Anglijos VIII futbolo lyga 2009–2010 m.
Wikipedia
Combined counties football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Combined counties) |
V |
1. | North Greenford United | 42 | 30 | 8 | 4 | 108 — 42 | 98 | ||
2. | Chertsey Town | 42 | 28 | 8 | 6 | 97 — 51 | 92 | ||
3. | Camberley Town | 42 | 25 | 9 | 8 | 83 — 47 | 84 | ||
4. | Egham Town | 42 | 24 | 5 | 13 | 97 — 62 | 77 | ||
5. | Epsom Ewell | 42 | 22 | 5 | 15 | 81 — 58 | 71 | ||
6. | Chessington Hook United | 42 | 20 | 11 | 11 | 64 — 50 | 71 | ||
7. | Guildford City | 42 | 21 | 7 | 14 | 70 — 52 | 70 | ||
8. | FC Molesey | 42 | 20 | 9 | 13 | 69 — 53 | 68 | ||
9. | Sandhurst Town | 42 | 20 | 8 | 14 | 80 — 67 | 68 | ||
10. | FC Badshot Lea | 42 | 18 | 11 | 13 | 93 — 75 | 65 | ||
11. | Ash United | 42 | 19 | 5 | 18 | 76 — 75 | 62 | ||
12. | FC Cove | 42 | 16 | 11 | 15 | 72 — 71 | 59 | ||
13. | FC Bedfont | 42 | 16 | 10 | 16 | 80 — 71 | 58 | ||
14. | Horley Town | 42 | 13 | 14 | 15 | 62 — 70 | 53 | ||
15. | Wembley London | 42 | 13 | 7 | 22 | 58 — 70 | 46 | ||
16. | Croydon London | 42 | 9 | 15 | 18 | 55 — 81 | 42 | ||
17. | Hanworth Villa | 42 | 10 | 9 | 23 | 50 — 74 | 39 | ||
18. | Raynes Park Vale | 42 | 10 | 9 | 23 | 57 — 85 | 39 | ||
19. | Colliers Wood United | 42 | 10 | 8 | 24 | 51 — 79 | 38 | ||
20. | Banstead Athletic | 42 | 8 | 11 | 23 | 50 — 87 | 35 | ||
21. | FC Bookham | 42 | 9 | 5 | 28 | 45 — 99 | 32 | ||
22. | FC Dorking | 42 | 3 | 11 | 28 | 42 — 121 | 20 |
Eastern counties football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Eastern counties) |
V |
1. | FC Needham Market | 38 | 27 | 7 | 4 | 83 — 32 | 88 | ||
2. | Cambridge Regional College | 38 | 27 | 6 | 5 | 96 — 29 | 87 | ||
3. | FC Leiston | 38 | 26 | 4 | 8 | 87 — 38 | 82 | ||
4. | Kirkley Pakefield | 38 | 22 | 5 | 11 | 76 — 47 | 71 | ||
5. | Stanway Rovers | 38 | 20 | 8 | 10 | 74 — 47 | 68 | ||
6. | Mildenhall Town | 38 | 20 | 6 | 12 | 80 — 59 | 66 | ||
7. | Felixstowe Walton United | 38 | 18 | 10 | 10 | 55 — 51 | 64 | ||
8. | FC Wroxham | 38 | 17 | 8 | 13 | 55 — 51 | 59 | ||
9. | Ely City | 38 | 17 | 6 | 15 | 54 — 55 | 57 | ||
10. | Dereham Town | 38 | 16 | 8 | 14 | 70 — 58 | 56 | ||
11. | Wisbech Town | 38 | 16 | 8 | 14 | 61 — 55 | 54 | ||
12. | Haverhill Rovers | 38 | 12 | 11 | 15 | 55 — 61 | 47 | ||
13. | FC Walsham-le-Willows | 38 | 13 | 7 | 18 | 53 — 65 | 46 | ||
14. | LC Debenham | 38 | 14 | 4 | 20 | 49 — 62 | 46 | ||
