Anglijos VI futbolo lyga 2002–2003 m.
Wikipedia
Isthmian league Division 1
- http://rsssf.com/tablese/engisthmianleaghist.html#fin2
- https://en.wikipedia.org/wiki/2002–03_Isthmian_League
North
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Isthmian / North) |
V |
1. | Northwood London | 46 | 28 | 7 | 11 | 109 — 56 | 91 | ||
2. | FC Hornchurch | 46 | 25 | 15 | 6 | 85 — 48 | 90 | ||
3. | Hemel Hempstead Town | 46 | 26 | 7 | 13 | 70 — 55 | 85 | ||
4. | Slough Town | 46 | 22 | 14 | 10 | 86 — 59 | 80 | ||
5. | Uxbridge London | 46 | 23 | 10 | 13 | 62 — 41 | 79 | ||
6. | FC Aveley | 46 | 21 | 14 | 11 | 66 — 48 | 77 | ||
7. | Berkhamsted Town | 46 | 21 | 13 | 12 | 92 — 68 | 76 | ||
8. | Thame United | 46 | 20 | 12 | 14 | 84 — 51 | 72 | ||
9. | Wealdstone London | 46 | 21 | 9 | 16 | 85 — 69 | 72 | ||
10. | Harlow Town | 46 | 20 | 12 | 14 | 66 — 53 | 72 | ||
11. | FC Marlow | 46 | 19 | 10 | 17 | 74 — 63 | 67 | ||
12. | Barking East Ham | 46 | 19 | 9 | 18 | 73 — 76 | 66 | ||
13. | FC Yeading | 46 | 18 | 11 | 17 | 77 — 69 | 65 | ||
14. | Great Wakering Rovers | 46 | 17 | 14 | 15 | 64 — 70 | 65 | ||
15. | Oxford City | 46 | 17 | 13 | 16 | 55 — 51 | 64 | ||
16. | Arlesey Town | 46 | 17 | 12 | 17 | 69 — 71 | 63 | ||
17. | East Thurrock United | 46 | 17 | 10 | 19 | 75 — 79 | 61 | ||
18. | Wingate Finchley | 46 | 15 | 11 | 20 | 70 — 74 | 56 | ||
19. | Barton Rovers | 46 | 15 | 7 | 24 | 53 — 65 | 52 | ||
20. | FC Tilbury | 46 | 14 | 7 | 25 | 55 — 96 | 49 | ||
21. | Wivenhoe Town | 46 | 9 | 11 | 26 | 56 — 94 | 38 | ||
22. | Leyton Pennant | 46 | 9 | 7 | 30 | 38 — 81 | 34 | ||
23. | Wembley London | 46 | 7 | 11 | 28 | 57 — 111 | 32 | ||
24. | Hertford Town | 46 | 6 | 6 | 34 | 46 — 119 | 24 |
South
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Isthmian / South) |
V |
1. | Carshalton Athletic | 46 | 28 | 8 | 10 | 73 — 44 | 92 | ||
2. | Bognor Regis Town | 46 | 26 | 10 | 10 | 92 — 34 | 88 | ||
3. | FC Lewes | 46 | 24 | 16 | 6 | 106 — 50 | 88 | ||
4. | Dulwich Hamlet | 46 | 23 | 12 | 11 | 73 — 49 | 81 | ||
5. | Whyteleafe London | 46 | 21 | 13 | 12 | 74 — 51 | 76 | ||
6. | Bromley London | 46 | 21 | 13 | 12 | 70 — 53 | 76 | ||
7. | Walton Hersham | 46 | 20 | 13 | 13 | 87 — 63 | 73 | ||
8. | FC Horsham | 46 | 21 | 9 | 16 | 80 — 58 | 72 | ||
9. | Epsom Ewell | 46 | 19 | 12 | 15 | 67 — 66 | 69 | ||
10. | Egham Town | 46 | 19 | 10 | 17 | 62 — 71 | 67 | ||
11. | Tooting Mitcham United | 46 | 18 | 9 | 19 | 83 — 78 | 63 | ||
12. | FC Worthing | 46 | 17 | 12 | 17 | 78 — 75 | 63 | ||
13. | Windsor Eton | 46 | 18 | 9 | 19 | 66 — 65 | 63 | ||
