Anglijos IX futbolo lyga 1988–1989 m.
Wikipedia
Eastern counties football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Eastern counties) |
V |
1. | FC Wroxham | 26 | 20 | 2 | 4 | 90 — 22 | 62 | ||
2. | Halstead Town | 26 | 20 | 2 | 4 | 88 — 30 | 62 | ||
3. | Diss Town | 26 | 18 | 5 | 3 | 65 — 31 | 59 | ||
4. | Fakenham Town | 26 | 13 | 5 | 8 | 42 — 31 | 44 | ||
5. | Downham Town | 26 | 10 | 8 | 8 | 49 — 46 | 38 | ||
6. | Loadwell Ipswich | 26 | 10 | 7 | 9 | 57 — 47 | 37 | ||
7. | Long Sutton Athletic | 26 | 8 | 7 | 11 | 40 — 44 | 31 | ||
8. | Bury Town Reserves | 26 | 9 | 4 | 13 | 38 — 53 | 31 | ||
9. | Huntingdon United | 26 | 8 | 7 | 11 | 30 — 48 | 31 | ||
10. | Coalite Yaxley | 26 | 8 | 5 | 13 | 38 — 42 | 29 | ||
11. | Kings Lynn Reserves | 26 | 7 | 8 | 11 | 33 — 39 | 29 | ||
12. | Warboys Town | 26 | 7 | 5 | 14 | 31 — 57 | 26 | ||
13. | Mildenhall Town | 26 | 2 | 8 | 16 | 23 — 72 | 14 | ||
14. | Somersham Town | 26 | 3 | 5 | 18 | 24 — 86 | 14 |
Hampshire league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | BAT Sports Totton Eling | 32 | 24 | 5 | 3 | 73 — 17 | 53 | ||
2. | Blackfield Langley | 32 | 19 | 9 | 4 | 70 — 29 | 47 | ||
3. | PGC Eastleigh | 32 | 18 | 10 | 4 | 58 — 33 | 46 | ||
4. | Locks Heath Fareham | 32 | 18 | 9 | 5 | 82 — 46 | 45 | ||
5. | Alton Town | 32 | 18 | 8 | 6 | 74 — 30 | 44 | ||
6. | FC Awbridge | 32 | 14 | 6 | 12 | 48 — 42 | 34 | ||
7. | Brading Town | 32 | 14 | 5 | 13 | 49 — 53 | 33 | ||
8. | SR Basingstoke | 32 | 13 | 6 | 13 | 54 — 52 | 32 | ||
9. | Overton United | 32 | 10 | 10 | 12 | 46 — 50 | 30 | ||
10. | Netley Central Sports | 32 | 9 | 10 | 13 | 50 — 65 | 28 | ||
11. | FC Downton | 32 | 11 | 5 | 16 | 46 — 62 | 27 | ||
12. | New Street FC | 32 | 8 | 6 | 18 | 25 — 52 | 22 | ||
13. | Bishops Waltham Town | 32 | 7 | 8 | 17 | 43 — 82 | 22 | ||
14. | FC Colden Common | 32 | 9 | 3 | 20 | 44 — 54 | 21 | ||
15. | Bass Alton | 32 | 8 | 5 | 19 | 38 — 82 | 21 | ||
16. | ISL Midanbury | 32 | 8 | 4 | 20 | 34 — 58 | 20 | ||
17. | Basing Rovers | 32 | 7 | 5 | 20 | 36 — 63 | 19 |
Hellenic football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | Almondsbury Picksons | 28 | 20 | 4 | 4 | 66 — 20 | 64 | ||
2. | Headington Amateurs | 28 | 19 | 5 | 4 | 49 — 19 | 62 | ||
3. | Lambourn Sports | 28 | 14 | 7 | 7 | 53 — 40 | 49 | ||
4. | Highworth Town | 28 | 12 | 8 | 8 | 52 — 41 | 44 | ||
5. | Wootton Bassett Town | 28 | 11 | 7 | 10 | 50 — 41 | 40 | ||
6. | FC Purton | 28 | 11 | 7 | 10 | 37 — 42 | 40 | ||
7. | Cheltenham Town Reserves | 28 | 12 | 3 | 13 | 53 — 50 | 39 | ||
8. | Easington Sports | 28 | 9 | 12 | 7 | 41 — 43 | 39 | ||
9. | Chipping Norton Town | 28 | 11 | 6 | 11 | 45 — 49 | 39 | ||
10. | FC Clanfield | 28 | 9 | 8 | 11 | 49 — 55 | 35 | ||
