Danijos III futbolo lyga 2019–2020 m.
Wikipedia
Pirmenybės sustabdytos 2020 m. kovą dėl COVID-19 pandemijos ir atnaujintos tik grupių čempionams nustatyti – buvo žaidžiamos dvejos rungtynės, o jeigu po pirmųjų rungtynių antroji grupės komanda nebegalėjo prisivyti, antrosios rungtynės buvo atšaukiamos.
Pulje 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KFUM Roskilde | 15 | 10 | 4 | 1 | 37 — 18 | 34 | ||
2. | Ledoje Smorum | 15 | 8 | 3 | 4 | 21 — 14 | 27 | ||
3. | Ballerup Skovlunde | 14 | 6 | 6 | 2 | 20 — 17 | 24 | ||
4. | Nord Koge | 14 | 6 | 4 | 4 | 26 — 18 | 22 | ||
5. | Fremad Valby | 14 | 6 | 2 | 6 | 19 — 18 | 20 | ||
6. | FC Tastrup | 14 | 6 | 1 | 7 | 25 — 25 | 19 | ||
7. | FK Allerod | 14 | 4 | 6 | 4 | 25 — 23 | 18 | ||
8. | Skjold Birkerod | 14 | 3 | 3 | 8 | 21 — 35 | 12 | ||
9. | FF Tarnby | 14 | 3 | 2 | 9 | 13 — 29 | 11 | ||
10. | IF Herlev | 14 | 1 | 5 | 8 | 17 — 27 | 8 |
Pulje 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AB Tarnby | 16 | 11 | 3 | 2 | 34 — 16 | 36 | ||
2. | IF Karlslunde | 16 | 9 | 5 | 2 | 30 — 15 | 32 | ||
3. | B1908 Amager | 14 | 9 | 2 | 3 | 24 — 14 | 29 | ||
4. | IF Ishoj | 14 | 9 | 1 | 4 | 37 — 21 | 28 | ||
5. | Gentofte Vangede | 14 | 5 | 3 | 6 | 15 — 21 | 18 | ||
6. | KFUM Kobenhavn | 14 | 5 | 2 | 7 | 17 — 25 | 17 | ||
7. | FB Frederikssund | 14 | 4 | 2 | 8 | 17 — 23 | 14 | ||
8. | Avedore Hvidovre | 14 | 3 | 3 | 8 | 15 — 32 | 12 | ||
9. | Union Kobenhavn | 14 | 3 | 1 | 10 | 23 — 33 | 10 | ||
10. | Fodbold Greve | 14 | 2 | 2 | 10 | 14 — 26 | 8 |
Pulje 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SfB Oure | 15 | 11 | 3 | 1 | 37 — 14 | 36 | ||
2. | BIK Otterup | 15 | 8 | 6 | 1 | 43 — 21 | 30 | ||
3. | Elite Varde | 14 | 6 | 5 | 3 | 36 — 27 | 23 | ||
4. | Fremad Herning | 14 | 6 | 3 | 5 | 28 — 30 | 21 | ||
5. | Tarup Parup | 14 | 6 | 2 | 6 | 17 — 19 | 20 | ||
6. | Marienlyst Odense | 14 | 5 | 4 | 5 | 18 — 19 | 19 | ||
7. | IF Hedensted | 14 | 3 | 5 | 6 | 20 — 26 | 14 | ||
8. | IGF Odder | 14 | 3 | 4 | 7 | 29 — 34 | 13 | ||
9. | OKS Odense | 14 | 3 | 2 | 9 | 15 — 35 | 11 | ||
10. | BK Kolding | 14 | 1 | 4 | 9 | 15 — 33 | 7 |
Pulje 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BK Holstebro | 16 | 10 | 2 | 4 | 38 — 26 | 32 | ||
2. | KFUM Silkeborg | 16 | 10 | 1 | 5 | 42 — 37 | 31 | ||
3. | Lyseng Arhus | 14 | 8 | 2 | 4 | 35 — 26 | 26 | ||
4. | Fremad-2 Arhus | 14 | 7 | 3 | 4 | 32 — 16 | 24 | ||
5. | IF Kjellerup | 14 | 7 | 2 | 5 | 39 — 22 | 23 | ||
6. | Djursland Grena | 14 | 4 | 6 | 4 | 20 — 26 | 18 | ||
7. | Skjold Saeby | 14 | 5 | 1 | 8 | 30 — 37 | 16 | ||
8. | FB Norresundby | 14 | 3 | 3 | 8 | 21 — 34 | 12 | ||
9. | IF Viby | 14 | 2 | 4 | 8 | 24 — 36 | 10 | ||
10. | Vejlby Risskov | 14 | 2 | 4 | 8 | 14 — 35 | 10 |
|