Austrijos I futbolo lyga 1945–1946 m.
Wikipedia
1. Klasse Burgenland
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd) |
V |
1. | SC Pinkafeld | 8 | 6 | 2 | 0 | 32 — 12 | 14 | ||
2. | SV Oberwart | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 — 10 | 13 | ||
3. | SV Rechnitz | 8 | 5 | 1 | 2 | 20 — 10 | 11 | ||
4. | SV Gussing | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 — 21 | 9 | ||
5. | SC Schachendorf | 8 | 4 | 0 | 4 | 18 — 16 | 8 | ||
6. | SV Grosspetersdorf | 8 | 3 | 1 | 4 | 21 — 15 | 7 | ||
7. | ASKO Rotenturm | 8 | 3 | 0 | 5 | 26 — 28 | 6 | ||
8. | SC Bad Tatzmannsdorf | 8 | 1 | 0 | 7 | 12 — 31 | 2 | ||
9. | SV Stegersbach | 8 | 1 | 0 | 7 | 5 — 37 | 2 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland) |
V |
1. | ASV Neufeld | — | |||||||
2. | SC Pinkafeld | — | |||||||
3. | SC Grosswarasdorf | — | |||||||
3. | ASV Frauenkirchen | — |
1. Klasse Kärnten
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten) |
V |
1. | SV Villach | 3 | 2 | 1 | 0 | 14 — 3 | 5 | ||
2. | ASK Klagenfurt | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 — 4 | 3 | ||
3. | AC Klagenfurt | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 — 11 | 3 | ||
4. | Austria Klagenfurt | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 — 10 | 1 |
Landesliga Niederösterreich
Nord
Gruppe 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord 1) |
V |
1. | ASV Hohenau | 12 | 10 | 2 | 0 | 60 — 11 | 22 | ||
2. | SC Durnkrut | 12 | 6 | 2 | 4 | 31 — 21 | 14 | ||
3. | ESV Rabensburg | 12 | 6 | 2 | 4 | 34 — 30 | 14 | ||
4. | SC Angern | 12 | 6 | 0 | 6 | 37 — 34 | 12 | ||
5. | ESV Ganserndorf | 12 | 4 | 1 | 7 | 28 — 46 | 9 | ||
6. | ESV Strasshof | 12 | 4 | 1 | 7 | 27 — 48 | 9 | ||
7. | ATSV Deutsch-Wagram | 12 | 1 | 2 | 9 | 16 — 41 | 4 |
Gruppe 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord 2) |
V |
1. | ASV Stockerau | 14 | 11 | 2 | 1 | 60 — 20 | 24 | ||
2. | SV Korneuburg | 14 | 11 | 1 | 2 | 45 — 22 | 23 | ||
3. | SV Langenlebarn | 14 | 6 | 2 | 6 | 35 — 29 | 14 | ||
4. | SV Zwentendorf | 14 | 5 | 3 | 6 | 28 — 34 | 13 | ||
5. | FC Tulln | 14 | 4 | 4 | 6 | 28 — 33 | 12 | ||
6. | SV Stetteldorf | 14 | 5 | 2 | 7 | 32 — 39 | 12 | ||
7. | SC Sankt Andra-Wordern | 14 | 3 | 1 | 10 | 30 — 50 | 7 | ||
8. | SV Zeiselmauer | 14 | 3 | 1 | 10 | 22 — 49 | 7 |
Gruppe 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord 3) |
V |
1. | SV Langenzersdorf | 12 | 10 | 0 | 2 | 63 — 14 | 20 | ||
2. | ATSV Hollabrunn | 12 | 8 | 1 | 3 | 34 — 21 | 17 | ||
3. | FC Mistelbach | 12 | 6 | 1 | 5 | 34 — 29 | 13 | ||
4. | SV Leobendorf | 12 | 6 | 1 | 5 | 29 — 28 | 13 | ||
5. | SV Korneuburg-2 | 12 | 6 | 0 | 6 | 31 — 36 | 12 | ||
6. | SV Spillern | 12 | 3 | 0 | 9 | 14 — 44 | 6 | ||
7. | SC Wolkersdorf | 12 | 2 | 1 | 9 | 21 — 39 | 5 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord) |
V |
1. | ASV Stockerau | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 — 3 | 2 | ||
2. | ASV Hohenau | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 — 5 | 2 | ||
3. | SV Langenzersdorf | — | finale nežaidė |
