Baltarusijos aukščiausioji futbolo lyga 1978 m.
1 gruppa
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Pedinstitut Brest | 20 | 12 | 6 | 2 | 33 — 13 | 30 | ||
2. | Torpedo Zodino | 20 | 10 | 8 | 2 | 30 — 13 | 28 | ||
3. | Traktor Minsk | 20 | 10 | 7 | 3 | 26 — 11 | 27 | ||
4. | Selena Molodecno | 20 | 10 | 6 | 4 | 34 — 18 | 26 | ||
5. | Dinamo Gomel | 20 | 10 | 6 | 4 | 32 — 16 | 26 | ||
6. | Start Orsa | 20 | 10 | 5 | 5 | 21 — 16 | 25 | ||
7. | Neman Grodno | 20 | 6 | 5 | 9 | 15 — 24 | 17 | ||
8. | Sputnik Minsk | 20 | 4 | 7 | 9 | 22 — 29 | 15 | ||
9. | Metallurg Mogilev | 20 | 3 | 6 | 11 | 11 — 22 | 12 | ||
10. | Lokomotiv Baranovici | 20 | 1 | 6 | 13 | 14 — 39 | 8 | ||
11. | Neftanik Recica | 20 | 1 | 4 | 15 | 6 — 43 | 6 |
2 gruppa
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BATE Borisov | 20 | 13 | 6 | 1 | 36 — 16 | 32 | ||
2. | Sinnik Bobrujsk | 20 | 13 | 5 | 2 | 38 — 8 | 31 | ||
3. | Torpedo Minsk | 20 | 9 | 9 | 2 | 33 — 19 | 27 | ||
4. | Temp Orsa | 20 | 9 | 8 | 3 | 32 — 18 | 26 | ||
5. | Tehnolog Vitebsk | 20 | 10 | 5 | 5 | 29 — 12 | 25 | ||
6. | Burevestnik Minsk | 20 | 10 | 4 | 6 | 36 — 17 | 24 | ||
7. | Himik Svetlogorsk | 20 | 6 | 4 | 10 | 22 — 32 | 16 | ||
8. | Polese Pinsk | 20 | 3 | 8 | 9 | 21 — 33 | 14 | ||
9. | Trud Volkovysk | 20 | 4 | 4 | 12 | 16 — 34 | 12 | ||
10. | Vilia Smorgon | 20 | 3 | 4 | 13 | 21 — 56 | 10 | ||
11. | Berezina Berezino | 20 | 0 | 3 | 17 | 10 — 49 | 3 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sinnik Bobrujsk | 14 | 7 | 7 | 0 | 20 — 7 | 21 | ||
2. | BATE Borisov | 14 | 6 | 6 | 2 | 26 — 19 | 18 | ||
3. | Temp Orsa | 14 | 5 | 7 | 2 | 17 — 13 | 17 | ||
4. | Torpedo Zodino | 14 | 4 | 7 | 3 | 16 — 12 | 15 | ||
5. | Pedinstitut Brest | 14 | 4 | 5 | 5 | 16 — 15 | 13 | ||
6. | Traktor Minsk | 14 | 2 | 6 | 6 | 13 — 21 | 10 | ||
7. | Selena Molodecno | 14 | 3 | 3 | 8 | 12 — 22 | 9 | ||
8. | Torpedo Minsk | 14 | 1 | 7 | 6 | 10 — 21 | 9 |
II finalas
Dėl 9-osios vietos | Tehnolog Vitebsk | Dinamo Gomel | 1-0 | 2-2 |
Dėl 11-osios vietos | Burevestnik Minsk | Start Orsa | 1-1 | 2-1 |
Dėl 13-osios vietos | Himik Svetlogorsk | Neman Grodno | 1-1 | 2-1 |
Dėl 15-osios vietos | Polese Pinsk | Sputnik Minsk | 2-1 | 0-0 |
Dėl 17-osios vietos | Metallurg Mogilev | Trud Volkovysk | 3-1 | ?-? |
Dėl 19-osios vietos | Lokomotiv Baranovici | Vilia Smorgon | ?-? |
Dėl 21-osios vietos | Neftanik Recica | Berezina Berezino | ?-? |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
9. | Tehnolog Vitebsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 — 2 | 3 | ||
10. | Dinamo Gomel | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 3 | 1 | ||
11. | Burevestnik Minsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 — 2 | 3 | ||
12. | Start Orsa | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 3 | 1 | ||
13. | Himik Svetlogorsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 — 2 | 3 | ||
14. | Neman Grodno | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 3 | 1 | ||
15. | Polese Pinsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 — 1 | 3 | ||
16. | Sputnik Minsk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 — 2 | 1 | ||
17. | Metallurg Mogilev | — | |||||||
17. | Trud Volkovysk | — | |||||||
19. | Lokomotiv Baranovici | — | |||||||
19. | Vilia Smorgon | — | |||||||
21. | Neftanik Recica | — | |||||||
21. | Berezina Berezino | — |
|