Anglijos III futbolo lyga 1935–1936 m.
Wikipedia
Isthmian league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Isthmian) |
V |
1. | Wimbledon London | 26 | 19 | 2 | 5 | 82 — 29 | 40 | ||
2. | Casuals London | 26 | 14 | 5 | 7 | 60 — 45 | 33 | ||
3. | Ilford London | 26 | 13 | 3 | 10 | 67 — 47 | 29 | ||
4. | Dulwich Hamlet | 26 | 10 | 8 | 8 | 64 — 47 | 28 | ||
5. | Nunhead London | 26 | 11 | 6 | 9 | 51 — 40 | 28 | ||
6. | Wycombe Wanderers | 26 | 13 | 2 | 11 | 60 — 68 | 28 | ||
7. | Clapton London | 26 | 11 | 5 | 10 | 42 — 46 | 27 | ||
8. | Oxford City | 26 | 11 | 4 | 11 | 60 — 58 | 26 | ||
9. | Saint Albans City | 26 | 11 | 2 | 13 | 59 — 64 | 24 | ||
10. | FC Woking | 26 | 9 | 4 | 13 | 43 — 62 | 22 | ||
11. | Tufnell Park London | 26 | 9 | 3 | 14 | 42 — 61 | 21 | ||
12. | London Caledonians | 26 | 9 | 3 | 14 | 35 — 52 | 21 | ||
13. | Kingstonian London | 26 | 9 | 2 | 15 | 43 — 56 | 20 | ||
14. | Leytonstone London | 26 | 7 | 3 | 16 | 34 — 67 | 17 |
- http://rsssf.com/tablese/engisthmianleaghist.html
- https://en.wikipedia.org/wiki/1935–36_Isthmian_League
Southern league
- http://rsssf.com/tablese/engsouthernleaghist.html#tab1
- https://en.wikipedia.org/wiki/1935–36_Southern_Football_League
Eastern section
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern / East) |
V |
1. | FC Margate | 18 | 13 | 2 | 3 | 49 — 16 | 28 | ||
2. | FC Folkestone | 18 | 11 | 3 | 4 | 46 — 23 | 25 | ||
3. | FC Dartford | 18 | 9 | 3 | 6 | 47 — 25 | 21 | ||
4. | Tunbridge Wells Rangers | 18 | 9 | 1 | 8 | 26 — 41 | 19 | ||
5. | Clapton Orient-2 | 18 | 7 | 4 | 7 | 39 — 31 | 18 | ||
6. | Millwall-2 London | 18 | 7 | 3 | 8 | 42 — 39 | 17 | ||
7. | Norwich City-2 | 18 | 8 | 0 | 10 | 39 — 38 | 16 | ||
8. | Guildford City | 18 | 6 | 3 | 9 | 32 — 52 | 15 | ||
9. | FC Aldershot-2 | 18 | 6 | 1 | 11 | 24 — 45 | 13 | ||
10. | AFC Bournemouth-2 | 18 | 3 | 2 | 13 | 25 — 59 | 8 |
Western section
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern / West) |
V |
1. | Plymouth Argyle-2 | 16 | 12 | 3 | 1 | 51 — 18 | 27 | ||
2. | Bristol Rovers-2 | 16 | 8 | 3 | 5 | 35 — 30 | 19 | ||
3. | Newport County-2 | 16 | 8 | 3 | 5 | 29 — 30 | 19 | ||
4. | Torquay United-2 | 16 | 7 | 1 | 8 | 25 — 28 | 15 | ||
5. | Bath City | 16 | 5 | 5 | 6 | 18 — 26 | 15 | ||
6. | Cheltenham Town | 16 | 6 | 2 | 8 | 32 — 28 | 14 | ||
7. | Yeovil Petters | 16 | 5 | 3 | 8 | 31 — 35 | 13 | ||
8. | AFC Barry | 16 | 5 | 2 | 9 | 29 — 41 | 12 | ||
9. | Exeter City-2 | 16 | 4 | 2 | 10 | 24 — 38 | 10 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
FC Margate | Plymouth Argyle-2 | 3-1 |