11. | FC Kidlington | 28 | 10 | 5 | 13 | 41 — 57 | 35 | ||
12. | Cheltenham Saracens | 28 | 6 | 10 | 12 | 33 — 45 | 28 | ||
13. | Herd Cirencester | 28 | 8 | 4 | 16 | 44 — 62 | 28 | ||
14. | Carterton Town | 28 | 7 | 5 | 16 | 36 — 54 | 26 | ||
15. | Cirencester Town | 28 | 3 | 5 | 20 | 28 — 59 | 14 |
Midland football combination Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland combination) |
V |
1. | FC Bloxwich | 26 | 18 | 4 | 4 | 78 — 28 | 40 | ||
2. | Streetly Celtic | 26 | 16 | 7 | 3 | 53 — 29 | 39 | ||
3. | West Heath United | 26 | 16 | 4 | 6 | 72 — 24 | 36 | ||
4. | Dudley Sports | 26 | 14 | 8 | 4 | 82 — 39 | 36 | ||
5. | Bloxwich Strollers | 26 | 13 | 9 | 4 | 51 — 29 | 35 | ||
6. | FC Wythall | 26 | 13 | 7 | 6 | 49 — 36 | 33 | ||
7. | Kings Norton Ex-Service | 26 | 10 | 8 | 8 | 58 — 49 | 28 | ||
8. | FC Wilmcote | 26 | 7 | 9 | 10 | 45 — 39 | 23 | ||
9. | Triplex FC | 26 | 8 | 7 | 11 | 36 — 58 | 23 | ||
10. | Bromsgrove Athletico | 26 | 4 | 8 | 14 | 25 — 41 | 16 | ||
11. | West Midlands Fire Service FC | 26 | 5 | 6 | 15 | 38 — 71 | 16 | ||
12. | Alcester Town | 26 | 5 | 5 | 16 | 29 — 77 | 15 | ||
13. | Shelfield United | 26 | 4 | 5 | 17 | 22 — 58 | 13 | ||
14. | Solihull Borough Reserves | 26 | 4 | 3 | 19 | 37 — 97 | 11 |
Northern counties East football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East) |
V |
1. | FC Sheffield | 30 | 21 | 5 | 4 | 76 — 25 | 68 | ||
2. | Rowntree Mackintosh | 30 | 18 | 6 | 6 | 68 — 36 | 60 | ||
3. | Woolley Miners Welfare | 30 | 16 | 11 | 3 | 49 — 28 | 59 | ||
4. | Maltby Miners Welfare | 30 | 17 | 5 | 8 | 68 — 38 | 56 | ||
5. | Pickering Town | 30 | 16 | 4 | 10 | 58 — 54 | 52 | ||
6. | Garforth Town | 30 | 15 | 5 | 10 | 56 — 34 | 50 | ||
7. | Eccleshill United | 30 | 15 | 4 | 11 | 47 — 39 | 49 | ||
8. | Collingham Yorkshire | 30 | 14 | 5 | 11 | 38 — 30 | 47 | ||
9. | Immingham Town | 30 | 12 | 10 | 8 | 39 — 31 | 46 | ||
10. | FC Kiveton Park | 30 | 11 | 1 | 18 | 30 — 44 | 34 | ||
11. | Mexborough Town | 30 | 8 | 7 | 15 | 28 — 40 | 31 | ||
12. | Parkgate Rotherham | 30 | 8 | 6 | 16 | 29 — 54 | 30 | ||
13. | Frecheville Community | 30 | 6 | 11 | 13 | 31 — 44 | 29 | ||
14. | York Railway Institute | 30 | 6 | 10 | 14 | 25 — 37 | 28 | ||
15. | Bradley Rangers | 30 | 6 | 3 | 21 | 22 — 62 | 21 | ||
16. | Pilkington Recreation Doncaster | 30 | 3 | 3 | 24 | 18 — 86 | 12 |
- http://rsssf.com/tablese/engnceleaghist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/nce1989.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/1988–89_Northern_Counties_East_Football_League
Northern football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | AFC Consett | 38 | 30 | 3 | 5 | 89 — 32 | 93 | ||
