Bulgarijos futbolo taurė 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Bulgarijos futbolo taurė
Sezonas Bulgarijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Bulgarijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Bulgarijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Bulgarijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Bulgarijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Bulgarijos futbolo taurė 2016–2017 m.
http://int.soccerway.com/national/bulgaria/cup/20162017/
http://foot.dk/Bulpokalres.asp?SeasonID=94
http://foot.dk/Bulpokalfacts.asp?FinaleID=41


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo

Turnyras

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Levski Karlovo 0                                  
Verea Stara Zagora 2                                
          Verea Stara Zagora 1                        
        FK Pomorie 0                        
FK Nesebar 1                                  
FK Pomorie 2                              
                    Verea Stara Zagora 2            
                  Dunav Ruse 0            
Septemvri Sofia 2                                  
Beroe Stara Zagora 0                                
          Septemvri Sofia 0                        
  11 m     Dunav Ruse 2                        
Vitosa Bistrica 1 7                                  
Dunav Ruse 1 8                                
                                Verea Stara Zagora 0-1  
                              Botev Plovdiv 1-1  
FK Bansko 0                                  
FK Sozopol 1                                
          FK Sozopol 0                        
        Pirin Blagoevgrad 1                        
Spartak Pleven 2                                  
Pirin Blagoevgrad 3                              
                    Pirin Blagoevgrad 0            
                  Botev Plovdiv 1            
Pirin Goce Delcev 3                                  
Botev Plovdiv 6                                
          Botev Plovdiv 3                        
  11 m     Neftohimik Burgas 0                        
Etar Veliko Tarnovo 1 3                                  
Neftohimik Burgas 1 4                                  
                                       
                                     
Cernomorec Balcik 2                                  
Lokomotiv Plovdiv 5                                
          Lokomotiv Plovdiv 6                        
        Oborise Panagurise 0                        
Oborise Panagurise 2                                  
Lokomotiv Gorna Orahovica 0                              
                    Lokomotiv Plovdiv 0            
                  Ludogorec Razgrad 4            
Botev Galabovo 2                                  
PFK Montana 3                                
          PFK Montana 0                        
        Ludogorec Razgrad 4                        
Botev Vraca 0                                  
Ludogorec Razgrad 4                                
                                Ludogorec Razgrad 4-0  
                              Liteks Lovec 0-7  
Liteks Lovec 2                                  
Slavia Sofia 0       11 m                        
          Liteks Lovec 1 4                        
        Lokomotiv Sofia 1 2                        
Lokomotiv Sofia 2                                  
CSKA Sofia 1                 11 m            
                    Liteks Lovec 1 5            
                  Cerno more Varna 1 3            
Carsko selo Sofia 0                                  
Levski Sofia 2                                
          Levski Sofia 2                        
        Cerno more Varna 3 prat.                        
Rozova dolina Kazanlak 1                                  
Cerno more Varna 2                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2017-05-24 Vasil Levski, Sofija 9 800            
              Botev Plovdiv Ludogorec Razgrad            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
1
           
              Omar Kossoko (43'), Antonio Vutov (52') Claudiu Keseru (80')            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2281-0=2281 wiki spaudos ženklai).