15. | Norwich United | 38 | 11 | 10 | 17 | 61 — 67 | 43 | ||
16. | Newmarket Town | 38 | 11 | 6 | 21 | 55 — 67 | 39 | ||
17. | Histon Reserves | 38 | 10 | 5 | 23 | 54 — 84 | 34 | ||
18. | Hadleigh United | 38 | 8 | 10 | 20 | 42 — 76 | 34 | ||
19. | Woodbridge Town | 38 | 6 | 2 | 30 | 40 — 102 | 20 | ||
20. | Wivenhoe Town | 38 | 1 | 5 | 32 | 30 — 124 | 8 | ||
x. | Kings Lynn Reserves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė po 21 turo | |
x. | Harwich Parkeston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė |
Essex senior football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Essex) |
V |
1. | FC Stansted | 34 | 22 | 8 | 4 | 99 — 35 | 74 | ||
2. | Witham Town | 34 | 22 | 5 | 7 | 81 — 44 | 68 | ||
3. | Burnham Ramblers | 34 | 20 | 7 | 7 | 86 — 44 | 67 | ||
4. | Enfield London | 34 | 19 | 7 | 8 | 63 — 38 | 63 | ||
5. | Bethnal Green United | 34 | 17 | 10 | 7 | 73 — 38 | 61 | ||
6. | FC Takeley | 34 | 16 | 7 | 11 | 55 — 40 | 55 | ||
7. | Southend Manor | 34 | 15 | 9 | 10 | 66 — 47 | 54 | ||
8. | Barking London | 34 | 16 | 6 | 12 | 49 — 33 | 54 | ||
9. | Barkingside London | 34 | 15 | 10 | 9 | 62 — 51 | 52 | ||
10. | Sawbridgeworth Town | 34 | 13 | 6 | 15 | 44 — 75 | 45 | ||
11. | Hullbridge Sports | 34 | 10 | 10 | 14 | 50 — 54 | 40 | ||
12. | Basildon United | 34 | 12 | 6 | 16 | 47 — 69 | 39 | ||
13. | APSA London | 34 | 10 | 7 | 17 | 38 — 55 | 37 | ||
14. | Tiptree United | 34 | 11 | 1 | 22 | 49 — 82 | 34 | ||
15. | Eton Manor Cheshunt | 34 | 8 | 9 | 17 | 57 — 71 | 33 | ||
16. | Clapton London | 34 | 9 | 3 | 22 | 38 — 86 | 30 | ||
17. | Bowers Pitsea | 34 | 8 | 5 | 21 | 48 — 77 | 29 | ||
18. | Mauritius Sports Association | 34 | 3 | 4 | 27 | 31 — 97 | 13 |
Hellenic football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | Almondsbury Town | 42 | 30 | 9 | 3 | 111 — 38 | 99 | ||
2. | Shortwood United | 42 | 30 | 5 | 7 | 107 — 46 | 95 | ||
3. | Reading Town | 42 | 27 | 9 | 6 | 95 — 27 | 90 | ||
4. | FC Flackwell Heath | 42 | 26 | 6 | 10 | 90 — 52 | 84 | ||
5. | Wantage Town | 42 | 24 | 11 | 7 | 92 — 52 | 83 | ||
6. | Witney United | 42 | 23 | 9 | 10 | 92 — 43 | 78 | ||
7. | Ardley United | 42 | 24 | 4 | 14 | 96 — 60 | 76 | ||
8. | FC Binfield | 42 | 22 | 7 | 13 | 88 — 70 | 73 | ||
9. | Highworth Town | 42 | 22 | 5 | 15 | 93 — 56 | 71 | ||
10. | Oxford City Nomads | 42 | 21 | 10 | 11 | 100 — 62 | 70 | ||
11. | FC Kidlington | 42 | 18 | 9 | 15 | 91 — 74 | 63 | ||