2. | Alnwick Town | 38 | 25 | 9 | 4 | 92 — 36 | 84 | ||
3. | FC Whickham | 38 | 26 | 6 | 6 | 88 — 38 | 84 | ||
4. | Prudhoe East End | 38 | 24 | 6 | 8 | 68 — 32 | 78 | ||
5. | AFC Ashington | 38 | 21 | 5 | 12 | 79 — 52 | 68 | ||
6. | Peterlee Newtown | 38 | 20 | 7 | 11 | 70 — 53 | 67 | ||
7. | Bedlington Terriers | 38 | 16 | 7 | 15 | 63 — 50 | 55 | ||
8. | Horden Colliery Welfare | 38 | 15 | 10 | 13 | 57 — 58 | 55 | ||
9. | Northallerton Town | 38 | 13 | 15 | 10 | 62 — 38 | 51 | ||
10. | RCA Sunderland | 38 | 13 | 11 | 14 | 67 — 60 | 50 | ||
11. | AFC Murton | 38 | 14 | 8 | 16 | 65 — 62 | 50 | ||
12. | West Auckland Town | 38 | 12 | 11 | 15 | 66 — 72 | 47 | ||
13. | Langley Park Welfare | 38 | 13 | 6 | 19 | 58 — 72 | 42 | ||
14. | Norton Stockton Ancients | 38 | 11 | 7 | 20 | 52 — 72 | 40 | ||
15. | FC Esh Winning | 38 | 10 | 8 | 20 | 42 — 68 | 38 | ||
16. | Darlington Cleveland Bridge | 38 | 10 | 8 | 20 | 49 — 83 | 38 | ||
17. | Evenwood Town | 38 | 8 | 8 | 22 | 53 — 100 | 32 | ||
18. | FC Washington | 38 | 8 | 6 | 24 | 50 — 87 | 30 | ||
19. | AFC Willington | 38 | 8 | 6 | 24 | 43 — 97 | 30 | ||
20. | Shotton Comrades | 38 | 5 | 9 | 24 | 32 — 83 | 24 |
North West counties football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North West counties) |
V |
1. | Vauxhall Ellesmere Port | 34 | 25 | 8 | 1 | 68 — 17 | 58 | ||
2. | Maine Road Manchester | 34 | 22 | 7 | 5 | 96 — 40 | 51 | ||
3. | FC Chadderton | 34 | 20 | 9 | 5 | 71 — 29 | 49 | ||
4. | Wren Rovers Blackpool | 34 | 19 | 10 | 5 | 77 — 45 | 48 | ||
5. | Nantwich Town | 34 | 20 | 4 | 10 | 66 — 28 | 44 | ||
6. | Newcastle Town | 34 | 15 | 10 | 9 | 53 — 37 | 40 | ||
7. | Great Harwood Town | 34 | 16 | 6 | 12 | 52 — 40 | 38 | ||
8. | FC Maghull | 34 | 12 | 13 | 9 | 46 — 44 | 37 | ||
9. | Bacup Borough | 34 | 11 | 12 | 11 | 55 — 57 | 34 | ||
10. | Daisy Hill Westhoughton | 34 | 12 | 6 | 16 | 36 — 49 | 30 | ||
11. | Atherton Collieries | 34 | 9 | 11 | 14 | 52 — 58 | 29 | ||
12. | FC Padiham | 34 | 9 | 10 | 15 | 39 — 57 | 28 | ||
13. | FC Glossop | 34 | 10 | 7 | 17 | 42 — 60 | 27 | ||
14. | Cheadle Town | 34 | 10 | 7 | 17 | 46 — 67 | 27 | ||
15. | Oldham Town | 34 | 6 | 11 | 17 | 46 — 66 | 23 | ||
16. | Blackpool Mechanics | 34 | 9 | 5 | 20 | 46 — 72 | 23 | ||
17. | Ashton Town | 34 | 4 | 11 | 19 | 31 — 68 | 19 | ||
18. | FC Newton | 34 | 1 | 5 | 28 | 23 — 111 | 7 |
- http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/nwc1989.htm
- http://en.wikipedia.org/wiki/1988–89_North_West_Counties_Football_League
South Midlands league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Midlands) |
V |
1. | Welwyn Garden United | 22 | 16 | 2 | 4 | 62 — 22 | 50 | ||
2. | Buckingham Athletic | 22 | 15 | 5 | 2 | 58 — 30 | 50 | ||
