Austrijos II futbolo lyga 1956–1957 m.
1956–1957 m. | |
---|---|
Varžybos | Austrijos II futbolo lyga |
Sezonas | Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 1956–1957 m., Austrijos I futbolo lyga 1956–1957 m., Austrijos II futbolo lyga 1956–1957 m. |
Landesliga Burgenland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland) |
V |
1. | SV Mattersburg | 26 | 18 | 4 | 4 | 100 — 56 | 40 | ||
2. | SV Oberwart | 26 | 17 | 3 | 6 | 110 — 45 | 37 | ||
3. | SC Eisenstadt | 26 | 14 | 6 | 6 | 78 — 56 | 34 | ||
4. | SV Gussing | 26 | 11 | 6 | 9 | 72 — 69 | 28 | ||
5. | SC Parndorf | 26 | 10 | 7 | 9 | 61 — 72 | 27 | ||
6. | SC Pinkafeld | 26 | 12 | 2 | 12 | 78 — 71 | 26 | ||
7. | ASK Hirm | 26 | 10 | 5 | 11 | 94 — 83 | 25 | ||
8. | SC Neusiedl | 26 | 10 | 4 | 12 | 72 — 76 | 24 | ||
9. | SC Oberpullendorf | 26 | 9 | 4 | 13 | 60 — 90 | 22 | ||
10. | SV Loipersbach | 26 | 7 | 7 | 12 | 70 — 86 | 21 | ||
11. | ESV Parndorf | 26 | 8 | 5 | 13 | 67 — 103 | 21 | ||
12. | UFC Frauenkirchen | 26 | 7 | 7 | 12 | 44 — 68 | 21 | ||
13. | ASV Neufeld | 26 | 9 | 2 | 15 | 75 — 73 | 20 | ||
14. | SV Deutschkreutz | 26 | 8 | 2 | 16 | 54 — 87 | 18 |
Landesliga Kärnten
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten) |
V |
1. | Admira Villach | — | |||||||
2. | Rapid Lienz | — | |||||||
?. | VST Volkermarkt | — | |||||||
?. | ATUS Ferlach | — |
Landesliga Niederösterreich
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | SV Hainburg | 26 | 18 | 4 | 4 | 74 — 37 | 40 | ||
2. | SC Gunselsdorf | 26 | 14 | 6 | 6 | 93 — 49 | 34 | ||
3. | SC Berndorf | 26 | 13 | 5 | 8 | 58 — 59 | 31 | ||
4. | Ortmann Neusiedl | 26 | 13 | 4 | 9 | 68 — 56 | 30 | ||
5. | SC Wimpassing | 26 | 11 | 7 | 8 | 61 — 42 | 29 | ||
6. | Zuckerfabrik Leopoldsdorf | 26 | 11 | 7 | 8 | 48 — 40 | 29 | ||
7. | ASK Amstetten | 26 | 12 | 4 | 10 | 58 — 52 | 28 | ||
8. | Harland Sankt Polten | 26 | 11 | 5 | 10 | 53 — 54 | 27 | ||
9. | SVgg Pottendorf | 26 | 10 | 7 | 9 | 54 — 55 | 27 | ||
10. | ASV Stockerau | 26 | 11 | 2 | 13 | 52 — 59 | 24 | ||
11. | SV Gloggnitz | 26 | 8 | 6 | 12 | 43 — 60 | 22 | ||
12. | Siebenhirten Wien | 26 | 8 | 3 | 15 | 52 — 73 | 19 | ||
13. | Marathon Korneuburg | 26 | 4 | 5 | 17 | 28 — 56 | 13 | ||
14. | Stolzle Nagelberg | 26 | 4 | 3 | 19 | 42 — 92 | 11 |
Landesliga Oberösterreich
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich) |
V |
1. | ATSV Ranshofen | 26 | 17 | 2 | 7 | 79 — 43 | 36 | ||
2. | SK Enns | 26 | 16 | 4 | 6 | 74 — 48 | 36 | ||
3. | Amateure Steyr | 26 | 16 | 3 | 7 | 76 — 47 | 35 | ||
4. | Urfahr Linz | 26 | 14 | 4 | 8 | 68 — 53 | 32 | ||
