Lietuvos III futbolo lyga 2021 m.
Alytaus zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Rese Alytus | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 — 6 | 14 | ||
2. | FK Druskininkai | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 — 9 | 8 | ||
3. | Dainava-C Alytus | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 — 24 | 6 | ||
4. | FK Simnas | 6 | 1 | 2 | 3 | 13 — 14 | 5 |
Kauno-Marijampolės zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Tauras 2015 Kaunas | 16 | 13 | 2 | 1 | 65 — 17 | 41 | ||
2. | Šturmas Kaunas | 16 | 10 | 1 | 5 | 48 — 30 | 31 | ||
3. | Nemunas Prienai-Birštonas | 16 | 9 | 2 | 5 | 47 — 35 | 29 | ||
4. | Pozityvūs Veiveriai | 16 | 8 | 1 | 7 | 66 — 44 | 25 | ||
5. | Sveikata-B Kybartai | 16 | 7 | 2 | 7 | 37 — 40 | 23 | ||
6. | FK Kazlų Rūda-Švyturys | 16 | 7 | 1 | 8 | 30 — 26 | 22 | ||
7. | Nadruvis-Imsrė Šakiai | 16 | 7 | 0 | 9 | 47 — 54 | 21 | ||
8. | FK Kėdainiai | 16 | 5 | 1 | 10 | 40 — 67 | 16 | ||
9. | Danspin-KKSC Raseiniai | 16 | 1 | 0 | 15 | 17 — 84 | 3 |
- http://lietuvosfutbolas.lt/varzybos/megeju/kaff-ir-maff-iii-lyga/
- https://www.kaff.lt/naujienos/kategorija/iii-lyga/
Klaipėdos zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sakuona-Rūgpienių kaimas Plikiai | 14 | 11 | 0 | 3 | 49 — 23 | 33 | ||
2. | Neptūnas-B Klaipėda | 14 | 10 | 1 | 3 | 44 — 14 | 31 | ||
3. | Minija-B Kretinga | 14 | 9 | 1 | 4 | 38 — 18 | 28 | ||
4. | FM Klaipėda-B | 14 | 8 | 0 | 6 | 41 — 18 | 24 | ||
5. | FK Jonušai | 14 | 6 | 1 | 7 | 45 — 36 | 19 | ||
6. | Statyba Sendvaris | 14 | 5 | 1 | 8 | 20 — 39 | 16 | ||
7. | Gintaras Palanga | 14 | 3 | 2 | 9 | 28 — 48 | 11 | ||
8. | Rosa Klaipėda | 14 | 1 | 0 | 13 | 17 — 86 | 3 |
- http://lietuvosfutbolas.lt/varzybos/megeju/klff-iii-lyga/
- http://klff.lt/infusions/stats21/turnyrine1.php
Panevėžio zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Atomas Panevėžys | 12 | 9 | 2 | 1 | 42 — 18 | 29 | ||
2. | FK Dembava | 12 | 8 | 1 | 3 | 35 — 23 | 25 | ||
3. | FK Rokiškis | 12 | 6 | 2 | 4 | 24 — 17 | 20 | ||
4. | Širvėna Biržai | 12 | 4 | 1 | 7 | 24 — 30 | 13 | ||
5. | Orfa Panevėžys | 12 | 4 | 0 | 8 | 18 — 33 | 12 | ||
6. | FC-SM Pasvalys | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 — 33 | 12 | ||
7. | FA Panevėžys-PRSSG-Komex | 12 | 3 | 2 | 7 | 26 — 31 | 11 |
- http://lietuvosfutbolas.lt/varzybos/megeju/panevezio-iii-lyga/
- https://paff.lt/2021-m-lff-iii-lygos-paff-pirmenybes-komex-taurei-laimeti-3/
Šiaulių zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ŠSPC Radviliškis | 11 | 11 | 0 | 0 | 58 — 8 | 33 | ||
2. | FK Akmenė SC | 11 | 9 | 0 | 2 | 31 — 7 | 27 | ||
3. | SC Pakruojis | 11 | 8 | 0 | 3 | 25 — 15 | 24 | ||
4. | Juventa-99 Šiauliai | 11 | 7 | 1 | 3 | 38 — 19 | 22 | ||
5. | Saulininkas Šiauliai | 11 | 7 | 0 | 4 | 44 — 27 | 21 | ||
6. | Venta Kuršėnai | 11 | 6 | 1 | 4 | 31 — 15 | 19 | ||
7. | Fanai Šiauliai | 11 | 6 | 0 | 5 | 19 — 29 | 18 | ||
8. | Kražantė Kelmė | 11 | 3 | 1 | 7 | 21 — 32 | 10 | ||
9. | Adiada Šiauliai | 11 | 3 | 1 | 7 | 24 — 38 | 10 | ||
10. | Saned-B Joniškis | 11 | 3 | 0 | 8 | 13 — 35 | 9 | ||
11. | Kruoja-Kupsc Šiauliai | 11 | 1 | 0 | 10 | 10 — 52 | 3 | ||
12. | Savanoris Šiauliai | 11 | 0 | 0 | 11 | 11 — 48 | 0 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Šiaulių zona) |
