Čekoslovakijos II futbolo lyga 1980–1981 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1980–1981 m.
Varžybos Čekoslovakijos II futbolo lyga
Sezonas Čekoslovakijos aukščiausioji futbolo lyga 1980–1981 m.
http://web.archive.org/web/20090211163622/http://web.telecom.cz/kopeckyf/CZ_SK/NSOU8081.htm


Česko

Divize A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko A)
V
1. Slavoj Cesky Krumlov 30 17 11 2 40 — 19 45
2. Motorlet Praha 30 17 8 5 50 — 17 42
3. ZVVZ Milevsko 30 16 8 6 61 — 36 40
4. Spartak Vlasim 30 15 10 5 42 — 20 40
5. RH Susice 30 16 4 10 55 — 25 36
6. Lokomotiva Plzen 30 10 10 10 44 — 29 30
7. VTJ Pisek 30 9 12 9 43 — 49 30
8. Tatran Prachatice 30 10 7 13 35 — 47 27
9. Admira Praha 30 10 6 14 40 — 45 26
10. Fezko Strakonice 30 9 8 13 32 — 47 26
11. US Praha 30 6 13 11 31 — 41 25
12. CZ Strakonice 30 7 10 13 32 — 45 24
13. Okula Nyrsko 30 9 6 15 35 — 49 24
14. VS Tabor 30 8 7 15 33 — 48 23
15. Spartak Pisek 30 7 8 15 28 — 60 22
16. TJ Marianske Lazne 30 7 6 17 22 — 56 20

Divize B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko B)
V
1. VTJ Zatec 30 19 6 5 62 — 23 46
2. Viktoria Zizkov 30 18 8 4 52 — 31 46
3. Banik Most 30 18 7 5 53 — 22 43
4. CHZ Litvinov 30 17 6 7 49 — 31 40
5. VTJ Karlovy Vary 30 17 2 11 50 — 32 36
6. Slavoj Branik 30 14 6 10 45 — 46 34
7. SEPAP Steti 30 9 11 10 45 — 47 29
8. Slavoj Litomerice 30 12 4 14 57 — 60 28
9. Chemicka Usti 30 10 7 13 32 — 47 27
10. Fruta Vojkovice 30 10 5 15 47 — 59 25
11. SEPAP Jilove 30 8 8 14 47 — 59 24
12. Spartak Brandys 30 10 4 16 39 — 54 24
13. Spartak Roudnice 30 9 5 16 38 — 50 23
14. Meteor Praha 30 10 3 17 38 — 53 23
15. Slovan Varnsdorf 30 8 5 17 30 — 47 21
16. Slavia Karlovy Vary 30 4 7 19 29 — 54 15

Divize C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko C)
V
1. TJ Kolin 30 21 5 4 75 — 20 47
2. TJ Turnov 30 18 8 4 53 — 29 44
3. Tatra Smichov 30 19 5 6 53 — 25 43
4. Slavoj Vysehrad 30 17 7 6 54 — 35 41
5. Spartak Pelhrimov 30 16 8 6 57 — 42 40
6. Metaz Tynec 30 17 4 9 57 — 31 38
7. VTJ Hradec Kralove 30 12 9 9 38 — 36 33
8. Spartak Chocen 30 12 8 10 44 — 40 32
9. Spartak-2 Hradec Kralove 30 9 8 13 33 — 44 26
10. Lokomotiva Trutnov 30 8 7 15 32 — 50 23
11. Transporta Chrudim 30 8 5 17 39 — 48 21
12. Karosa Vysoke Myto 30 7 6 17 28 — 58 20
13. Sparta Kutna Hora 30 9 1 20 40 — 54 19
14. LIAZ Jablonec-2 30 8 3 19 45 — 65 19
15. Lokomotiva Pardubice 30 4 11 15 29 — 62 19
16. CAFC Praha 36 7 7 22 28 — 76 15

