Danijos V futbolo lyga 2004 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2004 m.
Varžybos Danijos V futbolo lyga
Sezonas Danijos aukščiausioji futbolo lyga 2004–2005 m.,
Danijos I futbolo lyga 2004–2005 m.,
Danijos II futbolo lyga 2004–2005 m.,
Danijos III futbolo lyga 2004–2005 m.,
Danijos IV futbolo lyga 2004–2005 m.,
Danijos V futbolo lyga 2004 m.,
Danijos VI futbolo lyga 2004 m.,
Danijos futbolo taurė 2004–2005 m.,
Danijos futbolo supertaurė 2005 m.
https://web.archive.org/web/20170205202253/http://www.fodboldfyn.dk/PDF.%20Filer/nye%20130113/dansk%202003-04.pdf


Bornholm

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BK Nexo 11 9 0 2 41 — 16 27
2. IF Knudsker 11 8 2 1 41 — 15 26
3. Viking Ronne 11 8 0 3 44 — 17 24
4. IF Hasle 11 7 2 2 47 — 23 23
5. IK Ronne 11 7 2 2 33 — 12 23
6. Viking-2 Ronne 11 6 1 4 27 — 22 19
7. BK Arsballe 11 5 2 4 30 — 24 17
8. IF Akirkeby 11 4 0 7 23 — 32 12
9. IK Ronne-2 11 3 0 8 25 — 35 9
10. IF Klemensker 11 2 1 8 19 — 44 7
11. Poulsker Nexo 11 2 0 9 24 — 37 6
12. IF Nyker 11 0 0 11 4 — 83 0

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bornholm)
V
1. IF Hasle 15 11 3 1 47 — 16 38
2. IK Ronne 15 8 2 5 49 — 29 27
3. Viking Ronne 15 5 3 7 43 — 42 21
4. BK Nexo 15 5 1 9 30 — 44 21
5. BK Arsballe 15 5 4 6 35 — 37 19
6. IF Knudsker 15 3 3 9 28 — 64 16

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bornholm)
V
7. Viking-2 Ronne 10 8 1 1 36 — 20 30
8. IF Akirkeby 10 4 3 3 23 — 17 19
9. Poulsker Nexo 10 5 2 3 28 — 20 18
10. IK Ronne-2 10 4 2 4 30 — 31 17
11. IF Klemensker 10 2 1 7 19 — 47 9
12. IF Nyker 10 2 1 7 37 — 38 7

Fyn

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BK Arup 24 18 2 4 67 — 32 56
2. GBK Middelfart 24 15 6 3 80 — 28 51
3. Naesby-2 Odense 24 14 7 3 70 — 34 49
4. Sohus Odense 24 13 4 7 55 — 34 43
5. Dalum-2 Odense 24 13 3 8 57 — 40 42
6. B1909 Odense-2 24 6 12 6 35 — 36 30
7. Tved Svendborg 24 8 5 11 52 — 61 29
8. Marienlyst Odense 24 7 7 10 46 — 48 28
9. OKS Odense 24 5 8 11 28 — 39 23
10. OB Odense-3 24 6 4 14 33 — 64 22
11. FB Svendborg-2 24 5 6 13 34 — 47 21
12. BK Ringe 24 4 7 13 23 — 55 19
13. BK Harby 24 4 5 15 41 — 83 17

Jylland

Pulje 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 1)
V
1. Lindholm Norresundby 26 15 7 4 64 — 37 52
2. IK Ars 26 15 5 6 70 — 39 50
3. IF Viby 26 13 9 4 57 — 34 48
4. Kvik Alestrup 26 15 2 9 57 — 36 47
5. Vejlby Risskov 26 12 8 6 48 — 42 44
6. Vejgard Alborg 26 12 4 10 36 — 34 40
7. AIA Tranbjerg 26 11 5 10 62 — 48 38
8. IF Vivild 26 10 4 12 44 — 61 34
9. Funder Silkeborg 26 9 6 11 45 — 53 33
10. KFUM Silkeborg 26 8 6 12 51 — 58 30
11. IF Vodskov 26 5 10 11 46 — 50 25
12. Lyseng Arhus 26 6 7 13 41 — 60 25
13. FB Vorup 26 6 2 18 35 — 61 20
14. BK Kristrup 26 5 5 16 31 — 68 20

