Danijos V futbolo lyga 2020–2021 m.
Bornholm
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Viking Ronne | 15 | 11 | 1 | 3 | 43 — 25 | 34 | ||
2. | Midtbornholm Akirkeby | 15 | 7 | 5 | 3 | 30 — 20 | 26 | ||
3. | IF Knudsker | 15 | 6 | 4 | 5 | 33 — 30 | 22 | ||
4. | IF Hasle | 15 | 6 | 3 | 6 | 32 — 34 | 21 | ||
5. | BK Nexo-2 | 15 | 3 | 3 | 9 | 21 — 37 | 12 | ||
6. | RIK Ronne-2 | 15 | 3 | 2 | 10 | 21 — 34 | 11 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bornholm) |
V |
1. | Viking Ronne | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 — 9 | 17 | ||
2. | IF Hasle | 6 | 5 | 0 | 1 | 23 — 12 | 15 | ||
3. | Midtbornholm Akirkeby | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 — 19 | 8 | ||
4. | IF Knudsker | 6 | 1 | 1 | 4 | 12 — 18 | 6 |
Pereinamasis turnyras
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RIK Ronne-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 — 8 | 13 | ||
2. | BK Nexo-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 — 5 | 13 | ||
3. | RIK Ronne-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 — 13 | 6 | ||
4. | IF Nyker | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 — 16 | 3 |
Fyn
Pulje 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Fyn 1) |
V |
1. | Ostre Odense | 26 | 16 | 8 | 2 | 64 — 33 | 56 | ||
2. | Tved Svendborg | 26 | 16 | 6 | 4 | 76 — 42 | 54 | ||
3. | SFF 2015 Faborg | 26 | 15 | 5 | 6 | 70 — 30 | 50 | ||
4. | B1967 Odense | 26 | 16 | 0 | 10 | 68 — 49 | 48 | ||
5. | Utopia Odense | 26 | 13 | 6 | 7 | 55 — 38 | 45 | ||
6. | BK Arslev | 26 | 12 | 7 | 7 | 72 — 53 | 43 | ||
7. | FB Tasinge | 26 | 11 | 9 | 6 | 50 — 38 | 42 | ||
8. | Sohus Stige | 26 | 11 | 7 | 8 | 48 — 42 | 40 | ||
9. | SUB Ullerslev | 26 | 9 | 8 | 9 | 62 — 57 | 35 | ||
10. | GIF Marslev | 26 | 7 | 9 | 10 | 52 — 60 | 30 | ||
11. | BK Rudkobing | 26 | 5 | 4 | 17 | 40 — 73 | 19 | ||
12. | OB Odense-2 | 26 | 4 | 6 | 16 | 40 — 71 | 18 | ||
13. | Fjordager-2 Odense | 26 | 2 | 6 | 18 | 28 — 91 | 12 | ||
14. | IF Tarup | 26 | 3 | 3 | 20 | 19 — 67 | 12 |
Pulje 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Fyn 2) |
V |
1. | GBK Middelfart-2 | 26 | 17 | 8 | 1 | 96 — 28 | 59 | ||
2. | Kildemosen Odense | 26 | 17 | 6 | 3 | 69 — 29 | 57 | ||
3. | OKS Odense-2 | 26 | 17 | 5 | 4 | 75 — 34 | 56 | ||
4. | IF Glamsbjerg | 26 | 16 | 3 | 7 | 64 — 35 | 51 | ||
5. | KFUM Odense | 26 | 14 | 4 | 8 | 62 — 37 | 46 | ||
6. | KRFK Otterup | 26 | 13 | 7 | 6 | 48 — 34 | 46 | ||
