Šveicarijos II futbolo lyga 2008–2009 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2008–2009 m.
Varžybos Šveicarijos II futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2008–2009 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2008–2009 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2008–2009 m.,
Šveicarijos III futbolo lyga 2008–2009 m.,
Šveicarijos futbolo taurė 2008–2009 m.
http://int.soccerway.com/national/switzerland/1-liga/2008-2009/


Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Etoile Carouge 30 20 6 4 71 — 34 66
2. FC Le Mont 30 20 2 8 72 — 45 62
3. Malley Lausanne 30 18 6 6 80 — 39 60
4. FC Fribourg 30 16 8 6 56 — 34 56
5. FC Meyrin 30 15 5 10 61 — 51 50
6. FC Bulle 30 14 6 10 53 — 50 48
7. CS Chene-Bourg 30 12 6 12 54 — 42 42
8. Young Boys-2 Bern 30 10 6 14 51 — 56 36
9. FC Echallens 30 9 9 12 39 — 46 36
10. FC Naters 30 10 5 15 43 — 48 35
11. FC Baulmes 30 9 7 14 49 — 69 34
12. Sports Martigny 30 9 7 14 41 — 62 34
13. FC Sion-2 30 9 6 15 46 — 58 33
14. UGS Geneve 30 8 9 13 50 — 64 33
15. SC Dudingen 30 6 9 15 32 — 53 27
16. FC La Tour 30 4 5 21 32 — 79 17

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Basel-2 30 24 4 2 98 — 38 76
2. SC Kriens 30 20 8 2 69 — 32 68
3. FC Schotz 30 17 5 8 66 — 50 56
4. FC Emmenbrucke 30 11 10 9 44 — 48 43
5. FC Luzern-2 30 12 6 12 64 — 56 42
6. Old Boys Basel 30 11 9 10 50 — 45 42
7. SC Cham 30 11 9 10 57 — 53 42
8. FC Grenchen 30 12 5 13 43 — 50 41
9. FC Solothurn 30 12 4 14 59 — 52 40
10. SR Delemont 30 11 6 13 59 — 48 39
11. 94 Zug 30 11 5 14 55 — 65 38
12. FC Munsingen 30 8 8 14 38 — 45 32
13. SC Zofingen 30 10 2 18 46 — 75 32
14. FC Wangen 30 9 5 16 43 — 74 32
15. SV Muttenz 30 7 5 18 42 — 66 26
16. FC Olten 30 6 5 19 31 — 67 23

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Chiasso 30 20 8 2 69 — 28 68
2. FC Tuggen 30 19 5 6 70 — 35 62
3. FC Rapperswil-Jona 30 17 10 3 63 — 35 61
4. FC Zurich-2 30 15 9 6 63 — 41 54
5. USV Eschen-Mauren 30 15 7 8 47 — 36 52
6. Hongg Zurich 30 12 8 10 44 — 45 44
7. FC Baden 30 13 4 13 51 — 44 43
8. Juventus Zurich 30 12 6 12 53 — 43 42
9. Grasshopper-2 Zurich 29 11 7 11 53 — 56 40
10. FC Sankt Gallen-2 29 9 8 12 51 — 60 35
11. FC Winterthur-2 30 10 4 16 47 — 51 34
12. SV Schaffhausen 30 9 7 14 40 — 46 34
13. GC Biasca 30 9 4 17 37 — 62 31
14. FC Mendrisio 30 7 9 14 31 — 52 30
15. FC Kreuzlingen 30 5 5 20 35 — 82 20
16. Red Star Zurich 30 2 7 21 28 — 66 13

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Malley Lausanne FC Chiasso 2-3 2-3
FC Rapperswil-Jona SC Kriens 1-2 2-3
FC Schotz Etoile Carouge 1-0 2-1
FC Le Mont FC Tuggen 4-1 0-0

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Kriens FC Schotz 3-1 3-1
FC Chiasso FC Le Mont 2-0 0-3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 96% (+2876-0=2876 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 4% (+122-0=122 wiki spaudos ženklai).