12. | Abingdon Town | 42 | 17 | 8 | 17 | 67 — 58 | 59 | ||
13. | Old Woodstock Town | 42 | 15 | 7 | 20 | 59 — 77 | 51 | ||
14. | Pegasus Juniors Hereford | 42 | 13 | 11 | 18 | 69 — 78 | 50 | ||
15. | Ascot United | 42 | 13 | 7 | 22 | 66 — 94 | 46 | ||
16. | FC Shrivenham | 42 | 9 | 11 | 22 | 53 — 86 | 38 | ||
17. | FC Carterton | 42 | 8 | 11 | 23 | 61 — 89 | 35 | ||
18. | Marlow United | 42 | 9 | 8 | 25 | 55 — 120 | 35 | ||
19. | Malmesbury Victoria | 42 | 8 | 9 | 25 | 48 — 108 | 33 | ||
20. | Fairford Town | 42 | 6 | 11 | 25 | 47 — 95 | 29 | ||
21. | Bicester Town | 42 | 5 | 5 | 32 | 56 — 134 | 20 | ||
22. | FC Hook Norton | 42 | 3 | 6 | 33 | 37 — 154 | 15 |
Kent football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kent) |
V |
1. | Faversham Town | 30 | 24 | 2 | 4 | 79 — 23 | 74 | ||
2. | FC Herne Bay | 30 | 22 | 2 | 6 | 75 — 36 | 68 | ||
3. | Hythe Town | 30 | 15 | 8 | 7 | 67 — 36 | 53 | ||
4. | Beckenham Town | 30 | 16 | 5 | 9 | 56 — 39 | 53 | ||
5. | Greenwich Borough | 30 | 14 | 8 | 8 | 52 — 39 | 50 | ||
6. | Sevenoaks Town | 30 | 14 | 4 | 12 | 56 — 50 | 46 | ||
7. | FC Tunbridge Wells | 30 | 11 | 8 | 11 | 51 — 50 | 41 | ||
8. | Erith Town | 30 | 11 | 7 | 12 | 52 — 49 | 40 | ||
9. | Deal Town | 30 | 11 | 6 | 13 | 49 — 60 | 39 | ||
10. | Holmesdale London | 30 | 11 | 3 | 16 | 47 — 47 | 36 | ||
11. | Norton Sports Kent | 30 | 10 | 6 | 14 | 41 — 48 | 36 | ||
12. | Erith Belvedere | 30 | 10 | 6 | 14 | 45 — 62 | 36 | ||
13. | Fisher London | 30 | 9 | 5 | 16 | 41 — 58 | 32 | ||
14. | Corinthian Kent | 30 | 9 | 3 | 18 | 32 — 66 | 30 | ||
15. | SBU London | 30 | 7 | 4 | 19 | 44 — 95 | 25 | ||
16. | Lordswood Chatham | 30 | 3 | 9 | 18 | 35 — 64 | 18 |
Midland football alliance
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland) |
V |
1. | FC Barwell | 42 | 36 | 6 | 0 | 125 — 18 | 114 | ||
2. | Coalville Town | 42 | 31 | 3 | 8 | 106 — 43 | 96 | ||
3. | Stratford Town | 42 | 26 | 4 | 12 | 89 — 50 | 82 | ||
4. | Tipton Town | 42 | 23 | 13 | 6 | 65 — 28 | 82 | ||
5. | Westfields Hereford | 42 | 23 | 7 | 12 | 82 — 55 | 76 | ||
6. | Boldmere Saint Michaels | 42 | 21 | 7 | 14 | 78 — 51 | 70 | ||
7. | FC Alvechurch | 42 | 19 | 9 | 14 | 86 — 66 | 66 | ||
8. | Coleshill Town | 41 | 18 | 9 | 14 | 77 — 55 | 63 | ||
9. | Coventry Sphinx | 42 | 18 | 8 | 16 | 89 — 69 | 62 | ||
10. | FC Kirby Muxloe | 42 | 17 | 11 | 14 | 81 — 62 | 62 | ||
