Italijos V futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2018–2019 m.
Varžybos Italijos V futbolo lyga
Sezonas Italijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Italijos futbolo supertaurė 2019 m.


Abruzzo

Abruzzo A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Angizia Luco
2. Castelnuovo Vomano Castellalto
3. PDL Teramo

Abruzzo B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Lanciano
2. Bacigalupo Vasto
3. Calcio Casalbordino

Basilicata

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Atletico Lauria
2. Calcio Brienza
3. ASD Castelluccio

Calabria

Calabria A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Morrone Cosenza
2. Sambiase Lamezia
3. Vigor Lamezia

Calabria B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ASD San Luca
2. Alfonso Tassone Stilo
3. USD Gioiosa Ionica

Campania

Campania A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. US Marcianise
2. AC Montesarchio
3. FC Casalnuovo

Campania B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Real Poggiomarino
2. ASD Vico Equense
3. AC Sant'Antonio Abate

Campania C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Grotta Grottaminarda
2. PS Lioni
3. FC Avellino

Campania D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. US Angri
2. Volcei Buccino
3. ASD Giffoni Sei Casali

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BSD Fidenza
2. Fontana Castel San Giovanni
3. San Polo Bibbiano

Emilia-Romagna B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio San Felice
2. Pieve Nonantola
3. Calcio Arceto

Emilia-Romagna C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sole-Luna Vado
2. Masi Torello Voghiera
3. Calcio Castenaso

Emilia-Romagna D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ronco Edelweiss Forli
2. Duca Ribelle Cannuzzo
3. ASD Cervia

Friuli-Venezia Giulia

Friuli-Venezia Giulia A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pro Fagagna
2. PS Codroipo
3. Calcio Vajont

Friuli-Venezia Giulia B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pro Cervignano
2. Primorje Trieste
3. Virtus Corno

Lazio

Lazio A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Corneto Tarquinia
2. Compagnia Portuale
3. Calcio Aranova

Lazio B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Tivoli
2. US Palestrina
3. Fiano Romano

Lazio C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vis Sezze
2. ASD Luiss
3. Calcio Fiumicino

Lazio D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mistral Gaeta
2. Calcio Pontinia
3. Calcio Formia

Liguria

Liguria A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Ospidaletti
2. San Francesco Loano
3. Fratellanza Sestri

Liguria B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Liberi Albaro
2. Real Fieschi Cogorno
3. Cadimare La Spezia

Lombardia

Lombardia A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ACD Vergiate
2. FCD Rho
3. ASD Morazzone

Lombardia B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vis Nova Giussano
2. Casati Arcore
3. Luciano Manara Barzano

Lombardia C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Valcalepio Castelli Calepio
2. Forza-Costanza Martinengo
3. Lemine Almenno

Lombardia D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. PS Prevalle
2. FC Lumezzane
3. USO Ome

Lombardia E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CS Treviglio
2. ASD Sant'Angelo
3. Calcio Bresso

Lombardia F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. US Settimo Milanese
2. US Vighignolo
3. Viscontea Pavese Zeccone

Marche

Marche A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. US Ancona
2. Vigor Senigallia
3. Calcio Barbara

Marche B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Valdichienti Ponte Corridonia
2. Atletico Ascoli
3. Calcio Civitanova

Molise

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Comprensorio Vairano
2. Aurora Capriati
3. ASD Baranello

Piemonte-Valle d'Aosta

Piemonte-Valle d'Aosta A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sportiva Oleggio
2. Fulgor Ronco Valdengo
3. ASD Piedimulera

Piemonte-Valle d'Aosta B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Rivoli
2. Lascaris Pianezza
3. USD Rivarolo

Piemonte-Valle d'Aosta C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Giovanile Centallo Revello
2. Pedona Borgo San Dalmazzo
3. ASD Carmagnola

Piemonte-Valle d'Aosta D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Derthona Tortona
2. Scuola Calcio Torino
3. ASD San Mauro

Puglia

Puglia A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio San Marco
2. Calcio Marina
3. Audace Barletta

Puglia B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Ugento
2. Deghi Lecce
3. Toma Maglie

Sardegna

Sardegna A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. San Marco Assemini
2. La Palma Cagliari
3. Calcio Carbonia

Sardegna B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Polisportiva Ossi
2. Punti Sassari
3. Calcio Thiesi

Sicilia

Sicilia A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Oratorio Marineo
2. Don Carlo Misilmeri
3. FC Salemi

Sicilia B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Cephaledium Cefalu
2. Nebrodi Acquedolci
3. Santa Anna Santa Flavia

Sicilia C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Aci Catena
2. Sporting Pedara
3. Calcio Carlentini

Sicilia D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Ragusa
2. Real Siracusa
3. Calcio Enna

Toscana

Toscana A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Pontremoli
2. Lampo Lamporecchio
3. Calcio Sesto Fiorentino

Toscana B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Traiana Terranuova
2. Mazzona Valdarbia Monteroni
3. Calcio Pontassieve

Toscana C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Alta Valdera Peccioli
2. Fratres Perignano
3. Calcio Pieve Fosciano

Trentino-Alto Adige

Bolzano

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bozner Bolzano
2. Auswahl Brunico
3. SSV Stegona

Trento

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Santo Stefano Mori
2. Calcio Ala
3. Aquila Trento

Umbria

Umbria A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tiferno Lerchi
2. Trasimeno Castiglione
3. Calcio Montone

Umbria B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Nestor Marsciano
2. Casacastalda Gualdo
3. Campitello Terni

Veneto

Veneto A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Masi Castelbaldo
2. Albaronco Ronco
3. Seraticense Sarego

Veneto B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Cerealdocks Camisano
2. Calcio Schio
3. Gidogese Castello

Veneto C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Albignasego
2. FC Spinea
3. Calcio Mirano

Veneto D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Portogruaro
2. Prodeco Volpago Montello
3. Opitergina Oderzo

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+7431-0=7431 wiki spaudos ženklai).