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Ost) |
V |
1. | ASK Bruck | 14 | 11 | 1 | 2 | 64 — 20 | 23 | ||
2. | ASK Kleinneusiedl | 14 | 8 | 1 | 5 | 46 — 37 | 17 | ||
3. | SC Lanzendorf | 14 | 6 | 4 | 4 | 37 — 36 | 16 | ||
4. | SC Moosbrunn | 14 | 6 | 3 | 5 | 39 — 30 | 15 | ||
5. | ASK Schwadorf | 14 | 6 | 1 | 7 | 25 — 42 | 13 | ||
6. | ASK Mannersdorf | 14 | 6 | 2 | 6 | 49 — 49 | 14 | ||
7. | SC Margarethen | 14 | 3 | 3 | 8 | 23 — 49 | 9 | ||
8. | SC Ebergassing | 14 | 2 | 3 | 9 | 19 — 37 | 7 |
Süd
Gruppe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd A) |
V |
1. | SV Modling | 10 | 8 | 0 | 2 | 46 — 14 | 16 | ||
2. | SC Himberg | 10 | 7 | 1 | 2 | 23 — 15 | 15 | ||
3. | AC Baden | 10 | 5 | 3 | 2 | 35 — 19 | 13 | ||
4. | SC Guntramsdorf | 10 | 4 | 2 | 4 | 29 — 25 | 10 | ||
5. | ASK Traiskirchen | 10 | 1 | 4 | 5 | 16 — 36 | 6 | ||
6. | SC Tribuswinkel | 10 | 0 | 1 | 9 | 13 — 52 | 1 |
Gruppe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd B) |
V |
1. | SC Wiener Neustadt | 14 | 12 | 0 | 2 | 60 — 22 | 24 | ||
2. | ASC Leobersdorf | 14 | 11 | 1 | 2 | 59 — 24 | 23 | ||
3. | SC Sollenau | 14 | 9 | 1 | 4 | 23 — 23 | 19 | ||
4. | SC Felixdorf | 14 | 6 | 0 | 8 | 22 — 24 | 12 | ||
5. | SC Neudorfl | 14 | 6 | 0 | 8 | 20 — 33 | 12 | ||
6. | Admira Sankt Veit | 14 | 3 | 0 | 11 | 21 — 45 | 6 | ||
7. | Admira Wiener Neustadt | 14 | 3 | 0 | 11 | 14 — 39 | 6 | ||
8. | SC Lanzenkirchen | 14 | 1 | 0 | 13 | 8 — 17 | 2 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd) |
V |
1. | SC Wiener Neustadt | 6 | 3 | 3 | 0 | 16 — 7 | 9 | ||
2. | SV Modling | 6 | 2 | 4 | 0 | 21 — 11 | 8 | ||
3. | SV Gloggnitz | 6 | 1 | 4 | 1 | 11 — 10 | 6 | ||
4. | ASK Zillingdorf-Werk | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 — 27 | 1 |
West
Gruppe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West A) |
V |
1. | Harland Sankt Polten | 12 | 11 | 1 | 0 | 69 — 15 | 23 | ||
2. | Sturm Sankt Polten | 12 | 6 | 4 | 2 | 31 — 19 | 16 | ||
3. | SV Neulengbach | 12 | 7 | 1 | 4 | 37 — 32 | 15 | ||
4. | WSV Traisen | 12 | 6 | 0 | 6 | 29 — 25 | 12 | ||
5. | Schwarze Elf Sankt Polten | 12 | 3 | 2 | 7 | 22 — 36 | 8 | ||
6. | Vorwarts Krems | 12 | 3 | 1 | 8 | 28 — 35 | 7 | ||
7. | Vorwarts Sankt Polten | 12 | 1 | 0 | 11 | 10 — 65 | 2 |
Gruppe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West B) |
V |
1. | Hitiag Neuda | 10 | 8 | 2 | 0 | 35 — 12 | 18 | ||
2. | ASK Amstetten | 10 | 7 | 2 | 1 | 41 — 20 | 16 | ||
3. | SV Pochlarn | 10 | 4 | 1 | 5 | 27 — 31 | 9 | ||
4. | ASK Wilhelmsburg | 10 | 3 | 2 | 5 | 22 — 28 | 8 | ||
5. | SC Sankt Polten | 10 | 2 | 1 | 7 | 14 — 30 | 5 | ||
6. | SC Krems | 10 | 1 | 2 | 7 | 16 — 28 | 4 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | Harland Sankt Polten | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 — 8 | 5 | ||
2. | Hitiag Neuda | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 — 11 | 3 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | SC Wiener Neustadt | 6 | 5 | 0 | 1 | 24 — 11 | 10 | ||
2. | ASV Stockerau | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 — 14 | 8 | ||