11. | FC Studley | 42 | 18 | 8 | 16 | 63 — 62 | 62 | ||
12. | Causeway United | 42 | 17 | 8 | 17 | 61 — 54 | 59 | ||
13. | Loughborough University | 42 | 16 | 9 | 17 | 51 — 48 | 57 | ||
14. | Oadby Town | 42 | 16 | 7 | 19 | 70 — 77 | 55 | ||
15. | Friar Lane Epworth | 41 | 15 | 5 | 21 | 75 — 90 | 50 | ||
16. | FC Rocester | 42 | 14 | 6 | 22 | 65 — 79 | 48 | ||
17. | Biddulph Victoria | 42 | 12 | 12 | 18 | 56 — 76 | 48 | ||
18. | Highgate United | 42 | 11 | 8 | 23 | 57 — 95 | 41 | ||
19. | Malvern Town | 42 | 9 | 8 | 25 | 64 — 96 | 35 | ||
20. | Bridgnorth Town | 42 | 9 | 7 | 26 | 42 — 93 | 34 | ||
21. | Shifnal Town | 42 | 7 | 8 | 27 | 39 — 105 | 29 | ||
22. | Cradley Town | 42 | 0 | 7 | 35 | 29 — 178 | 7 |
Northern counties East football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East) |
V |
1. | Bridlington Town | 38 | 30 | 4 | 4 | 123 — 36 | 94 | ||
2. | Rainworth Miners Welfare | 38 | 26 | 5 | 7 | 98 — 46 | 83 | ||
3. | Armthorpe Welfare | 38 | 24 | 7 | 7 | 102 — 48 | 79 | ||
4. | AFC Thackley | 38 | 25 | 1 | 12 | 113 — 54 | 76 | ||
5. | Scarborough Athletic | 38 | 22 | 4 | 12 | 100 — 57 | 70 | ||
6. | Winterton Rangers | 38 | 22 | 3 | 13 | 70 — 43 | 69 | ||
7. | Pickering Town | 38 | 20 | 5 | 13 | 82 — 58 | 65 | ||
8. | Arnold Town | 38 | 18 | 7 | 13 | 84 — 69 | 61 | ||
9. | FC Liversedge | 38 | 17 | 5 | 16 | 89 — 83 | 56 | ||
10. | Long Eaton United | 38 | 15 | 8 | 15 | 58 — 52 | 53 | ||
11. | Hall Road Rangers | 38 | 15 | 6 | 17 | 72 — 80 | 51 | ||
12. | Dinnington Town | 38 | 14 | 7 | 17 | 62 — 83 | 49 | ||
13. | Selby Town | 38 | 14 | 6 | 18 | 60 — 84 | 48 | ||
14. | Parkgate Rotherham | 38 | 13 | 6 | 19 | 83 — 87 | 45 | ||
15. | Hallam Sheffield | 38 | 12 | 6 | 20 | 82 — 93 | 42 | ||
16. | Maltby Main | 38 | 11 | 9 | 18 | 47 — 70 | 42 | ||
17. | Lincoln Moorlands Railway | 38 | 10 | 8 | 20 | 57 — 85 | 38 | ||
18. | Nostell Miners Welfare | 38 | 9 | 8 | 21 | 51 — 80 | 35 | ||
19. | Shirebrook Town | 38 | 8 | 3 | 27 | 35 — 95 | 27 | ||
20. | Brodsworth Welfare | 38 | 0 | 2 | 36 | 17 — 182 | 2 |
Northern football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | Spennymoor Town | 42 | 31 | 7 | 4 | 118 — 33 | 100 | ||
2. | AFC Shildon | 42 | 27 | 6 | 9 | 102 — 60 | 87 | ||
3. | FC Whitley Bay | 42 | 25 | 8 | 9 | 111 — 48 | 83 | ||
4. | Dunston Gateshead | 42 | 24 | 10 | 8 | 96 — 41 | 82 | ||
5. | Newcastle Benfield | 42 | 23 | 9 | 10 | 89 — 45 | 78 | ||
