 1 8 9 — 36 4

Olomoucký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Sternberk 11 8 2 1 26 — 7 27
2. Sokol Usti 11 5 4 2 24 — 12 21
3. Sigma Lutin 11 5 4 2 13 — 9 21
4. SK Lipova 11 5 3 3 18 — 15 20
5. FC Zelatovice 11 5 4 2 24 — 13 19
6. Sokol Velke Losiny 11 4 4 3 22 — 17 17
7. Tatran Litovel 11 5 2 4 16 — 13 17
8. Jiskra Rapotin 11 4 3 4 17 — 21 16
9. FC Dolany 11 4 3 4 18 — 22 16
10. FK Jesenik 11 4 3 4 17 — 12 15
11. FK Medlov 10 3 3 4 14 — 12 14
12. FK Brodek u Prerova 11 2 4 5 20 — 32 13
13. FK Mohelnice 11 3 2 6 20 — 23 12
14. FK Bohunovice 10 3 3 4 13 — 17 12
15. Sulko Zabreh 11 2 2 7 11 — 28 9
16. FC Kralice na Hane 11 0 4 7 12 — 32 4

Pardubický kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. MFK Chrudim-2 10 9 0 1 29 — 7 27
2. SK Holice 10 8 1 1 35 — 13 26
3. TJ Lanskroun 10 8 1 1 28 — 7 25
4. Slovan Moravska Trebova 10 5 4 1 24 — 11 22
5. Spartak Chocen 10 6 1 3 30 — 13 19
6. Sokol Moravany 10 5 0 5 24 — 22 15
7. TJ Svitavy 10 4 2 4 17 — 23 15
8. SK Pardubicky 10 4 1 5 23 — 27 14
9. Jiskra Hermanuv Mestec 10 4 1 5 14 — 23 13
10. Jiskra Litomysl 10 4 0 6 17 — 19 12
11. TJ Luze 10 2 4 4 16 — 19 12
12. ZSK Tremosnice 10 2 3 5 9 — 18 12
13. FK Horni Redice 10 2 3 5 11 — 20 9
14. FK Prosec 10 2 1 7 16 — 32 7
15. Sokol Rohovladova Bela 10 1 2 7 7 — 30 7
16. FK Ceska Trebova 10 1 2 7 12 — 28 5

Plzeňský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jiskra-2 Domazlice 8 8 0 0 27 — 4 24
2. Slavia Vejprnice 8 6 0 2 23 — 10 18
3. ZD Meclov 8 5 1 2 21 — 12 16
4. Sokol Lhota 8 5 0 3 19 — 13 15
5. Start Tlumacov 8 5 0 3 20 — 16 15
6. Sokol Plzen-Cernice 8 4 1 3 11 — 10 14
7. FK Holysov 7 4 1 2 15 — 15 14
8. Rapid Plzen 8 4 1 3 15 — 12 13
9. Banik Stribro 8 3 1 4 12 — 25 11
10. FC Chotikov 7 3 1 3 13 — 13 10
11. ZKZ Horni Briza 7 3 0 4 17 — 8 9
12. TJ Zruc 8 3 0 5 15 — 18 9
13. Okula Nyrsko 7 2 1 4 7 — 16 7
14. FK Nepomuk 8 1 1 6 12 — 20 5
15. SSC Bolevec 8 1 0 7 12 — 29 3
16. FK Stankov 8 1 0 7 12 — 30 3

Praha

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Admira-2 Praha 9 7 1 1 28 — 10 22
2. Motorlet-2 Praha 10 7 0 3 31 — 21 21
3. Dukla Jizni Mesto 9 7 0 2 29 — 20 21
4. Sokol Kolovraty 9 6 2 1 24 — 15 20
5. Ujezd Praha 10 6 1 3 24 — 19 19
6. Predni Kopanina Praha 9 5 1 3 23 — 14 16
7. Sokol Kralovice 10 5 1 4 27 — 23 16
8. Slavoj-2 Vysehrad 10 4 1 5 23 — 19 13
9. Zlicin Praha 10 4 1 5 17 — 22 13
10. Radotin Praha 9 3 2 4 18 — 24 11
11. Treboradice Praha 9 3 1 5 19 — 24 10
12. Hostivar Praha 10 3 0 7 16 — 19 9
13. Ujezd nad Lesy Praha 9 2 3 4 12 — 19 9
14. Viktoria-2 Zizkov 9 1 2 6 11 — 25 5
15. Slavoj Podoli Praha 7 1 1 5 12 — 23 4
16. Uhelne sklady Praha 9 1 1 7 13 — 30 4

