Anglijos VI futbolo lyga 2004–2005 m.
Wikipedia
Isthmian league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Isthmian) |
V |
1. | FC Yeading | 42 | 25 | 11 | 6 | 74 — 48 | 86 | ||
2. | Billericay Town | 42 | 23 | 11 | 8 | 78 — 40 | 80 | ||
3. | FC Eastleigh | 42 | 22 | 13 | 7 | 84 — 49 | 79 | ||
4. | Braintree Town | 42 | 19 | 17 | 6 | 67 — 33 | 74 | ||
5. | FC Leyton | 42 | 21 | 8 | 13 | 71 — 57 | 71 | ||
6. | Hampton Richmond | 42 | 21 | 8 | 13 | 64 — 53 | 71 | ||
7. | Heybridge Swifts | 42 | 18 | 9 | 15 | 76 — 65 | 63 | ||
8. | Chelmsford City | 42 | 17 | 11 | 14 | 63 — 58 | 62 | ||
9. | Staines Town | 42 | 17 | 9 | 16 | 59 — 53 | 60 | ||
10. | FC Worthing | 42 | 16 | 11 | 15 | 50 — 45 | 59 | ||
11. | FC Hendon | 42 | 17 | 7 | 18 | 48 — 60 | 58 | ||
12. | Salisbury City | 42 | 16 | 9 | 17 | 60 — 64 | 57 | ||
13. | Slough Town | 42 | 15 | 10 | 17 | 61 — 66 | 55 | ||
14. | Folkestone Invicta | 42 | 14 | 10 | 18 | 51 — 53 | 52 | ||
15. | Windsor Eton | 42 | 12 | 14 | 16 | 48 — 62 | 50 | ||
16. | Harrow Borough | 42 | 13 | 10 | 19 | 41 — 54 | 49 | ||
17. | FC Northwood | 42 | 14 | 7 | 21 | 49 — 66 | 49 | ||
18. | Wealdstone London | 42 | 13 | 8 | 21 | 60 — 73 | 47 | ||
19. | FC Cheshunt | 42 | 12 | 11 | 19 | 58 — 71 | 47 | ||
20. | Tonbridge Angels | 42 | 11 | 10 | 21 | 47 — 73 | 43 | ||
21. | Dover Athletic | 42 | 10 | 9 | 23 | 50 — 66 | 39 | ||
22. | Kingstonian London | 42 | 7 | 5 | 30 | 43 — 93 | 26 |
Patekimo turnyras
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
FC Eastleigh | 2 | ||||||||
Braintree Town | 0 | ||||||||
2005-05-07 | |||||||||
FC Eastleigh | FC Leyton | ||||||||
2 | 1 | ||||||||
Billericay Town | 0 | ||||||||
FC Leyton | 2 | ||||||||
Northern premier league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | Hyde United | 42 | 25 | 13 | 4 | 80 — 43 | 88 | ||
2. | AFC Workington | 42 | 26 | 7 | 9 | 73 — 30 | 85 | ||
3. | Farsley Celtic | 42 | 25 | 8 | 9 | 81 — 41 | 83 | ||
4. | Whitby Town | 42 | 23 | 11 | 8 | 65 — 49 | 80 | ||
5. | Prescot Cables | 42 | 21 | 8 | 13 | 63 — 54 | 71 | ||
6. | FC Burscough | 42 | 21 | 7 | 14 | 93 — 74 | 70 | ||
7. | Leek Town | 42 | 16 | 15 | 11 | 63 — 52 | 63 | ||
8. | Witton Albion | 42 | 15 | 17 | 10 | 56 — 44 | 62 | ||
9. | Radcliffe Borough | 42 | 16 | 14 | 12 | 60 — 60 | 62 | ||
10. | AFC Guiseley | 42 | 16 | 13 | 13 | 70 — 64 | 61 | ||
11. | Matlock Town | 42 | 14 | 13 | 15 | 59 — 67 | 55 | ||
12. | Blyth Spartans | 42 | 13 | 13 | 16 | 53 — 55 | 52 | ||
13. | Wakefield Emley | 42 | 14 | 10 | 18 | 60 — 67 | 52 | ||