6. | AFC Ashington | 42 | 22 | 8 | 12 | 79 — 59 | 74 | ||
7. | Bedlington Terriers | 42 | 21 | 8 | 13 | 71 — 51 | 71 | ||
8. | Norton Stockton Ancients | 42 | 20 | 7 | 15 | 82 — 84 | 67 | ||
9. | Tow Law Town | 42 | 20 | 6 | 16 | 80 — 85 | 66 | ||
10. | AFC Consett | 42 | 19 | 7 | 16 | 71 — 73 | 64 | ||
11. | FC South Shields | 42 | 19 | 6 | 17 | 83 — 87 | 63 | ||
12. | Billingham Synthonia | 42 | 17 | 8 | 17 | 76 — 75 | 59 | ||
13. | FC Bishop Auckland | 42 | 17 | 7 | 18 | 81 — 89 | 58 | ||
14. | AFC Penrith | 42 | 17 | 7 | 18 | 75 — 71 | 55 | ||
15. | West Allotment Celtic | 42 | 16 | 6 | 20 | 68 — 84 | 54 | ||
16. | West Auckland Town | 42 | 15 | 5 | 22 | 83 — 92 | 50 | ||
17. | FC Ryton | 42 | 13 | 5 | 24 | 62 — 86 | 44 | ||
18. | FC Esh Winning | 42 | 11 | 6 | 25 | 57 — 94 | 39 | ||
19. | Billingham Town | 42 | 10 | 5 | 27 | 54 — 110 | 35 | ||
20. | Chester-le-Street Town | 42 | 10 | 3 | 29 | 68 — 115 | 33 | ||
21. | Morpeth Town | 42 | 7 | 6 | 29 | 49 — 110 | 27 | ||
22. | Horden Colliery Welfare | 42 | 6 | 4 | 32 | 48 — 111 | 22 |
North West counties football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North West counties) |
V |
1. | Newcastle Town | 42 | 37 | 3 | 2 | 121 — 21 | 114 | ||
2. | AFC New Mills | 42 | 27 | 9 | 6 | 108 — 38 | 90 | ||
3. | FC Bootle | 42 | 26 | 7 | 9 | 92 — 41 | 85 | ||
4. | Ramsbottom United | 42 | 24 | 9 | 9 | 92 — 69 | 81 | ||
5. | Congleton Town | 42 | 24 | 8 | 10 | 90 — 46 | 80 | ||
6. | Maine Road Manchester | 42 | 21 | 7 | 14 | 82 — 59 | 70 | ||
7. | Glossop North End | 42 | 19 | 12 | 11 | 74 — 49 | 69 | ||
8. | FC Colne | 42 | 19 | 10 | 13 | 70 — 65 | 67 | ||
9. | Saint Helens Town | 42 | 20 | 6 | 16 | 74 — 75 | 66 | ||
10. | FC Padiham | 42 | 18 | 6 | 18 | 71 — 71 | 60 | ||
11. | Runcorn Linnets | 42 | 17 | 6 | 19 | 75 — 78 | 57 | ||
12. | Bacup Borough | 42 | 15 | 12 | 15 | 63 — 75 | 57 | ||
13. | Squires Gate Blackpool | 42 | 15 | 8 | 19 | 61 — 74 | 53 | ||
14. | FC Silsden | 42 | 13 | 7 | 22 | 53 — 75 | 46 | ||
15. | FC Formby | 42 | 14 | 3 | 25 | 57 — 81 | 45 | ||
16. | FC Flixton | 42 | 12 | 8 | 22 | 54 — 85 | 44 | ||
17. | FC Nelson | 42 | 12 | 8 | 22 | 47 — 87 | 44 | ||
18. | Alsager Town | 42 | 11 | 7 | 24 | 60 — 79 | 40 | ||
19. | Winsford United | 42 | 11 | 7 | 24 | 53 — 79 | 40 | ||
20. | Atherton Laburnum Rovers | 42 | 10 | 7 | 25 | 53 — 96 | 37 | ||
21. | Ashton Athletic | 42 | 8 | 8 | 26 | 51 — 101 | 32 | ||