7. | Dalum-3 Odense | 26 | 14 | 3 | 9 | 70 — 54 | 45 | ||
8. | Chang Odense | 26 | 9 | 7 | 10 | 51 — 56 | 34 | ||
9. | Naesby-2 Odense | 26 | 10 | 2 | 14 | 49 — 74 | 32 | ||
10. | BK Sonderso | 26 | 8 | 5 | 13 | 41 — 53 | 29 | ||
11. | BK Ringe | 26 | 5 | 4 | 17 | 48 — 70 | 19 | ||
12. | Brylle Tommerup | 26 | 5 | 4 | 17 | 40 — 65 | 19 | ||
13. | BIK Otterup-2 | 26 | 4 | 2 | 20 | 26 — 76 | 14 | ||
14. | IK Norre Aby | 26 | 2 | 2 | 22 | 32 — 126 | 8 |
Jylland
Pulje 5
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 5) |
V |
1. | Freja Alborg | 13 | 9 | 3 | 1 | 25 — 8 | 30 | ||
2. | IF Abybro | 13 | 7 | 1 | 5 | 21 — 16 | 22 | ||
3. | IF Dronninglund | 12 | 5 | 5 | 2 | 24 — 14 | 20 | ||
4. | RKG Klarup | 13 | 5 | 3 | 5 | 19 — 24 | 18 | ||
5. | LKB Gistrup | 13 | 4 | 5 | 4 | 20 — 18 | 17 | ||
6. | IF Sulsted | 13 | 4 | 2 | 7 | 17 — 22 | 14 | ||
7. | BK Hirtshals | 13 | 3 | 2 | 8 | 16 — 29 | 11 | ||
8. | Chang-2 Alborg | 12 | 2 | 3 | 7 | 11 — 22 | 9 |
Pulje 6
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 6) |
V |
1. | FC Thisted-2 | 13 | 7 | 4 | 2 | 29 — 22 | 25 | ||
2. | IF Logstor | 13 | 7 | 4 | 2 | 33 — 17 | 25 | ||
3. | Fremad Helsted | 12 | 7 | 2 | 3 | 37 — 15 | 23 | ||
4. | Skalborg Alborg | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 — 23 | 19 | ||
5. | BK Nibe | 13 | 4 | 4 | 5 | 24 — 29 | 16 | ||
6. | KFUM Alborg | 13 | 4 | 3 | 6 | 20 — 26 | 15 | ||
7. | IF Stovring | 12 | 2 | 3 | 7 | 20 — 28 | 9 | ||
8. | Nordvestmors Erslev | 13 | 1 | 4 | 8 | 19 — 41 | 7 |
Pulje 7
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 7) |
V |
1. | Christiansbjerg Arhus | 13 | 10 | 0 | 3 | 22 — 12 | 30 | ||
2. | SF Hornbaek | 12 | 8 | 2 | 2 | 26 — 14 | 26 | ||
3. | Dronningborg Randers | 13 | 6 | 2 | 5 | 22 — 15 | 20 | ||
4. | FB Vorup | 13 | 6 | 1 | 6 | 25 — 23 | 19 | ||
5. | IF Vivild | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 — 17 | 16 | ||
6. | Vejlby Risskov-2 | 12 | 3 | 2 | 7 | 16 — 27 | 11 | ||
7. | Kolind Perstrup | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 — 24 | 11 | ||
8. | IF Farvang | 13 | 3 | 1 | 9 | 27 — 35 | 10 |
Pulje 8
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 8) |
V |
1. | Freja Horsens | 13 | 10 | 0 | 3 | 32 — 16 | 30 | ||
2. | BK Hasle | 13 | 9 | 2 | 2 | 34 — 25 | 29 | ||
3. | IF Viby-2 | 13 | 8 | 2 | 3 | 32 — 15 | 26 | ||
4. | Stavtrup Arhus | 13 | 6 | 2 | 5 | 33 — 31 | 20 | ||
5. | AGF Arhus-2 | 13 | 6 | 1 | 6 | 33 — 33 | 19 | ||
6. | Juniors Arhus | 13 | 5 | 1 | 7 | 32 — 34 | 16 | ||
