Škotijos VII futbolo lyga 2014–2015 m.
East premier league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona East) |
V |
1. | FC Tayport | 30 | 19 | 3 | 8 | 62 — 33 | 60 | ||
2. | Saint Andrews United | 30 | 18 | 3 | 9 | 63 — 45 | 57 | ||
3. | Broughty Athletic | 30 | 16 | 7 | 7 | 73 — 40 | 55 | ||
4. | Dalkeith Thistle | 30 | 17 | 4 | 9 | 58 — 39 | 55 | ||
5. | Dundonald Bluebell | 30 | 14 | 4 | 12 | 66 — 53 | 46 | ||
6. | Arniston Rangers | 30 | 12 | 8 | 10 | 48 — 49 | 44 | ||
7. | Jeanfield Swifts Perth | 30 | 12 | 7 | 11 | 54 — 51 | 43 | ||
8. | Dundee Violet | 30 | 12 | 6 | 12 | 51 — 50 | 42 | ||
9. | Edinburgh United | 30 | 12 | 5 | 13 | 46 — 57 | 41 | ||
10. | Forfar West End | 30 | 11 | 7 | 12 | 67 — 60 | 40 | ||
11. | Montrose Roselea | 30 | 11 | 7 | 12 | 48 — 51 | 40 | ||
12. | Oakley United | 30 | 10 | 6 | 14 | 52 — 59 | 36 | ||
13. | Bathgate Thistle | 30 | 9 | 9 | 12 | 48 — 63 | 36 | ||
14. | Glenrothes Juniors | 30 | 8 | 9 | 13 | 45 — 55 | 33 | ||
15. | Dundee North End | 30 | 7 | 9 | 14 | 46 — 61 | 30 | ||
16. | Kinnoull Juniors | 30 | 3 | 4 | 23 | 27 — 88 | 13 |
North Division one
East
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North / East) |
V |
1. | Bridge of Don Thistle | 22 | 15 | 3 | 4 | 52 — 24 | 48 | ||
2. | Parkvale Aberdeen | 22 | 14 | 4 | 4 | 69 — 38 | 46 | ||
3. | Colony Park Inverurie | 22 | 13 | 3 | 6 | 62 — 39 | 42 | ||
4. | Buchanhaven Hearts | 22 | 17 | 1 | 4 | 65 — 20 | 37 | ||
5. | Fraserburgh United | 22 | 8 | 5 | 9 | 42 — 42 | 29 | ||
6. | Lewis United Aberdeen | 22 | 8 | 4 | 10 | 35 — 46 | 28 | ||
7. | Sunnybank Aberdeen | 22 | 8 | 3 | 11 | 45 — 63 | 27 | ||
8. | Aberdeen University | 22 | 7 | 3 | 12 | 49 — 59 | 24 | ||
9. | FC Longside | 22 | 5 | 7 | 10 | 47 — 58 | 22 | ||
10. | East End Aberdeen | 22 | 6 | 1 | 15 | 42 — 66 | 19 | ||
11. | Glentanar Aberdeen | 22 | 4 | 7 | 11 | 39 — 63 | 19 | ||
12. | Newmachar United | 22 | 3 | 7 | 12 | 37 — 66 | 16 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North / West) |
V |
1. | FC Grantown | 30 | 22 | 3 | 5 | 96 — 35 | 69 | ||
2. | FC Dufftown | 30 | 21 | 5 | 4 | 80 — 26 | 68 | ||
3. | Islavale Keith | 30 | 19 | 4 | 7 | 68 — 41 | 61 | ||
4. | Buckie Rovers | 30 | 16 | 7 | 7 | 72 — 40 | 55 | ||
5. | Nairn Saint Ninian | 30 | 17 | 4 | 9 | 70 — 49 | 46 | ||
6. | Forres Thistle | 30 | 10 | 7 | 13 | 46 — 54 | 37 | ||
7. | Burghead Thistle | 30 | 10 | 4 | 16 | 63 — 78 | 34 | ||
8. | Spey Valley Cromdale | 30 | 9 | 7 | 14 | 60 — 68 | 24 | ||
9. | Lossiemouth United | 30 | 7 | 3 | 20 | 53 — 113 | 24 | ||
10. | Portgordon Victoria | 30 | 5 | 4 | 21 | 43 — 78 | 19 | ||
11. | FC Whitehills | 30 | 3 | 4 | 23 | 37 — 106 | 13 |
West of Scotland Super league First division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West) |
V |
1. | Pollok Glasgow | 26 | 19 | 3 | 4 | 64 — 32 | 60 | ||
2. | Shettleston Glasgow | 26 | 16 | 5 | 5 | 42 — 28 | 53 | ||
3. | Kirkintilloch Rob Roy | 26 | 15 | 4 | 7 | 47 — 25 | 49 | ||
4. | Cumbernauld United | 26 | 12 | 5 | 9 | 55 — 44 | 41 | ||
5. | Rutherglen Glencairn | 26 | 11 | 6 | 9 | 46 — 48 | 39 | ||
6. | Maybole Juniors | 26 | 11 | 4 | 11 | 60 — 49 | 37 | ||
7. | Kilsyth Rangers | 26 | 11 | 3 | 12 | 44 — 49 | 36 | ||
8. | Greenock Juniors | 26 | 10 | 4 | 12 | 47 — 50 | 34 | ||
9. | Largs Thistle | 26 | 9 | 6 | 11 | 37 — 36 | 33 | ||
10. | Yoker Athletic | 26 | 9 | 6 | 11 | 45 — 49 | 33 | ||
11. | Irvine Victoria | 26 | 7 | 9 | 10 | 39 — 41 | 30 | ||
12. | Neilston Juniors | 26 | 6 | 8 | 12 | 45 — 57 | 26 | ||
13. | Ardeer Thistle | 26 | 6 | 4 | 16 | 35 — 68 | 22 | ||
14. | Thorniewood United Viewpark | 26 | 4 | 5 | 17 | 35 — 65 | 17 |
|