Středočeský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Klicany 8 7 1 0 33 — 8 22
2. FC Velim 8 6 1 1 21 — 13 20
3. SK Hrebec 8 5 1 2 15 — 12 17
4. Povltavska-2 Stechovice 9 5 1 3 22 — 20 17
5. SK Tochovice 7 4 2 1 20 — 12 15
6. FK Dobrovice 8 4 0 4 19 — 14 12
7. Sokol Nespeky 8 3 2 3 19 — 16 11
8. SK Cesky Brod-2 8 3 1 4 12 — 16 10
9. Slovan Lysa nad Labem 8 2 2 4 12 — 18 10
10. FK Komarov 6 3 0 3 16 — 13 9
11. Bohemia Podebrady 7 2 2 3 13 — 13 9
12. FK Kosor 7 3 0 4 13 — 15 9
13. Posazavan Porici nad Sazavou 8 2 1 5 16 — 20 8
14. FC Vlasim-2 7 2 0 5 9 — 15 6
15. AFK Tuchlovice 8 2 0 6 12 — 33 6
16. SK Lhota 9 1 2 6 8 — 22 5

Ústecký kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sokol Srbice 7 6 1 0 30 — 7 19
2. Slavoj Zatec 8 6 0 2 16 — 11 18
3. SK Brna 8 3 3 2 17 — 16 15
4. Sokol Domousice 8 4 2 2 14 — 13 15
5. Stap-Tratec Vilemov 8 4 1 3 20 — 10 14
6. FK Jilove 8 4 1 3 15 — 13 14
7. Jiskra Modra 8 3 2 3 21 — 18 13
8. FK Litomerice 8 3 2 3 16 — 12 12
9. TJ Krupka 8 3 2 3 17 — 23 11
10. Banik Modlany 7 3 1 3 15 — 18 10
11. TJ Oldrichov 8 2 2 4 16 — 14 9
12. Spartak Perstejn 8 3 0 5 11 — 17 9
13. Sokol Horni Jiretin 7 1 3 3 6 — 7 8
14. Tatran Kadan 7 2 2 3 7 — 10 8
15. ASK Lovosice 8 2 0 6 7 — 31 6
16. Banik-2 Most-Sous 8 1 2 5 8 — 16 5

Vysočina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Pelhrimov 10 9 0 1 29 — 4 27
2. TJ Nova Ves 9 7 1 1 23 — 8 22
3. Dalnice Sperice 9 6 1 2 22 — 8 19
4. FC Velke Mezirici-2 10 5 2 3 20 — 11 17
5. FC Chotebor 10 5 2 3 16 — 13 17
6. Sapeli Polna 10 3 5 2 23 — 21 14
7. FC Namest-Vicenice 9 4 0 5 15 — 15 12
8. Slavoj Zirovnice 10 4 0 6 23 — 27 12
9. Horacky Trebic 10 3 3 4 15 — 23 12
10. Huhtamaki Okrisky 10 2 4 4 16 — 18 10
11. SK Pribyslav 10 3 1 6 12 — 25 10
12. Kovofinis Ledec 10 2 1 7 12 — 19 7
13. Sokol Sebkovice 9 1 3 5 6 — 21 6
14. Sokol Bedrichov 10 1 3 6 10 — 29 6

Zlínský kraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Luhacovice 9 7 1 1 21 — 12 22
2. Elko Holesov 9 5 2 2 23 — 10 19
3. Batov Otrokovice 9 6 0 3 21 — 12 18
4. FC Slusovice 9 4 3 2 17 — 10 16
5. FC Morkovice 9 5 1 3 18 — 21 16
6. TJ Nedasov 9 4 2 3 18 — 17 15
7. FS Napajedla 9 3 3 3 14 — 15 15
8. FC Kvasice 9 3 2 4 22 — 21 13
9. TJ Stitna nad Vlari 9 3 2 4 12 — 22 12
10. FC Velke Karlovice-Karolinka 9 3 2 4 14 — 12 11
11. Sokol Nevsova 9 3 2 4 14 — 14 11
12. FK Bystrice pod Hostynem 9 2 3 4 8 — 13 10
13. Sokol Valasska Polanka 9 2 0 7 14 — 23 6
14. SK Borsice 9 1 1 7 14 — 28 5

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+10529-0=10529 wiki spaudos ženklai).