Anglijos VII futbolo lyga 1975–1976 m.
Wikipedia
Athenian league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Athenian) |
V |
1. | Epping Town | 30 | 16 | 10 | 4 | 47 — 21 | 42 | ||
2. | Epsom Ewell | 30 | 16 | 8 | 6 | 58 — 25 | 40 | ||
3. | FC Edgware | 30 | 14 | 10 | 6 | 36 — 29 | 38 | ||
4. | FC Hemel Hempstead | 30 | 15 | 6 | 9 | 46 — 36 | 36 | ||
5. | Windsor Eton | 30 | 13 | 7 | 10 | 42 — 26 | 33 | ||
6. | Tring Town | 30 | 12 | 9 | 9 | 31 — 31 | 33 | ||
7. | Eastbourne Town | 30 | 11 | 9 | 10 | 45 — 42 | 31 | ||
8. | FC Feltham | 30 | 11 | 8 | 11 | 39 — 42 | 30 | ||
9. | Aylesbury United | 30 | 8 | 12 | 10 | 36 — 40 | 28 | ||
10. | Willesden London | 30 | 10 | 10 | 10 | 22 — 34 | 28 | ||
11. | FC Molesey | 30 | 10 | 7 | 13 | 36 — 39 | 27 | ||
12. | Camberley Town | 30 | 7 | 11 | 12 | 31 — 43 | 25 | ||
13. | Uxbridge London | 30 | 7 | 10 | 13 | 22 — 31 | 24 | ||
14. | Eastbourne United | 30 | 7 | 8 | 15 | 29 — 41 | 22 | ||
15. | Harefield United | 30 | 6 | 10 | 14 | 29 — 43 | 22 | ||
16. | Faversham Town | 30 | 8 | 3 | 19 | 28 — 54 | 19 |
Hampshire league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | Brading Town | 30 | 21 | 5 | 4 | 76 — 29 | 47 | ||
2. | BAT Sports Totton Eling | 30 | 22 | 3 | 5 | 81 — 31 | 47 | ||
3. | FC Southampton A | 30 | 18 | 9 | 3 | 56 — 17 | 44 | ||
4. | FC Warsash | 30 | 15 | 9 | 6 | 55 — 30 | 39 | ||
5. | AFC Totton | 30 | 14 | 9 | 7 | 64 — 43 | 37 | ||
6. | Fareham Town Reserves | 30 | 12 | 8 | 10 | 50 — 44 | 32 | ||
7. | Portals Athletic FC | 30 | 11 | 8 | 11 | 45 — 39 | 30 | ||
8. | Swaythling Reserves | 30 | 11 | 8 | 11 | 35 — 34 | 30 | ||
9. | Sholing Sports Reserves | 30 | 11 | 6 | 13 | 48 — 48 | 28 | ||
10. | FC Bournemouth | 30 | 11 | 6 | 13 | 37 — 49 | 28 | ||
11. | Portsmouth Royal Navy | 30 | 8 | 11 | 11 | 44 — 42 | 27 | ||
12. | PGC Reserves Eastleigh | 30 | 12 | 3 | 15 | 48 — 49 | 27 | ||
13. | FC Liphook | 30 | 8 | 8 | 14 | 47 — 56 | 24 | ||
14. | Totton Athletic | 30 | 5 | 4 | 21 | 31 — 65 | 14 | ||
15. | FC Christchurch | 30 | 4 | 6 | 20 | 33 — 83 | 14 | ||
16. | Ryde Sports | 30 | 3 | 3 | 24 | 34 — 124 | 9 |
Hellenic football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | Abingdon Town | — | |||||||
2. | Fairford Town | — | |||||||
3. | Hazells Aylesbury | — |
London Spartan league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London Spartan) |
V |
?. | Amersham Town | — | |||||||
?. | Barkingside London | — | |||||||
?. | Beckenham Town | — | |||||||
?. | Bexley London | — | |||||||
?. | Brent London | — | |||||||
?. | BROB Barnet | — | |||||||
?. | FC Chalfont Saint Peter | — | |||||||
?. | Crown Manor FC | — | |||||||
?. | East Thurrock United | — | |||||||
?. | FC Frimley Green | — | |||||||
?. | Highfield FC | — | |||||||
?. | Muirhead Sports | — | |||||||
?. | Royal Arsenal SRA | — | |||||||
?. | Thames Polytechnic London | — | |||||||
?. | FC Virginia Water | — | |||||||
?. | FC Whyteleafe | — |
Midland football combination Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland combination) |
