Bulgarijos III futbolo lyga 2015–2016 m.
Âmbol
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Elhovo | — | |||||||
2. | Bakadzik Vojnika | — | |||||||
3. | Cervena zvezda Kamenec | — |
Blagoevgrad
Bistrica
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Blagoevgrad / Bistrica) |
V |
1. | Uragan 1970 Gorno Draglise | — | |||||||
2. | Planinec Godlevo | — | |||||||
3. | FK Belica 2015 | — |
Mesta-iztok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Blagoevgrad / Mesta-iztok) |
V |
1. | Granicar Koprivlen | — | |||||||
2. | Mesta 1929 Hadzidimovo | — | |||||||
3. | Pirin Breznica | — |
Mesta-zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Blagoevgrad / Mesta-zapad) |
V |
1. | Orelak 1974 Laznica | — | |||||||
2. | Barselona Borovo | — | |||||||
3. | Rodopa Ribnovo | — |
Struma 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Blagoevgrad / Struma 1) |
V |
1. | Males 1940 Mikrevo | — | |||||||
2. | Bistrica Katunci | — | |||||||
3. | Spartak Sklave | — |
Struma 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Blagoevgrad / Struma 2) |
V |
1. | Kalabak Samuilovo | — | |||||||
2. | Uragan Mihnevo | — | |||||||
3. | Vihar Kavrakirovo | — |
Burgas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Strandza Agrokorn Sredec | — | |||||||
2. | FK Rusokastro | — | |||||||
3. | Apolonia Sozopol | — |
Dobrič
Iztok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Dobrič / Iztok) |
V |
1. | Dobrudzanec Paskalevo | — | |||||||
2. | Ustrem Doncevo | — | |||||||
3. | Albena 97 Obrocise | — |
Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Dobrič / Zapad) |
V |
1. | Orlovec 2008 Pobeda | — | |||||||
2. | FK Lozenec 2015 | — | |||||||
3. | Spartak Zarnevo | — |
Gabrovo
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lokomotiv 1927 Dranovo | — | |||||||
2. | Dan Kolov Sennik | — | |||||||
3. | Cardafon 1919 Gabrovo | — |
Haskovo
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Hebros 1921 Harmanli | — | |||||||
2. | FK Haskovo 1957 | — | |||||||
3. | FK Svilengrad-2 | — |
Kûstendil
Osogovo
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kûstendil / Osogovo) |
V |
1. | FK Kustendil | — | |||||||
2. | Botev Lozno | — | |||||||
3. | Struma Novi Ciflik | — |
Rila
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kûstendil / Rila) |
V |
1. | Marek 1915 Dupnica | — | |||||||
2. | Minor Bobov Dol | — | |||||||
3. | Levski Kocerinovo | — |
K"rdžali
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Arda Kardzali | — | |||||||
2. | Levski 2005 Krumovgrad | — | |||||||
3. | Iskra Cernoocene | — |
Loveč
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Pesera Galata | — | |||||||
2. | FK Aprilci 2001 | — | |||||||
3. | Uspeh Ugarcin | — |
Montana
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vihar 23 Nikolovo | — | |||||||
2. | Pastrina 2012 Montana | — | |||||||
3. | FK Varsec 2012 | — |
Pazardžik
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Bracigovo | — | |||||||
2. | FK Bratanica | — | |||||||
3. | Levski Patalenica | — |
Pernik
Podgrupa 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pernik 1) |
V |
1. | Druzba Mesica | — | |||||||
2. | Cernogorec 1946 Noevci | — | |||||||
3. | Metalurg 1957 Pernik | — |
Podgrupa 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pernik 2) |
V |
1. | FK Studena | — | |||||||
2. | Partizan Ardzilovci | — | |||||||
3. | Energetik Pernik | — |
Pleven
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Belite orli Pleven | — | |||||||
2. | Raketa 1111 Bukovlak | — | |||||||
3. | Botev Komarevo | — |
Plovdiv
