Lietuvos I futbolo lyga 1973 m.
1973 m. | |
---|---|
Varžybos | Lietuvos I futbolo lyga |
Sezonas | Lietuvos futbolo taurė 1973 m. |
Varžybos prasidėjo 1973-05, baigėsi 1973-10.
Nemuno pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Utenis Utena | 18 | 68 — 9 | 33 | |||||
2. | Melioratorius Kėdainiai | 18 | 59 — 20 | 28 | |||||
3. | Automobilininkas Jonava | 18 | 42 — 26 | 25 | |||||
4. | Popierius Naujieji Verkiai | 18 | 36 — 20 | 24 | |||||
5. | Baldininkas Ukmergė | 18 | 28 — 26 | 19 | |||||
6. | Modulis Pabradė | 18 | 38 — 20 | 18 | |||||
7. | Jaunystė Širvintos | 18 | 24 — 35 | 13 | |||||
8. | SK Grigiškės | 18 | 25 — 59 | 9 | |||||
9. | Vairas Anykščiai | 18 | 17 — 63 | 7 | |||||
10. | TSO Rokiškis | 18 | 15 — 74 | 4 | |||||
x. | Vairas Švenčionys | — | pašalintas I rato pabaigoje dėl 3 neatvykimų į rungtynes |
Kapsuko zona
1 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Alytis Alytus | 12 | 67 — 9 | 24 | |||||
2. | Kaitra Lentvaris | 12 | 32 — 32 | 15 | |||||
3. | Pirmūnas Butrimonys | 12 | 27 — 28 | 12 | |||||
4. | Energija Elektrėnai | 12 | 24 — 26 | 12 | |||||
5. | Dzūkija Simnas | 12 | 27 — 51 | 8 | |||||
6. | Aušra Kaišiadorys | 12 | 19 — 42 | 7 | |||||
7. | Merkys Varėna | 12 | 21 — 29 | 6 |
2 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Varpa Kalvarija | 10 | 32 — 3 | 20 | |||||
2. | Vairas Prienai | 10 | 38 — 14 | 14 | |||||
3. | Šilas Kazlų Rūda | 10 | 24 — 17 | 11 | |||||
4. | Metalas Vilkaviškis | 10 | 16 — 20 | 9 | |||||
5. | Neris Karmėlava | 10 | 15 — 25 | 6 | |||||
6. | Zanavykas Šakiai | 10 | 9 — 55 | 0 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kapsuko zona) |
V |
1. | Varpa Kalvarija | 10 | 12 — 4 | 18 | 1–2 | ||||
2. | Alytis Alytus | 10 | 32 — 7 | 18 | 1–2 | ||||
3. | Šilas Kazlų Rūda | 10 | 8 — 15 | 9 | |||||
4. | Kaitra Lentvaris | 10 | 19 — 27 | 7 | |||||
5. | Vairas Prienai | 10 | 7 — 16 | 6 | |||||
6. | Pirmūnas Butrimonys | 10 | 12 — 21 | 2 |
Dėl 1-osios vietos | Varpa Kalvarija | Alytis Alytus | 2-1 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kapsuko zona) |
V |
7. | Metalas Vilkaviškis | — | |||||||
8. | Energija Elektrėnai | — | |||||||
9. | Dzūkija Simnas | — | |||||||
10. | Neris Karmėlava | — | |||||||
11. | Aušra Kaišiadorys | — | |||||||
12. | Zanavykas Šakiai | — | |||||||
13. | Merkys Varėna | — |
Šilutės zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Šarūnas Skuodas | 24 | 79 — 32 | 39 | |||||
2. | Melioratorius Tauragė | 24 | 52 — 29 | 38 | |||||
3. | Banga Gargždai | 24 | 69 — 26 | 34 | |||||
4. | Kurmaičiai Kretinga | 24 | 65 — 24 | 33 | |||||
5. | Pamarys Šilutė | 24 | 62 — 29 | 32 | |||||
6. | Mituva Jurbarkas | 24 | 74 — 58 | 28 | |||||
7. | Melioratorius Mažeikiai | 24 | 49 — 36 | 28 | |||||
8. | Gintaras Palanga | 24 | 48 — 42 | 24 | |||||
9. | Nerija Neringa | 24 | 42 — 70 | 17 | |||||
10. | Statyba Gargždai | 24 | 44 — 77 | 13 | |||||
11. | Žvejas Rusnė | 24 | 37 — 85 | 12 | |||||
12. | Želmuo Žemaičių Naumiestis | 24 | 38 — 83 | 11 | |||||
13. | Kooperatininkas Šilalė | 24 | 26 — 103 | 3 |
Telšių zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Žėrutis Radviliškis | 22 | 77 — 14 | 39 | |||||
2. | Impulsas Telšiai | 22 | 49 — 18 | 38 | |||||
3. | Automobilistas Naujoji Akmenė | 22 | 48 — 14 | 35 | |||||
4. | Dubysa Kelmė | 22 | 76 — 38 | 28 | |||||
5. | Statyba Pakruojis | 22 | 37 — 35 | 24 | |||||
6. | Melioratorius Telšiai | 22 | 34 — 41 | 23 | |||||
7. | Vairas Pavenčiai | 22 | 29 — 45 | 22 | |||||