V |
1. | Whitmore Old Boys | 38 | 27 | 4 | 7 | 79 — 35 | 58 | ||
2. | Cradley Town | 38 | 25 | 7 | 6 | 112 — 42 | 57 | ||
3. | Alcester Town | 38 | 24 | 8 | 6 | 90 — 41 | 56 | ||
4. | Hurley Daw Mill Welfare | 38 | 24 | 7 | 7 | 79 — 35 | 55 | ||
5. | Astwood Bank Rovers | 38 | 21 | 11 | 6 | 101 — 53 | 53 | ||
6. | Walsall Sportsco | 38 | 18 | 11 | 9 | 59 — 41 | 47 | ||
7. | Studley Sporting | 38 | 20 | 6 | 12 | 81 — 54 | 46 | ||
8. | FC Walsall Wood | 38 | 18 | 9 | 11 | 61 — 46 | 45 | ||
9. | Moor Green Reserves | 38 | 16 | 6 | 16 | 70 — 66 | 38 | ||
10. | Chelmsley Town | 38 | 13 | 10 | 15 | 53 — 65 | 36 | ||
11. | Smethwick Highfield | 38 | 12 | 11 | 15 | 61 — 60 | 35 | ||
12. | Malvern Town Reserves | 38 | 12 | 10 | 16 | 55 — 66 | 34 | ||
13. | Mile Oak Rovers | 38 | 9 | 12 | 17 | 45 — 70 | 30 | ||
14. | Oldbury United Reserves | 38 | 11 | 7 | 20 | 53 — 71 | 29 | ||
15. | Coventry Sporting Reserves | 38 | 8 | 11 | 19 | 44 — 67 | 27 | ||
16. | Boldmere Saint Michaels Reserves | 38 | 12 | 3 | 23 | 42 — 81 | 27 | ||
17. | Wolverhampton Wanderers A | 38 | 10 | 7 | 21 | 44 — 87 | 27 | ||
18. | FC Rowley Regis | 38 | 6 | 9 | 23 | 44 — 94 | 21 | ||
19. | Bournville Athletic | 38 | 5 | 10 | 23 | 46 — 94 | 20 | ||
20. | Sutton Coldfield Town Reserves | 38 | 7 | 5 | 26 | 33 — 84 | 19 |
Midland football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland) |
V |
1. | FC Brimington | 28 | 20 | 4 | 4 | 63 — 18 | 44 | ||
2. | Arnold Kingswell | 28 | 18 | 6 | 4 | 81 — 26 | 42 | ||
3. | Long Eaton Grange | 28 | 17 | 8 | 3 | 56 — 22 | 42 | ||
4. | Linby Colliery | 28 | 17 | 5 | 6 | 61 — 37 | 39 | ||
5. | Staveley Works | 28 | 12 | 11 | 5 | 63 — 32 | 35 | ||
6. | Oakham United Sutton | 28 | 11 | 5 | 12 | 49 — 45 | 27 | ||
7. | Clifton All Whites-2 | 28 | 11 | 5 | 12 | 43 — 52 | 27 | ||
8. | Clay Cross Works | 28 | 9 | 9 | 10 | 45 — 57 | 27 | ||
9. | Eastwood Town-2 | 28 | 9 | 6 | 13 | 29 — 46 | 24 | ||
10. | FC Arnold-2 | 28 | 9 | 5 | 14 | 40 — 54 | 23 | ||
11. | Long Eaton United-2 | 28 | 7 | 7 | 14 | 37 — 47 | 21 | ||
12. | Sutton Town-2 | 28 | 7 | 7 | 14 | 42 — 55 | 21 | ||
13. | Belper Town-2 | 28 | 8 | 5 | 15 | 37 — 62 | 21 | ||
14. | Retford Town-2 | 28 | 7 | 3 | 18 | 39 — 76 | 17 | ||
15. | Kimberley Town-2 | 28 | 4 | 2 | 22 | 29 — 85 | 10 |
South Midlands league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Midlands) |
V |
1. | BAC Stevenage | 34 | 27 | 3 | 4 | 96 — 24 | 57 | ||
2. | FC Shillington | 34 | 24 | 6 | 4 | 90 — 27 | 54 | ||
3. | FC Waddesdon | 34 | 22 | 7 | 5 | 81 — 42 | 51 | ||
4. | Brache Sparta | 34 | 21 | 4 | 9 | 76 — 43 | 46 | ||
5. | 61 Luton | 34 | 19 | 5 | 10 | 64 — 43 | 43 | ||
6. | New Bradwell Saint Peter | 34 | 18 | 5 | 11 | 68 — 33 | 41 | ||
7. | FC Totternhoe | 34 | 15 | 9 | 10 | 63 — 41 | 39 | ||
8. | Brooklands FC | 34 | 14 | 10 | 10 | 70 — 54 | 38 | ||
9. | Wiltonians FC | 34 | 14 | 6 | 14 | 64 — 52 | 34 | ||
10. | SKF Luton | 34 | 12 | 9 | 13 | 54 — 54 | 33 | ||