22. | Abbey Hey Manchester | 42 | 7 | 6 | 29 | 49 — 106 | 27 |
- http://www.hallmarksecurityleague.com/archive-league-tables.php?season=200910
- http://fchd.info/lghist/nwc2010.htm
- http://en.wikipedia.org/wiki/200910_North_West_Counties_Football_League
Spartan South Midlands football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan South Midlands) |
V |
1. | FC Aylesbury | 42 | 28 | 8 | 6 | 109 — 41 | 92 | ||
2. | AFC Chalfont Saint Peter | 42 | 28 | 4 | 10 | 121 — 52 | 88 | ||
3. | Tring Athletic | 42 | 27 | 3 | 12 | 107 — 49 | 84 | ||
4. | Royston Town | 42 | 27 | 3 | 12 | 118 — 67 | 84 | ||
5. | FC Colney Heath | 42 | 23 | 7 | 12 | 87 — 68 | 76 | ||
6. | Harefield United | 42 | 23 | 4 | 15 | 81 — 67 | 73 | ||
7. | Dunstable Town | 42 | 22 | 6 | 14 | 90 — 58 | 72 | ||
8. | Kingsbury London Tigers | 42 | 21 | 7 | 14 | 86 — 67 | 70 | ||
9. | Broxbourne Borough | 42 | 21 | 6 | 15 | 84 — 54 | 69 | ||
10. | Leverstock Green Hemel Hempstead | 42 | 17 | 10 | 15 | 74 — 64 | 61 | ||
11. | Oxhey Jets | 42 | 17 | 7 | 18 | 83 — 81 | 58 | ||
12. | Hatfield Town | 42 | 18 | 4 | 20 | 69 — 71 | 58 | ||
13. | Hanwell Town | 42 | 16 | 9 | 17 | 84 — 71 | 57 | ||
14. | Saint Margaretsbury Stanstead Abbotts | 42 | 12 | 13 | 17 | 57 — 76 | 49 | ||
15. | Haringey Borough | 42 | 13 | 7 | 22 | 67 — 84 | 46 | ||
16. | Hertford Town | 42 | 13 | 7 | 22 | 53 — 80 | 46 | ||
17. | Kentish Town | 42 | 12 | 6 | 24 | 60 — 124 | 42 | ||
18. | Hillingdon Borough | 42 | 10 | 10 | 22 | 53 — 106 | 40 | ||
19. | FC Langford | 42 | 11 | 6 | 25 | 66 — 111 | 39 | ||
20. | Biggleswade United | 42 | 11 | 6 | 25 | 48 — 93 | 39 | ||
21. | Brimsdown Rovers | 42 | 10 | 8 | 24 | 50 — 84 | 38 | ||
22. | FC Welwyn Garden City | 42 | 9 | 5 | 28 | 51 — 130 | 29 |
Sussex county football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | Whitehawk Brighton | 38 | 26 | 7 | 5 | 85 — 36 | 85 | ||
2. | Peacehaven Telscombe | 38 | 23 | 9 | 6 | 83 — 42 | 78 | ||
3. | Chichester City | 38 | 21 | 6 | 11 | 87 — 51 | 69 | ||
4. | FC Wick | 38 | 19 | 10 | 9 | 80 — 58 | 67 | ||
5. | FC Redhill | 38 | 18 | 11 | 9 | 65 — 49 | 65 | ||
6. | Eastbourne United | 38 | 16 | 9 | 13 | 70 — 63 | 57 | ||
7. | Three Bridges Crawley | 38 | 16 | 7 | 15 | 78 — 56 | 55 | ||
8. | FC Crawley Down | 38 | 14 | 12 | 12 | 71 — 76 | 54 | ||
9. | FC Shoreham | 38 | 15 | 8 | 15 | 63 — 59 | 53 | ||