14. | FC Leatherhead | 46 | 16 | 13 | 17 | 71 — 66 | 61 | ||
15. | Staines Town | 46 | 14 | 16 | 16 | 57 — 63 | 58 | ||
16. | Banstead Athletic | 46 | 14 | 15 | 17 | 58 — 59 | 57 | ||
17. | Ashford Town Middlesex | 46 | 14 | 11 | 21 | 47 — 70 | 53 | ||
18. | Croydon London | 46 | 15 | 8 | 23 | 56 — 87 | 53 | ||
19. | Croydon Athletic | 46 | 13 | 13 | 20 | 52 — 66 | 52 | ||
20. | Bracknell Town | 46 | 12 | 16 | 18 | 57 — 74 | 52 | ||
21. | Corinthian-Casuals London | 46 | 12 | 14 | 20 | 50 — 68 | 50 | ||
22. | FC Molesey | 46 | 13 | 9 | 24 | 52 — 79 | 48 | ||
23. | Metropolitan Police East Molesey | 46 | 12 | 10 | 24 | 50 — 76 | 46 | ||
24. | Chertsey Town | 46 | 3 | 7 | 36 | 43 — 139 | 16 |
Northern premier league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | Alfreton Town | 42 | 26 | 9 | 7 | 106 — 59 | 87 | ||
2. | Spennymoor United | 42 | 27 | 6 | 9 | 81 — 42 | 87 | ||
3. | Radcliffe Borough | 42 | 25 | 10 | 7 | 90 — 46 | 85 | ||
4. | North Ferriby United | 42 | 23 | 9 | 10 | 78 — 45 | 78 | ||
5. | FC Chorley | 42 | 21 | 10 | 11 | 80 — 51 | 73 | ||
6. | Belper Town | 42 | 20 | 13 | 9 | 53 — 42 | 73 | ||
7. | Witton Albion | 42 | 19 | 15 | 8 | 67 — 50 | 72 | ||
8. | Matlock Town | 42 | 20 | 10 | 12 | 67 — 48 | 70 | ||
9. | Leek Town | 42 | 20 | 9 | 13 | 63 — 46 | 69 | ||
10. | AFC Workington | 42 | 19 | 10 | 13 | 73 — 60 | 67 | ||
11. | Farsley Celtic | 42 | 17 | 11 | 14 | 66 — 67 | 62 | ||
12. | Kendal Town | 42 | 18 | 7 | 17 | 68 — 58 | 61 | ||
13. | FC Bamber Bridge | 42 | 15 | 9 | 18 | 55 — 59 | 54 | ||
14. | AFC Guiseley | 42 | 14 | 11 | 17 | 68 — 63 | 53 | ||
15. | FC Bishop Auckland | 42 | 13 | 10 | 19 | 58 — 83 | 49 | ||
16. | Lincoln United | 42 | 12 | 9 | 21 | 67 — 77 | 45 | ||
17. | Stocksbridge Park Steels | 42 | 11 | 9 | 22 | 54 — 81 | 42 | ||
18. | Rossendale United | 42 | 12 | 5 | 25 | 58 — 88 | 41 | ||
19. | Kidsgrove Athletic | 42 | 9 | 11 | 22 | 49 — 71 | 38 | ||
20. | Ossett Town | 42 | 8 | 9 | 25 | 39 — 80 | 33 | ||
21. | Eastwood Town | 42 | 5 | 8 | 29 | 33 — 92 | 23 | ||
22. | Trafford Manchester | 42 | 5 | 6 | 31 | 34 — 99 | 21 |
- http://rsssf.com/tablese/engnorthpremchamp.html#tab2
- http://en.wikipedia.org/wiki/2002–03_Northern_Premier_League#Division_One
Southern league Division 1
East
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern / East) |
V |
1. | Dorchester Town | 42 | 28 | 9 | 5 | 114 — 40 | 93 | ||
2. | Eastbourne Borough | 42 | 29 | 6 | 7 | 92 — 33 | 93 | ||
3. | AFC Stamford | 42 | 27 | 6 | 9 | 80 — 39 | 87 | ||
