Lietuvos II futbolo lyga 2021 m.
Wikipedia
Varžybos prasidėjo 2021-03-26, baigėsi 2021-10-24.
Komandos
Pirmenybėse dalyvavo 20 komandų iš 13 miestų:
- Alytaus apskritis – Alytus
- Kauno apskritis – Garliava, Kaunas (4), Kėdainiai
- Klaipėdos apskritis – Klaipėda, Šilutė
- Marijampolės apskritis – Kybartai
- Panevėžio apskritis – Panevėžys
- Šiaulių apskritis – Joniškis, Šiauliai
- Tauragės apskritis – be komandų
- Telšių apskritis – Telšiai
- Utenos apskritis – Utena
- Vilniaus apskritis – Vilnius (5)
Lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Panevėžio Ekranas | 19 | 17 | 1 | 1 | 82 — 18 | 52 | ||
2. | Panerys Vilnius | 19 | 14 | 1 | 4 | 61 — 19 | 43 | ||
3. | Be1 NFA Kaunas | 19 | 14 | 1 | 4 | 58 — 22 | 43 | ||
4. | FK Garliava | 19 | 11 | 4 | 4 | 51 — 20 | 37 | ||
5. | FK Šilutė | 19 | 12 | 1 | 6 | 42 — 20 | 37 | ||
6. | SG-FA Šiauliai-B | 19 | 11 | 3 | 5 | 51 — 24 | 36 | ||
7. | Sveikata Kybartai | 19 | 11 | 0 | 8 | 52 — 37 | 33 | ||
8. | BFA Vilnius-B | 19 | 10 | 3 | 6 | 47 — 33 | 33 | ||
9. | Viltis Vilnius | 19 | 10 | 2 | 7 | 47 — 35 | 32 | ||
10. | Dainava-B Alytus | 19 | 9 | 3 | 7 | 38 — 40 | 30 | ||
11. | Žalgiris-C Vilnius | 19 | 9 | 0 | 10 | 38 — 33 | 27 | ||
12. | Hegelmann Litauen-B Kaunas | 19 | 8 | 2 | 9 | 43 — 45 | 26 | ||
13. | Nevėžis-B Kėdainiai | 19 | 8 | 1 | 10 | 40 — 41 | 25 | ||
14. | Kauno Žalgiris-C | 19 | 7 | 2 | 10 | 29 — 47 | 23 | ||
15. | Utenis Utena | 19 | 5 | 5 | 9 | 20 — 27 | 20 | ||
16. | Saned Joniškis | 19 | 5 | 3 | 11 | 26 — 55 | 18 | ||
17. | FM Klaipėda | 19 | 4 | 3 | 12 | 26 — 51 | 15 | ||
18. | Ateitis Vilnius | 19 | 3 | 2 | 14 | 21 — 61 | 11 | ||
19. | Džiugas-B Telšiai | 19 | 2 | 1 | 16 | 27 — 96 | 7 | ||
20. | Fortūna Kaunas | 19 | 1 | 0 | 18 | 11 — 86 | 3 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Panevėžio Ekranas | 28 | 24 | 2 | 2 | 110 — 29 | 74 | ||
2. | Be1 NFA Kaunas | 28 | 22 | 1 | 5 | 79 — 28 | 67 | ||
3. | Panerys Vilnius | 28 | 19 | 2 | 7 | 74 — 30 | 59 | ||
4. | FK Garliava | 28 | 15 | 5 | 8 | 67 — 40 | 50 | ||
5. | SG-FA Šiauliai-B | 28 | 15 | 3 | 10 | 64 — 41 | 48 | ||
6. | FK Šilutė | 28 | 14 | 3 | 11 | 51 — 36 | 45 | ||
7. | Dainava-B Alytus | 28 | 13 | 5 | 10 | 58 — 57 | 44 | ||
8. | Sveikata Kybartai | 28 | 13 | 3 | 12 | 63 — 56 | 42 | ||
9. | BFA Vilnius-B | 28 | 12 | 4 | 12 | 58 — 48 | 40 | ||
10. | Viltis Vilnius | 28 | 11 | 3 | 14 | 58 — 56 | 36 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
11. | Nevėžis-B Kėdainiai | 28 | 14 | 1 | 13 | 75 — 53 | 43 | ||