10. | FC Lingfield | 38 | 12 | 16 | 10 | 69 — 67 | 52 | ||
11. | FC Selsey | 38 | 13 | 12 | 13 | 70 — 70 | 51 | ||
12. | FC Arundel | 38 | 12 | 13 | 13 | 74 — 71 | 49 | ||
13. | FC Ringmer | 38 | 12 | 14 | 12 | 68 — 71 | 49 | ||
14. | FC Hassocks | 38 | 12 | 12 | 14 | 51 — 59 | 48 | ||
15. | East Grinstead Town | 38 | 11 | 7 | 20 | 62 — 74 | 40 | ||
16. | SFR Haywards Heath | 38 | 11 | 7 | 20 | 55 — 76 | 40 | ||
17. | FC Pagham | 38 | 10 | 10 | 18 | 46 — 76 | 40 | ||
18. | Crowborough Athletic | 38 | 11 | 4 | 23 | 51 — 101 | 37 | ||
19. | Hailsham Town | 38 | 9 | 4 | 25 | 50 — 78 | 31 | ||
20. | Mile Oak Brighton | 38 | 6 | 8 | 24 | 36 — 81 | 26 |
- http://www.scfl.org.uk/pages/viewpage.html?view=newspage06
- http://rsssf.com/tablese/engsussexhist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/sussex2010.htm
United counties league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Daventry Town | 40 | 33 | 3 | 4 | 120 — 28 | 102 | ||
2. | Saint Neots Town | 40 | 29 | 8 | 3 | 83 — 26 | 95 | ||
3. | AFC Long Buckby | 40 | 25 | 4 | 11 | 86 — 50 | 79 | ||
4. | Deeping Rangers | 40 | 23 | 6 | 11 | 73 — 53 | 75 | ||
5. | Boston Town | 40 | 21 | 7 | 12 | 70 — 50 | 70 | ||
6. | Newport Pagnell Town | 40 | 19 | 9 | 12 | 79 — 48 | 66 | ||
7. | FC Stotfold | 40 | 20 | 8 | 12 | 80 — 60 | 65 | ||
8. | Cogenhoe United | 40 | 16 | 13 | 11 | 62 — 42 | 61 | ||
9. | Sleaford Town | 40 | 17 | 9 | 14 | 78 — 70 | 60 | ||
10. | Saint Ives Town | 40 | 18 | 7 | 15 | 53 — 47 | 58 | ||
11. | Wellingborough Town | 40 | 16 | 8 | 16 | 52 — 62 | 56 | ||
12. | Stewarts Lloyds Corby | 40 | 14 | 12 | 14 | 64 — 65 | 54 | ||
13. | Blackstones Stamford | 40 | 14 | 6 | 20 | 64 — 75 | 48 | ||
14. | Northampton Spencer | 40 | 13 | 8 | 19 | 49 — 66 | 47 | ||
15. | Daventry United | 40 | 14 | 5 | 21 | 48 — 78 | 47 | ||
16. | Holbeach United | 40 | 12 | 8 | 20 | 56 — 74 | 44 | ||
17. | Bourne Town | 40 | 11 | 9 | 20 | 57 — 87 | 42 | ||
18. | Desborough Town | 40 | 8 | 7 | 25 | 53 — 89 | 31 | ||
19. | FC Yaxley | 40 | 8 | 6 | 26 | 37 — 76 | 30 | ||
20. | Raunds Town | 40 | 7 | 5 | 28 | 29 — 84 | 26 | ||
21. | Rothwell Corinthians | 40 | 6 | 4 | 30 | 39 — 102 | 22 |
Wessex football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wessex) |
V |
1. | Poole Town | 42 | 35 | 4 | 3 | 128 — 40 | 109 | ||
2. | Wimborne Town | 42 | 29 | 4 | 9 | 113 — 43 | 91 | ||
3. | Bemerton Heath Harlequins | 42 | 28 | 7 | 7 | 84 — 48 | 91 | ||