8. | Babrungas Plungė | 22 | 35 — 37 | 21 | |||||
9. | Granitas Telšiai | 22 | 18 — 52 | 14 | |||||
10. | MSV Joniškis | 22 | 23 — 43 | 8 | |||||
11. | Technika Žagarė | 22 | 9 — 39 | 5 | |||||
12. | Eksperimentas Anulėnai | 22 | 17 — 66 | 5 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Utenis Utena | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 — 1 | 6 | ||
2. | Šarūnas Skuodas | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 — 7 | 4 | ||
3. | Tarybų Lietuva Kalvarija | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 — 5 | 2 | ||
4. | Žėrutis Radviliškis | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 — 5 | 0 |
Žalgirio pogrupis
Kauno miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Pluoštas Kaunas | 14 | 32 — 16 | 22 | |||||
2. | Pilėnai Kaunas | 14 | 29 — 13 | 18 | |||||
3. | Drobė Kaunas | 14 | 24 — 15 | 17 | |||||
4. | Politechnika-2 Kaunas | 14 | 21 — 15 | 16 | |||||
5. | Šilkas Kaunas | 14 | 20 — 18 | 14 | |||||
6. | Maistas Kaunas | 14 | 22 — 23 | 11 | |||||
7. | Baldininkas Kaunas | 14 | 14 — 29 | 8 | |||||
8. | Perkūnas Kaunas | 14 | 11 — 45 | 6 |
Klaipėdos miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Atlantas-3 Klaipėda | 14 | 49 — 14 | 25 | |||||
2. | Baltija Klaipėda | 14 | 98 — 21 | 24 | |||||
3. | Maistas Klaipėda | 14 | 62 — 28 | 17 | |||||
4. | Interbaltas Klaipėda | 14 | 37 — 32 | 13 | |||||
5. | Okeanas Klaipėda | 14 | 22 — 44 | 11 | |||||
6. | Syrius Klaipėda | 14 | 26 — 53 | 9 | |||||
7. | Audra Klaipėda | 14 | 29 — 50 | 8 | |||||
8. | Ąžuolas Klaipėda | 14 | 22 — 103 | 0 |
Panevėžio miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Metalas Panevėžys | 8 | 32 — 14 | 14 | 1–2 | ||||
2. | Atmosfera Panevėžys | 8 | 42 — 15 | 14 | 1–2 | ||||
3. | Elektronas Panevėžys | 8 | 19 — 9 | 8 | |||||
4. | Statyba-2 Panevėžys | 8 | 18 — 21 | 8 | |||||
5. | Ekranas-2 Panevėžys | 8 | 11 — 20 | 8 | |||||
6. | Linas Panevėžys | 8 | 13 — 24 | 7 | |||||
7. | Lietkabelis Panevėžys | 8 | 14 — 20 | 5 | |||||
8. | Technikas Panevėžys | 8 | 19 — 22 | 4 | |||||
9. | Ąžuolas Panevėžys | 8 | 11 — 34 | 4 |
Dėl 1-osios vietos | Metalas Panevėžys | Atmosfera Panevėžys | 3-0 |
Šiaulių miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Elnias Šiauliai | 6 | 17 — 5 | 10 | |||||
2. | Palydovas Šiauliai | 6 | 5 — 10 | 7 | |||||
3. | Gintaras Šiauliai | 6 | 14 — 10 | 4 | |||||
4. | Logika Šiauliai | 6 | 11 — 22 | 3 |
Vilniaus miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Aušra Vilnius | 20 | 57 — 22 | 35 | |||||
2. | Komunalininkas Vilnius | 20 | 56 — 18 | 31 | |||||
3. | Elektronas Vilnius | 20 | 48 — 25 | 27 | |||||
4. | Startas Vilnius | 20 | 35 — 28 | 24 | |||||
5. | Inžinerija Vilnius | 20 | 27 — 19 | 23 | |||||
6. | Pamaina Vilnius | 20 | 41 — 39 | 21 | |||||
7. | Vilma Vilnius | 20 | 28 — 40 | 16 | |||||
8. | Šviesa Vilnius | 20 | 22 — 40 | 14 | |||||
9. | Kibirkštis Vilnius | 20 | 27 — 62 | 14 | |||||
10. | Lokomotyvas Vilnius | 20 | 36 — 57 | 13 | |||||
11. | Elfa Vilnius | 20 | 13 — 40 | 2 |
Šaltiniai
- ↑ Gediminas Kalinauskas. „Ąžuolo šaknys“ (istorinė apybraiža). – Utena, leidykla „Indra“, 2007. ISBN 978-9955-676-55-3. // 279 p.
- ↑ Gediminas Kalinauskas. „Futbolas Sūduvos krašte 1921–2011“. – Marijampolė, leidykla „Piko valanda“, 2011. ISBN 978-609-422-038-8. // 178 p.
- ↑ Gediminas Kalinauskas. „Ąžuolo šaknys“ (istorinė apybraiža). – Utena, leidykla „Indra“, 2007. ISBN 978-9955-676-55-3. // 89 p.
- Laikraštis „Sportas“. // 1973 m.
|