7. | Hatting Torsted | 13 | 2 | 1 | 10 | 15 — 35 | 7 | ||
8. | IF Braedstrup | 13 | 1 | 1 | 11 | 12 — 34 | 4 |
Pulje 9
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 9) |
V |
1. | Fremad Give | 13 | 10 | 2 | 1 | 43 — 14 | 32 | ||
2. | BK Ribe | 13 | 7 | 3 | 3 | 35 — 20 | 24 | ||
3. | IF Brande | 13 | 7 | 1 | 5 | 26 — 14 | 22 | ||
4. | BK Bramming | 13 | 7 | 1 | 5 | 26 — 22 | 22 | ||
5. | FC Ikast | 13 | 5 | 2 | 6 | 24 — 29 | 17 | ||
6. | IF Esbjerg | 13 | 4 | 2 | 7 | 21 — 37 | 14 | ||
7. | IF Ringkobing-2 | 13 | 3 | 4 | 6 | 27 — 33 | 13 | ||
8. | Blabjerg Norre Nebel | 13 | 1 | 1 | 11 | 17 — 50 | 4 |
Pulje 10
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 10) |
V |
1. | UI Egen | 13 | 11 | 1 | 1 | 40 — 12 | 34 | ||
2. | FF Fredericia | 13 | 10 | 0 | 3 | 41 — 16 | 30 | ||
3. | IF Hedensted-2 | 13 | 6 | 2 | 5 | 28 — 28 | 20 | ||
4. | BK Kolding-2 | 13 | 5 | 3 | 5 | 30 — 26 | 18 | ||
5. | UI Broager | 13 | 5 | 2 | 6 | 22 — 25 | 17 | ||
6. | Seest Kolding | 13 | 5 | 1 | 7 | 23 — 32 | 16 | ||
7. | BK Grasten | 13 | 4 | 1 | 8 | 28 — 33 | 13 | ||
8. | Bramdrupdam Kolding | 13 | 0 | 2 | 11 | 9 — 49 | 2 |
Pereinamasis turnyras
Pulje 7
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vejgard-2 Alborg | 12 | 8 | 1 | 3 | 27 — 18 | 25 | ||
2. | IF Bronderslev | 12 | 8 | 1 | 3 | 24 — 18 | 25 | ||
3. | IF Sulsted | 12 | 7 | 1 | 4 | 24 — 16 | 22 | ||
4. | IF Abybro | 12 | 7 | 0 | 5 | 18 — 15 | 21 | ||
5. | Chang-2 Alborg | 12 | 3 | 3 | 6 | 22 — 26 | 12 | ||
6. | IF Dronninglund | 12 | 3 | 2 | 7 | 14 — 21 | 11 | ||
7. | IF Hjorring-2 | 12 | 1 | 2 | 9 | 11 — 26 | 5 |
Pulje 8
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AB Alborg-3 | 14 | 8 | 4 | 2 | 31 — 17 | 28 | ||
2. | LKB Gistrup | 14 | 8 | 2 | 4 | 22 — 14 | 26 | ||
3. | KFUM Alborg | 14 | 8 | 2 | 4 | 26 — 14 | 26 | ||
4. | RKG Klarup | 14 | 8 | 2 | 4 | 22 — 15 | 26 | ||
5. | Storvorde Sejlflod | 14 | 6 | 2 | 6 | 19 — 24 | 20 | ||
6. | Skalborg Alborg | 14 | 3 | 5 | 6 | 17 — 23 | 14 | ||
7. | IF Stovring | 14 | 3 | 5 | 6 | 17 — 23 | 14 | ||
8. | BK Nibe | 14 | 1 | 0 | 13 | 13 — 37 | 3 |
Pulje 9
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FB Vorup | 12 | 9 | 3 | 0 | 36 — 11 | 30 | ||
2. | Norager Rorbaek | 12 | 7 | 1 | 4 | 21 — 17 | 22 | ||
3. | Dronningborg Randers | 12 | 6 | 2 | 4 | 24 — 15 | 20 | ||
4. | Kvik Alestrup | 12 | 5 | 4 | 3 | 24 — 11 | 19 | ||
5. | Sondermarken Viborg | 12 | 5 | 3 | 4 | 24 — 17 | 18 | ||
6. | Station Hojslev | 12 | 1 | 2 | 9 | 12 — 41 | 5 | ||