14. | Lincoln United | 42 | 15 | 4 | 23 | 53 — 66 | 49 | ||
15. | Marine Crosby | 42 | 10 | 18 | 14 | 53 — 60 | 48 | ||
16. | Ossett Town | 42 | 11 | 13 | 18 | 53 — 62 | 46 | ||
17. | FC Gateshead | 42 | 11 | 12 | 19 | 61 — 84 | 45 | ||
18. | Frickley Athletic | 42 | 10 | 14 | 18 | 44 — 57 | 44 | ||
19. | FC Bishop Auckland | 42 | 11 | 7 | 24 | 51 — 74 | 40 | ||
20. | Bridlington Town | 42 | 7 | 14 | 21 | 43 — 66 | 35 | ||
21. | FC Bamber Bridge | 42 | 9 | 7 | 26 | 48 — 92 | 34 | ||
22. | Spennymoor United | 42 | 9 | 10 | 23 | 44 — 65 | 13 | pasitraukė po 33 turų |
Patekimo turnyras
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
AFC Workington | 3 | ||||||||
Prescot Cables | 1 | ||||||||
2005-05-17 | |||||||||
AFC Workington | Farsley Celtic | ||||||||
0 | 0 | ||||||||
11 m baudinių serija | |||||||||
Farsley Celtic | 1 | ||||||||
Whitby Town | 0 | ||||||||
Southern league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern) |
V |
1. | FC Histon | 42 | 24 | 6 | 12 | 93 — 57 | 78 | ||
2. | Chippenham Town | 42 | 22 | 9 | 11 | 81 — 55 | 75 | ||
3. | FC Merthyr Tydfil | 42 | 19 | 14 | 9 | 62 — 47 | 71 | ||
4. | Hednesford Town | 42 | 20 | 10 | 12 | 68 — 40 | 70 | ||
5. | Bedford Town | 42 | 19 | 12 | 11 | 70 — 52 | 69 | ||
6. | Bath City | 42 | 19 | 12 | 11 | 57 — 43 | 69 | ||
7. | Cirencester Town | 42 | 19 | 11 | 12 | 63 — 52 | 68 | ||
8. | Tiverton Town | 42 | 18 | 13 | 11 | 70 — 55 | 67 | ||
9. | Halesowen Town | 42 | 19 | 9 | 14 | 64 — 52 | 66 | ||
10. | Aylesbury United | 42 | 20 | 3 | 19 | 67 — 66 | 63 | ||
11. | FC Kings Lynn | 42 | 19 | 4 | 19 | 78 — 69 | 61 | ||
12. | Chesham United | 42 | 18 | 5 | 19 | 84 — 82 | 59 | ||
13. | Grantham Town | 42 | 17 | 7 | 18 | 57 — 55 | 58 | ||
14. | Team Bath | 42 | 14 | 12 | 16 | 54 — 68 | 54 | ||
15. | Gloucester City | 42 | 12 | 17 | 13 | 63 — 61 | 53 | ||
16. | Rugby Town | 42 | 13 | 12 | 17 | 48 — 60 | 51 | ||
17. | Banbury United | 42 | 13 | 9 | 20 | 56 — 69 | 48 | ||
18. | Hitchin Town | 42 | 13 | 9 | 20 | 55 — 77 | 48 | ||
19. | Hemel Hempstead Town | 42 | 11 | 10 | 21 | 60 — 88 | 43 | ||
20. | Dunstable Town | 42 | 11 | 6 | 25 | 56 — 98 | 39 | ||
21. | AFC Stamford | 42 | 6 | 18 | 18 | 40 — 60 | 36 | ||
22. | Solihull Borough | 42 | 10 | 4 | 28 | 45 — 85 | 34 |
Patekimo turnyras
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
11 m | |||||||||
FC Merthyr Tydfil | 1 | 3 | |||||||
Hednesford Town | 1 | 5 | |||||||
2005-05-07 | |||||||||
Hednesford Town | Chippenham Town | ||||||||
1 | 0 | ||||||||
11 m | |||||||||
Chippenham Town | 2 | 5 | |||||||
Bedford Town | 2 | 4 | |||||||
|