Škotijos VI futbolo lyga 2013–2014 m.
Wikipedia
East Superleague
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona East) |
V |
1. | Boness United | 30 | 22 | 3 | 5 | 79 — 32 | 69 | ||
2. | Linlithgow Rose | 30 | 20 | 6 | 4 | 70 — 33 | 66 | ||
3. | Bonnyrigg Rose Athletic | 30 | 17 | 10 | 3 | 60 — 28 | 61 | ||
4. | Newtongrange Star | 30 | 19 | 1 | 10 | 65 — 34 | 58 | ||
5. | Camelon Juniors | 30 | 16 | 6 | 8 | 51 — 35 | 54 | ||
6. | Hill of Beath Hawthorn | 30 | 14 | 7 | 9 | 61 — 44 | 49 | ||
7. | Broxburn Athletic | 30 | 14 | 6 | 10 | 53 — 56 | 48 | ||
8. | Musselburgh Athletic | 30 | 12 | 7 | 11 | 53 — 51 | 43 | ||
9. | Sauchie Juniors | 30 | 12 | 4 | 14 | 55 — 53 | 40 | ||
10. | Lochee United | 30 | 12 | 1 | 17 | 57 — 72 | 37 | ||
11. | Armadale Thistle | 30 | 8 | 3 | 19 | 35 — 64 | 27 | ||
12. | Carnoustie Panmure | 30 | 8 | 3 | 19 | 43 — 74 | 27 | ||
13. | Ballingry Rovers | 30 | 7 | 6 | 17 | 31 — 67 | 27 | ||
14. | Kelty Hearts | 30 | 5 | 11 | 14 | 36 — 54 | 26 | ||
15. | FC Tayport | 30 | 5 | 7 | 18 | 36 — 62 | 22 | ||
16. | Saint Andrews United | 30 | 4 | 9 | 17 | 42 — 68 | 21 |
North Premier league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North) |
V |
1. | Culter Peterculter | 26 | 22 | 2 | 2 | 87 — 28 | 68 | ||
2. | BOD Aberdeen | 26 | 16 | 5 | 5 | 86 — 35 | 53 | ||
3. | Dyce Juniors | 26 | 17 | 1 | 8 | 65 — 42 | 52 | ||
4. | Hermes Aberdeen | 26 | 15 | 5 | 6 | 74 — 45 | 50 | ||
5. | FC Maud | 26 | 11 | 8 | 7 | 53 — 45 | 41 | ||
6. | Deveronside Banff | 26 | 11 | 6 | 9 | 50 — 46 | 39 | ||
7. | FC Stonehaven | 26 | 11 | 6 | 9 | 41 — 47 | 39 | ||
8. | New Elgin | 26 | 9 | 7 | 10 | 44 — 51 | 34 | ||
9. | HRU Aberdeen | 26 | 10 | 2 | 14 | 44 — 55 | 32 | ||
10. | Ellon United | 26 | 8 | 3 | 15 | 37 — 48 | 27 | ||
11. | Banchory Saint Ternan | 26 | 7 | 4 | 15 | 45 — 78 | 25 | ||
12. | Stoneywood Aberdeen | 26 | 5 | 8 | 13 | 48 — 60 | 23 | ||
13. | East End Aberdeen | 26 | 5 | 7 | 14 | 33 — 64 | 22 | ||
14. | FC Longside | 26 | 2 | 2 | 22 | 25 — 88 | 8 |
West of Scotland Super league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West) |
V |
1. | Auchinleck Talbot | 22 | 16 | 3 | 3 | 48 — 20 | 51 | ||
2. | Irvine Meadow | 22 | 14 | 4 | 4 | 38 — 23 | 46 | ||
3. | Hurlford United | 22 | 13 | 6 | 3 | 50 — 26 | 45 | ||
4. | FC Clydebank | 22 | 10 | 3 | 9 | 34 — 29 | 33 | ||
5. | Cumnock Juniors | 22 | 8 | 6 | 8 | 32 — 31 | 30 | ||
6. | Glenafton Athletic New Cumnock | 22 | 9 | 2 | 11 | 27 — 33 | 29 | ||
7. | Kilbirnie Ladeside | 22 | 8 | 4 | 10 | 40 — 32 | 28 | ||
8. | Petershill Glasgow | 22 | 6 | 7 | 9 | 34 — 37 | 25 | ||
9. | Arthurlie Barrhead | 22 | 6 | 6 | 10 | 27 — 41 | 24 | ||
10. | Kirkintilloch Rob Roy | 22 | 7 | 2 | 13 | 33 — 51 | 23 | ||
11. | Pollok Glasgow | 22 | 5 | 4 | 13 | 39 — 58 | 19 | ||
12. | Largs Thistle | 22 | 6 | 1 | 15 | 27 — 48 | 19 |
|