Čekoslovakijos II futbolo lyga 1988–1989 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1988–1989 m.
Varžybos Čekoslovakijos II futbolo lyga
Sezonas Čekoslovakijos aukščiausioji futbolo lyga 1988–1989 m.
http://web.archive.org/web/20090211163704/http://web.telecom.cz/kopeckyf/CZ_SK/NSOU8889.htm


Česko

Skupina A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko A)
V
1. Poldi SONP Kladno 30 18 6 6 51 — 34 42
2. RH Cheb-2 30 17 3 10 74 — 43 37
3. TJ Rakovnik 30 14 8 8 43 — 31 36
4. Banik Most 30 14 7 9 49 — 34 35
5. UD Pribram 30 14 6 10 65 — 47 34
6. RH Susice 30 13 7 10 42 — 47 33
7. Kovostroj Decin 30 11 9 10 46 — 40 31
8. VTJ Karlovy Vary 30 10 10 10 47 — 41 30
9. LIAZ Jablonec 30 12 6 12 46 — 41 30
10. Sokol Sveradice 30 10 10 10 42 — 43 30
11. Vagonka Ceska Lipa 30 11 8 11 43 — 54 30
12. Spolana Neratovice 30 10 7 13 44 — 45 27
13. VTJ Tachov 30 10 7 13 36 — 44 27
14. SEPAP Steti 30 11 3 16 43 — 67 25
15. Uhelne sklady Praha 30 4 10 16 35 — 67 18
16. VTJ Zatec 30 4 7 19 22 — 50 15

Skupina B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Česko B)
V
1. VCHZ Pardubice 30 22 3 5 59 — 24 47
2. Jiskra Stare Mesto 30 16 6 8 53 — 39 38
3. US Unicov 30 13 10 7 39 — 30 36
4. Banik-2 Ostrava 30 14 6 10 50 — 41 34
5. ZD Bohumin 30 12 6 12 40 — 46 30
6. Dukla-2 Praha 30 11 7 12 47 — 43 29
7. RH Znojmo 30 10 9 11 40 — 37 29
8. Slovacka Slavia Uherske Hradiste 30 11 7 12 44 — 49 29
9. TJ Drnovice 30 12 5 13 36 — 35 29
10. ZDAS Zdar 30 11 7 12 44 — 49 29
11. Spartak Uhersky Brod 30 12 5 13 37 — 43 29
12. TZ Trinec 30 13 2 15 55 — 51 28
13. CSAD Benesov 30 9 10 11 30 — 38 28
14. Bohemians-2 Praha 30 9 8 13 40 — 42 26
15. Spartak Prerov 30 8 4 18 41 — 67 20
16. Viktoria Zizkov 30 6 7 17 35 — 66 19

Slovensko

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovensko / Východ)
V
1. Lokomotiva Kosice 30 21 6 3 66 — 20 48
2. Druzstevnik Bardejovska Nova Ves 30 14 8 8 32 — 24 36
3. LB Spisska Nova Ves 30 12 9 9 43 — 35 33
4. Slovan Giraltovce 30 12 8 10 34 — 31 32
5. Partizan Bardejov 30 12 6 12 44 — 39 30
6. Agrokombinat Budkovce 30 12 6 12 40 — 42 30
7. SZ Lucenec 30 10 10 10 34 — 38 30
8. ZVL Bytca 30 12 5 13 40 — 35 29
9. ZTS Martin 30 12 5 13 36 — 35 29
10. Bukoza Vranov 30 11 7 12 33 — 41 29
11. ZVL Kysucke Nove Mesto 30 11 7 12 33 — 41 29
12. BZVIL Ruzomberok 30 12 4 14 42 — 37 28
13. Kovomier Filakovo 30 12 4 14 36 — 33 28
14. Slovan Rimavska Sobota 30 10 8 12 35 — 38 28
15. VVTS Liptovsky Mikulas 30 11 6 13 39 — 40 28
16. Energetik Velke Kapusany 30 5 3 22 28 — 86 13

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Slovensko / Západ)
V
1. Montostroj Senec 30 18 6 6 62 — 26 42
2. Spartak Dubnica 30 15 7 8 42 — 33 37
3. TTS Trencin 30 13 8 9 39 — 31 34
4. Povazan Nove Mesto 30 12 9 9 49 — 42 33
5. CH Bratislava 30 13 7 10 48 — 43 33
6. Iskra Matador Bratislava 30 13 6 11 41 — 37 32
7. Gumarne Puchov 30 14 4 12 42 — 38 32
8. Hutnik Sered 30 12 8 10 40 — 37 32
9. Inter-2 Bratislava 30 11 9 10 42 — 45 31
10. Elektrosvit Nove Zamky 30 11 7 12 37 — 48 29
11. TS Topolcany 30 10 8 12 41 — 40 28
12. Slovan-2 Bratislava 30 10 6 14 43 — 45 26
13. VTJ Sered 30 8 10 12 39 — 46 26
14. Agroprogres Zlate Klasy 30 8 9 13 28 — 43 25
15. Spartak Tatra Banovce 30 8 7 15 32 — 53 23
16. ZTS Malacky 30 6 5 19 38 — 56 17

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 87% (+3097-0=3097 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 13% (+479-0=479 wiki spaudos ženklai).