Kroatijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2018–2019 m.
Varžybos Kroatijos IV futbolo lyga
Sezonas Kroatijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Kroatijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Kroatijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Kroatijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Kroatijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Kroatijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Kroatijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Kroatijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Kroatijos futbolo supertaurė 2019 m.


Prva liga

Zagreb

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tresnjevka Zagreb
2. Ravnice Zagreb
3. Sparta-Elektra Zagreb

Prva županijska liga

Bjelovar-Bilogora

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zdenka Veliki Zdenci
2. Bilogora Grubisno Pole
3. HNK Daruvar

Brod-Posavina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Omladinac Gornja Vrba
2. Tomislav Donji Andrijevci
3. Svacic Stari Slatinik

Istra

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Medulin
2. NK Banjole
3. NK Zminj

Karlovac

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Ogulin
2. NK Slunj
3. Croatia Zakanje

Koprivnice-Križevci

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tomislav Drnje
2. Borac Imbriovec
3. Bratstvo Kunovec

Krapina-Zagorje

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Straza Hum
2. Stubica Donja Stubica
3. NK Oroslavje

Lika-Senj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Gospic
2. NK Novalja
3. Croatia Licki Osik

Međimurje

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dinamo Palovec
2. Mladost Sveta Marija
3. Centrometal Macinec

Osijek-Baranja

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mladost Dakovacka Satnica
2. Valpovka Valpovo
3. Olimpija Osijek

Požega-Slavonija

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Kaptol
2. BSK Buk
3. NK Lipik

Primorje-Gorski kotar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. OSK Omisalj
2. NK Kraljevica
3. Lokomotiva Rijeka

Sisak-Moslavina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sloga Jazavica-Rozdanik
2. Vatrogasac Husain
3. Libertas Novska

Varaždin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ivancica Ivanec
2. NK Vinica
3. Zelengaj Donji Kucan

Virotivica-Podravina

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. HNK Suhopolje
2. Mladost Cacinci
3. Sloga Zdenci

Vukovar-Srijem

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dilj Vinkovci
2. Radnicki Zupanja
3. Borinci Jarmina

Druga županijska liga

Dubrovnik-Neretva

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maestral Krvavac
2. Faraon Trpanj
3. NK Putnikovic

Split-Dalmacija

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mracaj Runovic
2. Jadran Suptar
3. Tekstilac Sinj

Zadar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Nova Zora Sveti Filip
2. NK Galovac
3. Zrmanja Obrovac

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2253-0=2253 wiki spaudos ženklai).