Šveicarijos III futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Šveicarijos III futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos VII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Šveicarijos futbolo taurė 2018–2019 m.
https://int.soccerway.com/national/switzerland/1-liga/20182019/


Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Etoile Carouge 26 16 4 6 52 — 31 52
2. Sport-2 Lausanne 26 14 6 6 57 — 37 48
3. Sports Martigny 26 14 6 6 46 — 31 48
4. FC Meyrin 26 14 4 8 55 — 37 46
5. FC Lancy 26 14 3 9 54 — 49 45
6. Young Boys-2 Bern 26 12 6 8 48 — 34 42
7. FC Echallens 26 12 6 8 59 — 52 42
8. Sports Vevey 26 11 8 7 44 — 30 41
9. FC Bulle 26 9 7 10 44 — 38 34
10. CS Chene-Bourg 26 9 4 13 37 — 51 31
11. Oberwallis Naters 26 7 7 12 39 — 46 28
12. Azzurri Lausanne 26 6 6 14 31 — 54 24
13. FC Thun-2 26 5 6 15 36 — 57 21
14. FC Fribourg 26 1 3 22 17 — 72 6

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Black Stars Basel 26 17 7 2 60 — 26 58
2. FC Solothurn 26 15 4 7 47 — 30 49
3. SR Delemont 26 13 8 5 52 — 38 47
4. SC Buochs 26 12 5 9 50 — 44 41
5. Grasshopper-2 Zurich 26 10 9 7 54 — 47 39
6. FC Biel 26 12 3 11 47 — 45 39
7. FC Bassecourt 26 10 3 13 44 — 53 33
8. FC Luzern-2 26 9 5 12 39 — 41 32
9. SC Goldau 26 8 8 10 42 — 53 32
10. FC Schotz 26 10 2 14 48 — 60 32
11. 94 Zug 26 9 4 13 35 — 44 31
12. FC Langenthal 26 8 6 12 37 — 41 30
13. SC Zofingen 26 7 7 12 43 — 52 28
14. Old Boys Basel 26 4 5 17 34 — 58 17

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Baden 26 18 3 5 68 — 32 57
2. FC Tuggen 26 16 7 3 76 — 38 55
3. Eschen Mauren 26 16 6 4 67 — 41 54
4. Wettswil Bonstetten 26 14 9 3 48 — 32 51
5. Red Star Zurich 26 13 4 9 51 — 43 43
6. Kosova Zurich 26 10 7 9 55 — 48 37
7. FC Sankt Gallen-2 26 10 6 10 64 — 53 36
8. Hongg Zurich 26 11 3 12 46 — 48 36
9. Linth Niederurnen 26 10 4 12 55 — 55 34
10. FC Winterthur-2 26 9 6 11 46 — 44 33
11. FC Thalwil 26 6 7 13 27 — 46 25
12. FC Gossau 26 6 4 16 34 — 61 22
13. Stabio Mendrisio 26 2 7 17 23 — 51 13
14. United Zurich 26 3 3 20 28 — 96 12

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Sport-2 Lausanne FC Tuggen 3-1 1-4 (prat.)
Sports Martigny FC Baden 1-0 0-1 (baud. 4-5)
FC Solothurn Etoile Carouge 0-1 0-5
Eschen Mauren Black Stars Basel 1-4 0-3

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Etoile Carouge FC Tuggen 2-0 2-1
Black Stars Basel FC Baden 1-2 4-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2705-0=2705 wiki spaudos ženklai).