Pulje 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 2)
V
1. GF Lemvig 26 19 5 2 67 — 23 62
2. FK Haderslev 26 14 7 5 71 — 33 49
3. BK Kolding 26 15 3 8 59 — 39 48
4. IF Aulum 26 14 2 10 45 — 41 44
5. IF Ringkobing 26 13 3 10 45 — 46 42
6. IF Esbjerg 26 12 6 8 47 — 39 42
7. BI Vojens 26 12 5 9 58 — 39 41
8. BK Vejle-3 26 10 7 9 50 — 49 37
9. FB Esbjerg-3 26 9 6 11 52 — 27 33
10. IF Hornsyld 26 9 5 12 40 — 55 32
11. SF Vildbjerg 26 9 4 13 52 — 68 31
12. Naesbjerg Rousthoje 26 6 6 14 36 — 52 24
13. Mabjerg Holstebro 26 6 1 19 50 — 81 19
14. SF Vejen 26 3 2 21 27 — 77 11

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
GF Lemvig Lindholm Norresundby 3-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland)
V
1. GF Lemvig
2. Lindholm Norresundby

København

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Amager United 26 19 5 2 109 — 32 62
2. IF Skovshoved 26 18 5 3 73 — 30 59
3. B1903 Kobenhavn 26 16 8 2 75 — 28 56
4. BK Rodovre 26 16 4 6 63 — 36 52
5. VLI Frederiksberg 26 12 3 11 53 — 52 39
6. Fremad-2 Amager 26 10 5 11 50 — 52 35
7. FF Amager 26 9 7 10 39 — 46 34
8. FB Frederiksberg-2 26 9 5 12 41 — 67 32
9. BK Dragor 26 10 1 15 60 — 59 31
10. Bronshoj-2 Kobenhavn 26 9 3 14 48 — 52 30
11. Union Kobenhavn 26 8 3 15 48 — 84 27
12. Jaegersborg Gentofte 26 6 7 13 47 — 64 25
13. BK Valby 26 4 6 16 32 — 70 18
14. Prespa Kobenhavn 26 3 4 19 29 — 95 13

Lolland-Falster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Frem Sakskobing 22 20 0 2 98 — 23 60
2. BK Nakskov 22 16 2 4 93 — 26 50
3. B1901 Nykobing 22 13 5 4 63 — 31 44
4. BK Maribo 22 13 2 7 53 — 28 41
5. NAB Norre Alslev 22 12 4 6 73 — 37 40
6. B1921 Nykobing 22 9 5 8 47 — 44 32
7. Toreby Graenge 22 7 5 10 41 — 59 26
8. Rudbjerg Dannemare 22 5 4 13 39 — 69 19
9. Dollefjelde Musse 22 5 2 15 29 — 80 17
10. BK Eskilstrup 22 5 2 15 36 — 80 17
11. BK Vaeggerlose 22 4 4 14 32 — 16 16
12. OUB Oster Ulslev 22 4 3 15 28 — 75 15

Sjælland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IF Skovlunde 26 18 4 4 56 — 23 58
2. Niva Kokkedal 26 17 5 4 63 — 29 56
3. FC Tastrup 26 16 7 3 47 — 27 55
4. BI Holbaek-2 26 13 8 5 65 — 40 47
5. BK Lyngby-2 26 11 3 12 47 — 48 36
6. Rishoj Koge 26 11 3 12 55 — 52 36
7. Freja Soro 26 10 6 10 47 — 43 36
8. FC Olstykke-2 26 8 9 9 40 — 38 33
9. IK Frederikssund 26 9 4 13 46 — 52 31
10. Hero Gladsaxe 26 8 6 12 36 — 46 30
11. BI Skaelskor 26 7 4 15 40 — 62 25
12. BK Svogerslev 26 6 5 15 41 — 57 23
13. Horsholm Usserod 26 7 2 17 40 — 72 23
14. Herlufsholm Naestved 26 6 4 16 38 — 72 22

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
IF Viby GBK Middelfart 1-0 1-1
IF Skovshoved FC Tastrup 2-0 1-2
GBK Middelfart FC Tastrup 1-0 ×

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+5911-0=5911 wiki spaudos ženklai).