Austrijos II futbolo lyga 1920–1921 m.
1. Klasse Kärnten
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten) |
V |
x. | AC Klagenfurt | — | vienintelė komanda |
Nors vienintelė komanda neturėjo varžovų, tačiau regiono čempione ji nepaskelbta.
1. Klasse Niederösterreich
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | SV Stockerau | 14 | 9 | 4 | 1 | 30 — 13 | 22 | ||
2. | SC Wiener Neustadt | 14 | 8 | 4 | 2 | 32 — 14 | 20 | ||
3. | ASK Liesing | 14 | 6 | 5 | 3 | 29 — 20 | 17 | ||
4. | SV Korneuburg | 14 | 5 | 4 | 5 | 30 — 27 | 14 | ||
5. | SV Atzgersdorf | 14 | 5 | 4 | 5 | 21 — 23 | 14 | ||
6. | SV Modling | 14 | 2 | 7 | 5 | 20 — 24 | 11 | ||
7. | AC Baden | 14 | 2 | 4 | 8 | 33 — 35 | 8 | ||
8. | SC Sankt Polten | 14 | 2 | 2 | 10 | 11 — 34 | 6 |
- http://rsssf.com/tableso/oostniederhist.html#21
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192021.html#B5
- http://www.noefv.at/Tabellen-1920-21.pdf
Liga Oberösterreich-Salzburg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich-Salzburg) |
V |
1. | Vorwarts Steyr | 8 | 6 | 2 | 0 | 21 — 8 | 14 | ||
2. | SC Wels | 8 | 4 | 2 | 2 | 18 — 26 | 10 | ||
3. | SK Salzburg | 8 | 3 | 1 | 4 | 16 — 15 | 7 | ||
4. | ASK Linz | 8 | 3 | 0 | 5 | 19 — 13 | 6 | ||
5. | Urfahr Linz | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 — 17 | 3 |
- http://rsssf.com/tableso/oostoberhist.html#21
- http://rsssf.com/tableso/oostsalzhist.html#21
- http://www.ofv.at/fussball/page/128547147339757610_446060208962608019_642197207278294551,de.html
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192021.html#B6
Išlikimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Urfahr Linz | Sparta Linz | 3-3 | 2-0 |
Steiermark
1. Klasse Graz
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark) |
V |
1. | Sturm Graz | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 — 3 | 8 | ||
2. | AK Graz | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 — 9 | 2 | ||
3. | AAC Graz | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 — 13 | 2 |
- http://rsssf.com/tableso/ooststeierchamp.html#21
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192021.html#B7
Tirol A-Liga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol) |
V |
1. | TV Innsbruck | 8 | 7 | 1 | 0 | 31 — 7 | 15 | ||
2. | TV Innsbruck-2 | 8 | 5 | 0 | 3 | 25 — 23 | 10 | ||
3. | Wacker Innsbruck | 8 | 4 | 2 | 2 | 29 — 10 | 10 | ||
4. | Rapid Innsbruck | 8 | 2 | 1 | 5 | 16 — 18 | 5 | ||
5. | Rapid-2 Innsbruck | 8 | 0 | 0 | 8 | 5 — 48 | 0 |
- http://rsssf.com/tableso/oosttirolchamp.html#21
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192021.html#B9
Vorarlberg A-Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | FC Lustenau | — | vienintelė komanda |
- http://rsssf.com/tableso/oostvorarlhist.html#21
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192021.html#B10
Wien
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Nord) |
V |
1. | Blue Star Wien | — |
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Ost) |
V |
1. | Gersthof Wien | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Süd) |
V |
1. | SV Simmering | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / West) |
V |
1. | Sturm 1914 Wien | — |
|