Austrijos III futbolo lyga 1932–1933 m.
Wikipedia
2. Klasse Burgenland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland) |
V |
?. | AC Riedlingsdorf | — | |||||||
?. | Katholische Jugend Oberwart | — | |||||||
?. | SV Rechnitz | — |
2. Klasse Kärnten
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten) |
V |
?. | Annabichl Klagenfurt | — |
2. Klasse Niederösterreich
- http://www.noefv.at/Tabellen-1933-34.pdf
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193233.html#B5
Manhartsberg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Manhartsberg) |
V |
1. | USV Langenlois | 10 | 7 | 3 | 0 | 38 — 11 | 17 | ||
2. | SK Eggenburg | 10 | 5 | 2 | 3 | 39 — 15 | 12 | ||
3. | SV Horn | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 — 15 | 12 | ||
4. | ATSV Hollabrunn | 10 | 3 | 3 | 4 | 20 — 20 | 9 | ||
5. | SV Ziersdorf | 10 | 4 | 0 | 6 | 19 — 88 | 8 | ||
6. | SK Wullersdorf | 10 | 1 | 0 | 9 | 7 — 44 | 2 |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord) |
V |
1. | SV Ganserndorf | 10 | 9 | 1 | 0 | 59 — 5 | 19 | ||
2. | SC Wolkersdorf | 10 | 8 | 0 | 2 | 39 — 17 | 16 | ||
3. | Tallesbrunn Weikendorf | 10 | 4 | 3 | 3 | 25 — 19 | 11 | ||
4. | SC Prottes | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 — 37 | 9 | ||
5. | SV Dorfles | 10 | 2 | 1 | 7 | 8 — 38 | 5 | ||
6. | SV Zwerndorf | 10 | 0 | 0 | 10 | 3 — 45 | 0 |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd) |
V |
1. | BU Neunkirchen | 12 | 11 | 0 | 1 | 52 — 13 | 22 | ||
2. | ATSV Steinabruckl | 12 | 6 | 3 | 3 | 28 — 17 | 15 | ||
3. | SV Wiener Neudorf | 12 | 6 | 3 | 3 | 28 — 23 | 15 | ||
4. | SV Modling-2 | 12 | 6 | 1 | 5 | 22 — 26 | 13 | ||
5. | FC Tribuswinkel | 12 | 5 | 1 | 6 | 25 — 25 | 11 | ||
6. | SC Himberg | 12 | 2 | 1 | 9 | 13 — 35 | 5 | ||
7. | SV Mattersburg | 12 | 1 | 1 | 10 | 9 — 38 | 3 |
Tullerfeld
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Tullerfeld) |
V |
1. | SC Reidling | 14 | 10 | 3 | 1 | 55 — 20 | 23 | ||
2. | USV Pressbaum | 14 | 8 | 2 | 4 | 34 — 17 | 18 | ||
4. | SV Neulengbach | 14 | 7 | 1 | 6 | 27 — 18 | 15 | ||
5. | Heeressport Melk | 14 | 7 | 0 | 7 | 28 — 32 | 14 | ||
6. | SV Zwentendorf | 14 | 6 | 1 | 7 | 25 — 45 | 13 | ||
8. | SC Rust | 14 | 2 | 1 | 11 | 15 — 57 | 5 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | BU Neunkirchen | 6 | 5 | 0 | 1 | 34 — 5 | 10 | ||
2. | SV Ganserndorf | 6 | 5 | 0 | 1 | 21 — 5 | 10 | ||
3. | USV Langenlois | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 — 34 | 4 | ||
4. | SV Reidling | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 — 18 | 0 | atsisakė žaisti |
Oberösterreicher 2. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich) |
V |
?. | Sportfreunde Wels | — |
2. Klasse Salzburg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg) |
V |
1. | Altstadt Salzburg | — |
2. Klasse Steiermark
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark) |
V |
1. | SC Greinitz Mannesmann | — |
B-Liga Tirol
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol) |
V |
?. | SC Tirol Innsbruck | — |
A-Klasse Vorarlberg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | SV Feldkirch | — | |||||||
?. | Hag Lustenau | — | |||||||
?. | FC Lustenau-2 | — |