Čekoslovakijos II futbolo lyga 1978–1979 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1978–1979 m.
Varžybos Čekoslovakijos II futbolo lyga
Sezonas Čekoslovakijos aukščiausioji futbolo lyga 1978–1979 m.
http://web.archive.org/web/20090211163606/http://web.telecom.cz/kopeckyf/CZ_SK/NSOU7879.htm


Česko

Divize A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spartak Vlasim 30 21 7 2 79 — 25 49
2. VTJ Pisek 30 18 8 4 66 — 24 44
3. KZ Kraluv Dvur 30 14 8 8 54 — 40 36
4. Spartak Pelhrimov 30 12 10 8 58 — 42 34
5. Tatran Prachatice 30 11 9 10 40 — 43 31
6. RH Susice 30 12 6 12 53 — 52 30
7. Slavoj Cesky Krumlov 30 10 8 12 37 — 34 28
8. Lokomotiva Plzen 30 8 12 10 32 — 44 28
9. Slovan Spoje Plzen 30 9 9 12 37 — 56 27
10. Metaz Tynec 30 8 10 12 44 — 51 26
11. ZVVZ Milevsko 30 9 8 13 27 — 44 26
12. VS Tabor 30 7 11 12 32 — 40 25
13. CSAD Plzen 30 7 11 12 30 — 45 25
14. CZ Strakonice 32 8 13 11 34 — 54 25
15. RH Domazlice 30 7 10 13 30 — 40 24
16. VTJ Tabor-2 30 6 10 14 33 — 52 22

Divize B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vagonka Ceska Lipa 30 17 6 7 46 — 29 40
2. Meteor Praha 30 13 11 6 60 — 53 37
3. SEPAP Steti 30 13 10 7 59 — 51 36
4. Banik Sokolov 30 15 5 10 50 — 46 35
5. Slavia Karlovy Vary 30 14 4 12 42 — 36 32
6. VTJ Karlovy Vary 30 12 8 10 35 — 32 32
7. Spartak Roudnice 30 13 5 12 43 — 40 31
8. Banik Most 30 11 7 12 39 — 37 29
9. Slavoj Vysehrad 30 11 7 12 48 — 46 29
10. Chemicka Usti 30 12 5 13 34 — 35 29
11. SEPAP Jilove 30 8 12 10 31 — 35 28
12. CHZ Litvinov 30 11 5 14 36 — 38 27
13. Kaucuk Kralupy 30 10 6 14 46 — 42 26
14. US Praha 30 8 10 12 29 — 37 26
15. Aritma Praha 30 8 6 16 29 — 51 22
16. Spartak Chodov 30 7 7 16 22 — 41 21

Divize C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VCHZ Pardubice 30 22 3 5 54 — 16 47
2. Letec Hradec Kralove 30 14 8 8 41 — 26 36
3. Sklostroj Turnov 30 13 8 9 44 — 29 34
4. Slavoj Branik 30 12 9 9 41 — 31 33
5. Sparta Kutna Hora 30 13 7 10 61 — 52 33
6. Kolora Semily 30 12 8 10 32 — 38 32
7. Motorlet Praha 30 11 9 10 39 — 31 31
8. Admira Praha 30 11 9 10 34 — 34 31
9. Lokomotiva Pardubice 30 13 5 12 46 — 47 31
10. Slovan Varnsdorf 30 8 10 12 29 — 38 26
11. Transporta Chrudim 30 9 8 13 33 — 44 26
12. Lokomotiva Trutnov 30 8 9 13 22 — 33 25
13. Spartak-2 Hradec Kralove 30 10 5 15 29 — 42 25
14. VTJ Caslav 30 9 7 14 35 — 50 25
15. TJ Nachod 30 8 8 14 44 — 44 24
16. ZPA Kosire 30 6 9 15 22 — 58 21

Divize D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NHKG Ostrava 30 17 8 5 51 — 22 42
2. Banik Horni Sucha 30 16 5 9 40 — 31 37
3. Spartak Uhersky Brod 30 14 8 8 55 — 32 36
4. Zelezarny Prostejov 30 15 5 10 48 — 41 35
5. Jiskra Stare Mesto 30 12 10 8 44 — 39 34
6. Slovacka Slavia Uherske Hradiste 30 11 8 11 31 — 30 30
7. PS Prerov 30 9 12 9 30 — 35 30
8. TZ Trinec-2 30 9 11 10 33 — 24 29
9. Strojirny Unicov 30 11 7 12 32 — 35 29
10. Slavia Kromeriz 30 11 7 12 33 — 40 29
11. TJ Veseli 30 8 11 11 40 — 47 27
12. Fatra Napajedla 30 8 11 11 25 — 32 27
13. Banik Karvina 30 9 8 13 30 — 36 26
14. Zetor Brno 30 10 6 14 34 — 43 26
15. VOKD Poruba-2 30 8 6 16 27 — 47 22
16. Modeta Jihlava 30 7 7 16 28 — 47 21

Slovensko

Střed

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slovan Agro Levice 22 11 6 5 30 — 15 28
2. ZSNP Ziar 22 11 4 7 32 — 21 26
3. ZZO Cadca 22 10 4 8 28 — 22 24
4. Banik Prievidza 22 9 6 7 39 — 27 24
5. Banik Handlova 22 10 2 10 35 — 22 22
6. Lokomotiva Bucina Zvolen 22 9 4 9 23 — 29 22
7. SZ Lucenec 22 8 6 8 23 — 34 22
8. Iskra Partizanske 22 7 7 8 25 — 30 21
9. TS Topolcany 22 8 5 9 21 — 26 21
10. ZVL Bytca 22 9 3 10 32 — 40 21
11. Spartak Banovce 22 6 7 9 22 — 22 19
12. Calex Zlate Moravce 22 2 10 10 14 — 36 14

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VSZ Kosice 22 18 1 3 48 — 8 37
2. Vagonka Poprad 22 12 2 8 32 — 21 26
3. Spartak Vihorlat Snina 22 10 3 9 25 — 22 23
4. Partizan Bardejov 22 10 3 9 28 — 35 23
5. Bukoza Vranov 22 10 2 10 29 — 29 22
6. Tesla Stropkov 22 9 4 9 25 — 26 22
7. Mostaren Brezno 22 8 5 9 22 — 27 21
8. AOZ Presov 22 8 4 10 27 — 26 20
9. OZKN Svidnik 22 8 4 10 20 — 25 20
10. Energetik Velke Kapusany 22 7 6 9 21 — 30 20
11. Partizan Liptovsky Mikulas 22 7 3 12 16 — 28 17
12. Skrutkaren Stara Lubovna 22 4 5 13 10 — 36 13

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Petrzalka Bratislava 22 18 1 3 44 — 11 37
2. Spartak Komarno 22 11 6 5 40 — 26 28
3. Slovan Duslo Sala 22 11 6 5 35 — 30 28
4. Hutnik Sered 22 10 6 6 28 — 26 26
5. Matador Bratislava 22 9 7 6 40 — 21 25
6. DAC Dunajska Streda 22 9 6 7 27 — 25 24
7. Spoje Bratislava 22 9 4 9 29 — 34 22
8. Juhcelpap Sturovo 22 10 1 11 34 — 34 21
9. ZVAK Jur 22 7 4 11 23 — 28 18
10. Kablo Bratislava 22 6 5 11 20 — 29 17
11. Trnavka Bratislava 22 6 3 13 20 — 33 13
12. ZMDZ Bratislava 22 1 1 20 20 — 63 3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 92% (+4751-0=4751 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 8% (+439-0=439 wiki spaudos ženklai).