5. | ATSV Steyrermuhl | 26 | 14 | 2 | 10 | 70 — 57 | 30 | ||
6. | ATSV Lenzing | 26 | 11 | 4 | 11 | 76 — 71 | 26 | ||
7. | Polizei Linz | 26 | 11 | 4 | 11 | 55 — 62 | 26 | ||
8. | SK Scharding | 26 | 11 | 3 | 12 | 61 — 70 | 25 | ||
9. | ATSV Steyr | 26 | 9 | 7 | 10 | 52 — 60 | 25 | ||
10. | Hertha Wels | 26 | 11 | 2 | 13 | 52 — 57 | 24 | ||
11. | SV Ried | 26 | 9 | 5 | 12 | 58 — 72 | 23 | ||
12. | VOEST Linz | 26 | 7 | 7 | 12 | 57 — 51 | 21 | ||
13. | SC Wels | 26 | 5 | 4 | 17 | 35 — 68 | 14 | ||
14. | SV Gmunden | 26 | 5 | 1 | 20 | 33 — 87 | 11 |
- http://rsssf.com/tableso/oostoberhist.html#57
- http://www.ofv.at/fussball/page/128547147339757610_446060208962608019_642197796225694941,de.html
Salzburg
Landesliga Steiermark
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark) |
V |
1. | SV Leoben | 22 | 15 | 2 | 5 | 58 — 37 | 32 | ||
2. | ATUS Weiz | 22 | 14 | 2 | 6 | 67 — 41 | 30 | ||
3. | WSV Eisenerz | 22 | 13 | 1 | 8 | 56 — 36 | 27 | ||
4. | WSV Fohnsdorf | 22 | 10 | 6 | 6 | 54 — 34 | 26 | ||
5. | ASK Voitsberg | 22 | 12 | 2 | 8 | 46 — 44 | 26 | ||
6. | ASV Seegraben | 22 | 10 | 4 | 8 | 40 — 46 | 24 | ||
7. | FC Veitsch | 22 | 10 | 3 | 9 | 69 — 51 | 23 | ||
8. | WSV Judenburg | 22 | 9 | 4 | 9 | 63 — 57 | 22 | ||
9. | WSV Rosental | 22 | 7 | 7 | 8 | 51 — 55 | 21 | ||
10. | SC Gratkorn | 22 | 7 | 4 | 11 | 47 — 70 | 18 | ||
11. | WSV Lankowitz | 22 | 5 | 2 | 15 | 44 — 69 | 12 | ||
12. | SV Andritz | 22 | 1 | 1 | 20 | 27 — 82 | 3 |
Tirol
Vorarlberg
Wiener Liga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien) |
V |
1. | Elektra Wien | 28 | 16 | 7 | 5 | 75 — 38 | 39 | ||
2. | Semperit Traiskirchen | 28 | 13 | 7 | 8 | 55 — 44 | 33 | ||
3. | Ankerbrot Wien | 28 | 13 | 6 | 9 | 46 — 39 | 32 | ||
4. | Red Star Wien | 28 | 14 | 2 | 12 | 54 — 48 | 30 | ||
5. | Gaswerk VIII Wien | 28 | 11 | 7 | 10 | 58 — 46 | 29 | ||
6. | Justiz Wien | 28 | 9 | 11 | 8 | 53 — 44 | 29 | ||
7. | Wienerberg Wien | 28 | 11 | 7 | 10 | 33 — 34 | 29 | ||
8. | Strassenbahn Wien | 28 | 11 | 7 | 10 | 47 — 51 | 29 | ||
9. | Rapid Oberlaa | 28 | 11 | 6 | 11 | 46 — 50 | 28 | ||
10. | Floridsdorf Wien | 28 | 11 | 6 | 11 | 42 — 55 | 28 | ||
11. | BAC Wien | 28 | 10 | 6 | 12 | 47 — 48 | 26 | ||
12. | Helfort Wien | 28 | 8 | 10 | 10 | 47 — 48 | 26 | ||
13. | Auto Wien | 28 | 6 | 11 | 11 | 38 — 56 | 23 | ||
14. | AC Favoriten | 28 | 7 | 6 | 15 | 46 — 62 | 20 | ||
15. | Columbia XXI Wien | 28 | 6 | 7 | 15 | 37 — 63 | 19 |
Patekimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
SV Hainburg | SV Leoben | 0-6 | 6-0 |
SV Mattersburg | ATSV Ranshofen | 3-1 | 4-3 |
|