Graikijos futbolo taurė 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Graikijos futbolo taurė
Sezonas Graikijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Graikijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Graikijos III futbolo lyga 2017–2018 m.,
Graikijos futbolo taurė 2017–2018 m.
https://int.soccerway.com/national/greece/cup/20172018/
http://foot.dk/Graepokalfacts.asp?FinaleID=81
http://foot.dk/Graepokalres.asp?SeasonID=91


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo

Grupių turnyras

1os ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. OFI Irakleio 3 3 0 0 6 — 1 9
2. AO Platanias 3 2 0 1 4 — 1 6
3. Apollon Athina 3 1 0 2 4 — 3 3
4. Iraklis Thessaloniki 3 0 0 3 0 — 9 0

2os ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. PAOK Thessaloniki 3 3 0 0 8 — 1 9
2. Levadeiakos Livadeia 3 2 0 1 8 — 3 6
3. Apollon Pontou Kalamaria 3 1 0 2 2 — 3 3
4. Aiginiakos Aiginio 3 0 0 3 0 — 11 0

3os ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AEK Athina 3 3 0 0 12 — 2 9
2. PAS Lamia 3 2 0 1 3 — 2 6
3. Apollon Larisa 3 1 0 2 2 — 10 3
4. GS Kallithea 3 0 0 3 3 — 6 0

4os ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Atromitos Peristeri 3 2 1 0 6 — 1 7
2. AO Trikala 3 1 2 0 4 — 2 5
3. AO Kerkyra 3 1 1 1 6 — 2 4
4. AE Sparti 3 0 0 3 2 — 13 0

5os ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Olympiakos Peiraias 3 2 1 0 6 — 2 7
2. Asteras Tripoli 3 2 0 1 6 — 3 6
3. PGS Kissamos 3 1 1 1 3 — 3 4
4. AO Acharnes 3 0 0 3 0 — 7 0

6os ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Skoda Xanthi 3 3 0 0 8 — 3 9
2. Panaitolikos Agrinio 3 2 0 1 7 — 2 6
3. Panserraikos Serres 3 1 0 2 3 — 4 3
4. Ergotelis Irakleio 3 0 0 3 2 — 11 0

7os ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. PAS Giannina 3 1 2 0 5 — 2 5
2. Panionios Athina 3 1 1 1 3 — 3 4
3. Aris Thessaloniki 3 1 1 1 3 — 3 4
4. Panaigialeios Aigio 3 1 0 2 1 — 4 3

8os ómilos

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Panathinaikos Athina 3 2 1 0 5 — 2 7
2. AE Larisa 3 1 1 1 3 — 2 4
3. Panachaiki Patra 3 1 1 1 2 — 4 4
4. Anagennisi Karditsa 3 0 1 2 1 — 3 1

Baigiamieji etapai

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
Panionios Athina 2-0                        
OFI Irakleio 0-1                      
          Panionios Athina 1-0              
        PAS Lamia 1-4              
PAS Lamia 4-1                        
Panathinaikos Athina 1-0                    
                    Panionios Athina 1-3  
                  PAOK Thessaloniki 3-1  
AO Trikala 1-5                        
PAOK Thessaloniki 2-1                      
          PAOK Thessaloniki 2-0              
        Atromitos Peristeri 1-3              
Asteras Tripoli 0-1                        
Atromitos Peristeri 1-0                        
                             
                           
Levadeiakos Livadeia 1-0                        
PAS Giannina 4-0                      
          PAS Giannina 1-2              
        AE Larisa 3-2 prat.              
AE Larisa 3-0                        
Skoda Xanthi 2-0                    
                    AE Larisa 2-1  
                  AEK Athina 1-0  
AO Platanias 0-2                        
Olympiakos Peiraias 2-0                      
          Olympiakos Peiraias 0-0              
        AEK Athina 2-1              
Panaitolikos Agrinio 0-4                        
AEK Athina 1-0                        
                             
              Finalas  
                             
              2018-05-12 Spyros Louis, Atėnai 35545  
              PAOK Thessaloniki AEK Athina  
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
              Vieirinha (65), Dimitris Pelkas (90+2')  
                             


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3197-0=3197 wiki spaudos ženklai).