3. | Harland Sankt Polten | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 — 17 | 4 | ||
4. | SC Bruck-Leitha | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 — 21 | 2 |
Oberösterreicher Gruppe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich) |
V |
1. | Vorwarts Steyr | 18 | 15 | 2 | 1 | 114 — 20 | 32 | ||
2. | ASK Linz | 18 | 13 | 3 | 2 | 93 — 25 | 29 | ||
3. | Westbahn Linz | 18 | 13 | 0 | 5 | 66 — 29 | 26 | ||
4. | Sparta Linz | 18 | 7 | 3 | 8 | 49 — 45 | 17 | ||
5. | Hertha Wels | 18 | 7 | 2 | 9 | 43 — 53 | 16 | ||
6. | Urfahr Linz | 18 | 8 | 0 | 10 | 47 — 63 | 16 | ||
7. | Amateure Steyr | 18 | 7 | 0 | 11 | 38 — 70 | 14 | ||
8. | SC Wels | 18 | 7 | 0 | 11 | 38 — 78 | 14 | ||
9. | Admira Linz | 18 | 4 | 0 | 14 | 32 — 79 | 8 | ||
10. | Libertas Bad Hall | 18 | 3 | 0 | 15 | 21 — 79 | 6 |
- http://rsssf.com/tableso/oostoberhist.html#46
- http://www.ofv.at/fussball/page/128547147339757610_446060208962608019_642197594630664524,de.html
Landesklasse Salzburg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg) |
V |
1. | AK Salzburg | 10 | 7 | 2 | 1 | 38 — 15 | 16 | ||
2. | SK Salzburg | 10 | 7 | 2 | 1 | 36 — 22 | 16 | ||
3. | Austria Salzburg | 10 | 5 | 1 | 4 | 27 — 21 | 11 | ||
4. | SV Burmoos | 10 | 4 | 1 | 5 | 30 — 30 | 9 | ||
5. | SK Hallein | 10 | 2 | 0 | 8 | 17 — 36 | 4 | ||
6. | SK Bischofshofen | 10 | 2 | 0 | 8 | 17 — 41 | 4 |
Landesliga Steiermark
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark) |
V |
1. | Sturm Graz | 14 | 11 | 2 | 1 | 54 — 20 | 24 | ||
2. | Sudbahn Graz | 14 | 10 | 0 | 4 | 57 — 26 | 20 | ||
3. | SC Kapfenberg | 14 | 8 | 1 | 5 | 58 — 27 | 17 | ||
4. | AK Graz | 14 | 7 | 2 | 5 | 31 — 39 | 16 | ||
5. | SC Graz | 14 | 6 | 2 | 6 | 33 — 27 | 14 | ||
6. | SV Leibnitz | 14 | 4 | 2 | 8 | 25 — 51 | 9 | ||
7. | SV Leoben | 14 | 3 | 1 | 10 | 15 — 41 | 7 | ||
8. | SV Gratkorn | 14 | 1 | 2 | 11 | 26 — 68 | 4 |
Tirol
Innsbruck
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / Innsbruck) |
V |
1. | AC Innsbruck | 5 | 4 | 1 | 0 | 24 — 4 | 9 | ||
2. | SK Innsbruck | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 — 7 | 8 | ||
3. | Rot-Weiss Innsbruck | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 — 23 | 5 | ||
4. | Polizei Innsbruck | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 — 12 | 4 | ||
5. | SV Hall | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 — 14 | 3 | ||
6. | SV Innsbruck | 5 | 0 | 1 | 4 | 11 — 20 | 1 |
Oberland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / Oberland) |
V |
1. | ATV Landeck | 6 | 5 | 1 | 0 | 31 — 5 | 11 | ||
2. | TS Imst | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 — 26 | 6 | ||
3. | FC Reutte | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 — 13 | 5 | ||
4. | SV Silz | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 — 15 | 2 |
Unterland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / Unterland) |
V |
1. | FC Worgl | 6 | 5 | 1 | 0 | 35 — 3 | 11 | ||
2. | SK Kufstein | 6 | 5 | 0 | 1 | 37 — 4 | 10 | ||
3. | SC Kitzbuhel | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 — 10 | 8 | ||