4. | Salisbury City | 42 | 27 | 8 | 7 | 81 — 42 | 86 | ||
5. | FC Bashley | 42 | 23 | 12 | 7 | 90 — 44 | 81 | ||
6. | FC Kings Lynn | 42 | 24 | 7 | 11 | 98 — 62 | 79 | ||
7. | Rothwell Town | 42 | 22 | 10 | 10 | 77 — 52 | 76 | ||
8. | Banbury United | 42 | 21 | 11 | 10 | 75 — 50 | 74 | ||
9. | Tonbridge Angels | 42 | 20 | 11 | 11 | 71 — 55 | 71 | ||
10. | FC Histon | 42 | 20 | 7 | 15 | 99 — 62 | 67 | ||
11. | Ashford Town Kent | 42 | 18 | 9 | 15 | 63 — 57 | 63 | ||
12. | FC Sittingbourne | 42 | 15 | 8 | 19 | 57 — 69 | 53 | ||
13. | FC Burnham | 42 | 15 | 7 | 20 | 62 — 79 | 52 | ||
14. | Fisher Athletic London | 42 | 15 | 5 | 22 | 57 — 80 | 50 | ||
15. | Chatham Town | 42 | 14 | 5 | 23 | 54 — 84 | 47 | ||
16. | IOW Newport | 42 | 12 | 6 | 24 | 53 — 87 | 42 | ||
17. | FC Dartford | 42 | 11 | 8 | 23 | 48 — 78 | 41 | ||
18. | Erith Belvedere | 42 | 11 | 6 | 25 | 65 — 96 | 39 | ||
19. | Corby Town | 42 | 9 | 11 | 22 | 49 — 84 | 38 | ||
20. | Fleet Town | 42 | 8 | 8 | 26 | 34 — 80 | 32 | ||
21. | Spalding United | 42 | 4 | 6 | 32 | 40 — 108 | 18 | ||
22. | Saint Leonards Hastings | 42 | 4 | 4 | 34 | 38 — 116 | 16 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern / West) |
V |
1. | FC Merthyr Tydfil | 42 | 28 | 8 | 6 | 78 — 32 | 92 | ||
2. | AFC Weston-super-Mare | 42 | 26 | 7 | 9 | 77 — 42 | 85 | ||
3. | Bromsgrove Rovers | 42 | 23 | 7 | 12 | 73 — 41 | 76 | ||
4. | Solihull Borough | 42 | 21 | 13 | 8 | 77 — 48 | 76 | ||
5. | Gloucester City | 42 | 22 | 9 | 11 | 87 — 58 | 75 | ||
6. | Mangotsfield United | 42 | 21 | 10 | 11 | 106 — 53 | 73 | ||
7. | Redditch United | 42 | 22 | 6 | 14 | 76 — 42 | 72 | ||
8. | Rugby United | 42 | 20 | 9 | 13 | 58 — 43 | 69 | ||
9. | Gresley Rovers | 42 | 19 | 10 | 13 | 63 — 54 | 67 | ||
10. | Taunton Town | 42 | 20 | 7 | 15 | 76 — 78 | 67 | ||
11. | Sutton Coldfield Town | 42 | 18 | 10 | 14 | 63 — 53 | 64 | ||
12. | Evesham United | 42 | 19 | 6 | 17 | 76 — 72 | 63 | ||
13. | Clevedon Town | 42 | 14 | 13 | 15 | 54 — 60 | 55 | ||
14. | Cirencester Town | 42 | 15 | 7 | 20 | 62 — 82 | 52 | ||
15. | Cinderford Town | 42 | 13 | 12 | 17 | 50 — 67 | 51 | ||
16. | Shepshed Dynamo | 42 | 12 | 6 | 24 | 48 — 76 | 42 | ||
17. | Stourport Swifts | 42 | 10 | 11 | 21 | 48 — 66 | 41 | ||
18. | Bedworth United | 42 | 11 | 7 | 24 | 46 — 74 | 40 | ||
19. | Swindon Supermarine | 42 | 11 | 5 | 26 | 52 — 85 | 38 | ||
20. | Atherstone United | 42 | 9 | 10 | 23 | 45 — 78 | 37 | ||
21. | FC Rocester | 42 | 9 | 10 | 23 | 34 — 74 | 37 | ||
22. | Racing Club Warwick | 42 | 3 | 9 | 30 | 33 — 104 | 18 |
|