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Atletik Kuklen | — | |||||||
2. | Vihar Stroevo | — | |||||||
3. | Sportist 1948 Golam Cardak | — |
Razgrad
Iztok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Razgrad / Iztok) |
V |
1. | Stara sila Staro Selise | — | |||||||
2. | Zlaten list Tocilari | — | |||||||
3. | Levski Podajva | — |
Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Razgrad / Zapad) |
V |
1. | Svetkavica Cudomir | — | |||||||
2. | Sportist Poroise | — | |||||||
3. | Beli Lom Dranovec | — |
Ruse
Iztok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ruse / Iztok) |
V |
1. | Dunarit Nikolovo | — | |||||||
2. | Dunav Slivo Pole | — | |||||||
3. | Sokol Cervena Voda | — |
Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ruse / Zapad) |
V |
1. | Mladost Ekzarh Josif | — | |||||||
2. | Dunav Batin | — | |||||||
3. | FK Borovo 2000 | — |
Silistra
Iztok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Silistra / Iztok) |
V |
1. | Vihar Luben | — | |||||||
2. | Ludogorec 2011 Paisievo | — | |||||||
3. | Vihar Boil | — |
Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Silistra / Zapad) |
V |
1. | Dorostol 2013 Silistra | — | |||||||
2. | FK Belica | — | |||||||
3. | Sportist Kajnardza | — |
Sliven
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Samuil Samuilovo | — | |||||||
2. | Apolon Recica | — | |||||||
3. | FK Korten 2012 | — |
Smolân
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Palas Rudozem | — | |||||||
2. | Rodopa 1927 Smolan | — | |||||||
3. | FK Zlatograd | — |
Sofiâ
Iztok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sofiâ / Iztok) |
V |
1. | Balkan 1929 Botevgrad | — | |||||||
2. | Benkovski Kostenec | — | |||||||
3. | Mativir Ihtiman | — |
Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sofiâ / Zapad) |
V |
1. | OFK Kostinbrod 2012 | — | |||||||
2. | Cavdar Etropole | — | |||||||
3. | Sportist 2006 Dragovisica | — |
Sofiâ-stolica
Sever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sofiâ-stolica / Sever) |
V |
1. | Lokomotiv 1929 Sofia | — | |||||||
2. | Levski Cepinci | — | |||||||
3. | Spartak Podgumer | — |
Ûg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sofiâ-stolica / Ûg) |
V |
1. | Vitosa-2 Bistrica | — | |||||||
2. | Carsko selo Sofia | — | |||||||
3. | Levski-Rakovski Sofia | — |
Stara Zagora
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Buzludza Enina | — | |||||||
2. | Verea-2 Stara Zagora | — | |||||||
3. | Mini Marica-iztok Radnevo | — |
Šumen
Sever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Šumen / Sever) |
V |
1. | Dabrava Osenovec | — | |||||||
2. | Ustrem Trem | — | |||||||
3. | Malnia Kliment | — |
Ûg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Šumen / Ûg) |
V |
1. | Enev Dibic | — | |||||||
2. | FK Stan | — | |||||||
3. | FK Hitrino | — |
T"rgoviŝe
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Svetkavica 1922 Targovise | — | |||||||
2. | Agrotron Momino | — | |||||||
3. | Levski Omurtag | — |
Varna
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Spartak Varna (2015) | — | |||||||
2. | FK Beloslav 1918 | — | |||||||
3. | Botev Brestak | — |
Veliko T"rnovo
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Resen 2012 | — | |||||||
2. | Antra Polski Trambes | — | |||||||
3. | Lato Alekovo | — |
Vidin
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Timok Bregovo | — | |||||||
2. | Partizani Makres | — | |||||||
3. | Plastik Staropatica | — |
Vraca
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Okolcica Moravica | — | |||||||
2. | Lokomotiv 1929 Mezdra | — | |||||||
3. | Botev Krivodol | — |
|