4. | FC Schwaz | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 — 9 | 6 | ||
5. | FC Wattens | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 — 16 | 5 | ||
6. | ATV Jenbach | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 — 26 | 2 | ||
7. | ATV Kirchbichl | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 — 57 | 0 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol) |
V |
1. | AC Innsbruck | 4 | 4 | 0 | 0 | 21 — 3 | 8 | ||
2. | FC Worgl | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 — 10 | 2 | ||
3. | ATV Landeck | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 — 22 | 2 |
Vorarlberger 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | Austria Lustenau | 12 | 10 | 1 | 1 | 46 — 12 | 21 | ||
2. | BW Feldkirch | 12 | 10 | 1 | 1 | 44 — 17 | 21 | ||
3. | Rapid Lustenau | 12 | 6 | 3 | 3 | 35 — 25 | 15 | ||
4. | SpVgg Bludenz | 12 | 5 | 0 | 7 | 20 — 32 | 10 | ||
5. | SW Bregenz | 12 | 4 | 1 | 7 | 21 — 31 | 9 | ||
6. | SpVgg Dornbirn | 12 | 2 | 2 | 8 | 16 — 32 | 6 | ||
7. | SpVgg Hochst | 12 | 0 | 2 | 10 | 12 — 45 | 2 |
Wien
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien A) |
V |
1. | Post Wien | 30 | 24 | 4 | 2 | 132 — 36 | 52 | ||
1. | Slovan Wien | 30 | 22 | 3 | 5 | 112 — 40 | 47 | ||
3. | Strassenbahn Wien | 30 | 21 | 2 | 7 | 88 — 43 | 44 | ||
4. | Red Star Wien | 30 | 19 | 4 | 7 | 98 — 50 | 42 | ||
5. | SC Schwechat | 30 | 18 | 4 | 8 | 93 — 48 | 40 | ||
6. | Vorwarts Favoriten | 30 | 16 | 4 | 10 | 87 — 64 | 36 | ||
7. | Brunn Wien | 30 | 16 | 3 | 11 | 76 — 49 | 35 | ||
8. | Gaswerk VIII Wien | 30 | 13 | 7 | 10 | 95 — 61 | 33 | ||
9. | AC Favoriten | 30 | 11 | 7 | 12 | 64 — 67 | 29 | ||
10. | Siebenhirten Wien | 30 | 13 | 3 | 14 | 68 — 80 | 29 | ||
11. | Austria Brunn | 30 | 11 | 1 | 18 | 79 — 97 | 23 | ||
12. | SV Atzgersdorf | 30 | 8 | 5 | 17 | 49 — 85 | 21 | ||
13. | ASV Penzing | 30 | 6 | 7 | 17 | 52 — 94 | 19 | ||
14. | ASK Liesing | 30 | 4 | 4 | 22 | 35 — 117 | 12 | ||
15. | Weisse Elf Wien | 30 | 3 | 6 | 21 | 40 — 128 | 12 | ||
16. | Westbahn Wien | 30 | 2 | 2 | 26 | 32 — 141 | 6 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien B) |
V |
1. | Hochstadt Wien | 30 | 23 | 5 | 2 | 79 — 23 | 51 | ||
2. | Hakoah Wien | 30 | 23 | 2 | 5 | 104 — 23 | 48 | ||
3. | LAC Wien | 30 | 21 | 2 | 7 | 103 — 33 | 44 | ||
4. | Columbia XXI Wien | 30 | 18 | 5 | 7 | 106 — 40 | 41 | ||
5. | Simmering Wien | 30 | 17 | 4 | 9 | 90 — 53 | 38 | ||
6. | SR Donaufeld | 30 | 16 | 5 | 9 | 83 — 51 | 37 | ||
7. | BAC Wien | 30 | 16 | 4 | 10 | 68 — 55 | 36 | ||
8. | Nussdorf Wien | 30 | 15 | 4 | 11 | 62 — 55 | 34 | ||
9. | Mautner Markhof Wien | 30 | 13 | 2 | 15 | 73 — 72 | 28 | ||
10. | Polizei Wien | 30 | 11 | 5 | 14 | 50 — 60 | 27 | ||
11. | Sudbahn Wien | 30 | 10 | 5 | 15 | 52 — 79 | 25 | ||
12. | Donau Wien | 30 | 11 | 2 | 17 | 51 — 54 | 24 | ||
13. | Eis Grossmarkthalle | 30 | 7 | 3 | 20 | 45 — 98 | 17 | ||
14. | Bewegung XX Wien | 30 | 6 | 2 | 22 | 39 — 114 | 14 | ||
15. | Rudolfsheim Wien | 30 | 4 | 0 | 26 | 26 — 151 | 8 | ||
16. | Felten Wien | 30 | 3 | 0 | 27 | 31 — 101 | 6 |
|