Bulgarijos futbolo taurė 2009–2010 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2009–2010 m.
Varžybos Bulgarijos futbolo taurė
Sezonas Bulgarijos aukščiausioji futbolo lyga 2009–2010 m.,
Bulgarijos I futbolo lyga 2009–2010 m.,
Bulgarijos II futbolo lyga 2009–2010 m.,
Bulgarijos III futbolo lyga 2009–2010 m.,
Bulgarijos futbolo taurė 2009–2010 m.,
Bulgarijos futbolo supertaurė 2010 m.
http://rsssf.com/tablesb/bulg2010.html#kupa
http://foot.dk/Bulpokalres.asp?SeasonID=87
http://foot.dk/Bulpokalfacts.asp?FinaleID=34
http://int.soccerway.com/national/bulgaria/cup/2009-2010/
http://www.bulgarian-football.com/bg/archive/200910/


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Marica Plovdiv 3                                  
Minor Radnevo 1                                
          Marica Plovdiv 0                        
        Cavdar Etropole 1 prat.                        
Rilski sportist Samokov 0                                  
Cavdar Etropole 2                 11 m            
                    Cavdar Etropole 0 4            
                  Slavia Sofia 0 2            
Lokomotiv Sofia 2                                  
Botev Plovdiv 1                                
          Lokomotiv Sofia 1                        
  11 m     Slavia Sofia 2                        
Vihren Sandanski 0 3                                  
Slavia Sofia 0 4                                
                                Cavdar Etropole 0  
                              Beroe Stara Zagora 1  
Lokomotiv Mezdra 3                                  
Sportist Svoge 0                                
          Lokomotiv Mezdra 0                        
        Beroe Stara Zagora 3                        
PFK Montana 0                                  
Beroe Stara Zagora 1                              
                    Beroe Stara Zagora 1            
                  CSKA Sofia 0            
FK Svilengrad 0                                  
CSKA Sofia 1                                
          CSKA Sofia 1                        
        Liteks Lovec 0                        
Pirin Goce Delcev 0                                  
Liteks Lovec 4                                  
                                       
                                     
Cernomorec Pomorie 3                                  
Dunav Ruse 0                                
          Cernomorec Pomorie 1                        
        Botev Vraca 0                        
Botev Vraca 2                                  
Cernomorec Balcik 0                              
                    Cernomorec Pomorie 2            
  11 m               Minor Pernik 0            
Septemvri Simitli 0 4                                  
Minor Pernik 0 5                                
          Minor Pernik 1                        
        PFK Sliven 0                        
PFK Sliven 1                                  
Pirin Blagoevgrad 0                             11 m  
                                Cernomorec Pomorie 1 3  
                              Kaliakra Kavarna 1 0  
Marek Dupnica 2                                  
Belite orli Pleven 0                                
          Marek Dupnica 1                        
        Kaliakra Kavarna 5                        
Kaliakra Kavarna 2                                  
Lokomotiv Plovdiv 0                 11 m            
                    Kaliakra Kavarna 0 3            
                  Cerno more Varna 0 2            
Cernomorec Burgas 0                                  
Cerno more Varna 2                                
          Cerno more Varna 4                        
        Levski Sofia 1                        
Brestnik Plovdiv 0                                  
Levski Sofia 2                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2010-05-05 Miesto stadionas, Lovečas 5 250            
              Beroe Stara Zagora Cernomorec Pomorie            
             
Generic football.png
1
Generic football.png
0
           
              Donco Atanasov (90+2')            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 83% (+2177-32=2145 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius ir redaktorius – 22% (+564-97=467 wiki spaudos ženklai).