7. | Vest Sport Tjele | 12 | 1 | 1 | 10 | 8 — 37 | 4 |
Pulje 10
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | GF Skjern | 12 | 9 | 0 | 3 | 36 — 20 | 27 | ||
2. | FC Ikast | 12 | 7 | 1 | 4 | 25 — 13 | 22 | ||
3. | GU Olstrup | 12 | 7 | 1 | 4 | 21 — 19 | 22 | ||
4. | GIF Grindsted | 12 | 6 | 0 | 6 | 26 — 22 | 18 | ||
5. | IF Brande | 12 | 5 | 2 | 5 | 22 — 18 | 17 | ||
6. | IF Ringkobing-2 | 12 | 4 | 1 | 7 | 23 — 27 | 13 | ||
7. | SF Vildbjerg | 12 | 1 | 1 | 10 | 14 — 48 | 4 |
Pulje 11
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | TRIF Ronde | 14 | 9 | 4 | 1 | 32 — 15 | 31 | ||
2. | Juniors Arhus | 14 | 8 | 2 | 4 | 30 — 25 | 26 | ||
3. | FAML Arhus | 14 | 8 | 1 | 5 | 34 — 23 | 25 | ||
4. | KFUM Silkeborg-2 | 14 | 6 | 4 | 4 | 36 — 28 | 22 | ||
5. | IF Vivild | 14 | 6 | 1 | 7 | 24 — 21 | 19 | ||
6. | Vejlby Risskov-2 | 14 | 5 | 3 | 6 | 22 — 21 | 18 | ||
7. | Kolind Perstrup | 14 | 5 | 2 | 7 | 21 — 26 | 17 | ||
8. | IF Farvang | 14 | 0 | 1 | 13 | 10 — 50 | 1 |
Pulje 12
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FF Fredericia | 12 | 8 | 2 | 2 | 34 — 23 | 26 | ||
2. | IF Viby-2 | 12 | 5 | 3 | 4 | 30 — 28 | 18 | ||
3. | IF Kolding-2 | 12 | 5 | 2 | 5 | 25 — 24 | 17 | ||
4. | Stavtrup Arhus | 12 | 5 | 2 | 5 | 33 — 26 | 17 | ||
5. | AGF Arhus-2 | 12 | 4 | 2 | 6 | 27 — 29 | 14 | ||
6. | FC Horsens | 12 | 4 | 2 | 6 | 20 — 31 | 14 | ||
7. | IF Hedensted-2 | 12 | 4 | 1 | 7 | 17 — 25 | 13 |
Pulje 13
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BK Bramming | 14 | 10 | 3 | 1 | 31 — 15 | 33 | ||
2. | FK Haderslev | 14 | 8 | 4 | 2 | 30 — 11 | 28 | ||
3. | UI Broager | 14 | 6 | 5 | 3 | 28 — 14 | 23 | ||
4. | BK Ribe | 14 | 5 | 5 | 4 | 28 — 23 | 20 | ||
5. | Seest Kolding | 14 | 6 | 2 | 6 | 25 — 16 | 20 | ||
6. | IF Bov | 14 | 6 | 1 | 7 | 33 — 25 | 19 | ||
7. | IF Esbjerg | 14 | 2 | 2 | 10 | 13 — 49 | 8 | ||
8. | BK Kolding-2 | 14 | 2 | 0 | 12 | 14 — 49 | 6 |
København
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sundby Kobenhavn | 26 | 19 | 2 | 5 | 72 — 34 | 59 | ||
2. | Bispebjerg Kobenhavn | 26 | 18 | 3 | 5 | 64 — 40 | 57 | ||
3. | Viktoria Kobenhavn | 26 | 17 | 3 | 6 | 65 — 37 | 54 | ||
4. | CSC Kobenhavn | 26 | 14 | 6 | 6 | 56 — 33 | 48 | ||
5. | CBS Kobenhavn | 26 | 13 | 4 | 9 | 70 — 51 | 43 | ||
6. | Fix Kobenhavn | 26 | 11 | 4 | 11 | 52 — 55 | 37 | ||
7. | Jaegersborg Gentofte | 26 | 10 | 4 | 12 | 44 — 49 | 34 | ||
8. | Sydhavnen Frederiksholm | 26 | 10 | 4 | 12 | 53 — 66 | 34 | ||
