Čekoslovakijos II futbolo lyga 1977–1978 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1977–1978 m.
Varžybos Čekoslovakijos II futbolo lyga
Sezonas Čekoslovakijos aukščiausioji futbolo lyga 1977–1978 m.
http://web.archive.org/web/20091112082021/http://web.telecom.cz/kopeckyf/CZ_SK/NSOU7778.htm


Česko

Divize A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CKZ Rakovnik 30 15 11 4 49 — 18 41
2. VTJ Tabor-2 30 13 10 7 36 — 22 36
3. Tatran Prachatice 30 14 6 10 53 — 42 34
4. CZ Strakonice 30 12 10 8 36 — 36 34
5. RH Domazlice 30 12 7 11 40 — 34 31
6. RH Susice 30 12 7 11 45 — 41 31
7. Slavia Karlovy Vary 30 9 12 9 29 — 22 30
8. VTJ Karlovy Vary 30 11 8 11 34 — 34 30
9. CSAD Plzen 30 10 10 10 31 — 31 30
10. VTJ Pisek 30 10 9 11 42 — 45 29
11. Spartak Chodov 30 10 8 12 30 — 41 28
12. Lokomotiva Plzen 30 10 7 13 34 — 35 27
13. VS Tabor 30 9 9 12 34 — 48 27
14. ZVVZ Milevsko 30 10 6 14 29 — 38 26
15. Spartak Pisek 30 10 6 14 29 — 41 26
16. Skoda Ceske Budejovice 30 4 12 14 24 — 47 20

Divize B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spolana Neratovice 30 18 7 5 56 — 22 43
2. Vagonka Ceska Lipa 30 18 2 10 59 — 31 38
3. KZ Kraluv Dvur 30 16 6 8 47 — 32 38
4. Admira Praha 30 16 6 8 41 — 27 38
5. Motorlet Praha 30 16 4 10 39 — 28 36
6. Kaucuk Kralupy 30 14 5 11 48 — 49 33
7. Spartak Roudnice 30 12 9 9 35 — 31 33
8. Banik Most 30 13 4 13 44 — 44 30
9. ABC Branik 30 11 6 13 40 — 38 28
10. Slovan Varnsdorf 30 12 3 15 47 — 53 27
11. SEPAP Jilove 30 12 3 15 41 — 53 27
12. CHZ Litvinov 30 10 6 14 28 — 34 26
13. Chemicka Usti 30 7 10 13 32 — 38 24
14. ZPA Kosire 30 7 9 14 24 — 46 23
15. Lokomotiva Kladno 30 8 4 18 23 — 55 20
16. Modrany Praha 30 6 4 20 23 — 55 16

Divize C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Kolin 30 25 3 2 102 — 21 53
2. Dukla Hradec Kralove 30 18 7 5 52 — 27 43
3. Sklostroj Turnov 30 13 10 7 41 — 30 36
4. Lokomotiva Trutnov 30 12 9 9 35 — 35 33
5. Slavoj Vysehrad 30 11 10 9 39 — 38 32
6. Meteor Praha 30 12 7 11 47 — 47 31
7. US Praha 30 9 10 11 42 — 50 28
8. Spartak Pelhrimov 30 11 5 14 49 — 49 27
9. TJ Nachod 30 10 7 13 44 — 47 27
10. Spartak-2 Hradec Kralove 30 8 11 11 31 — 45 27
11. VTJ Caslav 30 9 8 13 35 — 42 26
12. Lokomotiva Pardubice 30 9 7 14 44 — 63 25
13. Kolora Semily 30 7 10 13 34 — 50 24
14. Metaz Tynec 30 8 9 13 34 — 36 23
15. LIAZ Jablonec-2 30 8 7 15 29 — 48 23
16. Lokomotiva Nymburk 30 6 8 16 35 — 37 20

Divize D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slezan Frydek-Mistek 30 21 5 4 63 — 17 47
2. Zelezarny Prostejov 30 16 7 7 56 — 34 39
3. Spartak Uhersky Brod 30 13 9 8 39 — 29 35
4. Slovacka Slavia Uherske Hradiste 30 13 8 9 41 — 31 34
5. TJ Veseli 30 13 7 10 38 — 35 33
6. Banik Horni Sucha 30 13 6 11 36 — 26 32
7. Zetor Brno 30 11 10 9 35 — 39 32
8. Strojirny Unicov 30 10 10 10 34 — 31 30
9. Slavia Kromeriz 30 11 7 12 39 — 47 29
10. Fatra Napajedla 30 9 10 11 27 — 35 28
11. TZ Trinec-2 30 8 10 12 29 — 35 26
12. Banik Karvina 30 9 8 13 25 — 35 26
13. VOKD Poruba-2 30 6 13 11 28 — 35 25
14. Modeta Jihlava 30 8 9 13 34 — 51 25
15. Tatran Postorna 30 7 8 15 32 — 53 22
16. Jiskra Otrokovice 30 5 7 18 16 — 41 17

Slovensko

Divize E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slovan Hlohovec 30 17 9 4 43 — 21 43
2. Petrzalka Bratislava 30 16 5 9 52 — 33 37
3. Slovan Duslo Sala 30 13 10 7 38 — 32 36
4. Spoje Bratislava 30 16 4 10 52 — 48 36
5. Slovan Levice 30 13 9 8 59 — 34 35
6. TS Topolcany 30 12 7 11 42 — 35 31
7. DAC Dunajska Streda 30 12 6 12 42 — 42 30
8. Juhcelpap Sturovo 30 10 9 11 50 — 47 29
9. Matador Bratislava 30 10 9 11 36 — 48 29
10. Spartak Banovce 30 11 5 14 40 — 50 27
11. Trnavka Bratislava 30 10 6 14 50 — 48 26
12. Kablo Bratislava 30 9 8 13 38 — 39 26
13. Hutnik Sered 30 10 6 14 34 — 44 26
14. Druzstevnik Jur 30 8 9 13 36 — 45 25
15. Iskra Partizanske 30 8 6 16 41 — 59 22
16. Elektrosvit Nove Zamky 30 9 4 17 34 — 62 22

Divize F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. PPS Detva 30 21 5 4 61 — 23 47
2. ZSNP Ziar 30 17 5 8 50 — 33 39
3. Banik Handlova 30 17 4 9 42 — 23 38
4. VSZ Kosice 30 18 1 11 48 — 30 37
5. Banik Prievidza 30 15 6 9 55 — 32 36
6. Vagonka Poprad 30 15 5 10 54 — 31 35
7. ZVL Bytca 30 13 5 12 33 — 45 31
8. Partizan Liptovsky Mikulas 30 12 5 13 27 — 32 29
9. AOZ Presov 30 11 5 14 33 — 34 27
10. Lokomotiva Bucina Zvolen 30 10 5 15 31 — 38 25
11. Mostaren Brezno 30 10 5 15 41 — 48 25
12. OZKN Svidnik 30 11 3 16 29 — 41 25
13. Tesla Stropkov 30 9 6 15 33 — 43 24
14. Bukoza Vranov 30 10 4 16 36 — 60 24
15. ZZO Cadca 30 9 4 17 32 — 49 22
16. Dynamo Dolny Kubin 30 7 2 21 19 — 62 16

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 93% (+4654-0=4654 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 7% (+358-0=358 wiki spaudos ženklai).