Divize D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko D)
V
1. Spartak Prerov 30 16 8 6 43 — 27 40
2. Spartak Uhersky Brod 30 15 9 6 53 — 28 39
3. Banik Havirov 30 16 7 7 47 — 26 39
4. Zbrojovka Vsetin 30 14 11 5 42 — 32 39
5. NHKG Ostrava 30 15 6 9 43 — 23 36
6. Jiskra Stare Mesto 30 14 5 11 48 — 47 33
7. Slovacka Slavia Uherske Hradiste 30 10 8 12 35 — 32 28
8. Strojirny Unicov 30 10 8 12 32 — 35 28
9. Tatran Postorna 30 10 7 13 26 — 31 27
10. TZ Trinec-2 30 10 7 13 34 — 46 27
11. Banik Karvina 30 9 8 13 32 — 50 26
12. Zetor Brno 30 9 7 14 42 — 41 25
13. Slavia Kromeriz 30 9 6 15 49 — 48 24
14. Banik Horni Sucha 30 8 8 14 28 — 46 24
15. MS Karolinka 30 8 7 15 35 — 47 23
16. Tatra Koprivnice 30 7 8 15 22 — 52 22

Slovensko

Střed

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovensko / Střed)
V
1. Banik Prievidza 22 12 7 3 43 — 12 31
2. Iskra Partizanske 22 9 6 7 31 — 27 24
3. ZZO Cadca 22 9 6 7 20 — 17 24
4. ZVL Kysucke Nove Mesto 22 10 4 8 24 — 26 24
5. Tesla Vrable 22 10 3 9 31 — 28 23
6. ZVL Bytca 22 9 4 9 29 — 32 22
7. Banik Velky Krtis 22 7 8 7 20 — 25 22
8. ZTS Detva 22 8 5 9 28 — 25 21
9. Banik Handlova 22 7 6 9 26 — 24 20
10. Povazan Strazov 22 9 1 12 22 — 29 19
11. ZSNP Ziar 22 6 7 9 19 — 26 19
12. Spojene zavody Lucenec 22 5 5 12 14 — 36 15

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovensko / Východ)
V
1. BZVIL Ruzomberok 22 15 2 5 39 — 18 32
2. Bukoza Vranov 22 11 6 5 41 — 25 28
3. Zemplin Vihorlat Michalovce 22 10 6 6 28 — 22 26
4. Spartak Vihorlat Snina 22 12 1 9 32 — 25 25
5. Partizan Bardejov 22 11 2 9 44 — 28 24
6. Mostaren Brezno 22 10 4 8 30 — 26 24
7. OZKN Svidnik 22 10 4 8 26 — 23 24
8. Tesla Stropkov 22 9 4 9 21 — 29 22
9. Chemosvit Svit 22 9 3 10 33 — 27 21
10. Energetik Velke Kapusany 22 9 2 11 30 — 31 20
11. Partizan Liptovsky Mikulas 22 3 3 16 22 — 46 9
12. Spartak Vihorlat Medzilaborce 22 4 1 17 22 — 58 9

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovensko / Západ)
V
1. Iskra Matador Bratislava 22 13 4 5 45 — 22 30
2. CH Bratislava 22 11 3 8 38 — 21 25
3. Slovan Duslo Sala 22 11 3 8 30 — 23 25
4. Spartak Komarno 22 10 5 7 39 — 33 25
5. Polnohospodar Senec 22 11 3 8 26 — 28 25
6. Spoje Bratislava 22 7 8 7 28 — 28 22
7. Hutnik Sered 22 6 9 7 26 — 27 21
8. ZVAK Jur 22 7 7 8 24 — 25 21
9. TSMB Trnavka 22 6 8 8 24 — 31 20
10. Juhcelpap Sturovo 22 6 5 11 23 — 33 17
11. Slovan Hlohovec 22 5 7 10 27 — 38 17
12. Slovan NV Galanta 22 5 6 11 24 — 45 16

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 92% (+4861-0=4861 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 8% (+439-0=439 wiki spaudos ženklai).