3. | FC Caddington | 22 | 13 | 3 | 6 | 50 — 27 | 42 | ||
4. | Ashcroft FC | 22 | 12 | 1 | 9 | 42 — 39 | 37 | ||
5. | FC Ickleford | 22 | 8 | 5 | 9 | 30 — 39 | 29 | ||
6. | Walden Rangers | 22 | 7 | 7 | 8 | 32 — 33 | 28 | ||
7. | Cranfield United | 22 | 8 | 3 | 11 | 30 — 44 | 27 | ||
8. | Delco Products Luton | 22 | 7 | 5 | 10 | 38 — 41 | 26 | ||
9. | Tring Athletic | 22 | 7 | 5 | 10 | 35 — 47 | 26 | ||
10. | Sandy Albion | 22 | 8 | 2 | 12 | 37 — 51 | 26 | ||
11. | Stony Stratford Town | 22 | 6 | 3 | 13 | 29 — 49 | 21 | ||
12. | Harpenden Town | 22 | 4 | 1 | 17 | 23 — 44 | 13 |
Spartan league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan) |
V |
1. | Newmont Travel FC | 30 | 23 | 5 | 2 | 87 — 25 | 74 | ||
2. | Metrogas FC | 30 | 19 | 6 | 5 | 71 — 33 | 63 | ||
3. | Catford Wanderers | 30 | 19 | 5 | 6 | 71 — 34 | 62 | ||
4. | Walthamstow Trojans | 30 | 18 | 4 | 8 | 70 — 33 | 58 | ||
5. | Hackney Downs Athletic | 30 | 18 | 3 | 9 | 60 — 33 | 57 | ||
6. | Brook House London | 30 | 15 | 8 | 7 | 58 — 31 | 53 | ||
7. | Old Roan London | 30 | 15 | 8 | 7 | 68 — 43 | 53 | ||
8. | Royal George FC | 30 | 15 | 2 | 13 | 62 — 58 | 47 | ||
9. | Swanley Town | 30 | 12 | 6 | 12 | 62 — 70 | 42 | ||
10. | Phoenix Sports London | 30 | 11 | 4 | 15 | 55 — 63 | 37 | ||
11. | REMA Charlton | 30 | 9 | 7 | 14 | 43 — 67 | 34 | ||
12. | AFC Millwall | 30 | 9 | 2 | 19 | 52 — 83 | 29 | ||
13. | Ilford London | 30 | 8 | 3 | 19 | 53 — 76 | 27 | ||
14. | Chigwell Police | 30 | 6 | 5 | 19 | 39 — 74 | 23 | ||
15. | Ulysses London | 30 | 4 | 6 | 20 | 32 — 69 | 18 | ||
16. | Penhill Standard | 30 | 0 | 4 | 26 | 29 — 120 | 4 |
Sussex county football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | Seaford Town | 26 | 15 | 7 | 4 | 50 — 30 | 52 | ||
2. | FC Ringmer | 26 | 16 | 3 | 7 | 45 — 14 | 51 | ||
3. | Midhurst Easebourne | 26 | 14 | 6 | 6 | 49 — 34 | 48 | ||
4. | FC Storrington | 26 | 14 | 5 | 7 | 42 — 31 | 47 | ||
5. | Chichester City | 26 | 12 | 8 | 6 | 41 — 30 | 44 | ||
6. | Bexhill Town | 26 | 12 | 7 | 7 | 47 — 37 | 43 | ||
7. | FC Newhaven | 26 | 8 | 14 | 4 | 46 — 35 | 38 | ||
8. | YMCA Horsham | 26 | 7 | 7 | 12 | 56 — 49 | 28 | ||
9. | FC Broadbridge Heath | 26 | 7 | 6 | 13 | 37 — 47 | 27 | ||
10. | FC Ferring | 26 | 8 | 3 | 15 | 35 — 52 | 27 | ||
11. | FC Bosham | 26 | 7 | 6 | 13 | 32 — 60 | 27 | ||
12. | LCA Bexhill | 26 | 7 | 5 | 14 | 31 — 51 | 26 | ||
13. | Crowborough Athletic | 26 | 7 | 3 | 16 | 25 — 52 | 24 | ||
14. | FC East Grinstead | 26 | 6 | 4 | 16 | 21 — 35 | 22 |
- http://www.scfl.org.uk/pages/viewpage.html?view=newspage06
- http://rsssf.com/tablese/engsussexhist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/sussex1989.htm