9. | Hellas Kobenhavn | 26 | 9 | 4 | 13 | 64 — 74 | 31 | ||
10. | OKF Amager | 26 | 7 | 8 | 11 | 38 — 42 | 29 | ||
11. | BK Rodovre | 26 | 6 | 9 | 11 | 39 — 58 | 27 | ||
12. | Foroyar Kobenhavn | 26 | 8 | 3 | 15 | 51 — 61 | 27 | ||
13. | Osterbro Kobenhavn | 26 | 6 | 6 | 14 | 35 — 54 | 24 | ||
14. | Prespa Kobenhavn | 26 | 1 | 6 | 19 | 29 — 78 | 9 |
Lolland-Falster
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | MB Maribo | 13 | 11 | 1 | 1 | 53 — 21 | 34 | ||
2. | Dollefjelde Musse | 13 | 9 | 0 | 4 | 54 — 19 | 27 | ||
3. | Frem Sakskobing | 13 | 8 | 3 | 2 | 33 — 19 | 27 | ||
4. | BK Rodby | 13 | 7 | 2 | 4 | 41 — 31 | 23 | ||
5. | SIF Sollested | 13 | 6 | 4 | 3 | 27 — 18 | 22 | ||
6. | FC Nykobing-3 | 13 | 7 | 1 | 5 | 32 — 27 | 22 | ||
7. | FC Nakskov-2 | 13 | 6 | 2 | 5 | 38 — 31 | 20 | ||
8. | Toreby Graenge | 13 | 5 | 1 | 7 | 21 — 29 | 16 | ||
9. | SB Stubbekobing | 13 | 5 | 1 | 7 | 26 — 38 | 16 | ||
10. | NFB Norre Vedby-2 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 — 31 | 15 | ||
11. | OUB Oster Ulslev | 13 | 4 | 1 | 8 | 22 — 23 | 13 | ||
12. | IF Branderslev | 13 | 1 | 5 | 7 | 21 — 37 | 8 | ||
13. | BK Systofte | 13 | 2 | 2 | 9 | 13 — 44 | 8 | ||
14. | BK Eskilstrup | 13 | 2 | 2 | 9 | 19 — 51 | 8 |
I finalas
II finalas
Sjælland
- https://www.dbusjaelland.dk/resultater/Raekke/80566
- https://www.dbusjaelland.dk/resultater/Raekke/88169
Pulje 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Hero Gladsaxe | 26 | 12 | 0 | 1 | 34 — 16 | 36 | ||
2. | FC Rudersdal | 26 | 9 | 2 | 2 | 33 — 13 | 29 | ||
3. | BK Lyngby-2 | 26 | 8 | 2 | 3 | 22 — 16 | 26 | ||
4. | IF Espergaerde | 26 | 7 | 3 | 3 | 33 — 23 | 24 | ||
5. | Fodbold-2 Hillerod | 26 | 7 | 1 | 5 | 29 — 20 | 22 | ||
6. | BK Vaerlose | 26 | 6 | 4 | 3 | 25 — 16 | 22 | ||
7. | AB Gladsaxe-2 | 26 | 6 | 2 | 5 | 23 — 20 | 20 | ||
8. | BK Ballerup | 26 | 5 | 2 | 6 | 33 — 33 | 17 | ||
9. | Lynge Uggelose | 26 | 5 | 0 | 8 | 14 — 20 | 15 | ||
10. | FC Olstykke | 26 | 4 | 2 | 7 | 33 — 28 | 14 | ||
11. | B1973 Herlev | 26 | 4 | 2 | 7 | 21 — 28 | 14 | ||
12. | Fodbold Helsinge | 26 | 3 | 3 | 7 | 24 — 24 | 12 | ||
13. | Sorgenfri Virum | 26 | 2 | 1 | 10 | 14 — 35 | 7 | ||
14. | IF Brondby-2 | 26 | 1 | 0 | 12 | 5 — 51 | 3 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland 1) |
V |
1. | Hero Gladsaxe | 19 | 15 | 1 | 3 | 46 — 25 | 46 | ||
2. | FC Rudersdal | 19 | 13 | 3 | 3 | 48 — 24 | 42 | ||
3. | Fodbold-2 Hillerod | 19 | 11 | 2 | 6 | 40 — 25 | 35 | ||