11. | Delco Luton | 34 | 10 | 12 | 12 | 56 — 60 | 32 | ||
12. | Bletchley United | 34 | 13 | 5 | 16 | 57 — 72 | 31 | ||
13. | FC Aspley Guise | 34 | 11 | 5 | 18 | 43 — 58 | 27 | ||
14. | Addmult FC | 34 | 10 | 6 | 18 | 54 — 89 | 26 | ||
15. | Flitwick Athletic | 34 | 7 | 7 | 20 | 53 — 78 | 21 | ||
16. | Biggleswade United | 34 | 8 | 5 | 21 | 39 — 68 | 21 | ||
17. | ICL Letchworth | 34 | 5 | 3 | 26 | 33 — 90 | 13 | ||
18. | Stony Stratford Town | 34 | 1 | 3 | 30 | 31 — 164 | 5 |
Sussex county football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | FC Selsey | 24 | 19 | 3 | 2 | 60 — 22 | 41 | ||
2. | Peacehaven Telscombe | 24 | 16 | 5 | 3 | 60 — 25 | 37 | ||
3. | Portfield Chichester | 24 | 14 | 4 | 6 | 53 — 31 | 32 | ||
4. | Sidley United | 24 | 11 | 6 | 7 | 41 — 33 | 28 | ||
5. | FC Shoreham | 24 | 12 | 3 | 9 | 38 — 47 | 27 | ||
6. | Hailsham Town | 24 | 10 | 4 | 10 | 57 — 48 | 24 | ||
7. | FC Steyning | 24 | 8 | 7 | 9 | 38 — 36 | 23 | ||
8. | Hastings Saint Leonards | 24 | 8 | 4 | 12 | 40 — 47 | 20 | ||
9. | FC Wick | 24 | 7 | 6 | 11 | 23 — 28 | 20 | ||
10. | Crowborough Athletic | 24 | 7 | 5 | 12 | 42 — 48 | 16 | ||
11. | FC Lancing | 24 | 5 | 5 | 14 | 23 — 42 | 15 | ||
12. | FC Pagham | 24 | 6 | 3 | 15 | 31 — 61 | 15 | ||
13. | Seaford Town | 24 | 4 | 3 | 17 | 21 — 59 | 11 |
United counties league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Geddington Montrose | — |
West Midlands (regional) league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West Midlands regional) |
V |
1. | Willenhall Town | 40 | 32 | 4 | 4 | 115 — 26 | 68 | ||
2. | Chasetown Burntwood | 40 | 28 | 8 | 4 | 94 — 30 | 64 | ||
3. | Oldswinford Stourbridge | 40 | 22 | 10 | 8 | 70 — 51 | 54 | ||
4. | FC Warley | 40 | 22 | 9 | 9 | 71 — 38 | 53 | ||
5. | Bilston Reserves | 40 | 20 | 12 | 8 | 81 — 40 | 52 | ||
6. | Cheltenham Town Reserves | 40 | 22 | 7 | 11 | 75 — 50 | 51 | ||
7. | Shirley Town | 40 | 20 | 8 | 12 | 74 — 49 | 48 | ||
8. | Tipton Town | 40 | 18 | 7 | 15 | 77 — 65 | 43 | ||
9. | Telford United Reserves | 40 | 17 | 9 | 14 | 61 — 55 | 43 | ||
10. | Kidderminster Harriers Reserves | 40 | 11 | 14 | 15 | 54 — 57 | 36 | ||
11. | Nuneaton Borough Reserves | 40 | 12 | 12 | 16 | 51 — 64 | 36 | ||
12. | Worcester City Reserves | 40 | 12 | 11 | 17 | 55 — 69 | 35 | ||
13. | VS Rugby Reserves | 40 | 13 | 9 | 18 | 42 — 59 | 35 | ||
14. | Bromsgrove Rovers Reserves | 40 | 12 | 10 | 18 | 52 — 69 | 34 | ||
15. | Hednesford Town Reserves | 40 | 13 | 7 | 20 | 56 — 63 | 33 | ||
16. | Ledbury Town | 40 | 10 | 12 | 18 | 63 — 79 | 32 | ||
17. | Springvale Wolverhampton | 40 | 13 | 5 | 22 | 42 — 61 | 31 | ||
18. | FC Langley | 40 | 11 | 9 | 20 | 58 — 94 | 31 | ||
19. | Halesowen Town Reserves | 40 | 10 | 9 | 21 | 45 — 69 | 29 | ||
20. | Rowley United | 40 | 5 | 7 | 28 | 32 — 102 | 17 | ||
21. | Oxley Wolverhampton | 40 | 4 | 7 | 29 | 30 — 108 | 15 |
Yorkshire football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Yorkshire) |
V |
1. | AFC Guiseley | — |
|