4. | FC Bournemouth | 42 | 27 | 7 | 8 | 87 — 49 | 88 | ||
5. | FC Christchurch | 42 | 22 | 12 | 8 | 91 — 66 | 78 | ||
6. | Fareham Town | 42 | 23 | 7 | 12 | 72 — 53 | 76 | ||
7. | FC Totton Eling | 42 | 22 | 8 | 12 | 69 — 52 | 74 | ||
8. | Blackfield Langley | 42 | 20 | 6 | 16 | 74 — 68 | 66 | ||
9. | IOW Newport | 42 | 15 | 14 | 13 | 61 — 55 | 59 | ||
10. | Romsey Town | 42 | 15 | 13 | 14 | 64 — 57 | 58 | ||
11. | Winchester City | 42 | 13 | 18 | 11 | 66 — 59 | 57 | ||
12. | Moneyfields Portsmouth | 42 | 15 | 8 | 19 | 60 — 72 | 53 | ||
13. | FC Brockenhurst | 42 | 13 | 12 | 17 | 62 — 77 | 51 | ||
14. | Brading Town | 42 | 14 | 7 | 21 | 54 — 68 | 49 | ||
15. | Hayling United | 42 | 11 | 11 | 20 | 51 — 84 | 44 | ||
16. | Hamworthy United | 42 | 11 | 9 | 22 | 49 — 62 | 42 | ||
17. | Alresford Town | 42 | 9 | 11 | 22 | 56 — 81 | 38 | ||
18. | Alton Town | 42 | 10 | 8 | 24 | 50 — 91 | 38 | ||
19. | New Milton Town | 42 | 9 | 9 | 24 | 45 — 70 | 36 | ||
20. | Lymington Town | 42 | 9 | 7 | 26 | 52 — 81 | 34 | ||
21. | Laverstock Ford | 42 | 7 | 7 | 28 | 53 — 111 | 28 | ||
22. | Cowes Sports | 42 | 6 | 9 | 27 | 54 — 108 | 27 |
Western football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | AFC Bideford | 38 | 27 | 6 | 5 | 93 — 37 | 87 | ||
2. | Willand Rovers | 38 | 24 | 11 | 3 | 79 — 30 | 83 | ||
3. | Ilfracombe Town | 38 | 21 | 10 | 7 | 64 — 45 | 73 | ||
4. | AFC Bishop Sutton | 38 | 19 | 6 | 13 | 69 — 55 | 63 | ||
5. | Welton Rovers | 38 | 16 | 13 | 9 | 66 — 52 | 61 | ||
6. | FC Street | 38 | 19 | 4 | 15 | 65 — 62 | 61 | ||
7. | Bristol Manor Farm | 38 | 16 | 11 | 11 | 70 — 55 | 59 | ||
8. | AFC Bitton | 38 | 16 | 8 | 14 | 58 — 55 | 56 | ||
9. | Brislington Bristol | 38 | 14 | 9 | 15 | 44 — 48 | 51 | ||
10. | Dawlish Town | 38 | 14 | 9 | 15 | 57 — 63 | 51 | ||
11. | Longwell Green Sports | 38 | 13 | 10 | 15 | 50 — 63 | 49 | ||
12. | AFC Hallen | 38 | 13 | 8 | 17 | 52 — 55 | 47 | ||
13. | Wellington Somerset | 38 | 13 | 7 | 18 | 63 — 72 | 46 | ||
14. | Larkhall Athletic | 38 | 12 | 10 | 16 | 61 — 72 | 46 | ||
15. | Barnstaple Town | 38 | 13 | 6 | 19 | 67 — 76 | 45 | ||
16. | Radstock Town | 38 | 12 | 5 | 21 | 44 — 63 | 41 | ||
17. | Corsham Town | 38 | 11 | 5 | 22 | 51 — 64 | 38 | ||
18. | Sherborne Town | 38 | 9 | 9 | 20 | 63 — 80 | 36 | ||
19. | Melksham Town | 38 | 10 | 5 | 23 | 41 — 84 | 35 | ||
20. | Calne Town | 38 | 8 | 8 | 22 | 51 — 77 | 32 |
|