Šveicarijos III futbolo lyga 2012–2013 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2012–2013 m.
Varžybos Šveicarijos III futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2012–2013 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2012–2013 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2012–2013 m.,
Šveicarijos III futbolo lyga 2012–2013 m.,
Šveicarijos IV futbolo lyga 2012–2013 m.,
Šveicarijos V futbolo lyga 2012–2013 m.,
Šveicarijos futbolo taurė 2012–2013 m.
http://int.soccerway.com/national/switzerland/1-liga/20122013/


Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Le Mont 26 20 3 3 69 — 27 63
2. Young Boys-2 Bern 26 17 3 6 82 — 36 54
3. Terre Sainte Commugny 26 15 6 5 46 — 26 51
4. FC Meyrin 26 16 0 10 57 — 32 48
5. SC Dudingen 26 14 3 9 58 — 43 45
6. FC Echallens 26 14 2 10 73 — 49 44
7. FC Thun-2 26 11 4 11 43 — 39 37
8. Sports Martigny 26 11 2 13 52 — 58 35
9. Oberwallis Naters 26 9 7 10 45 — 44 34
10. FC Lancy 26 9 5 12 41 — 47 32
11. FC Monthey 26 9 2 15 51 — 53 29
12. FC Bulle 26 7 4 15 39 — 67 25
13. UGS Geneve 26 6 4 16 33 — 67 22
14. Malley Lausanne 26 1 1 24 25 — 126 4

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Baden 26 18 5 3 61 — 19 59
2. FC Koniz 26 15 7 4 56 — 23 52
3. FC Grenchen 26 14 4 8 50 — 35 46
4. Serrieres Neuchatel 26 12 7 7 38 — 37 43
5. FC Wangen 26 12 4 10 38 — 37 40
6. Black Stars Basel 26 11 6 9 35 — 31 39
7. FC Munsingen 26 9 9 8 41 — 35 36
8. FC Luzern-2 26 10 6 10 41 — 38 36
9. SC Zofingen 26 8 7 11 43 — 47 31
10. FC Solothurn 26 6 11 9 36 — 37 29
11. Grasshopper-2 Zurich 26 8 4 14 29 — 50 28
12. FC Schotz 26 9 1 16 34 — 60 28
13. SV Muttenz 26 7 2 17 31 — 58 23
14. SC Dornach 26 2 9 15 24 — 50 15

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Cham 26 15 6 5 61 — 34 51
2. 94 Zug 26 15 6 5 44 — 22 51
3. FC Wettswil-Bonstetten 26 13 4 9 46 — 32 43
4. USV Eschen-Mauren 26 12 5 9 56 — 41 41
5. FC Mendrisio 26 11 7 8 40 — 32 40
6. FC Gossau 26 10 8 8 39 — 37 38
7. FC Rapperswil-Jona 26 9 8 9 34 — 31 35
8. FC Lugano-2 26 9 6 11 32 — 38 33
9. FC Muri 26 9 6 11 34 — 42 33
10. FC Winterthur-2 26 8 9 9 41 — 50 33
11. Hongg Zurich 26 8 7 11 33 — 45 31
12. FC Balzers 26 8 6 12 29 — 38 30
13. FC Kreuzlingen 26 7 6 13 34 — 46 27
14. GC Biasca 26 2 8 16 21 — 56 14

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Meyrin FC Baden 1-1 1-2
94 Zug FC Koniz 2-1 1-3
Terre Sainte Commugny SC Cham 2-2 4-3
FC Grenchen FC Le Mont 0-2 1-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Le Mont FC Baden 1-0 3-2
FC Koniz Terre Sainte Commugny 3-0 2-1
Dėl 3-osios vietos Terre Sainte Commugny FC Baden 4-2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 65% (+1760-30=1730 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 36% (+978-16=962 wiki spaudos ženklai).