Šveicarijos II futbolo lyga 2010–2011 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2010–2011 m.
Varžybos Šveicarijos II futbolo lyga
Sezonas Šveicarijos aukščiausioji futbolo lyga 2010–2011 m.,
Šveicarijos I futbolo lyga 2010–2011 m.,
Šveicarijos II futbolo lyga 2010–2011 m.,
Šveicarijos III futbolo lyga 2010–2011 m.,
Šveicarijos futbolo taurė 2010–2011 m.
http://int.soccerway.com/national/switzerland/1-liga/2010-2011/


Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Meyrin 30 21 3 6 74 — 38 66
2. Etoile Carouge 30 16 9 5 57 — 35 57
3. FC Le Mont 30 14 9 7 62 — 43 51
4. Malley Lausanne 30 15 5 10 56 — 32 50
5. FC Grand-Lancy 30 13 7 10 43 — 42 46
6. FC Fribourg 30 13 6 11 48 — 46 45
7. UGS Geneve 30 13 5 12 48 — 53 44
8. SC Dudingen 30 12 5 13 57 — 68 41
9. FC Echallens 30 11 6 13 47 — 52 39
10. Sports Martigny 30 10 6 14 36 — 46 36
11. Young Boys-2 Bern 30 9 8 13 40 — 46 35
12. FC Sion-2 30 9 6 15 44 — 51 33
13. FC Baulmes 30 9 6 15 36 — 48 33
14. FC Naters 30 9 5 16 51 — 65 32
15. Terre Sainte Commugny 30 7 11 12 31 — 45 32
16. CS Chene-Bourg 30 8 5 17 35 — 55 29

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Schotz 30 18 7 5 61 — 27 61
2. FC Zurich-2 30 17 8 5 57 — 29 59
3. Breitenrain Bern 30 16 7 7 48 — 36 55
4. FC Basel-2 30 14 8 8 68 — 34 50
5. Grasshopper-2 Zurich 30 15 4 11 58 — 48 49
6. FC Thun-2 30 15 3 12 54 — 52 48
7. FC Munsingen 30 12 8 10 44 — 34 44
8. SC Zofingen 30 12 6 12 50 — 48 42
9. Old Boys Basel 30 11 9 10 46 — 46 42
10. FC Wangen 30 11 7 12 43 — 47 40
11. SV Muttenz 30 12 4 14 45 — 66 40
12. FC Solothurn 30 9 8 13 46 — 49 35
13. SC Dornach 30 8 8 14 42 — 53 32
14. FC Grenchen 30 6 10 14 40 — 49 28
15. FC Laufen 30 7 4 19 41 — 78 25
16. Bumpliz Bern 30 5 3 22 38 — 85 18

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bruhl Sankt Gallen 30 17 6 7 47 — 29 57
2. FC Tuggen 30 15 9 6 64 — 43 54
3. FC Baden 30 15 8 7 57 — 35 53
4. FC Rapperswil-Jona 30 13 11 6 60 — 44 50
5. Juventus Zurich 30 14 7 9 59 — 41 49
6. USV Eschen-Mauren 30 13 9 8 59 — 50 48
7. SC Cham 30 13 9 8 51 — 42 48
8. FC Luzern-2 30 13 6 11 57 — 50 45
9. FC Winterthur-2 30 12 6 12 53 — 51 42
10. FC Sankt Gallen-2 30 12 6 12 59 — 59 42
11. GC Biasca 30 10 7 13 48 — 49 37
12. FC Mendrisio 30 10 3 17 39 — 47 33
13. FC Lugano-2 30 8 8 14 39 — 50 32
14. FC Gossau 30 9 5 16 46 — 72 32
15. 94 Zug 30 9 4 17 47 — 65 31
16. SC Buochs 30 3 4 23 32 — 90 13

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Breitenrain Bern Bruhl Sankt Gallen 1-2 0-1
Etoile Carouge FC Tuggen 1-1 4-0
Malley Lausanne FC Schotz 2-2 5-2
FC Baden FC Meyrin 1-1 3-0

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Etoile Carouge FC Baden 1-0 0-0
Malley Lausanne Bruhl Sankt Gallen 1-1 2-4

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 96% (+2913-0=2913 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 4% (+122-0=122 wiki spaudos ženklai).