V |
1. | ŠSPC Radviliškis | 16 | 15 | 1 | 0 | 76 — 13 | 46 | ||
2. | FK Akmenė SC | 16 | 11 | 1 | 4 | 39 — 18 | 34 | ||
3. | SC Pakruojis | 16 | 10 | 1 | 5 | 34 — 30 | 31 | ||
4. | Juventa-99 Šiauliai | 16 | 9 | 1 | 6 | 50 — 28 | 28 | ||
5. | Venta Kuršėnai | 16 | 8 | 2 | 6 | 39 — 23 | 26 | ||
6. | Saulininkas Šiauliai | 16 | 8 | 0 | 8 | 54 — 44 | 24 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Šiaulių zona) |
V |
7. | Fanai Šiauliai | 16 | 8 | 1 | 7 | 24 — 36 | 25 | ||
8. | Kražantė Kelmė | 16 | 7 | 1 | 8 | 49 — 38 | 22 | ||
9. | Saned-B Joniškis | 16 | 6 | 1 | 9 | 26 — 46 | 19 | ||
10. | Adiada Šiauliai | 16 | 4 | 1 | 11 | 36 — 54 | 13 | ||
11. | Kruoja-Kupsc Šiauliai | 16 | 4 | 0 | 12 | 21 — 69 | 12 | ||
12. | Savanoris Šiauliai | 16 | 1 | 0 | 15 | 19 — 68 | 3 |
Tauragės zona
Telšių zona
Utenos zona
Dėl 1 -osios vietos | Entuziastai Rokiškis | Viltis Rokiškis | 3-0 |
Dėl 3 -osios vietos | KKSC Rokiškis | Tornado-Lituanica Rokiškis | 7-0 |
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Entuziastai Rokiškis | — | |||||||
2. | Viltis Rokiškis | — | |||||||
3. | KKSC Rokiškis | — | |||||||
4. | Tornado-Lituanica Rokiškis | — |
Vilniaus zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Medžiai Vilnius | 13 | 9 | 3 | 1 | 32 — 9 | 30 | ||
2. | VGTU vilkai Širvintos | 13 | 10 | 0 | 3 | 34 — 16 | 30 | ||
3. | Navigatoriai Vilnius | 13 | 8 | 3 | 2 | 30 — 11 | 27 | ||
4. | A komanda Vilnius | 13 | 8 | 2 | 3 | 33 — 17 | 26 | ||
5. | Versmė Elektrėnai | 13 | 8 | 1 | 4 | 39 — 18 | 25 | ||
6. | Granitas Naujoji Vilnia | 13 | 7 | 2 | 4 | 42 — 18 | 23 | ||
7. | AFK Vilnius | 13 | 6 | 5 | 2 | 21 — 10 | 23 | ||
8. | FKS Ukmergė | 13 | 6 | 2 | 5 | 22 — 16 | 20 | ||
9. | Vova Vilnius | 13 | 6 | 1 | 6 | 20 — 29 | 19 | ||
10. | VJFK Trakai | 13 | 3 | 2 | 8 | 11 — 41 | 11 | ||
11. | TEC Vilnius | 13 | 3 | 1 | 9 | 20 — 37 | 10 | ||
12. | Ozas Vilnius | 13 | 2 | 1 | 10 | 17 — 35 | 7 | ||
13. | Salininkai Vilnius | 13 | 2 | 0 | 11 | 15 — 46 | 6 | ||
14. | Tera Vilnius | 13 | 1 | 1 | 11 | 14 — 47 | 4 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vilniaus zona) |
V |
1. | A komanda Vilnius | 7 | 7 | 0 | 0 | 17 — 6 | 47 | ||
2. | Medžiai Vilnius | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 — 8 | 43 | ||
3. | Granitas Naujoji Vilnia | 7 | 5 | 1 | 1 | 20 — 9 | 39 | ||
4. | Navigatoriai Vilnius | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 — 11 | 38 | ||
5. | VGTU vilkai Širvintos | 7 | 2 | 1 | 4 | 13 — 13 | 37 | ||
6. | Versmė Elektrėnai | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 — 19 | 29 | ||
7. | AFK Vilnius | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 — 21 | 27 | ||
8. | FKS Ukmergė | 7 | 1 | 1 | 5 | 10 — 22 | 24 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vilniaus zona) |
V |
9. | Vova Vilnius | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 — 7 | 26 | ||
10. | VJFK Trakai | 5 | 3 | 2 | 0 | 13 — 8 | 22 | ||
11. | TEC Vilnius | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 — 7 | 19 | ||
12. | Ozas Vilnius | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 — 8 | 14 | ||
13. | Salininkai Vilnius | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 — 12 | 12 | ||
14. | Tera Vilnius | 5 | 1 | 0 | 4 | 9 — 17 | 7 |
|