Lietuvos I futbolo lyga 1961–1962 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1961–1962 m.
Varžybos Lietuvos I futbolo lyga
Sezonas Lietuvos aukščiausioji futbolo lyga 1961–1962 m.,
Lietuvos I futbolo lyga 1961–1962 m.,
Lietuvos II futbolo lyga 1961–1962 m.,
Lietuvos III futbolo lyga 1961–1962 m.,
Lietuvos futbolo taurė 1962 m.
http://www.futbolinis.lt/content/competitionstage/861/lt

Varžybos prasidėjo 1961-09, baigėsi 1962.


Rudenį žaidė 102 komandos 5 miestų ir 5 zonų grupėse.[1]

Miestai

Kauno miestas

1 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kauno miestas 1)
V
?. APG Kaunas
?. Banga-2 Kaunas
?. Bangos jauniai Kaunas
?. Elektra Kaunas
?. Gegužės 1-oji Kaunas
?. Keturi komunarai Kaunas
?. MSK Kaunas
?. Raudonasis spalis Kaunas

2 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kauno miestas 2)
V
?. Autoparkas Kaunas
?. Liteksas Kaunas
?. MAK Kaunas
?. Metalas Kaunas
?. Poligrafija Kaunas
?. Silva Kaunas
?. Staklių gamykla Kaunas
?. Statybininkas Kaunas

Klaipėdos miestas

Žaidė 8 komandos.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Dinamo Klaipėda

Panevėžio miestas

Kovojo 5 komandos.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Linas Panevėžys

Šiaulių miestas

Žaidė 9 komandos.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Dinamo Šiauliai
?. Dviračių gamykla Šiauliai
?. Elnias-2 Šiauliai
?. Energetikas Šiauliai
?. Gelžbetonio gamykla Šiauliai
?. JAK Šiauliai
?. MSK Sakalas-2 Šiauliai
?. SMK Šiauliai
?. Statybininkas Šiauliai

Vilniaus miestas

Žaidė 14 komandų.

1 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vilniaus miestas 1)
V
?. Žalgiris Naujoji Vilnia

2 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vilniaus miestas 2)
V
?. Kompresorius Vilnius

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vilniaus miestas)
V
1. Ekranas Vilnius

Zonos

Kauno zona

1 grupė

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kauno zona 1)
V
1. BK Jonava 14 36 — 15 23
2. Sveikata Kybartai 14 52 — 17 21
3. Autonormalės Kapsukas 14 9 3 2 36 — 10 21
4. Metalistas Šakiai 14 48 — 25 17
5. VVF Kalvarija 14 20 — 15 16
6. Kooperatininkas Simnas 14 13 — 41 7
7. Statybininkas Kalvarija 14 8 — 47 5
8. Nemunas Jurbarkas 14 9 — 52 2

[2]

2 grupė

1 pogrupis
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kauno zona 2 / 1)
V
?. Melioratorius Ariogala
?. Melioratorius Gelgaudiškis
?. Nemunas Lazdijai
?. Nemunas Vilkija
?. Pirmūnas Jieznas
2 pogrupis
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kauno zona 2 / 2)
V
?. Lokomotyvas Kybartai
?. Nemunas Kudirkos Naumiestis
?. Statyba Prienai
?. Statybininkas Vilkaviškis
?. Vairas Kapsukas

Klaipėdos zona

Kovojo 14 komandų.

1 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Klaipėdos zona 1)
V
?. Vairas Šilutė

2 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Klaipėdos zona 2)
V
?. Džiugas Telšiai

Panevėžio zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vilnis Kėdainiai 12 9 2 1
?. Siūlas Biržai
?. KER Kupiškis
?. Puntukas Anykščiai
?. Gintaras Rokiškis
?. Nemunas Pasvalys
?. Nemunas Šeduva

[3]

Dar viena komanda pasitraukė po I rato.

Šiaulių zona

1 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Šiaulių zona 1)
V
?. Komunaras Pakruojis
?. Kooperatininkas Užventis
?. Melioratorius Akmenė
?. SMK Kuršėnai
?. ŽŪMG Radviliškis

2 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Šiaulių zona 2)
V
?. Lokomotyvas Radviliškis
?. MMS Mažeikiai
?. Pramkombinatas Viekšniai
?. SMK Akmenė
?. Statyba Joniškis

Vilniaus zona

1 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vilniaus zona 1)
V
1. Kooperatininkas Ukmergė 8 6 0 2 36 — 18 12
2. Vairas Utena 8 6 0 2 32 — 17 12
3. Kaitra Lentvaris 8 6 0 2 25 — 15 12
4. Naujas gyvenimas Širvintos 8 1 0 7 18 — 41 2
5. Kooperatininkas Zarasai 8 1 0 7 8 — 28 2

2 pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vilniaus zona 2)
V
1. LEKG Utena 8 7 0 1 31 — 16 14
2. Vienybė Ukmergė 8 5 1 2 34 — 22 11
3. Melioratorius Vievis 8 5 0 3 32 — 25 10
4. PK Varėna 8 1 1 6 9 — 26 3
5. Vairas Švenčionys 8 1 0 7 9 — 26 2

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vilniaus zona)
V
1. Kooperatininkas Ukmergė 3 3 0 0 15 — 3 6
2. Vienybė Ukmergė 3 2 0 1 10 — 8 4
3. LEKG Utena 3 1 0 2 6 — 9 2
4. Vairas Utena 3 0 0 3 2 — 13 0

[4]

Pereinamosios rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Metalas-2 Vilkaviškis Nemunas Jurbarkas 6-3 9-2

Šaltiniai

  1. Laikraštis „Sportas“. // 1962 m.
  2. Gediminas Kalinauskas. „Futbolas Sūduvos krašte 1921–2011“. – Marijampolė, leidykla „Piko valanda“, 2011. ISBN 978-609-422-038-8. // 135 p.
  3. Juozas Baniota ir Gediminas Kalinauskas. „Aukso ir gintaro amžiaus aidai“ (istorinė apybraiža). – Kėdainiai, „Spaudvita“, 2009. ISBN 978-9955-637-56-1. // 49 p.
  4. Gediminas Kalinauskas. „Ąžuolo šaknys“ (istorinė apybraiža). – Utena, leidykla „Indra“, 2007. ISBN 978-9955-676-55-3. // 67 p.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 85% (+3751-0=3751 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 15% (+661-0=661 wiki spaudos ženklai).