4. | IF Espergaerde | 19 | 9 | 4 | 6 | 46 — 37 | 31 | ||
5. | BK Vaerlose | 19 | 8 | 5 | 6 | 33 — 27 | 29 | ||
6. | AB Gladsaxe-2 | 19 | 8 | 4 | 7 | 32 — 28 | 28 | ||
7. | BK Lyngby-2 | 19 | 8 | 3 | 8 | 28 — 32 | 0 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland 1) |
V |
8. | BK Ballerup | 19 | 9 | 2 | 8 | 49 — 44 | 29 | ||
9. | FC Olstykke | 19 | 9 | 2 | 8 | 48 — 36 | 29 | ||
10. | B1973 Herlev | 19 | 7 | 3 | 9 | 35 — 38 | 24 | ||
11. | Lynge Uggelose | 19 | 7 | 1 | 11 | 26 — 35 | 22 | ||
12. | Fodbold Helsinge | 19 | 6 | 4 | 9 | 34 — 32 | 22 | ||
13. | Sorgenfri Virum | 19 | 2 | 3 | 14 | 19 — 49 | 9 | ||
14. | IF Brondby-2 | 19 | 2 | 1 | 16 | 13 — 65 | 7 |
Pulje 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BI Holbaek-2 | 26 | 9 | 4 | 0 | 36 — 15 | 31 | ||
2. | BK Herfolge | 26 | 8 | 3 | 2 | 31 — 12 | 27 | ||
3. | BI 2016 Svebolle | 26 | 7 | 4 | 2 | 29 — 11 | 25 | ||
4. | B1973 Slagelse | 26 | 7 | 3 | 3 | 31 — 18 | 24 | ||
5. | Raklev Kalundborg | 26 | 6 | 5 | 2 | 31 — 19 | 23 | ||
6. | BK Farevejle | 26 | 7 | 1 | 5 | 33 — 24 | 22 | ||
7. | Avarta-2 Rodovre | 26 | 6 | 3 | 4 | 29 — 22 | 21 | ||
8. | IF Hvalso | 26 | 4 | 6 | 3 | 27 — 16 | 18 | ||
9. | Frem Bjaeverskov | 26 | 5 | 3 | 5 | 18 — 22 | 18 | ||
10. | AIK 65 Stroby | 26 | 5 | 0 | 8 | 28 — 27 | 15 | ||
11. | Benlose Ringsted | 26 | 2 | 4 | 7 | 11 — 23 | 10 | ||
12. | Susa Herlufmagle | 26 | 2 | 4 | 7 | 19 — 33 | 10 | ||
13. | Fodbold-2 Greve | 26 | 2 | 0 | 11 | 16 — 51 | 6 | ||
14. | Holbaek United | 26 | 0 | 2 | 11 | 8 — 54 | 2 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland 2) |
V |
1. | BK Herfolge | 19 | 12 | 3 | 4 | 42 — 18 | 39 | ||
2. | B1973 Slagelse | 19 | 11 | 3 | 5 | 46 — 31 | 36 | ||
3. | BI Holbaek-2 | 19 | 10 | 5 | 4 | 44 — 26 | 35 | ||
4. | BI 2016 Svebolle | 19 | 9 | 5 | 5 | 37 — 24 | 32 | ||
5. | Avarta-2 Rodovre | 19 | 9 | 4 | 6 | 45 — 33 | 31 | ||
6. | Raklev Kalundborg | 19 | 8 | 6 | 5 | 38 — 27 | 30 | ||
7. | BK Farevejle | 19 | 9 | 3 | 7 | 45 — 39 | 30 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland 2) |
V |
8. | IF Hvalso | 19 | 9 | 7 | 3 | 42 — 21 | 34 | ||
9. | Frem Bjaeverskov | 19 | 7 | 5 | 7 | 32 — 29 | 26 | ||
10. | Benlose Ringsted | 19 | 7 | 4 | 8 | 25 — 28 | 25 | ||
11. | AIK 65 Stroby | 19 | 6 | 2 | 11 | 37 — 39 | 20 | ||
12. | Susa Herlufmagle | 19 | 4 | 6 | 9 | 39 — 54 | 18 | ||
13. | Fodbold-2 Greve | 19 | 3 | 0 | 16 | 27 — 75 | 9 | ||
14. | Holbaek United | 19 | 1 | 3 | 15 | 14 — 69 | 6 |
|