12. | Žalgiris-C Vilnius | 28 | 13 | 3 | 12 | 66 — 54 | 42 | ||
13. | Hegelmann Litauen-B Kaunas | 28 | 12 | 5 | 11 | 75 — 59 | 41 | ||
14. | Utenis Utena | 28 | 10 | 8 | 10 | 39 — 36 | 38 | ||
15. | Saned Joniškis | 28 | 11 | 3 | 14 | 49 — 71 | 36 | ||
16. | Kauno Žalgiris-C | 28 | 10 | 3 | 15 | 41 — 63 | 33 | ||
17. | FM Klaipėda | 28 | 8 | 5 | 15 | 43 — 73 | 29 | ||
18. | Ateitis Vilnius | 28 | 5 | 7 | 16 | 43 — 80 | 22 | ||
19. | Džiugas-B Telšiai | 28 | 2 | 2 | 24 | 34 — 148 | 8 | ||
20. | Fortūna Kaunas | 28 | 1 | 4 | 23 | 15 — 104 | 7 |
Vartininkai
Sąraše pateikiami visi vartininkai, kurie bent vieneriose rungtynėse nepraleido įvarčių (sužaisdami daugiau nei pusę rungtynių).
Vartininkas | Komanda | „Sausų“ rungtynių skaičius |
---|---|---|
Artūras Normantas | FK Šilutė | 10 |
Julius Virvilas | Be1 NFA Kaunas | 9 |
Nemanja Bjelan | FK Garliava | 8 |
Karolis Čirba | Panerys Vilnius | 8 |
Arnas Belapetravičius | Panevėžio Ekranas | 7 |
Kristupas Burba | Viltis Vilnius | 7 |
Robertas Granauskas | Nevėžis-B Kėdainiai | 6 |
Laurynas Klimas | Hegelmann Litauen-B Kaunas | 6 |
Audrius Likša | Panerys Vilnius | 6 |
Gvidas Dargis | FA Šiauliai-B | 5 |
Ronaldas Grižas | Utenis Utena | 4 |
Daniel Bukel | BFA Vilnius-B | 3 |
Evaldas Jurgelis | FA Šiauliai-B | 3 |
Deividas Riauka | FM Klaipėda | 3 |
Rokas Bagdonavičius | Be1 NFA Kaunas | 2 |
Ernest Černiavskij | BFA Vilnius-B | 2 |
Gytis Jakubaitis | Panevėžio Ekranas | 2 |
Dovydas Ketvirtis | Utenis Utena | 2 |
Justinas Lesickas | Žalgiris-C Vilnius | 2 |
Gintas Malyj | FK Garliava | 2 |
Remigijus Mikalainis | Fortūna Kaunas | 2 |
Evaldas Petrovičev | Žalgiris-C Vilnius | 2 |
Justinas Popiera | Sveikata Kybartai | 2 |
Dominykas Valeckas | BFA Vilnius-B | 2 |
Dovydas Vilkas | Kauno Žalgiris-C | 2 |
Lukas Drasutis | Panevėžio Ekranas | 1 |
Kristupas Džekčioras | Ateitis Vilnius | 1 |
Rokas Gudelis | Sveikata Kybartai | 1 |
Džiugas Jaruševičius | Žalgiris-C Vilnius | 1 |
Vladislav Korovin | Žalgiris-C Vilnius | 1 |
Danielis Kudarauskas | Dainava-B Alytus | 1 |
Saulius Kužmarskis | Saned Joniškis | 1 |
Martynas Matijoška | Dainava-B Alytus | 1 |
Sergij Melasenko | Nevėžis-B Kėdainiai | 1 |
Kristupas Menčiūnas | Žalgiris-C Vilnius | 1 |
Emilis Neverauskas | Hegelmann Litauen-B Kaunas | 1 |
Said Abou Osman | FM Klaipėda | 1 |
Martynas Ražanauskas | Kauno Žalgiris-C | 1 |
Rokas Sirtautas | FK Šilutė | 1 |
Nojus Šulnis | Ateitis Vilnius | 1 |
Emilis Urbonas | Be1 NFA Kaunas | 1 |
|