United counties league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Ramsey Town | — |
Western football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Larkhall Athletic | 38 | 25 | 11 | 2 | 88 — 40 | 61 | ||
2. | Tiverton Town | 38 | 27 | 6 | 5 | 108 — 33 | 60 | ||
3. | FC Bridport | 38 | 24 | 7 | 7 | 90 — 35 | 55 | ||
4. | Calne Town | 38 | 17 | 14 | 7 | 58 — 34 | 48 | ||
5. | Devizes Town | 38 | 19 | 9 | 10 | 55 — 39 | 47 | ||
6. | Odd Down | 38 | 17 | 12 | 9 | 57 — 45 | 46 | ||
7. | AFC Wellington | 38 | 17 | 11 | 10 | 72 — 56 | 45 | ||
8. | Ilfracombe Town | 38 | 16 | 13 | 9 | 59 — 47 | 45 | ||
9. | Backwell United | 38 | 15 | 8 | 15 | 49 — 46 | 38 | ||
10. | Keynsham Town | 38 | 11 | 13 | 14 | 55 — 55 | 35 | ||
11. | Heavitree United | 38 | 13 | 9 | 16 | 54 — 58 | 35 | ||
12. | Melksham Town | 38 | 11 | 13 | 14 | 43 — 49 | 35 | ||
13. | AFC Ottery Saint Mary | 38 | 12 | 8 | 18 | 46 — 71 | 32 | ||
14. | FC Clandown | 38 | 10 | 11 | 17 | 47 — 63 | 31 | ||
15. | Bath City Reserves | 38 | 11 | 7 | 20 | 60 — 67 | 29 | ||
16. | Westbury United | 38 | 10 | 9 | 19 | 59 — 66 | 29 | ||
17. | Yeovil Town Reserves | 38 | 10 | 9 | 19 | 42 — 49 | 29 | ||
18. | Warminster Town | 38 | 5 | 11 | 22 | 34 — 84 | 21 | ||
19. | FC Glastonbury | 38 | 6 | 9 | 23 | 38 — 97 | 21 | ||
20. | FC Elmore | 38 | 8 | 2 | 28 | 38 — 118 | 18 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/west1989.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/1988–89_Western_Football_League
West Midlands (regional) league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West Midlands regional) |
V |
1. | Newport Town | 34 | 24 | 6 | 4 | 71 — 27 | 78 | ||
2. | Donnington Wood Telford | 34 | 22 | 6 | 6 | 79 — 43 | 72 | ||
3. | Ettingshall Holy Trinity | 34 | 21 | 6 | 7 | 71 — 44 | 69 | ||
4. | FC Darlaston | 34 | 20 | 8 | 6 | 83 — 42 | 68 | ||
5. | Pelsall Villa | 34 | 19 | 9 | 6 | 64 — 41 | 66 | ||
6. | Chasetown Reserves | 34 | 16 | 7 | 11 | 68 — 62 | 55 | ||
7. | Ludlow Town | 34 | 16 | 6 | 12 | 79 — 50 | 54 | ||
8. | Springvale Tranco | 34 | 14 | 5 | 15 | 49 — 49 | 47 | ||
9. | Aero Lucas FC | 34 | 12 | 10 | 12 | 55 — 59 | 46 | ||
10. | Hinton Hereford | 34 | 13 | 7 | 14 | 56 — 65 | 46 | ||
11. | FC Brewood | 34 | 10 | 11 | 13 | 51 — 60 | 41 | ||
12. | Cradley Town | 34 | 10 | 8 | 16 | 43 — 61 | 38 | ||
13. | Nuneaton Borough Reserves | 34 | 9 | 9 | 16 | 50 — 56 | 36 | ||
14. | FC Cannock Chase | 34 | 10 | 6 | 18 | 52 — 72 | 36 | ||
15. | FC Great Wyrley | 34 | 9 | 4 | 21 | 62 — 76 | 31 | ||
16. | Gornal Athletic | 34 | 8 | 7 | 19 | 51 — 78 | 31 | ||
17. | Wolverhampton United | 34 | 6 | 6 | 22 | 42 — 76 | 24 | ||
18. | Bilston United | 34 | 4 | 5 | 25 | 25 — 90 | 17 |
|